HEAD UUT AASTAT! 2021 a .ENERGIAD

 

2021 AASTA ENERGIAD      2+2+1=5 

Number 5 tähistab muutusi. Kivi ei jää kivi peale ja isiklikes eludes saab veelgi rohkem olema liikumisi ja muutusi. Palju on vanadest töökohtadest lahkumisi ja uute elu suundade otsinguid. Paljud suhted lagunevad ja samuti toimub palju uusi ühinemisi nendega, kellega meie sagedus paremini sobitub. Ühed tõmbuvad teised tõukuvad veelgi intensiivsemalt kui varem.

Sel aastal saab alguse laiemalt 5D manifesteerimine nende poolt kes on Ärganud ja Ülestõusnud.

21 on Taro Suure Arkaani viimane kaart- Maailm – mis tähistab täiuslikku lõpule jõudmist. Vana Maatriks on oma ülesande täitnud ja hakkab hajuma. Kõrgemad energiad mis on planeedile kinnitunud ei toeta seda enam. Vanad süsteemid lahkuvad ja kõik saab lõpetatud ja puhastatud. See ei juhtu ühe aastaga, aga sel aastal toimub kiirenemine ja leiavad aset suuremad muutused ja mõned olulised sündmused mis seda kõike jõuliselt alustavad. See ei tähenda koheselt kogu kollektiivteadvuse Paradiisi astumist. See ei ole puhkamine ega elu nautimine vaid suured koristustööd ja puhastustööd, aga samas imede algus mida hakkame kogema oma igapäevaeludes.

Paljudele saavad osaks kingitused, avanevad nende sisemised anded ja võimed. Paljud alustavad oma Hinge missiooni, et aidata Uue Maa kinnitamist kollektiivteadvuses. See on külluse ja uute alguste ilmumine nende füüsilisse reaalsusesse kes on astunud kõrgematesse dimensioonidesse ja ei toeta enam vana inimlikku egoteadvust ja on end sellest puhastanud ja vabastanud. Kõik kiireneb.

Vaimusilmades tuli pilt tõusvast ja langevast spiraalist mis kiireneb mõlemas suunas. Kas meie teadvus tõuseb või langeb? Allapoole langev spiraal kiireneb ja need kes toetavad seda teadvust saavad osaks suurenevast kaosest ja kannatusest isiklikus elus kuni lõpuks see neelab nad. Aga sama teeb tõusev spiraal kus kogetakse üha enam õndsust ja armastustunnet mis kasvab ja toetab kõike. Kõrgem teadvus on koha sisse võtnud ja selle manifesteerimine algab nüüd. Seetõttu järgmine aasta veelgi suurendab seda teadvuse lõhet mida nägime 2020 aastal. Inimesed käivad kõrvuti, aga ei mõista enam üksteist. Nad räägivad samast asjast aga saavad sellest erinevalt aru.

Enamus on oma valiku juba teinud: kas liikuda edasi Uuele Maale või hoida kinni vanast nii kaua kui veel saab lootes et see kõik tuleb tagasi. Aga see pole enam võimalik. Seetõttu paljud Hinged hakkavad väljuma sellest tasandist. Gaia on Ülestõusnud ja ei võta vastu enam madalamat teadvust kes elas karmaseaduste järgi. Vanad lepingud saavad järk-järgult lõpetatud mida enam astutakse välja egoteadvuse tasanditest Südamesagedusse kus võetakse endale vastutus ja hakatakse elama läbi armastuse, tänulikkuse ja austuse kõigi ja kõige vastu. Muutused hakkavad toimuma kõikides valdkondades.

Kosmiline teadvus tõstab end välja vanast raskest madalast tumedast teadvuse tasandist ja hakkab toetama neid, kes hakkavad manifesteerima ja ellu viima Ühisteadvust ja tegutsevad läbi Südame. Kõik see kasvab ja saab üha enam nähtavaks. Inimkond on juba kõrgemal hingetasandil otsuse teinud edasiliikumiseks ja see saab üha enam ilmsemaks kõigile. Kes soovivad teadvust laiendada, saab see olema väga lihtne ja kerge, sest kosmilised energiad toetavad seda ja aitavad kiirendada. Raske on hoida võimuahnust ja ainult endale ahmimist, sest seda ei toetata. See nõuab väga palju energiat ja tekitab sisemist raskustunnet. Lahti lasta aga kõigest mis meid enam ei teeni on lihtne ja aina kergem ja kiirem. Nii et laseme lahti kõigest mida enam ei vaja: kontrollist, võitlusest, hirmust, usaldamatusest tunnistades enda Jumalikkust ja Jõudu mateeria üle. Me ei ole ohvrid, kuigi olime langenud selle vääruskumuse haardesse. Me olema jõulised Suveräänsed Jumalikud Olendid ja on aeg hakata seda samm-sammult manifesteerima enda ja kogu kollektiivi elus. 

   

 

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga