HOIDKE VALGUST ÜLAL – KAHETEISTKÜMNE RING

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Täna räägin sellest, mida saaksite teha endi jaoks.

Nii mõnedki ehk küsiksid, et kuidas saaksin  toetada seda, millesse usun ja kuidas toetada Ilma, mis on palju pimedam, kui arvasin?

Tõepoolest, on avanemise aeg, kus tuleb tegemist teha Pimeduse ja Valgusega. See on tõesti revolutsiooniline aeg. Üheks oluliseks asjaks ärkava planeedi puhul on see, et enne Valguse tulekut läheb mõnevõrra pimedamaks ning see on eriti oluline Valgustöötajate jaoks. See on sarnane teie koduga, kui lülitate sisse täisvalguse, siis kõikjal näete mustust, mida varem ei pannud tähele.

Käesoleval ajal on avanemise algus, ja te hakkate nägema asju, mida varem ei märganud. Seni teie peamiseks vastuvõtuks oli pimeduse vastuvõtt. Te võite isegi öelda, et olete hakanud nägema palju halba, mida varem ei näinud, et kogu Ilm on läinud halvemaks. Selline on teie uue vastuvõtu algus. Kuigi kõik asjad, mida näete praegu, on alati olnud teie ümber, kuid nüüd hakkate nägema neid selgelt. Praeguses valguses hakkate nägema asju isegi enda sisemuses.

Teie ette on kerkimas küsimus, et kuidas hoida Valgust sellisena?

Kuidas hoida seda Valgust – see on hea küsimus ja on tõsine küsimus.

Ehk kordaksin seda, mida oleme korduvalt rääkinud, eriti Vanadele Vaimsustele. Te ei ole siin juhuslikult, selles elus sellel planeedil ja mis praegu siin toimub. See kõik on teie vaimsuse vajaduse kohane. See on Vana Vaimsuse vajaduse kohane. Teie olete läbinud suure hulga reinkarneeringuid, olete kogenud palju kogemusi ja  seetõttu olete hulga enam valmis muutusteks, kui ise arvate ning just seetõttu olete siin. Teid võiks pidada energiate kogemise vilistlasteks. Olete kogenud seni paljut ja nüüd olete siin, kuid seekord teisel tasemel. Nüüd olete uues energias, uues normaalsuse olekus.

Kas on mingeid võimalusi, milliseid saaksite võtta kasutusele ning tuginedes mineviku regulaarsusele, luua rohkemat Valgust oma ellu?

Vastus on jaatav, ja seda teavad kõik juhendajad, kes töötavad inimestega. Jutt käib teie lineaarsusest, teie alateadvusest, afirmeeringutest, milliseid kordate, et hoida Valgust üleval. Te võite isegi kinnitada, et need kõlavad igapäevaselt ja need töötavad. Need töötavad üksnes seetõttu, et te peate neid igapäevasteks, kuna teie alateadvus vajab neid asju. Ma ütlen teile, et tänu igapäevastele asjadele, läbi kordamiste, sünnib just see. Sünnib see, mida võtate absoluutse tõena, mida kinnitate oma afirmeeringutega. Ehkki võite väita, et korrates afirmeeringuid, kujundate ümber oma alateadvust.

Ehk alustaks otsast peale. Ma annan esmalt mõningad atribuudid, millised võiksid teile abiks olla.

Esimene – Ärgates hommikul, kui panete jalad põrandale, tervitage oma vaimsust ja alanud päeva. Sellega avaldate tänulikkust elule, sellega näitate, et olete valmis uuteks kogemusteks.

Kuid selline suhtumine puudub paljudel. Te pidevalt kordate, et teil on taas igav, et taas on üks tüütu päev. Selline kordamine teatab Ilmaruumile, et olete valmis halvaks päevaks. Alustage igat hommikut tervitusega ja seda tuleb vastu võtta joovastusega ja siis jälgige, mis hakkab toimuma. Te ise tõmbate kõike endale ligi, kõik seondub oodatavaga. See on ju lihtne, kuid edasi läheb raskemaks.

Teine – Leidke midagi, millest teile jätkuks terveks päevaks ja mis tooks esile huvitavaid tegevusi. Huvitavad tegevused on need, kui märgate midagi, peatute mõttes hetkeks sellel ja koondate oma mõtteenergiad sellele.

Energia on tegevus.

Energia on energia.

Mõtted on energia.

Selle sügava mõtte tähenduse on inimesed jätnud kahe silma vahele. Kõik, mida ja kuidas mõtlete, on energia, mis kajastub selles, millele on suunatud teie mõte ja see töötab. Seega, ilmutage mõistmist, mõistmise energia kajastub sellel, millele on suunatud teie mõte. Sellele kaasneb veel üks asi ja see on tervenemine, mis kajastub teie enda energia tõusuna.

Kordan, et energia on energia ja lisan juurde, et energia on alati paaris.

Füüsikas kõik on paaris – pluss ja miinus, nagu magnetitega. Kogu füüsikas ja selle energias on kaks medali poolt. Seega, kui olete mõistvas energias – see on üks medali pool.

Mis toimub edasi?

Toimub kaks asja. Esiteks, inimesed või isiksused, kellele on suunatud teie mõte, tunnetavad energia tõusu. Kuid samas on teine pool – te ise tunnetate samuti oma energia tõusu. Teie alateadvus ja teie keha on teadlikud teie mõttesuunitlusest, seetõttu tunnetate energia tõusu. See on omal viisil tervenemise kogemine – heasoovlik mõte kellegile on tervendava jõuga ja see kajastub teie enda tervenemises. Seda võiks pidada teadvuse füüsikaks.

Kuidas meeldiks teile selline asi?

Või on mõnele see on tehniliselt keeruline?

Kuid, kui suhtute  millessegi mõistmisega, siis te saate midagi tagasi. Ükskord, kui see saab tunnustatud, siis saab toodud välja ka valem. Teadvuse füüsika saab mõõdistatud ja määratud selle polaarsused. Sellel on suur tähendus ning selleni tuleb jõuda.

Kolmas on veel raskem ja selle jätsin meelega viimaseks.

Teil on tarvis leida päeva jooksul võimalus, et saaksite naerda, mitte teeseldes, vaid hingest naerda. Kui enda juures ei leia põhjust, siis püüdke leida seda kusagilt mujalt, kasvõi midagi minevikust. Selleks võivad olla ka pilapildid, naljapildid, leidke neid kasvõi netist, peaasi, et te saate naerda südamest. See on keeruline, kuid teile väga oluline. Leidke võimalus kasvõi lihtsalt naeratada, kuigi puudub naermise põhjus.

Need on kolm asja, mis aitavad tuua Valgust teie igapäevasesse ellu. Seda valgust tuleb säilitada ja ülal hoida.

See on teile ülesandeks ja siin ei ole enam juttu afirmeeringutest. See on oluline osa vilistlaste jaoks.

Need kolm asja on hulga tõhusamad, kui mistahes afirmeeringud.

Need kolm asja on kõigile jõukohased.

Need kolm asja toovad Valgust planeedile.

Tahaksin, et te võtaksite selle omaks.

 

Ja nii see on…

Krayon

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga