INIMESE MÕJUVÄLJAD IV osa – San Antonio, Texas 2020

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

 Neljas osa

Tänane sõnum on mõjuvälja neljandast atribuudist.

Oleme rääkinud Väljadest ja nende kõrgematest omadustest, millised  mõjutavad teid, mille abil saate lisada oma väljadesse seda, millega saate aidata teisi. Kuid on miski, mis on sootuks teine, mitte uus, vaid üksnes teine – mitte see, mida olete oodanud. See on seotud sellega, mis hakkab sündima teie elus. Teie DNA’l on olemas Väli, mida on vähe uuritud, mida ei ole tunnustatud ega mõistetud, on vääriti mõistetud. See on avanemas üksnes vähestele. DNA Väli vastutab kõigi keemiliste protsesside eest teie kehas. Ta määrab, alates eostamisest, kuni elu lõpuni, teie funktsioneerimise efektiivsuse taset. DNA väli on ülimalt võimas ja ta on seotud teie teadvusega ja on kvantiline.

Tahaks rääkida teile sellest, mida meditsiini poolt ei ole vaadeldud ja selleks on noorendamise küsimus, inimkeha taastumise võimalusest. Kui vaatate, kuidas teie teadus on suhtunud sellesse mõned aastad tagasi, siis mõistate, et vanade hüpoteeside kohaselt see oli teadusele üllatuseks, et kõik on muutumas. Veel hiljuti teadlased arvasid, et organismi kõik rakud ei ole võimelised regenereeruma. Seda protsessi vaadeldi lineaarselt. Kuid hiljem avastati, et maksa rakud taastuvad kiiremini, kui teistel organitel. Osad rakud, mille taastumist arvati võimetuteks, taastuvad siiski, kuid aeglasemalt. Kokkuvõtteks, kõik rakud on võimelised regenereeruma ja kõik on võimelised noorenema.

Ehk mõnigi küsiks nüüd, et kui kõigil on võime noorenemiseks, miks siis toimub vananemine ja suremine. Miks siis toimub vananemine?

Aga seda seetõttu, et teie regenereering ei toimi vajalikul viisil, kuna teie noorenemise protsess ei ole täiuslik. Teie DNA väli, mis kontrollib noorenemise protsessi, on seotud teie teadvusega. Kui teie teadvus oleks kõrgemal tasemel, siis elu iga oleks hulga pikem. Te ei ole kunagi varem kõrvutanud kahte faktorit – keemiat ja vaimsust. Teie arvates keemia on keemia ja vaimsus on vaimsus ning nende samastamine ei olnud teie jaoks kohane. Ma ei aja teid segadusse, vaid kinnitan, et need on seonduses ja hoiavad teine teise käest kinni. Teie DNA väli juba teie eostusest alates on seonduses teadvusega ja aitab teadvusel areneda ja avarduda ja see  määrab ka keha keemia.

Kui olete vaadelnud teisi eluvorme planeedil, ehk olete märganud, et mõned kahepaiksed on võimelised regenereeruma suurepäraselt, et on võimelised kasvatama endale uue kehaosa. Kas see ei pane teid mõtlema, et miks teie, olles evolutsiooni ahela tipus, ei suuda kasvatada endale uut kehaosa, aga kahepaiksed on seda võimelised tegema?

Siin on kaotsi läinud üks oluline lüli, et te ei ole võimelised regenereerima mistahes oma keha osa. Selja vigastuse puhul rebenenud seljaaju kimbud, püüavad tulutult kokku kasvada, püüavad taastuda. Iga närv on teadlik oma vigastusest ja püüab taastuda. Haavade puhul teil taastumine toimub edukalt.

Kas olete teadlikud, et kehas olevad keemilised ained suunduvad kohe trauma kohtadesse, et aidata närvide kokkukasvamist?

Siin on tegemist Väljaga, mis kontrollib keha keemilist koostist ja regeneerumise taset, mis on vajalik puuduva kehaosa taastamiseks. See on üks suurimatest mõistatustest, miks seljaaju närvid ei ole suutelised kokku kasvama.

Krayon, kas me suudame kunagi kasvatada uut kaotatud kehaosa?

Ma vastan järgnevalt. Vaadake kõige suuremat Meistrit, kes on kunagi elanud teie seas. Kui tema oleks kaotanud käe, kas tema oleks saanud endale kasvatada uue käe?

Teie kindlasti vastaks jaatavalt, sest tema teadvus oli seotud Loojaga – tema oli ju Meister. Ma selgitan siin olevat erinevust. Tema DNA välja efektiivsus oli 80% ja seega ta oleks saanud kasvatada endale uue käe.

Annan veel ühe selgituse. Evolutsiooni kohaselt teie kehas areneb veel üks asi, mida teate nimega Kaasasündinu. Ka see on üks atribuutidest. Teie atribuutideks olid Hirm, Rõõm ja Armastus ja nüüd veel ka Kaasasündinu. Kaasasündinu samuti on arenemas, kuid mitte sellisel viisil, kui teie arvate.

Edasi räägin haigustest. Annan kujutluse süsteemist, mis teil ei tööta vajalikul viisil, on disfunktsionaalne ja töötab ainult 30% ulatuses.

Teie DNA väli hoiab keha funktsionaalsust suuremas osas tagasi, ta vajab teadvuse kõrgemat taset, et kaasata vaimsuse välja, Merkabaad – siis ta saaks funktsioneerida täiuslikumalt. Pange tähele, kui ükskõik milline viirus pääseb teie organismi, siis antikehad ja verelibled  koheselt blokeerivad selle. Kui need ei ole võimelised viirust tabama, siis need hakkavad kehas võidutsema, seni, kuni tabatakse sissetungija ja kuni algab antikehade tootmine – seni viirus võib tappa teie keha. Miks see nii on? Kas ei oleks mõistlikum, kui keha ise tunneks viiruse sissetungi ja sulgeks kohe temale tee kehasse?

Teie idee, et vajate rohtu, millega kaitsta end, ei ole õige ning te olete näinud tõestust sellele. Teie keha on varustatud suurima intellektiga ja ta on palju targem, kui oskate arvata, sest ta on võimeline protsessideks, milliseid te ei oska isegi ette kujutada. Seda on tegemas DNA välja iga rakk. Miljardeid ja miljardeid rakud moodustavad Välja, millistest saabki teie Mõistuskeha – teie Kaasasündinu, mis alles nüüd, praegustes energiates, saab rakenduda teie ellu.

Vähk on tõsine haigus, kuid seda on võimalik ravida välja, pöördumata arstide poole. Vähk  võib kaduda kõrge teadvusega inimesel, kes on teadlik, kes ta tõeliselt on ja kes väärtustab ja tunnustab end ning ta teab tõemeeli, kes ta on. Vähk koosneb elavatest rakkudest, ta ei ole viirus, millele reageerivad antikehad ja leukotsüüdid. Organism ei tunne teda ära, kuna ta käitub nagu kõik teised rakud. Ta kasvab vaikides, haarates enda alale teisi organeid, imiteerides edu, ehk varjub.

Kas teil on meeles, et Kaasasündinu näeb, mis on keha jaoks võõras ning ta on võimeline ära tundma isegi vähja. Nüüd räägin protsessist, millisest te ei olnud seni teadlikud ja mis vastavuses teie teadvuse kasvuga, hakkab esile tulema. Teie keha atribuutide arsenalis on olemas võime näljutada mistahes vähja tüüpi. Kuna vähk on elav, siis temale on tarvis toitu, kuid, kui keha tunneb vähja ära, siis ta ei hakka teda toitma. Selliselt keha, saab kõrvaldada mistahes kasvaja ise. See kõik on Väljas olemas, kuid seni veel vähe uuritud.

Kallid, tulevikus vähki teil ei saa enam olla. Teda ei saa enam olla, kuna keha ei luba sellel tekkida ja seda võimaldab Väli, sest ta hakkab tulema esile, taas ja taas. Kuna Välja olemasolu pole  tunnustatud, ega hinnatud, siis te ei olnud sellest ka teadlikud. Just väli reageerib homöopaatiale, reageerib tõmmistele, mille koostis on ülimalt lahja selleks, et mõjutada keha. DNA-d ümbritsemas mõistusega Väli, mille kontrolli all on isegi keha vananemine või noorenemine. On olnud küllaga juhuseid, kus inimest on opereeritud mitmeid kordi ja paranemiseks lootusi enam ei ole olnud, kuid siis sünnib mingi ime. Verenäitajad paranevad veel enne operatsiooni ja operatsioon lükatakse edasi. Uute analüüside tegemisel selgub, et vähk on taandumas ja paari, kolme päeva pärast analüüsid näitavad, et vähk on täielikult kadunud. Sündis spontaanne remissioon. Kuid võib olla see ei olnudki spontaanne, kuigi toimus üllatavalt kiiresti, võib olla keha näljutas ta surnuks. Te nimetate seda imeks, või arvate, et kehas on miski, mis on võimeline seda tegema ja tõesti see on nii, selleks on Kaasasündinu, mõistusega Kaasasündinu. Selline on teie Välja nimetus, millel on suur ja oluline tähtsus. Ta aitab teil elada kauem, põlvest põlve, sest keha on võimeline elama sadu aastaid. Sadu aastaid, taastudes läbi regenereeringute.

Miks regeneering ei tööta praegu?

Selle põhjuseks on see, et teie teadvus ei ole veel kuigi kõrgel tasemel. Mina olen siin selleks, et rääkida teile muutustest teie sisemuses. Tänu teie mõistmisele ja kõrge teadvuse tasemele keha on võimeline tervendama end ja just selliselt töötabki regenereering.

Edasi vaaatame Kaheteistkümne Ringi, kus kujuneb Mõjuväli ja mida võtate oma Kaasasündinuna. Kaheteistkümne Ring on vibratsioonide ring, mida teie Kaasasündinu võtab omaks. Selles ringis võite tunnetada endas olevaid tervendavaid energiaid. Selles ringis võib ärgata teie väli, mille jõul võib kujuneda spontaanse tervenemise jõud, või osa sellest, olenevalt sellest, kuidas teie keha võtab seda vastu. Kui astute Kaheteistkümne Ringi, hakkate koheselt tunnetama selle jõu mõju, olenemata teie teadvuse, või eneseteadvustuse tasemest. Teie Kaasasündinu suhtleb teie rakustruktuuriga. Teie vaimsusega ühtne väli on valmis tervendusteks, mida te ei ole sellel planeedil veel varem näinud. Ja see on alles algus. Kui näete, kuidas see toimub, siis mõistate, et seda tegema olete võimelised ise. Kui olete selleks valmis, siis võite ise määrata aja ja koha, millal avada oma Väli, andes sellega kehale võimaluse tervendada vähki või vabaneda muust haigusest.

Kui jõudsite aastasse 2012, rääkisin teile Nihkest, kuid täna räägin muust. Nüüd olete jõudmas kõrgemasse vibratsiooni, mis toetab kõiki, kellel on soov astuda Kaheteistkümne Ringi. Kõik, mida olen rääkinud, teostub ja avaneb paljudele inimestele üle planeedi. See on vaid väike osa teile vajalikust. Tulevane inimkond vabaneb haigustest, millistega võitlete käesoleval ajal. Uued kehad ei lase sisse midagi, mis on teie kehale võõras.

Ja nii see on…

Krayon

 

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga