KÄESOLEVA AJA TEADVUSE NIHE Newport, California

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest

Oleme korduvalt olnud Krayoni energias, kui on koos kogu pere ja kogu kaaskond, mis täidavad oma energiaga selle ruumi. Praegu on siin ka neid inimesi, kes on kuulnud minu partneri esimesi kanaldusi, kui ta ei suutnud veel otseselt mõista, millest kanaldus oli. Ka need, kes on siin esimest korda, küsivad sama, et millest on juttu kanalduses. Ma tean teid kõiki,  teie vaimsus on tohutu, ta on väga vana. Vanadeks vaimsusteks  peetakse neid, kes on elanud planeedil palju-palju kordi, ehk isegi lugematuid kordi.

Siin viibivad  uued inimesed võivad nüüd küsida, et milleks seda on tarvis, et kehastuda ikka taas ja taas, et mis on selle eesmärk, kuna elu tundub iga kord võitlusena? Vastuseks on see, et selle eesmärk on see, et te õpiksite elama hetkes, siin ja praegu. Olen kanaldanud paljudes taolistes kohtades planeedil ja kõikjal olen rääkinud sellest, mida polnud plaanis rääkida inimkonnale veel mõned aastad tagasi. Inimkonnal, millel on planeedil Maa, vaba valik, ei ole olemas mingit plaani, ega mingit lepingut. Peaksite mõistma, et teie vaimsus võimaldab teil alati valida täiesti iseendal, kuigi teile on räägitud midagi muud. Teile on antud täielik vabadus valida kas valguse või pimeduse pool.

Edasi räägin nüüd teist. Viimastel aegadel on hakanud midagi sündima, mida paljud ei tea. Seda võiks ehk nimetada kosmiliste tõdede mehaanikaks. Oleme varajasematel kordadel maininud, et planeedi võred on hakanud muutuma. Paljud kinnitavad, et planeedil on käivitunud uued energiad, et nähakse asju, mis töötavad teisiti, kui varem, et üles on kerkinud probleemid, milliseid varem ei olnud. Seda kõike on põhjustanud uued energeetilised muutused. Me räägime jätkuvalt valguse võimendusest, mille tõttu pimedus jääb aina võimetumaks.

Veel kauges 1987 aastal, Harmoonia Konvergentsi ajal, ilmus nn. lüliti, mida oli võimalik juhtida teadlikult ja siis te tegite otsuse, et jääte eksisteerima planeedile Maa. Selle tulemusel lagunes Nõukogude Liit, seejärel elasite üle oodatud Armageddoni rasked ajad 2000 ja 2012 aastatel, kuigi teil ei olnud eeldusi ületada neid märgiseid. Te elasite üle Pühakirjades märgitud ajad ja otsustasite minna Armageddonist mööda. Tänu teie nendele otsustele avanes minul võimalus tulla teie juurde ja see oli 30 aastat tagasi. Paari aasta pärast lagunes Berliini müür ja kõik hakkas muutuma.

Lõppes 2019 aasta ning 2012 aasta jäi kaugele seljataha. See kõik selgitab valguse eredamaks muutumise põhjust. Mõnedki selgitavad seda teadvuse nihkega, mis aitab tulla pimedusest välja. Need selgitused on kõik õiged, aga on veel enamatki. Aegadel, kui rääkisin Nullsõlmedest planeedil, siis paljudel ei olnud aimugi nendest. See näis siis puhta esoteerikana, kuna siis ei olnud veel teada külalistest tähtedelt, kes paigutasid planeedile ajakapsleid, millised pidid avanema ajal, kui olete küpsed selleks. Nüüd see on kätte jõudmas. Tõepoolest, planeedil toimub midagi esoteerilist, mis on seotud nii planeedi endaga, kui ka inimkonna teadvusega. Teid abistatakse.

Kui viimane nullsõlm sai kooskõla kõigi 12 paariga, siis see oli planeedi võre nihke alguseks, sellega algas pimeduse energia kokku koondumine ja selle saatmine valgusesse. Usun, et te  mõistate seda metafoori. Ehk teisi sõnu, Pimedus ja Valgus, negatiivne ja positiivne, töötab teie nimel koos muude planeedi elementidega, millised olid selle aja ootel ja see kõik on oluline teie jaoks.

Leidub kindlasti teie seas ka neid, kes kuuldes seda, ütlevad siiski, et Krayon, see kõik on huvitav, aga kuidas see puudutab mind?

Vana Vaimsus, kõik planeedil toimuv puudutab teid kõiki ja kõiges. Kas te pole tunnetanud viimasel ajal midagi teistmoodi? Kas te ei ole märganud midagi seni nähtamatut, kuid mis on alati olnud teie ümber? Miski ehk segab teid uinumast? Ehk on muutusi teie une režiimis? Paljud teist on hakanud esitama esoteerilisi küsimusi oma elu kohta. Mõnedki noored arvavad, et neil on veel vara tunda huvi nende küsimuste vastu, et see huvi on kohane 50+ inimestele. Kuid see ei ole nii. Vana paradigma järgi arvati, et vaimsetest asjadest mõelda on aeg pensioni eas. Ei, see ei ole nii. Vanad vaimsused, noortes kehades, hakkavad ärkama ja tundma huvi, kes nad tegelikult on? Noored inimesed hakkavad märkama, et nad nagu oleksid juba olnud planeedil Maa, nad hakkavad tabama mingit sisemist tarkust, kuid millegipärast keegi ei taha neid kuulata.

Võib olla  ma puudutasin eelneva jutuga kedagi teist?

Kuid ma ütlen kõigile vanadele vaimsustele, et vanadel vaimsustel on alati midagi öelda. Samas paljud mõistavad, et ka lapselastel on teile palju öelda. Nende päritolu on vanadelt vaimsustelt, kes on kogenud lugematuid kehastusi. Te olete teadlikud, et nendel on meistri kogemused ja te mõistate, miks nad räägivad nii. Asi on selles, et nemad naasesid valgust täis planeedile, nende teadvus avaneb kohe ja tarkus hakkab arenema neis kiiremini juba varajasemas eas. Enne 2000 aastat, küpsus oli saavutatav peale 25 eluaastat, kuid nüüd küpsus avaldub juba 15 aastaselt.

Mässulistes piirkondades noortel on raske leida ühist keelt vanemate inimestega. Noored hakkavad tundma huvi, miks nad on siin, miks kõik on kuidagi testmoodi, miks on sedavõrd palju ebafunktsionaalsust, miks asjad ei lähe paremaks jne. Sellised noored kogunevad kokku, et leida lahendust asjale. Nemad leiavad, et lahendust võib leida mitte mässuga, vaid ühistes arutlustes. Mida tuleks neil võtta ette, kui saavad vanemaks, kuidas suhtuda oma lastesse, kõik niisugused asjad alles hakkavad tulema esile. Hakkavad sündima seni nägematud asjad, millisteks teie ei ole veel valmis ning need hakkavad lausa šokeerima teid. Te ehk juba tunnetate neid, kuid te ei ole veel võimelised neid määratlema.

Teid ümbritseb teie vaimsuse kest, nimega Merkaba ja see on hakanud avarduma. Mis piirab teid teadmast paljutahulistest asjadest? Kas olete valmis sukelduma teist liiki mõõtmetesse, millised ei ole veel teile tabatavad? Inimesed on hakanud muutuma paljumõõtmelisemaks. Mõnedel on võõristav tunne, kuid mõned on oodanud seda. Olenemata teie vanusest, olete selle lävel, olete tunnetamas heasoovlikust, mis ootab teid. See erineb paljus oodatust, seetõttu virgudes, te ei mõista, mida uus olukord ootab teilt.

Kuid äkki see on teie enda vaimsus, Kõrgem Mina ning võib olla see on teie enda heasoovlikkus? Kas olete valmis kohtuma kõikide oma osadega?

Te olete väsinud elamast kolmemõõtmelise ellujäämise režiimis kujunenud harjumustes, millisteks on hirmud, häired ja rahutused ja mõndagi veel. Mis oleks, kui te sirutaksite oma käe läbi ruumiliku barjääri, vastu armastusele, mõistmisele ja kogu ilma rahule. Need on teile õiged asjad, need on teie kooslus ja te näete seda. See algab siis, kui planeedi magnetvõre hakkab mõjutama teid, pehmelt ja tunnustavalt. Siis saate kohtuda kõigi oma osadega ja teie enda vaimsuse käsi vastab teile sealt. Oleme mitmeid kordi teile soovitanud võtta sellest käest kinni. See ei ole mingi salapärane ingel, see on teie enda osa, tark osa, teie mõistev osa. See on teie uus teadvus, mida vanade vaimsustena kogete seda esimestena.

Just sellistena istute täna siin ja sageli kuulate kanaldusi, millistes on teile midagi kutsuvat. Vaba valik on lihtne, see ei ole kohustus ega korraldus teha nii, või teisti, vaid see on teie vaba valik,  teie ise olete selleks valmis.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga