KAHETEISTKÜMNES RING: TERVENDAV KESKKOND 2020

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest

Olgu õnnistatud inimesed, kes  nägevad end eesriide tagustena, kes on väärt kuulma tõde. Nemad on seda väärt, et kuulda alati üksnes tõde. Olgu õnnistatud inimesed, kes näevad oma vaimsuse austust, mille on loonud Jumal. Loomislättel on igas kultuuris oma nimi, ehkki vahel te ei taha kasutada seda nime just selle negatiivse loomu pärast, mida on räägitud teile selle nimekandja kohta. Loojal on palju nimesid, üks neist on Jumal. On ka nimesid, mida ei hääldata kunagi. Loomislätet peetakse paljude poolt Ilmaruumi täiuslikumaks Lätteks, kogu oleva Allikaks.

Loovuse kõige kaunimaks asjaks olete teie, kes mängivad siin planeedil peamist osa. Paljude aastate jooksul olen rääkinud teile, et põlisrahvaste tarkus on õpetanud, kuidas sõlmida liitu loodusega, Gaia endaga. See on üks paljudest asjadest, mida olen teile rääkinud. On veel palju asju, mis on varjatud teie kultuuri eest, seetõttu neid ei usuta, ega ole ka neid õpetatud teile. Kuid need on keskseks doktriiniks kultuuridele, millised on eksisteerinud planeedil pikemat aega.

Selles sõnumis püüame rääkida mitte sellest, mis on kaotsi läinud, vaid sellest, millest teile ei ole räägitud. Seda on tarvis kuulda eriti neil, kes ei ole kunagi kuulnud sellest midagi.

Kas olete teadlikud Kaasasündinust? Tahaksin rääkida sellest, kui ühest teie osast, mis on peamiseks mänguriks. Olles Kaheteistkümne Ringis, tahaksin rääkida sellest, millest te ei ole teadlikud. Ehk see paneb teid asjade üle mõtlema.

Paljudele on teada, mis on Kaasasündinu. Teie rakustruktuuris on teadvus, millest aju ei ole teadlik. Teie teadvus on mälu kompuuterlik meister, mis valdab suuremat osa teie mõistusest, kuid mitte täielikus mahus. Teie teadvus kaasab kolme osa – käbinääret, mis kindlustab sideme teie vaimsusega, südant ja aju. Teie teadvus ei ole veel kõik, mis teil on, kuigi ta kontrollib teie keha paljusid funktsioone. Kuid on veel ka Kaasasündinu, mis on teist hulga targem ja on teadlik kehas toimuvast palju enam, kui teie ise. Ehk olete teadlikud teatud protsessidest, millistesse on kaasatud Kaasasündinu. Üheks neist on kinesioloogia, ehk lihaselik testimine ja seda kasutab isegi meditsiin. Kinesioloogia testib seda, mida vajab keha ja millises koguses. Sellise võimaluse abil saab teada, millist abi vajab keha, läbi „jah“ või “ei“ vastuste.

Kaasasündinu töötab ka homöopaatia abil. Homöopaatias piisab ühest vajaliku ekstrakti minimaalsest kogusest, kasvõi miljardikust osast, mis muidu ei saaks kutsuda organismis esile vajalikku reageerimist, kuid pannes selle keele alla, organism hakkab tegema seda, mida ütleb imeväike ekstrakti kogus. Homöopaatiat on kasutatud juba sadu aastaid ja see töötab. Mõnes riigis on apteegid, kus müüakse üksnes homöopaatilisi ravimei, seal ollakse teadlikud terakese efektist keele all, mis on nähtav ajule.

Kaasasündinu vastab teadvuse vajadustele. Kuidas see töötab, seda on tarvis teada teil kõigil.

Mõned, kes on haigevoodis, hakkavad kinnitama endale, et nad on terved. Selline väide stimuleerib Kaasasündinut- keha teadlik osa kuuleb seda väidet.

Te olete oma kehale bossiks. Keha teadvus olete te ise,  te olete oma rakustruktuurile peremees ja kui väidate, et olete terve, siis Kaasasündinu kuuleb seda ja homöopaatia hakkab seda ka täide viima. Protsesse pühaks pidamine annab teie teadvusele väe. Selline vägi on alati olnud teile kättesaadav.

Olen rääkinud ka vastupidisest, et kui kurdate pidevalt oma keha suutmatuse üle, siis sellega  tõrjute oma Kaasasündinu eemale, sellega eitate oma keha tähtsust ja protsessid hakkavad liikuma sügavama haigestumiste poole. Olen teile ka rääkinud, et te peate olema tähelepanelikud, mida  räägite, sest kaasasündinu kuuleb, mida räägite ja püüab toimida nii, kuidas ja millest te räägite.

Partner on rääkinud ühest koolikaaslasest, kes kartis haigeks jääda ja surra vähkkasvaja kätte. Nii asi ka läks, nagu oli kogu elu rääkinud, nii oma keha haigustest kui surmast. Kaasasündinu töötab mõlemas suunas – nii tervenemise, kui ka suremise suunas. Kõik oleneb teie programmeerimisest.

Kaheteistkümne Ringi kohaselt Kaasasündinu roll on vägagi oluline. Kui alustate meditatsioonidega enda tervenemiseks, siis Kaasasündinu hakkab tegutsema vastavuses teie mõtetele. Liikudes oma teadvuses edasi, saate näha, kuidas keha hakkab tervenema.

Kallid, Kaasasündinul on teie tervenemise protsessis suur osatähtsus ja ega asjata peeta teda targaks kehaks. Tema on teist targem, kuid samas, ta võtab teid sellisena, millisena end ise peate. Tahaksin teile öelda, et kui jõuate oma arengus teatud tasemeni, siis Kaasasündinul ei ole tarvis püüda teid tervendada, vaid ta hakkabki tegelema üksnes teie tervendamisega. Tema on tark ja kallihinnaline teadvus, millele saate usaldada oma mistahes tervendamise.

Teadlik homöopaatia ja side vaimsusega, millest varem te ei teadnud midagi, kannab teid uude olekusse. See on ebatavaliselt jõuline side, millest vaimsuse tasemel ei ole varem teile kunagi räägitud. Selle alla kuulub ka spontaanne remissioon, mis on siiski programmeeritav protsess. See on sügav ja paljutähenduslik protsess, mis võib mistahes hetkel viia hetkelise tervenemiseni. See on uus energia, millega hakkate tulevikus tegema tööd. Mõelge selle tähtsusele. Ehk sooviksite, et see toimuks juba praegu nii. Kuid, kuna teil on olemas vaba valik, seetõttu teete sageli  vastupidist.

Et saada ühtseks Looja armastava energiaga, teil tuleks loobuda paljust, mida on teile õpetatud. Ka meditatsioon või palve, kui kaunid need ka poleks, töötavad sügavamalt, kui olete ühenduses Lättega. Järgmiseks evolutsiooni sammuks on kõigi liitumine Lättega, olenemata teie põhimõtetest. Olles seesmiselt vaimsused, saate näha kõiki meistreid, keda kunagi imetlesite, nemad, oma armastuses teie vastu, sirutavad oma käed teie poole. Olete astumas nende suunas, olete astumas uude ellu, kus ei ole usundeid, ega põhimõtete süsteeme.

See kõik on teie päralt. Võib olla tunnetate seda, või siis mitte. Peaksite teadma, et läbides Kaheteistkümne Ringi, teile avaneb paljut, millega tuleb teha tööd. Kuid esimeseks peate unustama kõik, mida on teile õpetatud ja mida seni teadsite. Teil on tarvis avada endas oma vaimsuse suurus ja näha Jumalat endas.

Ja nii see on…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga