JÕULUAEGNE SÕNUM Täheväravate majas Šasta mäel 24.detsember 2018.a.

 

LeeCarroly ja Monika Murani külastasid jõulude ajal Prageet Harrist ja Juliannet, et veeta nendega ühist õhtut koos Krayoni ja Alkasariga.

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest…

Soovin teha selle sõnumiga teile jõulukingituse. Oleme planeedil ajal, kui Valgus hakkab võimsamalt esile tulema. See on aeg, kus oleks sobiv avardada oma vastuvõtukarpi, mida te usute, kuna selles on kogu informatsioon, mida on teile räägitud. Ehk saaksite mahutada sinna midagi veel juurde. Tõepoolest, olete minemas uude aastasse, kus algavad uued lubaduste andmised, lubate teha üht või teist. Enne minekut uude aastasse teeksin väikese ülevaate.

30 aastat tagasi tulin partneri (Lee Caroll) juurde Krayoni näol. Tema ei olnud siis päris valmis selleks. Inimesed, kes on teie ees – Prageet ja Alkasar, olid insenerid-praktikud. Sõnumitega sai neile näidatud, kuidas tulla oma karbikesest välja, kuidas edastada palju asju selliselt, et oleks võimlik neid näha isegi käesoleval ajal. Kõik 30 aastat on olnud olulised, seetõttu tahaksin meenutada teile, et inimkond on muutunud. 30 aastat tagasi langes Berliini müür, siis hakkas muutuma järsult ka poliitiline pale. Just neil aegadel hoogustusid prohvetlikud ennustused. Oli ka vanemaid prohvetlusi, kes rääkisid Armagedonist, kolmandast maailma sõjast, asjadest, millised olid hirmutavad. Neile, kes loevad või kuulavad hiljem, ütlen, et elame jätkuvalt edasi ja nagu näha, hirmutavad ennustatused ei saanud tõeks. Kuid vana energia on planeedil jätkuvalt. Vana teadvus püüab hoida asju sellistena, millistena need on olnud. Seda on selgelt näha ja ma kutsun teid seda vaatama. Isegi praegu leidub neid, kes väidavad, et prohvetid eksisid Armagedoni alguse ajas ja et see aeg tuleb kindlasti. Iga kord, kui planeedil toimub midagi head ja ilmutub valguse lootus, mis lükkaks pimeduse kõrvale siis nad püüavad väita, et see on vaid ajutine nähe, inimkond on inimkond ja tema loomus on ja jääb selliseks ka edaspidi – see on siiski inimloomus. Kuid sellised ennustajad kaovad, sest neil on vana teadvus ja nad püüavad viia inimkonda tagasi vanasse energiasse, kuid see neil ei õnnestu enam uues energias.  Nad ei ole võimelised mõistma, et valgus võib olla kõrgema teadvuse metafooriks, ta on mõistev, ta hakkab tööle selliselt, kuidas see ei ole kunagi varem töötanud.

Täna tahaksin edastada teile ühe kingituse,  kui te vaid olete suutelised tulema hetkeks oma usu karbist välja ja kuulama mind. Võib olla olete sellest kingitusest juba kuulnud, võib olla mitte, mõned ehk ei ole üldse teadlikud sellest.

Enamus planeedil olevatest usuvad ühte Jumalat, nad usuvad elusse peale surma, usuvad, et nad erinevad loomadest, kes on neist madalamal tasemel. Planeedil Maa on ühtne vaimsus. Inimesel on ka olemas oma vaimsus. Kõik planeedi vaimsused  erinevad, nii kujult kui ka mõõtmetelt, kuid ühtne neis on see, et teie kõigi kaunis vaimsus on püha  ja ta on antud teile Looja poolt. Seega see on suurepärane Looja, keda te kõik nimetate Jumalaks, või mistahes nimega ning teie olete tema osa. Kuid inimesel on olemas midagi sellist, mida ei ole olnud ühelgi loomal planeedil. Kas teate, et teadlased alles hiljuti avastasid, et inimese DNA  erineb kõigi teiste omadest. Teil on 23 kromosoomi paari, mis  esineb ainult  inimesel ja mitte kellegil teisel. See oli midagi uut – teil on puudu üks paar. Kuid teil on olemas vaimsus. Te olete need, kelles on osa pühadusest, mida nimetate vaimsuseks. Miks ma räägin sellest? Aga sellepärast, et edastada teile teistsugust informatsiooni, mis oleks teile kingiktuseks.

Juba 30 aastat tagasi rääkisime, et te olete suurepärased ja juba sündides olete sellised, et teil on olemas osake Jumalast ja teil on olemas valiku vabadus. Võtke nüüd, kohe, koos minuga, kasutusele vaimne loogika kogu selle tões. Esiteks,  mis mõte oli Jumalal luua teid, anda teile vaba valik ja samas kohe mõista teid hukka, teie endi valiku pärast? Selles ei ole mingit loogikat,  isegi kolmemõõtmelisuse kohaselt selles puudub loogika. Me räägime pühast ja mõistvast Jumalast, kes armastab teid tingimusteta ja täielikult ning veelgi enam, te olete tema osake. Kõik 30.aastat on Krayon ja Alkasar palunud teil märgata enda suursugusust. Nad on öelnud, et te ei ole selle planeedi ohvrid, ega te pole sündinud siia roojastena vaid olete sündinud hoopis suurepärastena. Tunnetage  ja mõistke seda. Kui suudate seda omaks võtta, siis algab teil valgustumise protsess. See protsess viib teid iseseisva ja mõistva tegevuse poole, ning avab teile  asju valguse abil. See aitaks teil tervendada oma keha selliselt, et te ei osaks arvata iialgi, et see on niimoodi võimalik. Te hakkate mõistma, et teie suurepärasus teeb teist abilise ja giidi neile, kes  rändavad koos teiega. Teie ei ole üksinda, sest teiega koos rändab teisigi. Koos oma vaimsusega  rändate kõikjal,  kuhu ka te ei läheks.  Teie vaimsus on teile kingitus ja te olete selle väärilised. Selline sõnum teile oli meie kõigi poolt juba ajast, kui tulime teie juurde.

Kallid, kui te ületasite 2012 aasta märgise, te sisenesite teatud uude aega planeedil, millest olid rääkinud ka iidsed prohvetid. Kuigi käesoleva aja ennustajad räägivad teile jätkuvalt, et praegu toimuv on ajutine nähtus, näete ju igapäevaselt, kuidas maailmas sünnib midagi erakorralist. Pange tähele, teie kätes on rahu külvamise seemned. Anniks teile on Looja Armastus teie vastu, kes armastab teid sama tugevalt, kui teie oma lapsi. Looja armastus teie vastu on mõõtmatu ja teie olete osa temast, olete osa Jumalast. Jumal on loonud süsteemi, Looja on täitnud paljumõõtmelist süsteemi kaunite asjadega, ning teie olete neid nüüd avamas. Teie ja teie vaimsused olete suurejoonelised. On olemas palju suurem plaan, mille osaks olete  ning Jumal  teab teie igaühe nime. See and on sama suurejooneline, kui suurejooneline olete teie ise. Me räägime sellest jätkuvalt ka edaspidi. Tahaksin, et see and ei oleks teile mitte ainult selle sõnumi näol, vaid tahaksin, et te teaksite, et see and on teile kuni selle keha viimse hingetõmbeni.

Selles on tänase sõnumi kaunidus, mida jätkame veel pikemat aega. Las imbuda see kaunidus teie olemusse ükskõik millisel viisil. Nii see jääb alati, seega teie vaimsus saab iga hetk Looja embuses lõõgastuda. Hingake sügavalt sisse ja teadke, et olete armastatud, et te ei ole kunagi üksi.

Ja nii see on…

Krayon

Sõnum Alkasarilt

Seega, kallid, see on kutse olla see, kes te tegelikkuses olete, kutse manustada oma rakkude struktuuridesse armastust ja mõistmist, kutse teadvustada oma rännakuid enda sisemise valguse poole, enda isikliku mõistmise poole. Me kutsume teid jagama armastust valguse vastu, kõigile ümber olevatele. Kutsume vaatama elu läbi mõistmise ja mitte toetuma jätkuvalt vanadele arvustustele ja eraldumistele. Me kutsume teid otsima üles oma elu pisiasju ja vaatama nad üle, et üleminek ühest hetkest teise ei oleks  raske. On alati võimalik leida midagi, mida uurida, millele olla tänulikud. Tunnustuse ja tänulikkuse energia tõstab teie
teadvust ja teie vibratsioone. Tänapäeva teadlased on juba täheldamas seda teie juures. Kui teie vibratsioonid tõusevad, te muutute tundlikemaks kaunite asjade vastu, millised jõuavad teie ellu. Me ei ole üksikud indiviidid, me oleme ühtsuse osad sellel kaunil maal.

Kallid, vaadake oma elu, siis näete, et teie elu on evolutsiooni osa, mis toimub käesoleval ajal. Olge julged, jagage oma armastust ja oma mõistmist. Teadke, me teeme ühist tööd, et tuua teie ellu muutusi. Teil, igal ühel, on oma roll, mida mängida, oma osa kiirata armastust ning tuues sellega esile uut reaalsust. Astuge vanadest segadustest ja kaosetest eemale ja tõstke oma valgust ja armastust veelgi kõrgemale.

Oleme alati teiega. Me armastame ja õnnistame teid.

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga