JUMAL ON KES…? Tucson, Arizona 26.veebruar 2017

Tervitan teid, mu kallid. Olen Krayon Magnetilises Teenistusest.

Need on kaunid hetked, kui inimeste südamed muutuvad pehmemaks ning nende eelarvamused on taandumas. Täna räägime Jumalast. Kes on Jumal sinu jaoks?  Võtmesõnaks on siin Kes, aga mitte Mis. Kõige Olemasoleva  Looja ei ole energia, ta on Kes. See ei ole inimlik kes, sest temal ei ole inimlikku teadvust, või inimlikku aju, või südant. Tema  on puhas ja absoluutne armastus. Kes, nii nagu te  teda kujutate, on seotud ilmaruumi loomisega, kõik on temas. Kes on Jumal teie jaoks? Mõned teist mõtlevad ja vastavad, et võib olla on ta vanem. Kuid tema on enam kui vanem, kuid ta pole siin (mitte maapeal). Teie olete maapeal  Kes osana.

Kui ma ütlen teile, et Ilmaruumi ja Galaktika Looja on teadlik, kes olete teie, siis see on leebe kinnitus. Te olete Kes osa, tema kaotsi läinud osa. See ei ole see, et Looja on mingil moel teadlik tillukesest inimesest tillukesel maal, tillukesel päikese süsteemil, galaktika haaramatutes avarustes. Ei, see ei ole üldse nii. Olete Looja puuduv energia, kes on teie sisesmuses.

Kes on Jumal? Ei, ta pole teie vanem, see on energia, milles on puudu teie energia osa. Kui Jumal on kaastundmine ja armastus, siis milline on teie arvates tema suhe teisse? Te võib olla  küsite üle, et mis on suhe? Läheme tagasi minevikku.

Vanas madalas energias vaimsus oli inimese ja Jumala vahel unarusse jäänud. Oleme palju kordi rääkinud sellest, kuidas käitusite Jumalaga. Te paigutasite teda erilisse kohta, jagasite temale inimlikku teadvust. Te ei suutnud väljuda kujutluste raamidest selle kohta, kes olete ise. Te ei suutnud ette kujutada, kes tegelikult on inimesed. Seetõttu jagasite Loojale kõikvõimalikke inimlikke omadusi. Tegite teda raskesti kätte saadavaks. Tahaksin näidata teile kogu selle arusaamise absurdsust. Tahaksin edastada teile reaalsust, mis on kaunim mistahes kaunidusest. Tahaksin, et te hingaks sügavalt sisse, kuna see, mida teile ütlen on ootamatu teie jaoks. Jumal üksnes ei tea, et on elamas koos teiega, et teie olete imelise pusle osa, milline on määratud sellele planeedile. Te ei ole siin juhuslikult, olete siin olnud varemgi, sest olete surematud. Sellel Jumala osal, mida nimetate vaimsuseks, ei ole olemas algust, sest ta on alati olnud. Te olite siin, kui kujunes Galaktika ja  jääte siia ka siis, kui Galaktika lakkab olemast. Sellised te olete.

Mida arvate, millised võivad olla suhted sellega, keda peate oma vanemaks? Millised suhted teil on oma lastega? Seda küsimust oleme teile esitanud varemgi, kuid tahaksin seda esitada taas, kuid veidi teisiti. Pea teil kõigil on olemas lapsed, kes on teile kallid, süütud, noored. Paljudel on täiskasvanud lapsed, kellel on juba omad lapsed. Kuid nüüd tahaksin, et te kujutaksite oma last, kui ta olid 6 või 7 aastane. Kuivõrd olid nad kiindunud teisse? Te annate neile oma armastust, hoolt, millega ümbritsete neid, kui kaunid nad teile on, kui seisate magava lapse voodi juures ja  imetlete neid ning teie süda  hüppab rinnus.

Nüüd ütlen teile, et võimendage seda armastuse tunnet miljoneid kordi. Just selline on teie suhe Loojaga.

Kujutage nüüd, et 6-7 aastane inimene  astub teie juurde ja küsib teilt, et ema, ma olen veidi segaduses, kas sa tõesti armastad mind, kas tõemeeli armastad mind? Mida sa vastad temale, sellele süütule, teie imelisele osale? Te ehk ütlete, et  mul ei ole kavas sulle vastata, kuid ma tahaksin, et sa teeksid mõned hüpped neist rõngastest läbi, mis oleks, kui sa läheksid sinna ja veidi kogeks seal kannatusi, ma tahaksin, et sa astuks 1000 sammu ja tuleksid tagasi? Mu kallid, selliselt käitute te  ise Jumalaga. See on otsesõnu kõige sügavam harimatus, mida on väljendamas inimene oma madala teadvusega, vaat seda olete te teinud.

Uks suhetesse, kaunidusse ja Jumala atribuutideni on alati olnud pärani avatud. Ainus, mida on tarvis teil teha, võtta Jumala käest kinni, võtta käest kinni oma bioloogilisel duaalsusel.

Täna on palju kordi kõlanud küsimus kuidas teha seda ja mis saab edasi? Te  küsite seda inimestelt, kuid miks  mitte  seda küsida Loojalt? Kallis Jumal, ma tean, et uks on avatud, ma tean, et olen osa sellest, suuna mind kogu minu teekonna ajal.

Seejärel rahunege maha, teie kavatsus on teie ja teie teadvuse poolt Jumalale välja öeldud. Te saate vastuse, te tunnetate toetust, milline tuleneb mitte mingist kohast, ega teiselt inimeselt, vaid lättest, mis  asub teie enda sisemuses. See hakkab sündima aeglaselt, kuna teil on tarvis ületada oma duaalsust.

Keemiliselt, teadvuse vaatevinklist, kõigi teie eelmiste elude jooksul, teil oli vaid üks suhtlemise viis, ja oli eesriie, mis  varjas ülejäänut ning vanas energias see oli keeruline. Praegu see ei ole enam vana energia, see on täiesti uus energia ja kõigel praegu toimuval on täiesti teised reeglid. Kõige olulisem selle juures on , et uks on avatud ja  eesriie  kerkib. Ei tasu jääda kinni vanasse energiasse, kus aina tõstsite pilgud taevasse, ning küsisite, et  Jumal, kas sa armastad mind? Kuidagi, ei tea, mis põhjustel,  saite vastu võtta vastuse – ma ei tea. Ja praegu teete sama,  ikka taas ja taas, ootate vastust, mida olete kunagi saanud.

Mu kallid, vaadates sellist stsenaariumit, teadke, see on inimlik stsenaarium ja mitte kuidagi Jumala oma. Kas tõesti peate tõestama endale, et Jumal on teadlik teist? Jumal on teadlik teist ja selleks ei ole tarvis mingeid tõestusi. Kui küsite Jumalalt, et kas ta armastab teid, ning ärevuses ootate temalt kohest vastust, võib olla pisarad silmis ootate, millal saate vastuse. Olete kui 6-7 aastane laps, kes küsib emalt, kas ta armastab teid. Te ju ise koheselt tormate tema juurde ja haarate teda sülle, musitades ütlete, et muidugi, alati ja igavesti, isegi siis, kui olen lahkunud igaveseks, jään sinu juurde ja sa tunnetad seda.

Mu kallid, avatud ukse kaunidus tähendab, et pusle, milline on teie ees, omab mõistvaid, kauneid ja heasoovlikke vastuseid, ilma keerutamata. Häälestuge Jumalale, lihtsustage oma teadvust, ning uskuge seda. Jäädes üksi, öelge, palun näita mulle, kuidas tunnetada ja teada, et oled siin, ma igatsen sind. Selline on suhe Jumalaga. Sellega, kes on Kes.

See ei ole keeruline, ei ole keeruline, see on kui armastus, mis on igavene. Tahaksin, et te tunnetaksite selle värskust. Pole olemas käesolevaid probleeme, mida ei saaks lahendada. Pole tarvise küsimusi, millistele ei saa vastuseid. Mida on näidanud teile Meistrid, kes on elanud kunagi maapeal? Nemad näitasid teile täielikku kontrolli oma bioloogilise keha üle, isegi surma üle. Kas te arvate, et see oli ebatavaline? Ei, see oli suhe Jumalaga. Kutsume teid avama endas Meistri selles, mida olete näinud kogu planeedi ajaloos. Seega, teil on tarvis uskuda temasse, tegema temaga koostööd, teadma temast. Kasutama seda, teades, et elada on tarvis mitte üksnes tervislikku elu, vaid pikka ja rõõmuküllast elu.

Kui teil on probleeme, siis need ei ole saadetud Jumala poolt, need on tulenenud teie enda teadvusest, mille tõttu teie rakustruktuuril oli tarvis rakendada rohkem jõudu, et seada pusle korda. Õige aeg on vabaneda probleemidest, mõistes seejuures, et uks on pärani. Olete üksnes teie ja uks. Ütelda Jah veel enne, kui teha samm.

Mu kallid, te siiski tulete vanadest energiatest. Ärge imestage, kui teie lapsed ei muretse nende asjade üle, nagu teete seda teie. Nemad ei ole elanud läbi vana energia kogemusi, nagu olete teinud seda teie. Kui nemad, oma täiskasvanus elus, vaimses kasvus, soovivad läbida seda, siis nemad astuvad uksest sisse kergusega, üksnes astuvad sisse, ilma rõngaid läbimata, või ronimata mööda redeleid. Neile see kõik on arusaadav. Uues energias sündinud lapsed on teised. Ärge imestage, kui nemad ei taha liituda ei kellegiga, ega millegagi, sest nad näevad oma täiust oma sisemuses. Kirik on nende südameis, Jumala austus on automaatne ja armastus alateadlik.

Tahaksin, et kui te lähete täna siit koju, eriti vanad vaimsused, kes on elanud Maa peal kõige kauem ning minnes magama, te ütleksite:“ edasi, uks on avatud!“

Ja nii see on…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga