DUAALSUS I OSA – Boulder, Colorado 2020

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest.

Tänase sõnumi informatsioon on sügav ja kindel, sest te olete alates 2020 aasta algusest jõuliseslt uutes energiates. Enamus ilmast usub Looja olemasolusse, kes on kõikehõlmav Jumal ning ta on hulga piiritum ja suursugusem, kui te suudate ette kujutada. Teie eesriie ei lase teil näha oma vaimsuse suursugusust. Igal inimesel on olemas oma suursugune osa, nimega vaimsus. Miljardid inimesed üle planeedi teavad, et vaimsus on neil vaimne ja igavene, kuid paraku paljud ei teadvusta, et vaimsus ei ole iseseisev energia, vaid see on Looja osa, see on osake sellest, kust olete pärit. Seega, igas inimeses on kaks peamist osa, üks on füüsiline keha, mis on planeedil olemise vahendiks ja teine osa, mis on vaimsus ja see on jumalik osa.

Kõigi nende aegade jooksul, kui inimene on olnud planeedil, vaimsuse olemust ei ole sügavuti mõistetud. Olete küll teadlikud vaimsusest, olete kuulnud seda šamaanidelt, õpetajatelt ja preestritelt, kuid te ei tea, kuidas teha temaga koostööd. Uues energias, uue kontseptsiooni järgi, toimub vaimsuse ja keha sulandumine ja seda teil ei ole varem olnud. Avanevad huvitavad erisused ja omadused, mida mõned teie seast juba kogevad.

Esiteks, vaimsus on teadlik kõigest olemasolevast. Seega, mõnedel teist, avanevad teadmised, mida te ei ole kunagi õppinud. Need teadmised ulatuvad esoteerikast väljapoole, need on vaimsuse teadmised ning see on ka põhjuseks planeedil olemiseks. On olemas mehhanism, füüsika, mis on kohane kõikidele asjadele, kaasa arvatult ka vaimsusele. Tänu sellele algab paljumõõtmeline protsess, kus hakkate nägema ja kogema vaimsuse sulandumist kehaga. See selgitab, miks paljud teie seast saavad mingeid teadmisi, kuid nad ei mõista, kust need tulevad. Mõned kahtlevad neis, kuid teised mõistavad neid ja on teadlikud, kust need tulevad ning mõistavad nende olulisust ja kaunidust.

Paljudel on üles kerkinud küsimus, et mida teha selle kogemusega, kui vaimsus hakkab sulanduma füüsilise Minaga. See kogemus on indiviidi põhine ja see on igaühel teist erinev. Kõigile see ei ole veel kättesaadav, kuna teadmised muutuvad kättesaadavaks esimestena vanadele vaimsustele. Asi siin ei ole privileegis, vaid kogemustes. Oma koolides näete samuti suurt vahet alustajate ja vilistlaste vahel. Nii on ka vanade vaimsustega, kes on kehastunud planeedil korduvalt ja korduvalt ning seetõttu neile avanevad esimestena sulandumise teadmised ja kogemused. Teie vaimsusel on Looja jumalik teadvus, mis on teie teadvuse osaks. Jumala armastus ja heasoovlikkus hakkavad muutma aluspanevaid teadmisi inimese kohta.

Seega,  alustame nüüd duaalsuse teemaga. See on esimene kanaldus meister-arvu aastal. Mõnedes numeroloogia süsteemides nullil ei ole tähendust. 2020 muutub arvuks 22, mis on selle aasta peamiseks arvuks ja arvu 22 peetakse meister-arvuks ning see arv kujutab miskit, mille kohta teil ei ole ei ideed, ega kontseptsioone. See on Kosmiline Seadus, mida tunnete duaalsusena.

Meie koostöö alguses minu partner (Lee Caroll) ütles, et ta ei taha kanaldada, kuna see näib totrana ja keegi nagunii ei usu seda. Siis ma andsin talle ühe esimestest mõistmistest, mida ta jagab tänaseni väljaspool kanaldusi.

Vaimsus ei ole esoteeriline, see on reaalne ja praktiline ja see töötab. See on nagu ujuksite millegi ümber, lootes, et see hakkab tööle. Kuid tegelikult on teie vaimsus teile  praktiline ja reaalne ja selles on heasoovlikkus, armastus ja mõistmine. See on teada kõigil emadel ja see on reaalane. Teie arvates duaalsus avaldub planeedil katsumuste näol. Kui soovisite määratleda duaalsust, siis arvasite, et see on hea ja kurja võitlus, ehk elegantsemalt, võitlus Valguse ja Pimeduse vahel. Kuid, kumbki neist määratlustest ei ole õige, sest tegelikult on duaalsus teile kauni kingitusena. See on valiku vabadus, millega on võimalik teil endal määrata oma teekonda ja see oli suurimaks anniks teie teadvuse jaoks. Duaalsuse algus oli Eedeni aias, seetõttu võtaksin ette teie pühakirja, mis on teile tuttav ja on hea teile näitena. Kuid samas oleme rääkinud teile, et see lugu on vaid metafoor.

Eedeni aiaks on teie planeet Maa, Gaia, ilmeilus ja imeline Gaia. Aadam esindab meesolemust ja Eeva esindab naisolemust. Lugu, mis sündis aias oli tegelikult sekkumine. Ingel laskus taevast ja andis inimestele seda, mida neil varem ei olnud. Neist said jumalikud olevused, kellel oli valiku vabadus ja neil oli nüüd samuti ka vaimsus. Igaüks teist on kõige armastavama Lätte kaunis loovus. Kuid mul puuduvad sõnad, kirjeldamaks teie sisemuses olevat loovat Läetet, mis sirutab teile oma käed. Jah, kõik on õige, et käed on mitmuses ja need on teie sisemuses. Vaimsus ei ole ainsuses, sest ta on energia, mis on kõikjal. Loov Läte ei ole indiviid, ta on armastus, heasoovlik ja suursugune.

Oleks hea, kui peatuksite sellel ja võrdleksite seda duaalsuse looga. Selles legendis, selles aias Maa peal, saite te vaba voli,  kuid kohe tegite eksimuse. Selline on Eedeni aia lugu.

Toon veel ühe näite. Vanemad kasvatades oma lapsi, pakuvad valida kausi salati ja tahvel šokolaadi vahel. Lastel ei ole olnud kogemust, ei ühe, ega teisega ja nad ei tunne ka toitumise põhimõtteid. Lapsed ainult teavad, et šokolaad on magus ning seetõttu valivad šokolaadi ja see oli nende esimene eksisamm. Kui nad süües šokolaadi, tunnevad ennast halvasti, siis järgmine kord valivad salati. Järeldus eelpool kirjeldatust on see, et inimestel puudus uute asjade kohta nii teadmised kui ka kogemused. Kui neile pakutakse uusi asju, uusi paradigmasid ja antakse võimalus valida, siis nad ei vali parimat üksnes selle uudsuse pärast.

Inglid, laskudes taevast, andsid inimestele vaba valiku, kuid legendi järgi Jumal karistas neid valiku pärast. Seega, legendi tõttu miljonid inimesed näevad Jumalat kepp käes. Kallid, teie sisemine Jumal ei ole selline. Loomise loos on suur eksitus  ning kahjuks selline müüt sai teie kõigi veendumuste aluseks, kuna neil aegadel inimestel ei olnud võtta midagi paremat.

Teadke, et teie kõigi vaimsused on suurepärased. Sellel müüdil ei ole midagi ühist suurejoonelise Jumalaga. Te olete loodud tema armastuse järgi, mitte karistusteks ja piinadeks. Duaalsus on teile kauniks vabaks valikuks Valguse ja Varjude vahel.  Ja ma ei maininud siin võitlust. Võitlus Valguse ja Pimeduse vahel on vana energia paradigma, vanade sõnadega. Mõneti kui Valguse ja Varjude vahel käib võitlus, siis selle tulemusel inimloomuses toimuvad muutused ja ikka paremuse poole. Seega, Kosmilise Seaduse aastal 2020, duaalsus hakkab muutuma. Valgus ja Vari tulevad esile, inimesed hakkavad nägema väärituid asju, millised ilmuvad teie uudistes.

Nüüd esitaksin teile ühe küsimuse. Mis juhtuks, kui Aadamale ja Eevale kinniste silmadega pakutaks salatid ja šokolaadi,  kumba nad valiksid? Võib olla nad teeksid valiku lõhna järgi, kumb paremini lõhnab nende jaoks. Aga mis oleks siis, kui salatil ja šokolaadil oleks informatsioon mineviku valikust? Siis nad ei valiks, vaid nad teaksid kumba valida.

Tere tulemast aastasse 2020 , nüüd duaalsus hakkab teiega rääkima. Siin on segu kehalikust teadvusest, milline on alati piiratud kolmemõõtmelisusega ja paljumõõtmelisusega, milles on informatsiooni isegi pisimatestki asjadest. Igaüks teist hindab üht ja sama olukorda erinevalt. Nüüd proovige niisugust olukorda kanda oma tulevikku, kus on käimas poliitilise kandidaadi valimine. Uues olukorras te saate teada kandidaadi mõtteid sellel ajal, kui ajate temaga juttu. Te saate teada tema varjatuid mõtteid ja sellega olete teadlikumad olukorrast ja ebamäärasuse asemel on teil kindlameelsus. Kaose keskel näete kooskõlastuse võimalust. Kõike näete lahtiste silmadega. Uues duaalsuses te ei tunne end enam lastena, vaid olete teadlik kõigest, sest eesriie kaob. Vanad vaimsused, tehes otsuseid, saate usaldada oma sisetunnet, mis  voolab lainetena teie sisemuses.

Selline on uus duaalsus, see ei ole enam võitlus, vaid vaba astumine Valguse poole. Jumal on hulga kõrgemal mistahes inimlikkusest. Mul puuduvad inimlikud sõnad teie sisemise Jumala kirjeldamiseks, kes sirutab oma käed teie poole. On aeg jätta lapsikud mängud ja vaadata suure tõe poole, millega on täidetud teie elu. Teie muutute hulga vaimsemaks ja selline on ülestõus.

Ja nii see on

Krayon

 

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga