VAIMSE TEEKONNA LAHTI MÄÄRATLUS Sedona, Arisona 10.jaanuar.2017

Tervitan teid, olen Krayon, Magneetilisest Teenistusest.

Jagan tänase kanaldusega teiega „Mina Olen energiaid“, millised oma loomult on jumalikud. Kuid mõnedki teie seast peavad neid tabamatuteks ja kättesaamatuteks, kuid nad siiski on olemas iga nimolevuse vaimsuses, ja ka neil, kes istuvad praegu  selles ruumis.

Lubage teile teatada, et siin on ülimalt meeldiv koht. Inimesed siin ruumis kuulevad esimestena seda infot, omades intellekti, emotsioone, mõistust ja jumalikkust, mis  määratlevad nende kuuluvust inimeseks olemisele, ja ka need kes on kuulamas või lugemas seda sõnumit hiljem. Las minu kaaskonna energia ilmub siia, las see täidab selle ruumi. Käes on jumalik aeg, üha enam energiat saab võimaldatud teile, mis hakkab voolama läbi teie ja hulga võimsamalt, kui olete suutelised arvama. Need on energiad, mille kohta küsisite ning need on teie isiklikud kaaslased ja  nendeks need on alati ka olnud. Siin ei ole tegemist ühildatud energiatega, mis oleksid selle osaks, mida peate kanalduseks. Igaüks teist on võtmas sellest osa, isegi kui kahtlevad, neid leidub meie tööruumides alati. Igaüks  astub oma teed, astub teed, mis on meile hästi teada. Tunnetage siin olevat energiat. Eralduge oma eelarvamustest, eralduge oma mõtetest ja arvamustest siin toimuva üle.

Minu partner (Lee Carrolly) võttis vastu ühe sõnumi, milles mõningad informatsioonid kajastusid paljude planeedi meistrite mõtetes, isegi mõningate filosoofide ideedes. See kõlab nii, et „ millest mõtled, selleks saad.“ Vägi, mis on teie oma,  katab seda, mis teie arvates on teie reaalsus. Kuigi, olles siin ja  te väidate siiski endale, et teie reaalsuses sellist asja olla ei saa, siis seda ka ei juhtu, minu sõnad kaovad tühjusesse. Kui teie reaalsuses sellised asjad on tõepoolest reaalsed, siis olemus eesriide tagustest, tuleb ja annab teile üle sügava armastuse sõnumi,  siis olete õiges kohas. Need sõnumid on olemustelt, kes armastavad teid sama tugevalt, nagu teie vend või õde teid armastavad, ning  on teile antavad  energia vahendusel ja  suunatud otse teile. Peale selle, antud energiaga on seotud ka lugejad, kes loevad seda kanaldust tulevikus. Me näeme lugejaid ja oleme teadlikud, mida nemad vajavad. Seega, lugeja, need sõnad võivad jõuda teieni läbi teie silmade, mõjutada teie südant samamoodi, kui kuulajate südant, kes  istuvad täna siin ruumis.

Maine ilm

Nagu varemgi, me ütleme taas, et tugevad tuuled mässasid teie maal juba paaril hooajal. Need olid teile ette ennustatud, seega need ei saanud tulla üllatusena. Üle 16 aasta tagasi me rääkisime eelseisvatest ilma muutustest (Krayoni esimene raamat). Need peegeldasid jagunemist poolusteks, mis on omane inimloomusele. Kuhu inimkond, sinna  ka Gaia. Vastavalt sellele, kuidas valgus ja pimedus eraldusid, kasvas piir külma ja sooja vahel. Ilmnesid ülimalt külmad ja ülimalt soojad piirkonnad, kuid nende kokkusaamise kohad osutusid suhteliselt ohtlikeks piirkondadeks. Vaimse viha süvenemisega, kõrvalised vaatlejad muutusid osavõtjateks (viis neid tavalisest seisundist välja). Sellistele energiatele reageeris ka planeet. Sellest oleme rääkinud teile (Krayoni kaheksas raamat, aastal 2000).

Mõned küsivad, Krayon, milles seisneb selliste ilmingute mõõdukus, kui tugev orkaan? Viimase aja jooksul on olnud paar tugevat orkaani. Ma tahaksin viidata nende energiate ühele iseloomule, millele anti nimi Katrina. Teile on teada Katrina tagajärgedest, kaosest, mida ta korraldas. Võite isegi küsida, et milles on sellise ilmingu kohasus? Tõepoolest, kõik orkaanid on kohased. Nad kõik kujutavad energiate üleminekut, neid, mis vajavad üleminekut. Neis ei ole midagi karistusmäärast mingi koha jaoks või kellegi jaoks inimkonnast, kes  elavad sellises kohas. See on üksnes energia ilmnemine, mida olete loonud Gaia reaalsete vibratsioonide muutmisega, oma valgustumise protsessi ajal. Vastavalt sellele, kuidas planeet muutub,  seisab teil ees näha selliseid muutusi veelgi rohkem. Lubage mul tuletada teile meelde seda, mida olen rääkinud palju aastaid tagasi. Uues energias tuleb rida intensiivseid ilmastiku muutusi. Te olete praegu tsükli keskmes, mis võib kesta vähemalt viis perioodi  ja sama intensiivselt. Te võisite märgata minu eelnevate sõnade kinnitust, periood algas suhteliselt varakult ja ägedalt. Sellised perioodid jätkuvad, ning intensiivsuse poolest on kõik  kõrgel tasemel. Kuid see ei kaasne tingimata planeedi vibratsioonide tõusuga. Te hakkate sellest tsüklite perioodist aegamööda väljuma.  Te võite vähendada tsüklite pikkust, tõstes enda vibratsioone, millele Gaia vastab koheselt. Olete tulnud planeedile mitte selleks, et muretseda ja kannatada, olete elamas siin mitte selleks, et karta.

Kuusteist aastat tagasi rääkisime teile 9 ja 11 tähendusest. 11 on meister arv. Meisterarvud näitavad valgustunud eesmärki. Kui ma ilmusin aastal 1989 (arv 9), siis ütlesin teile, et minu arv on 11. See on minu nime ingliskeelse tähestiku numeratsiooni jada (Kryon), millest saabki 11, mis vastab ja on kohane valgustumisele. 9  tähendab teostumise arvu. Kui panete need numbrid kõrvuti (9+11)  siis te saategi  valgustunud teostumise.

Isegi suurimad teie aja tragöödiad, mida teie prohvetid ei olnud ennustanud, tegid suure panuse energia muutustesse teie riikides, kui ka kogu planeedil. Need olid ette planeeritud, kuna olid kohased. Katrinal on huvitav numerologilne aspekt. Kui olete liitunud, nagu ütleb minu partner, selle energiaga, milline on reaalselt olemas planeedil, siis saate hakkama üheksate ja üheteistkümnetega. Kui te uuriksite Katrina numeratsiooni, siis näete, et see kannab endas 221. Seetõttu kordame taas, taolised sündmused pole mõistatuseks, ega Jumala üllatusena. Olge valmis selleks, et  miski ei tohi olla teile üllatusena. Valmistuge selleks ette. Teil on olemas tehnoloogiad, teil on olemas tarkus ja nüüdseks olete kogunud ka kogemusi. On olemas suhteliselt lihtsaid võtteid, kuidas säilitada maja isegi suurimate tuulte ajal, see on ülimalt lihtne. On samuti lihtne viis säilitada maja suuremate üleujutuste ajal kohtades, mis on mere tasapinnast allpool. Selle nimeks on maa. Humanitaarse abina saatke sinna hoopis mulda, et saaks tõsta pinnast. Kujutlege ette taastamise projekti, kus majad on ülesehitatud patjadel (maa kihil), mis on merepinna taseme kõrgusel, ehk isegi kõrgemal. Kui tamm kusagil puruneb (seda tuleb ikka ette), siis uputab ehk ainult tänavaid.

Oleme samuti teatanud, et maa hakkab liikuma. Hiljuti see nii ka oli ja toimus maa ajaloos üks suurimaid lihkeid, Gaia võpatas, kui ookeani põhjas nihkusid laamad. Loomulikult selle nihke tõttu tõusnud tsunami põhjustas inimtragöödiaid. Kui taoline tragöödia juhtuks laamadega maismaa piirkondades, siis teile ei ole teada selle tagajärjed, et millised tragöödiad tuleks sama energia mõjul seal? Olete kunagi mõelnud sellele? Laamade nihe muutis tegelikult planeedi pöörlemise andmeid. Kui oleksite kõik need aastat jälginud teile antud informatsiooni, siis näeksite, et toimus see, mis pidigi toimuma. Maa hakkab nihkuma taas, veelgi oletatavamates kohtades. Vulkaanid, millistest oleme rääkinud, muutuvad taas aktiivseteks, ootamatult ja ette hoiatamata, ilmnedes sageli maavärinatena. Seda võib juhtuda Etioopias, Uus Guineas, Indias, Venemaal, Ecuadoril, Jaapanis, El Salvadoril ja USA Alaskal.

Valguse Töötaja ei pea seda kõike kartma, ega pea valima elukohta, tuginedes hirmudele. Me kordame seda tõepoolest uuesti, majakad on paigutatud ohtlikesse kohtadesse, et valgustada valgustava valgusega ümberolevate kallaste probleemseid kohti. Majakate abil saab aidata leida suunda pimeduses. Nende vundament on ehitatud kindlatel kaljudel ja nemad ei karda seda, mille tõttu need on ehitatud. Kas olete võimelised olema selleks majakaks, ega tundma hirmu?

Tänase päeva õpetus.

Oo, mu kallid, las minu kaaskond täidab selle ruumi. Võite tunda nende energiat, kes on tulnud ja toonud kaasa head sõnumid, mida kavatseme teile edasi anda. Siin on neid, keda olete armastanud, kuid kes on läinud kaduvikku, nemad on osa teie rühmast ja nendeks ka jäävad. Me oleme korduvalt selgitanud seda, seega  ei hakka seda taas kordama. Sedavõrd palju on neid, kes olles tervikpildi osana, on teie kõrval. Kas olete kunagi mõtisklenud lahkunud pereliikmete teekonnast? Mis oleks, kui nemad näeksid teid praegu? Siin on neid, kelle kohta olete küsinud, et kas teie ema ja isa oleksid uhked teie üle? Miks mitte küsida seda neilt ise, sest nemad on siin, teie kõrval.

Pilt täies suuruses on suuremõõtmelisem, kui arvate. Tahaksin taas anda teile ühe informatsiooni, mida oleme kord juba andnud (Krayoni kruiisi aegu), kuid seekord püüame kanda seda paberile. See puudutab teie vaimset teekonda. Mõned nädalad tagasi ma palusin partneril (Lee Carollil) teha oma programmis muudatusi, et rõhutada inimlikku vastuvõttu. Ma palusin temal panustada suurem rõhk vestlusele, kuidas pääseda reaalsuse raamidest, mis on piiritletud inimliku vastuvõtuga, et paljud oleksid suutelised mõistma reaalsuse olemust. Nüüd isegi teadus on hakanud nõustuma selle vajadusega. Pilt teie ümber on hulga mõõtmelisem, kui arvate seda teie. Teadus ei tegele vaimse poolega, kuid selles punktis mõlema mõistmised on ristumas. Inimene ei tunnista kunagi seda ristumist. Kuid te peaksite mõtlema või ütlema, et me ei tea, mida see peaks tähendama või et meie silm ei suuda veel kõike tabada. Niimoodi mõtlemise või ütlemisega saaks igal korral mainitud reaalsuse vaimne aspekt.

Lähtudes antroopsest põhimõttest, te räägite siiski Jumala armastusest (uued andmed näitavad, et vastupidiselt kõikidele teooriatele, Ilmaruum on loodud kõikidele eluvormidele, milliseid on meile teada). Teie DNA struktuur ja planeet Maa struktuur pole juhuslikud sarnased. Nüüd isegi teie teadlased on hakanud pöörama sellele tähelepanu. Teie, kuulajad ja lugejad olete vajalikul ajal, vajalikus kohas. Kuigi ehk mõnigi mõtleb kahtlevalt, kui sinul (Krayon) oleks midagi teada minu elust, siis sa ei räägiks sellest. Egas midagi, vend või õde, mul on tõepoolest teada sinust ja kõike, mida ma näen,  on sinu potentsiaal ja sinu meisterlikkus. Kuidas on võimalik, et teie poolt nimetatud Jumal, või Vaim, saaks teada igast sinu juuksekarvast sinu peas? Vastus on siin paljumõõtmeline. Seal, kus eksisteerin mina, aega ei ole. Katsuge mõelda selles võtmes. Kui Vaimu kasutada on igavik, siis ta saaks jälgida teid ja teha tööd teiega. Seega meiegi, kiikamata aega, saame tegeleda samaga. Selliselt me näeme vastust küsimusele. Teisi sõnu, sekund teie kellal on igavik meile, mis on kättesaadav uuringuks ja planeeringuks ja on ka hetk armastuse ilmutamiseks teile.

Antud kanaldus ise on piiratud lineaarse aja raamidega, sõna käib sõna järel. Milline õudne suhtlemise viis, aeglane ja ebamugav. Ma väga tahaksin võtta teid kõiki kokku, ning anda teile korraga, paketina, kogu informatsiooni, mida on kavas edastada teile tänasel päeval, teha nii, et hetkega saaksite kätte kogu informatsiooni. Seda saab teha, kui te magate, kuid teie ärkveloleku ajal see ei ole võimalik. Seetõttu mõningad parimad meditatsioonid toimuvadki poolune seisundis. Informatsiooni teie kehasse on võimalik laadida hulga kiiremini mittelineaarsel viisil. Ma tuletan teile meelde naljakat teaduslikku fakti teie unede kohta. Te magate pikka ja reaalset und, näete und peatükk peatüki järel nagu raamatus, kuid seda rännakut katkestab äkki ärataja helin. Teadlased on rääkinud, et teie pikk uni, mis on viinud teid kõiksugu kohtadesse, on kestnud üksnes mõned hetked, kuni helises ärataja. Ehk, une seisundis aega ei eksisteeri, une ajal te  kasutate oma paljumõõtmelise DNA mõne osa omadusi, millede olemasolust teil ei ole isegi aimu. Kui teil oleks teada, kuivõrd sügavalt olete armastatud, siis tänu sellele meie sõnum osutuks teile veelgi sügavamaks.

Hiljuti  edastasin teile sõnumi teie tõelise olemuse kohta. Ma palusin teil näha varjatud sidet minu, kui Krayoni, ja teie vahel, kelle nime te ei ole suutelised hääldama. Nimi, mida käesoleval ajal kuulete või loete, ei ole tõeline nimi. Teil on olemas ingellik nimi, mida ei ole võimalik hääldada, kuna see on võetav kui paljumõõtmeline valgus.

Ma küsin kaunitelt daamidelt siin ruumis, kas te olete teadlikud oma sõjakast minevikust? Kas olete teadlikud ja tunnetate siin olevaid mehelikke energiaid? Kui oleksite suutelised nägema oma DNA Akaši kroonikate salvestisi, siis  märkaksite neid asju. Kuid sellel korral olete sündinud naisena, kellel on kõrgendatud maine alateadvus, mis aitab teil areneda kiiremini. Vaadates sind, õde, ma meenutan sinu sõdalase kogemusi, ehkki sa püüad, istudes siin ruumis, eitada neid. Te olete hulga tugevamad, kui teile näib. Kõik need teie seast, kes on kulgemas valgustumise teed, puutuvad kokku müriaadide mõistatustega. Kas  kahtlete siin ruumis  toimuvas? Üksnes sirutage käed laiali ja tunnetage seda, tunnetage seda Püha kohta (seda ruumi). See hetk on Püha. Lubage endil heita hetkeks aeg minema. Te võite oma kõrval tunnetada ingleid, keda tõite siia kaasa. Me soovime, et lahkudes siit, oleksite muutunud. Mõnel ehk toimub tervenemine, sest see on sobilik aeg tervenemiseks.

Soovitus valgustumise teed astuvale inimesele.

Ma tahaksin rääkida teie teekonnast, kirjeldada selle nelja omadust. Kolme neist oleme kord juba valgustanud. Antud sõnum puudutab meie soovitust inimesele, kes on astumas valgustumise teed. Paljudele see soovitus võib näida mõtetusena, kuid me siiski peame seda edastama. Õpetus valgustumise teekonna kohta, see on sissejuhatus õpetusse paljumõõtmelisusest. See võib näida rännakuna mõtetusse, ebaloogilisse seisundisse, kuid ma püüan anda seda edasi nii, et sõlmida abielu inimliku ja jumaliku vahel. See on paljumõõtmeline, seetõttu sellel ei ole ühest mõtet. Antud hetkel me palume teid lülitada välja oma mõistus, üksnes hetkeks ning kaaluda saadud informatsiooni oma südame tunnetusega, aga mitte oma neljamõõtmelise loogikaga, mida peate oma reaalsuseks. Teie neljamõõtmeline aju ei saa teid milleski aidata seni, kuni ta ei õpi pääsema osadesse, mis ulatuvad aja ja avaruse raamidest väljaspoole, kuni te ei jõua neisse mõõtmeteta kohtadesse, millised justkui saaks olla üksnes ulme piireis. Need on sellised paljumõõtmelised piirkonnad, millised avanevad ja hakkavad sulanduma neljamõõtmeliste piirkondadega, luues usu loogikat ja usaldust nähtamatuse vastu, kuna see on eksisteerimas ja töötamas. Väljumine neljamõõtmelise loogikast on kõige raskem asi inimese jaoks. Üksnes vähesed on ärganud, kes on puutunud kokku sedavõrd veenvate tõestustega. Tõepoolest, Ilmaruumis on eksisteerimas mõistusega vägi, millisele on teada kõik sündmused, milline on teadlik teist. Ma teatan täna teile sellest seetõttu, et paljud kuulajad ja lugejad on valmis selleks. See on teie kohta. Ma pöördun nende poole, kes on nägemas end teekonnal valgustumise poole.

Esimesena peaksite teadma, et see teekond ei lõpe iialgi. Sellist lähenemist halvustavad need neljamõõtmelised inimesed, kes on väitmas, et lineaarses ilmas peab olema eesmärk, et on tarvis teada, kuhupoole oled astumas, et me elame sellises ilmas ja et sa Krayon ei saa soovitada meile klappe silmadele. Paljumõõtmelises ilmas ei ole võimalik määrata eesmärki, seda üksnes seetõttu, et kui aega ei ole olemas, siis ei saa olla ka lineaarset teekonda. Kui rännata hiiglasliku kera seesmist külge mööda, kus siis oleks teie eesmärk, kas teie  kera vastasküljel?  Kera seesmine külg ei saa otsa kunagi. Seetõttu inimmõistusel on raske mõista seda. Teie silmad on pärani lahti, kuid te ei ole võimelised märkama miskit, millel on mõte ja kannab selgitust. Milline on siis vastus? Õppige nägema väljaspoole olematu teekonna raame. Selleks on tarvis intuitsiooni, kavatsust uurida vaimset kaarti (selgitused allpool). Kusjuures te seate omad eesmärgid sinna, kuhu teie arvates juhib teid teie Vaim. Alustagem sellest, et see on suur eksimus. Vaim on nägemas kõiki teekondi ühese väljana. Kui olete ette määramas oma arvatavat suunda, siis paljud teist jäävad oma teekonnal kinni, ega lase vaimul muuta teie poolt varem loodud veendumusi, arvamusi enda olemuse suhtes, ning suunata teid sellele teekonnale, millest saaks teie parim tulevik. Kuid teie arvates  teid on reedetud ja pole mingit  taevast kodu. See on klassikaline näide sellest, kuidas inimlik vastuvõtt ja mõistmine takistavad vaimset valgustumist.

Mul on täna kavas rääkida teile vaimsest kaardist, mis on kohandatav teie teekonnale, teie kõikidele teekondadele. Selleks kaardiks on metafoor. See kaart ei tööta seni, kuni teda ei lähe otseselt tarvis, kuni pole jõutud energiate ristteele. Teie poolt valitud teekonnal läheb tarvis mingit kaarti, kuna olete harjunud kasutama neljamõõtmelist kaarti, kõikvõimalike objektidega, mis on kantud kaardile. Tahate ette teada, mida on võimalik rännaku teekonnal kohata. Kuid paljumõõtmelisel vaimsel kaardil ei ole midagi sellist, kuna ei ole teada liikumise suunda. Teie vaba valik teeb kaardil muudatusi iga teie poolt tehtud sammuga. Seetõttu me räägime teile, et isegi Jumal ei ole teadlik, kuidas te käitute järgmisel sammul. Tuleb välja, et see võib tekitada inimestes kaitsetuse tunnet, kas pole? Kui Jumal ei ole sellest teadlik, kust siis minul on seda teada? Seetõttu kordan taas, teie jumalikkus on Jumala osa, järelikult te tõemeeli olete loomise energia osa. Seetõttu sellesse kaarti on vaja suhtuda kui Looja kaardisse.

Võtke vastutus tundmatuse eest. Suhtuge endasse kui uurijasse, kes on vahetevahel saatmas luurajaid ette, et selgitada välja, kuhu on parem liikuda. Oleme seda kirjeldanud kui ukse avamist, lükates seda, kasutage selleks oma eristamise energiat. Te tunnetate ukse taga teisi energiaid, seega,  teil tuleb edasi liikuda aeglaselt. Ainus erinevus uurija ja teie vahel on see, et teie olete kandmas valgust kõikjale, kus te ka poleks, seetõttu teie kõik tegevused on ohutud ja täis valgustumist. Me rääkisime teile, et see on nagu oma teekonna vaimse rongile pileti ostmine. Teen metafoori veidi keerulisemaks. Kui soovite saada piletit sellele rongile, siis on hea, et see on teie kavatsus. Kuid relsse ja rongi ei ole veel olemas, on olemas üksnes rongijaam. Mida kavatsete teha rongijaamas, kui seal ei ole rongi, ega relsse? Teie üle hakatakse naerma, sest relsse ja rongi ei ole veel ehitatud ja teie ootate rongi. Kes hakkab neid ehitama? Kuid teie ise hakkategi neid ehitama.

Seega, esimene soovitus neile, kes on teekonnal selle suunas, mida nimetate ülestõusu seisundiks on, et ärge mõelge ette, kuhu olete liikumas.

Suurepärane Krayon, ütlevad mõned, kas kõik sinu soovitused tulevad sama laadi ? Kas peame olema rongijaamas koos olematu rongiga ja relssideta, ega tundma muret, kuhu sõita, samas teeselda, et oleme juba kusagile sõitmas?

Jah, kõik on õige ja see ei ole paha algus. Siis küsite, et  kuidas me peame edasi liikuma? Ja me vastame teile:

 – kes ütles, et peate liikuma edasi?

 – kas see ei ole neljamõõtmeline lähenemine?

 – mis oleks, kui tõuseks kõrgemale?

 – millist suunda valiksite, kui paluksin teil oma rakustruktuuril tõsta sagedust?

 – millises suunas need peaks vibreerima?  on minu küsimus.

 – kuidas olla rongijaamas, kui tahate tõsta oma rakkude vibratsioone?

Vibratsioonide tõstmiseks ei ole olemas suundi. Harjumuspärastest raamidest lähevad välja need, kes väidavad, et  ma olen teadlik, kuhu olen liikumas, just sinna tahab Jumal viia mind. Tõeline tõde  šokeerib teid ja see on veel ees, seda  puudutab neljas nõuannanne.

Teie teekonna kõige raskem lõik on fakti teadvustamine, et teie ei ole järgimas seda teekonda, mida on sisse tallanud meistrid. Meistrid  loovad oma isiklikku teekonda. Teie olete kui jumaliku plaani osa ja peate võtma vastutuse endale, aga mitte järgima teisi, ega haakuma nende soovitustesse, või isegi Krayoni sõnumitesse mitte. Selle asemel peate arvestama kõigega ja liitma need  kokku, luues oma isiklikku loomist. Kõik sõnumid ja õpetused, milliseid olete planeedil saamas, kasvõi minult, on paljumõõtmelise köögi supi retsepti koostisosad.Nüüd minge ja valmistage roog, millist pole veel kunagi valmistatud, kasutades selleks kõikide koostisosade informatsioone, millised on teile nüüd kättesaadavad.

Teie DNA aitab teil saavutada meisterlikkust. Nüüd te mõistate, miks me 16 aastat tagasi ei soovitanud teil saada kellegi järgijaiks. Selline asi rikub ja solvab teie isiklikku meisterlikkust, mis  asub teie rakustruktuuri sisemuses. Sellega on selgitatav fakt, et tegelikult ei saa olla mingit juhendit ülestõusmise kohta.

Teine soovitus.

Teiseks soovituseks on, et ärge looge oletusi oma töö suhtes.

Kuule Krayon, veelgi parem, nüüd me ei pea teadma, kuhu suundume, ega pea mõtisklema selle üle, mis saab, kui oleme jõudnud kohale.

Mu neljamõõtmeline sõber, kõik on õige, ära tee mingeid arvamusi, need hakkavad segama teie astumist sinna, kuhu tõemeeli olete liikumas. Valguse töötaja, kui sinu kehas on jumalik energia, siis sellesse on kaasatud sedavõrd palju, sedavõrd sügavat, et see on ületamas kõike, mida inimaju on suuteline ette kujutama. Minu partner andis teile võimaluse tunnetada seda, rääkides jumaliku planeerimise protsessist, ja sellest, kuivõrd keeruline võib olla mõistatus, kui olete kaasloomas enda nimel. Kui olete koosolemisel, mis sarnaneb siin olevaga, mõned teie seast on võimelised puutuma kokku koosoleva rühma oma osaga, ning tunnetama seda, mis on teie endana ning tunnevad koheselt armastuse voogu. Siin on toimumas palju muudki. Valgustumise teekond, mida on valinud mõned teie seast, kujutab teed, mis teeb panuse Gaia energiasse. Temal peab olema tegemist füüsiliste ilmingutega, mis on samuti Jumal ise. Temal peab olema tegemist teie isikliku DNAga. Temal peab olema tegemist ingliga, kes on teie endi sisemuses.

Ma olin koos teiega teie sünni energias, kus rääkisime sellest ning te võtsite vastu otsuse naaseda maapeale, selle aja prohvetlused erinesid tunduvalt praegustest. Vaatame sellele teise nurga alt. Te elate praegu uuenenud planeedil, omades potentsiaali luua rahu maapeale, omate võimu kiirata valgust, mis kinnistub kohas, kuhu olete seda saatnud. (Mõni aeg tagasi Lee rääkis teaduslikest tõestustest, et DNA on võimeline muutma energiat selliselt, et see jääb muutumatuks). Te kasutate näilisi lepinguid, kus on väidetud, et olete tulnud millegi varem koostatu ja määratletu kohaselt. Teile on kinnitatud, et peate tegema seda ja peate tegema teist. Teie ei tea, et maapeale tuleku lepingus seisab vaid:“ Olen Maa peal, läheb lahti.“ Tahate lugeda oma lepingut? Selles seisab, et olen Maa peal, kus on minu vanemad ja minu stardi potentsiaal. Selline on kogu leping. See on algne potentsiaal, aga mitte kõikehaarav elu plaan. Teie arvates teie lepingus seisab olla tervendaja, seega oletate, et teie töö peab olema just selline. Sest teile  ju öeldi selliselt  ja teil olid nägemused sellest, et olla tervendaja.

Kallis inimolevus, ma ütlen sulle, sinu nägemused olid osa sinu unest, mis kestis vaid mõned hetked, sellest rääkisin eespool. Te ei ole teadlikud oma ülejäänust osast. Nägemus võis olla sellest, millega olite tegelenud enne siia tulekut. Kas olete sellele mõelnud? Teil ei ole seda teada üksnes seetõttu, et nägemustes  kõik on segamini, kõik on kvantiline. Seetõttu ei tasu rääkida  mingitest oletustest.Te eksisteerite kui puhas leht. Mis oleks, kui teie nägemus oli kõigest kinnitus sellele, et olete niigi tervendaja, ning teil on tarvis nüüd liikuda edasi? Kui ütlete välja oma neljamõõtmelise oletuse selle kohta, siis jääte kogu eluks püüdma teha seda, millega olete tegelenud juba ammu.

Kuidas ma saaksin elada päevast päeva puhta lehena? Mingi eesmärk peab siiski olema?

Ärge tehke oma eesmärgiks kuhu liikuda, vaid tehke oma eesmärgiks,  kelleks olla. Teie eesmärk on saada jumalikuks olemiseks ja teie vastuseks võiks olla, et ma hakkan igal jooksval hetkel püüdma läheneda jumalikkusele maksimaalselt. Jään iseendaks aga mitte sellisena, kui olin hetk tagasi, vaid iseendaks kõrgemate vibratsioonidega, et protsessi käigus mulle avaneksid need uksed, millised peaksid avanema. Kusjuures, omamata maist kaarti, ma suudan saada informatsiooni enda jumalikult kaardilt isegi siis, kui osutun tundmatus kohas ja mul läheb tarvis abi. Jumalik kaart ütleb mulle, pööra sinna, või sinna. Ta töötab siis, kui mul on tarvis ära tunda midagi, või kasutada oma intuitsiooni. Ainus oletus, mida ütlen välja on, et olen õnnistatud jumalikkuse osa, mis on loomas kõike, mida on tarvis minu teekonnal ja  see juhatab mind kõige suurepärasemasse kohta.

Kolmas soovitus.

Kolmas soovitus on kahe esimese vaimus ja see on et ära püstita mingeid teostamise tähtaegu.

Olen kuulnud, kuidas paljud räägivad, seega, minu plaan on, teen seda ja seda, see sünnib sellel kuupäeval, ning kestab niipalju aastaid ja nii edasi ja edasi. Kas teate, et see plaan on asjatu, see on piiramas teid, see on oma kätega loodud vangla. Seades ajalisi piiranguid mistahes tegevusele, paigutate end kosmilisse neljamõõtmelisse vanglasse. Mis oleks, kui sulle, inimolevus, määratud plaanid oleksid suurejoonelisemad mistahes ajalistest raamidest? Kui homme avaksite ukse, ning avastate selle taga Imet? Kuid teie koheselt haarate vanadest tärminitest kinni ja ütleksite, et vabanda mind, härra Ime, te tulite mõnevõrra varem, kas saaksite tulla tagasi siis, kui see toimuks vastavuses minu plaanidega.? See paneb muigama, kas pole? Kuid paljud teie seast käituvad just nii. Mõningad teie seast, nähes Imet, ütlevad, et ma ei saa seda teha, kuna see ei mahu minu plaanidesse ja aja piiridesse, ma pole valmis, või  isegi, et ma ei ole valmistunud selleks. Minu partner soovis nimetada seda sõnumit – kuidas inimkond on vältimas Imesid. Kuid ma polnud nõus sellise variandiga.

„Kallis Krayon, olen väga ammu oodanud seda protsessi, olen kannatlikult oodanud, kuid minu elus ei toimu midagi sellist.“  Kas tõepoolest? „Tõepoolest.“

Mis oleks, kui sa teeksid  parandusi oma südames? Ma pöördun otse siin istujate poole. Sa võiksid küsida, et mida ma pean silmas.? Kallis inimene, ma räägin sellest, mida polnud veel sündinud (olemas), kui astusid oma teele. Ma räägin parandustest sinu südames, mida sa vajasid, et saaksid jatkata oma valguse jagamist, et sa ei hukkuks vana potentsiaali poolt seatud aja lõksus. Ma räägin parandustest, millistest sinul polnud aimugi ja  ma pean silmas selle all midagi füüsilist. Ma räägin sellest, et kui kord öösel sinu sisemuses said tehtud parandused, siis sinul ei olnud aimugi sellest, seda ajani, kui arstid tehes uuringud, avastavad midagi ja küsivad sinult selle kohta, mida nemad näevad seal. Sa vastad, et mingit operatsiooni ei ole tehtud. Oli küll tehtud ja see oli tehtud suurepäraselt, jumalikult. See oli see, mida sa tegid iseseisvalt, oma kavatsuse abil. Ma räägin sellest, mis on toimumas teie sisemuses, mida te isegi ei tunneta. Kuidas on vibratsioonidega, milliseid tunnete igapäevaselt? Kuidas on sellega, et teid aidatakse sageduste tõstmisel? Kas tõesti teiega ei toimu midagi? Teiega toimub kõike. Kuid te samastate seda oma standartidega, millised on nimekirjas, mis on rippumas teie seesmise neljamõõtmelise teadvuse seinal. Miks mitte avada oma vastuvõtu uks, ning tunnetada protsesse, mis  toimuvad teie kehas.

Valgustumine iseenesest on suurejooneline tervendav energia, mis on lausa tõstmas teid ühest kohast teise. Sedavõrd palju hakkab teie ümber nihkuma ja muutuma. Ma kutsun teid heitma draamad oma elust välja. Võimalik, et see on alati olnud teie eesmärgiks. Mis oleks, kui esmaseks eesmärgiks oli tuua teid kohta, kus saaksite kiirata valgust? Mida ütlete selle kohta? Mis oleks, kui peale selle muud ei olekski? Mis oleks, kui peaksite olema majakaks ning valgustama kogu oma elu ja muutuma üha eredamaks, ja  sellega suudaksite mõjutada Gaiat. Kas see oleks teile vastuvõetav? Kas rahu loomine planeedil on vastuvõetav teile? Või kavatsete istuda midagi tegemata. Tunnetada läbikukkumise tunnetust üksnes seetõttu, et elu ei ole vastavuses neljamõõtmelise nimekirjaga, mis on rippumas teie teadvuse sisemuse seinal?  Valik on teie.

Soovitus kokkuvõtteks.

Neljas, kokkuvõttev soovitus. Teie DNA on seatud hulga keerulisemalt, kui teile näib. Olen andnud teile DNA 10 kihi seletusi. Peatselt räägime ka viimasest kahest. Viimased kolm (10-11-12) on kujutamas ühendenergiat. Neid ei olnud tarvis isegi nummerdada, kuid tegin seda teie pärast, neljamõõtmelise vastuvõtu jaoks. Kõigis DNA energiates, mida olen kirjeldanud, on olemas miski suurejooneline ja sügavalt varjatud. Kui pöörate tähelepanu DNA kihtide nimetustele ja tähendustele, siis võite märgata midagi, mis tähistab neis meisterlikkust. Mis toimub, kui inimolevus astub teele, mis muudab tegelikult tema DNA ? Ma räägin teile, et ta muutub kellekski teiseks., ehkki mitte päriselt. Teiseks üksnes teie jaoks. See on sellest, et teie enda olemuse vastuvõtt on piiratud neljamõõtmelise elu kogemisega. Kui asute aktiveerima oma DNA, siis ta annab välja kõik olevad omadused, milliseid valdasite oma kõigi eelmiste elude kehastuste ajal. Võib olla olite ehk kunagi kunstnik? Kuid selles kehastuses tegelete millegi muuga. Mis juhtus sinul olnud kunstniku talendiga?  Kuid see anne on jätkuvalt sinuga.

Kas tahad ütelda, et kui ma aktiveerin oma DNA, siis olen suuteline taas maalima?

Jah, just seda ma pidasin silmas. Kui kord oled vana vaimsus, siis kindlasti oled kellekski olnud. On tõesti saabunud aeg rääkida sellest. Tahaksin rääkida teiega selliselt, et te kõik mõistaksite mind. Igaühe teie sisemuses on olemas võimas inimene, kelle olemasolust enamus ei saagi teada. Ehk mõnigi saab avada seda enda jaoks, kui tõemeeli pühendab oma tähelepanu sellele, millest on juttu meil praegu. Mõnedki kuulajatest ja lugejatest on kandmas endas meisterlikkuse võrseid. Planeedi sügavaima tervendava energia osakesed on olemas siin ruumis ja  ka nende jaoks, kes loevad neid ridu hiljem. Kas saate seda uskuda? Mõni ehk ütleb, et  olen liiast vana selleks. Kuid mina vastan, et  taas olete vanas kinni ja loete aastaid. Te võite sellele vastate, et  mul ei jätku selleks raha. Ma taas vastan teile, et jätkuvalt olete vanas kinni, olete neljamõõtmelises energias. Inimene, kas sa tõesti ei saa aru, et sinu elus võivad toimuda pöörded, sinu energia võib muutuda ja sinu DNA ja tervis võivad järsku paraneda? Kõik see on olemas teie kehaliste funktsioonide seas, ootamas sinu korraldust, ootamas peremehelt juhendeid.

Kõige peamine on, kelleks oled olnud ja kelleks oled. Oled olnud Lemuurlane, selleks ka jääd. Mida ütlete, kui teatan teile paljumõõtmelise vastuvõtu arengu algusest, mida  arutasime hetk tagasi. Selline küsimus seisab päevakorras, mõned nimetavad seda intuitsiooniks, teised, edasijõudnud intuitsiooniks, mõned jälle on suutelised nägema värve, ning teavad, millest räägin.

Tahaksin pöörduda teiega tagasi aastaid 30. Tahaksin pöörduda aega, kus mu partner (Lee Caroll) oli noor, kõigest 31. Ta mahtus oma eesmärkide ja asjadega oma aega, temal oli amet, mis talle meeldis, tegeles asjadega, mida soovis, oli kutselises kollektiivis,  ning oli õnnelik. Räägime nüüd temaga, kuigi ta  vihkab seda kanalduse osa, tema isikliku suunitluse tõttu. Meesterahvas, kes  istub teie ees ja  sooritab kanaldust, elas 30 aastat tagasi  eraklasena. Ta tegi kõike selleks, et sulguda oma tuppa, vältis suhtlemist. Ta oli suurepärane insener. Temal, kes tegeles üksnes seadmetega, ei tulnud kunagi puutuda kokku inimlike draamadega. Ei olnud vajadust võtta osa arutlustest, ega kuulata kellegi arvamust. See rahuldas teda. Nüüd räägime temaga, kui insener-erakuga ja oleks hea, kui te pööraksite tähelepanu küsimustele ja vastustele.

„Mu partner, ütle palun, mis hetkel sul avanes võime rääkida vaimsest asjasdest kui hea oraator, saalides, kus oli tuhandeid inimesi kuulamas, kusjuures  tehes seda mitte minna närvi?“ Tema vastaks, et Krayon, millest sa räägid, ma pole mingi oraator ja ma pole kunagi olnud selleks. Ma ei mõista, mida sa pead silmas? Juba mõte ise sellest on hirmutamas mind. Ei, sellist asja ei tule kunagi, millest sa räägid? Krayon  küsib et millisel hetkel sa mõistsid, et saad tegeleda kirjutamisega? Kui palju raamatuid ja tekste oled kirjutanud, kas õppides koolis? Milliseid kirjaniku koolitusi oled läbi teinudKuid Lee  vastab, et  mida sa pead silmas? Ma ei kirjuta midagi, olen insener. Ma tegelen heliga ja videoga, tehniliste küsimustega. Mul ei ole tarvis midagi kirjutada. Ma ei kirjuta üldse, minul ei ole selliseid võimeid.

Kas tabate mõtte? Kust temal see kõik tuli? Ma näitaksin seda teile tema näitel. Ta oli õnnelik, olles enda poolt loodud reaalsuse vangis. Kui ta astus valgustumise teele, temal tõusid esile temale omased anded, ta hakkas muutuma selleks, kelleks ta lõpuks sai. Me palusime temal sisemiselt mitte muretseda suure auditooriumi ees ja tema oli rahulik, palusime kirjutada raamatuid ja ta kirjutas. Tänu sellisele õpetamisele ja sellise talendi juures ta sai seda kõike teha. Me vastame, et selleks kõik vajalikud võimed olid peidus temas, tema DNAs ja olid ootamas võimalust avaneda tema uue Mina osana. See sündis automaatselt, ilma mingi õpetusteta, sest see kõik oli juba temas olemas. Ta on ka praegu veel häbenemas, ning temale võib näida, et me liialdame tema teenetes. Kuid tegelikult oleme vestlemas temaga Jumala armastusest ja sellest, et igas ühes teist on samuti olemas sellised anded. Teie arvates, teis ei saa olla enamat, kui olete näimas endale.

Kallis Vaim, mulle on teada, et mind paluti teha seda, ja paluti teha teist ning mulle näib alateadlikult, et ma pean minema ja alustama selle kõigega, ehkki mul puuduvad vastavad kogemused.

Oo, jaa, need kogemused on teil olemas, muidu te ei saaks kunagi teada seda, mida on tarvis teil teada. Vaim ei hakkaks teid nügima suunas, mis ei  vasta teie võimetele. Teid paluti kirjutada lastele raamatuid, paluti? Mul on teada, kes on istumas siin. Siis tehke seda, lubage sellel valguda lehekülgedele, kasutades Jumala armastust oma teejuhina. Mul on teada, kes on istumas siin. See on suurepärane informatsioon meie vennalt-õelt, Krayonilt, kas pole nii.? Siin on istumas minu kaasrändurid, kellest oleme hiljuti rääkinud. Kas nemad on uhked teie üle? Oo, jaa.

Kuid siin on ka teine energia, millist mõned teist juba hakkasid tunnetama. Ma ei kiirenda sündmusi, kuid tunnen siiski huvi, kas olete tunnetamas seda? See on Vaimu poolne nügimine ja ta ütleb, et  nüüd on teile see teada, seetõttu jätkake liikumist edasi. Nüüd, kui olete teadmas muutustest ilmas, olete ohutumas kohas. Kasutage oma jumalikku tarkust, juhendust ja oma võimet eristada, nii saate kinnistada seda, mida on tarvis kinnistada.

Ärge imestage, kui Gaia külastab teid taas, mille tõttu tekivad teile probleemid ja te vihastate. Kui palju teist julgeb laulda tuulega kaasa?

Jätkake nimetuste numeroloogilist uuringut. Suhtuge taolistesse protsessidesse ja ilmingutesse, kui kohastesse uhtmiste ja puhastamiste  protsessidesse,  neis piirkondades, kus seda on tarvis. Kuid pidage meeles, et see kõik  on osa suurest üleminekust. Teie DNA oluliseks omaduseks on – Valguse Töötaja – kartmatu sõdalane. On aeg võtta see kasutusele. Kui saate sellega hakkama, siis koos sellega astute oma keha tervendamise teele, millega olete sündinud sellele planeedile. Kõik see koos on üks tervik, mida nimetame valgustumiseks. Kui see ei oleks tõde, siis ma poleks kunagi rääkinud sellest teile. Need on olemuslikud tõed, mis on suurepärane informatsioon suurepärastele olevustele, kes istuvad siin ruumis või kes  loevad neid sõnu tulevikus.

Ja nii see on…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika.

 

Kategooriad:

1 kommentaar

  • Anne Jõepera ütleb:

    Aitäh,et te kõike seda tõlgite ja sellega tegelete.
    Olen juba palju aastaid lugenud Krayoni tekste.
    Tunnen selles suurt tõde ja äratundmist.

    Tänutundega -Anne

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga