DNA

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…  

Teie DNA  on 12 kihti sügav. Igale kihile on omased kaks tasakaalustavat tegurit, seega kokku on olemas 24 tegurit. Kihti, mida teie oma reaalsuses näete (biokeemiline kiht), kutsume me esimeseks kihiks. Kuigi on võimatu nummerdada ja ritta panna mõõtmetevahelisi asju, loendame me neid siiski ühest kaheteistkümneni, et aidata teil mõista.

DNA on jagatud nelja kolmesesse gruppi. Igal kolmesel grupil on nimetus ja eesmärk. Ka igal grupis oleval kihil on oma nimi ja eesmärk, kuid esimese, teise ja kolmanda vahel on seos, mida te teadma peaksite. Iga grupi kolmas kiht on katalüsaatoriks esimesel kahele selles grupis olevale kihile. See on “muutuste võimaldamise” katalüsaator. Keeruline on seletada, kuidas see võimalik on, kuid me ütleme veelkord – iga grupeeringu kolmas kiht on katalüsaatoriks esimesele ja teisele. Seetõttu on iga rühma kolmas kiht neist kolmest kõige olulisem.  

DNA esimene kihtKeter Etz Chayim 

Krayoni tõlgendus: “Elu puu” 

Esimene kiht esindab bioloogilist topeltheeliksit. See on käesoleva elu peamine bioloogiline salvestis. Numeroloogiliselt on see kiht “üks” ja omab seetõttu “uute alguste” energiat. Kiht on neljamõõtmeline ja samuti mitmemõõtmeline juhendite kogum ülejäänud üheteistkümne kihi jaoks. Kolm protsenti juhenditest selles “inimgenoomis” on proteiini kodeerimise kihtide jaoks. Ülejäänu on tohutu vastastikune mõju teiste üheteistkümne DNA kihiga.

Kõik kihid on heebreakeelsed “Jumala nimed”  ning mõned neist anti ka lemuuria keeles.

Esimene kiht kuulub esimese kolme hulka, mis on “MAANDAVAD KIHID”

 

DNA teine kihtTorah E’ser Sphirot

Krayoni tõlgendus:“Seaduse jumalik plaan

Teist kihti kutsub Krayon “Eluõppetunni kihiks”. See on neljamõõtmeline suhe mõõtmetevahelisse kaheksandasse kihti (mis on Akaši kroonika meie Maal veedetud elude kohta). Kiht 2 pluss kiht 8 võrdub number 10. See on numeroloogiliselt “üks” ja kujutab “uusi algusi” täpselt samuti kui esimene kiht.

Teine kiht kuulub esimese kolme hulka, mis on “MAANDAVAD KIHID”  

Me rääksime teile teisest kihist, mis kannab endas paljusid emotsioone. Antud kiht on mõõtmetevaheline, kuid te siiski mõistate seda, kuna see ongi osa, kus te “tunnete”. Vahetevahel on selleks tundeks viha või mure ning mõnikord armastus. Ja on momente, kus selleks on Jumala armastuse kogemine. Teine on emotsioonide kiht. Seega on teine kiht võtmeks tasakaalus olemisele.

On õige aeg rääkida eneseväärikusest. Me oleme korduvalt öelnud, et inimlik duaalsus koosneb energiate tasakaalust. Me räägime tasakaalust “valguse ja pimeduse” vahel, kuid me räägime millestki muust kui see, mida teie silmas peate.

PIMEDUS: Palun pidage ka meeles, mida me oleme teile ikka ja jälle rääkinud, et pimedus ja valgus ei ole võrdsed energiad. Kui teil on üks pime paik ning valgus sisse paistab, siis pimedus ei voola ära kuhugi teise pimedasse kohta, see hoopis transformeerub! Neist kahest on ainult valgusel olemas aktiivne osapool ja nii öelda füüsiline kohalolu. Te ei saa “kiirata pimedust” valgesse kohta! See saab toimuda ainult vastupidiselt. See on nii, kuna need pole võrdväärsed energiad. Üks neist on teise puudumise väljendus.

VALGUS: Kõige jumalikum paik Maa peal on inimenergias asuvas inimteadvuses, sest just seal paikneb siin planeedil kõige enam valgust. Kõike eelnevat arvesse võttes, kas ei ole üsna imelik asjaolu, et te saabute Maale eneseväärikusega, mis on kui pooles mastis olev lipp? See ei ole tasakaalus, ega ju? Miks? Sest teie eneseväärikus on võrdelises seoses planeedi energiaga. See on mõõdikuks, mis näitab terve inimkonna tegevuste summat – mida te olete teinud ja mida praegu tegemas olete. Seetõttu isiklik eneseväärikus peegeldab planetaarset energeetilist tasakaalu.

Eneseväärikuse tasakaalustamine. On olemas seitse atribuuti, mis aitavad teil paremat tasakaalu saavutada. Mõnesid neist on kerge järgida, teisi on raske oma igapäevases elus rakendada, mõnesid neist on lihtne seletada, teisi aga keeruline.Järgnevalt annan ma teile seitse nõuannet ning me garanteerime, et kui te neid regulaarselt praktiseerite, hakkab tõusma teie ingellik teadvus ja toob kaasa eneseväärikuse tasakaalu.

 1. Saage loominguliseks. Loominguliste asjadega tegelemises vallandub teie jumalik alge, mis seepeale sulandub kokku teie duaalse osaga ning lausa lust on vaadata, kuidas valgus üha rohkem arenema hakkab. Tehke midagi loomingulist. Võibolla te ei pea ennast lauljaks, heakene küll, kirjutage siis viisike. Las keegi teine laulab seda. Võibolla te ei ole kunstnik, kuid maalige sellegipoolest. Lubage lapsel enda sees esile tulla ja maalige pilte, mida te tegite oma lapsepõlves.
 2. Aidake teisi. Me esitame teile väljakutse minna ja töötada vabatahtlikuna kohas, kus inimesed surevad. Kui te seisate selle ruumi uksel, kus suremas olevad lapsed asuvad, ning avate sealse ukse, valgub teie valgus sellesse paika ning laste armastus valgub teisse. Kallis inimolend, mujal midagi niisugust ei leidu. Te saate osaks jumalikust protsessist! Minge vabatahtlikuks kuhugi, kus asuvad vanurid, kes on lähedal lahkumisele. Aidates lahkujaid, sõltumata nende vanusest, loob ja stimuleerib osa teist, mis teid üllatab. Te soovite seda teha uuesti ja uuesti, sest mõistate, et see, mida te teete, on tõeliselt püha töö.

Pimedad kohad teis hakkavad vähenema, sest nad näevad valgust tekkivat paikades, kus varem oli hämarus. Niisugune oli punkt kaks -. minge ja aidake kedagi.

 1. Treeninge ja mediteerige. See saab olema kõige raskem. See on punkt, mis teile ei meeldi. Treenige enda füüsist! Bioloogiliselt võttes, iga kord kui te teete füüsilisi ponnistusi, nihkub ja muutub teie biokeemiline tasakaal. Lisaks hingate te sügavamalt ja nii toote oma organismi lisahapnikku. Hapnik on tõeliselt vajalk kütus niisuguse inimolendi kehale, kes soovib avada uusi tasemeid oma mõtlemises. Hapnikuga varustamine on minevikus tahaplaanile jäänud. See on väga vajalik!

Lubage ma räägin teile veel ühe saladuse – esmalt tehke füüsilist treeningut ja siis jätkake meditatsiooniga. Jälgige mis juhtub. Hapnikuga rikastatud aju annab meditatsiooni-kunstnikule täiesti uue värvipaleti! Niisugune on asjade järjekord. Saage õigesti aru – esmalt treening, seejärel meditatsioon. Niisugune oli kolmas punkt, täpselt sama tähtis kui kõik teised.

 1. Isiklikud verbaalsed affirmatsioonid. Jälgige mida räägite! Sõnad, mis teie huulilt tulevad, on jumaliku energia ehitusblokid. Kui nad jõuavad teid ümbritsevasse keskkonda, siis nii energiad teie kehas, kui energaid, mis teid ümbritsevad (need, mida te ei näe) annavad endast parima, et viia täide seda, mida te kaasluua soovite. Näiteks mõnes negatiivses situatsioonis võite te lausuda: “No tore lugu küll! Ma teadsin, et nii läheb!” Selle peale kostab teie rakuteadvus: “Kas kuulsite, mis boss ütes? Talle meeldis! Teeme seda uuesti!” Kas olete kunagi asju niipidi näinud? Teie rakud kuulevad kõike, mida te ütlete ja nad annavad endast parima olemaks kindel, et see taaskord niimoodi toimuks! Seetõttu jälgige mida te räägite. Õnnistatud on inimolend, kes mõistab inimkõne võimsust. Kes sa oled? Ütle oma nimi valjuhäälselt välja. “Mina olen [sinu nimi].” Rõhk asetage sõnale “olen” ning jälgige, mis juhtub. Lubage ma ütlen teile, mida see fraas endaga kaasa toob. Kui sinu nimi on näiteks Paul ja sa ütled “Mina olen Paul”, siis kaks esimest sõna ütlevad, kes sa oled. “MINA OLEN”. Paul indikeerib seda, kuidas sind kutsutakse. Selles kolmesõnalises fraasis sisaldub kaks väidet. Te manifesteerite energiat, mille te kõnelemise kaudu läbi õhu saadate. Need samad elemendid “kuulevad” seda universaalsel tasandil. Te olete harjunud kära tegema vaid siis, kui asjalood on keerulisevõitu. Proovige see tasakaalu viia! On aeg kõnelda oma rõõmudest!
 2. Esitage oma tumedaimale poolele väljakutse. Kuulake – kutsuge oma tumedaim pool endaga võitlusesse! Visake talle kinnas. Andke talle teada, millal ja kus te soovite teda kohata ja siis jääge ootele. Söandagu see osa sinuga silmast silma kohtuda. Kas teis on midagi, mis teile enda juures ei meeldi? Lubage võitlusel toimuda vastavalt pimedaima külje poolt seatud tingimustele. Ja põhjus, miks me teile seda informatsiooni nii anname, seisneb selles, et need pimedad ja koledad osapooled ei ilmu välja! Nad kardavad teie valget poolt ja eriti seda osa valgusest, mis aina tugevamaks muutub. Te olete võitnud selle võitluse lihtsalt tänu sellele, et te julgesite seal pimedas seista ja neile väljakutse esitada. Seal te seisate, täielikus pimeduses ja varsti hakkate ümisema lauluviisikest! Täielikult hirmuvabana ja naerdes terve selle situatsiooni üle.
 3. Nõuelge oma sisemist inglit. Pärast seda kui mõistate, et teie tumedam pool on argpüks, on aeg nõuelda inglit, kes on alati olemas olnud. See tähendab seda, et te saate tõeliselt aru, kes te olete. Kuigi te ei pruugi kunagi näha oma ingelliku väljanägemist, on see siiski teie tõeline olemus ja alati ootamas hetke, mil otsustate seda nõuelda. Kordan – kasutage kõnelemise väge, et seda võimendada.

Kas te mõistate, kuidas kõik need erinevad osad omavahel kokku sobivad?

Siin te olete – loomingulised, aitate teisi inimolendeid, treenite ennast, jälgite oma sõnu, mõistate, et teie pimedal poolel puudub igasugune võim teie üle, hakkate oma tõelisi potentsiaale tunnetama ja ongi käes aeg tuua välja peidus olnud ingel (peidus vaid seetõttu, et teie ta peitu panite)!

Kallis lugeja, kuulaja, te arvate, et see on lihtsalt üks järjekordne “kanaldatud jutuajamine”, kas pole? Te oodake vaid. Kuidas teile meeldiks, kui draama teie elust lahkuks? Kuidas teile meeldiks olla silmitsi ükskõik millise situatsiooniga ja teada, et teie oma tões olete 100 protsenti kaitstud? Keegi ei suuda teid paisata mitte üheski suunas, kui teie ingellik pool juhib mängu. Kui ingel tuleb välja, siis teie DNA kolmas kiht hakkab aktiveeruma. On igati jõudu andev teada oma jumalikkust. Sest nii olete keskkonnas, mis toob alati rõõmu.

 1. Sulamine. Viimane, nr. 7 räägib kokku sulavatest polaarsustest. Kokku hakkavad sulama maskuliinne ja feminiinne. Hakkavad muutma arusaamad, mida te olete sooliste rollide puhul iseenesestmõistetavaks pidanud – üks sugupool on niisugune ja teine naasugune – nende mõttemaailmad on täiesti erinevad. Igaüks teist eksisteerib Maa peal läbi ühe või teise sugupoole. Meie palume teil hakata aktsepteerima ka teise sugupoole omadusi. Te mõtlesite just, et ma palusin teil vaadata teisi inimesi, kas pole? Ei. Ma soovin, et te hakkaksite teise sugupoole omadusi ISEENDAS nägema. Te muutute palju paremaks inimolendiks, kui omate mõlema sugupoole tasakaalustatud meelt, kuigi bioloogilises plaanis olete te siiski ühe sugupoole esindaja. Me rääkisime teile, et vorteksid ja portaalid muutuvad vortaalideks. Me rääkisime teile, et yin ja yang (vastandid) saavad üheks ja moodustavad midagi, millega te pole varem kokku puutunud – selleks on uut tüüpi inimtasakaal. Naised muutuvad tugevamateks ja mehed tundlikumateks, nad vaatavad üksteist läbi uute silmade ja jagavad planeeti üksteisega tunduvalt paremini.

 

DNA kolmas kihtNetzach Merkava Eliyahu

Krayoni tõlgendus:“Ülestõusmine ja aktiveerimine

Kolmas kiht on “Ülestõusmise kiht”. Siiski on see üksnes kiht, mis “osutab” nendelele mõõtmetevahelistele kihtidele, mis tõepoolest ülestõusmist võimaldavad. Numeroloogias on number kolm “katalüsaator” ja see töötab koos DNA kuuenda, palve ja suhtlemise kihiga. See loob 9 (3+6), mis numeroloogias tähendab “lõpuleviimist”. Krayoni sõnade järgi on see kuidagi ühendatud ka käbinäärmega.

Kolmas kiht kuulub esimese kolme hulka, mis on “MAANDAVAD KIHID”  

Kolmas kiht on sõna otseses mõttes Vaimule kõige lähem. Teised DNA-s olevad kihid sisaldavad endas mitmeid asju. Me oleme rääkinud seal olevatest elu õppetundidest, eelmiste elude mõjudest, lepingutest, mis on valmis muudatusteks. On isegi üks kiht, mis on joondatud planetaarsete energiatega (astroloogia kiht). Ja siis üks oluline kiht – see, mida me kutsume teejuhtide kihiks. Need, keda te olete armastanud ja siis kaotanud, võtavad kokkuleppe alusel kohti sisse teie kõrval, saades osaks teie DNA´st kogu ülejäänud eluks. Kosmiline võre on iga inimolendi mõõtmetevaheline osa, selle universumi jumalikkuse olemus ja nii nad “ilmuvad” teie tajuvälja kui teejuhid ja abistavad inglid.

Teie mõõtmetevaheline DNA ei ole staatiline. See muutub igal teie elu päeval. Millele te loa annate? Millele mitte? Milliseid vibratsioone te omaks võtate või milliste vastu võitlete? DNA reageerib ja muutub kõige sellega vastavuses olles. See on alati dünaamiline süsteem olnud. DNA kood pole eluks ajaks ette kirjutatud. Esimese kihi kavand võib olla teie bioloogiliseks “sõrmejäljeks”, kuid teised kihid on pidevas liikumises. Kui te teisi piisavalt palju muudate, siis muutub isegi see kiht, mida te näete. Ülestõusmise kiht on seotud ühe kindla kohaga kehas. Ma annan teile natukene bioloogilist informatsiooni ja räägin selle näärme ajaloost. Käbinääre esindab sidepidamist DNA ülestõusmise kihiga. See, mis kolmanda kihiga läbi käbinäärmest kommunikaatori toimub, mõjutab esimest, bioloogilist kihti, ja teist, emotsionaalset kihti. Nüüd lemuurlane, tule minuga ajas tagasi ja vaata ennast korraks peeglist. Praegu on teie pea kuju natukene teistsugune kui see Lemuuria aegadel oli. Selle põhjuseks on, et tookord oli teie käbinääre palju suurem. Kui te hakkate kasutama käbinääret ja selle kommunikatsiooni-atribuute kolmanda kihiga, aktiviseerub osa, mis varem uinunud oli. Teie käbinääre hakkab uuesti kasvama.

Kuid kolmas kiht on veelgi erilisem, sest see on katalüsaatoriks esimesele ja teisele kihile. Et korralikult aru saada kolmandast kihist, on vaja mõningaid asju teadlikult käsitleda.
Postulaadid on järgnevad: (1) Igal sellel planeedil oleval inimolendil on vaba valik. Vaba valik ulatub palju kaugemale, kui teie inimaju hoomab. Selleks on teie duaalsuse vaba valik, millesse on kaasatud teie kõrgem mina. Mida kõrgem on teie vibratsioon, seda enam te valite koos kõrgema minaga. Need otsused on tavaliselt väljaspool teie endi reaalsust ja teadlikkust.

Postulaat number kaks: (2) Lastel on esimese kümne eluaasta jooksul ühendus kõrgema minaga sageli palju suurem, kui te arvate. Nad on rohkem Vaimule häälestunud. Õnnetusjuhtumi ja draama puhul pöörduvad need lapsed esmalt sissepoole, pöördudes oma kõrgema mina poole. Ometigi ei ole neil selle jaoks mingit koolitust. Mõned neist mõtlevad välja nähtamatud sõbrad. Te naerate, mõistmata, et need nähtamatud sõbrad on osa nende endi jumalikkusest. Sellele jumalikkusele loodavad nad kõige raskematel hetkedel.

Kolmas postulaat: (3) Olenemata palvest ja potentsiaalsest ingellikust vahelesegamisest, ei saa mitte ükski väline olend siin planeedil muuta teise inimolnedi absoluutset vaba valikut. DNA kolmas kiht muudab esimest ja teist. Grupp, mida kutsutakse esimeseks rühmaks (kõik kolm DNA kihti üheskoos), muudab inimest tervikuna. See võib tulla teile üllatusena, et esimesed kolm kihti, millest me räägime, omavad nii suurt tähtsust asjades nagu selleks on teie elutee, ülestõusmine, teie vibratsioon, meisterlikkus ja kaasloome. Kõik see, mille poole te püüdlete. Hoidke meeles, et need esimesed kolm kihti on kõige tähtsamad selles, mida te nimetate igapävaseks eluks – teie emotsioonid, bioloogia ja elukaar – teie arusaamad, tolerantsus, ausameelsus ja kaasloome.

DNA neljas kiht – Urim Ve Tumim

Krayoni tõlgendus: “INIMESE JUMALIKKUSE GRUPP”

Kihid neli ja viis koos on teie väljenduse tuumolemus (selle konkreetse elu siin Maa peal) ning teie jumalikkus siin planeedil. Need esindavad “nime” kristallil, mis asub Akašši kroonikas. Üheskoos saab neid mõista kui: Esmane ja kõigist kõige olulisem vaimne atribuut on elupuu, milleks on perekond. Need on Jumala nimed ning neist ei tohiks kunagi mõelda kui eraldiseisvatest kihtidest. Need on osa jumalikkuse grupist.

Need kaks kihti koos (4. ja 5.) on sinu mõõtmetevaheline Akašš või salvestis sellest, kes sa universumis oled ja kus sa oled olnud. See on ka sinu nimi kristallil “Loomise koopas”. Need kihid koos võrduvad number üheksaga. jällegi, tähendades lõpuleviimist.

Neljas kiht kuulub järgmise kolme hulka, milleks on:

 

DNA viies kihtAleph Etz Adonai

Krayoni tõlgendus: “INIMESE JUMALIKKUSE GRUPP” (4-5-6)

Kihid neli ja viis koos on teie väljenduse tuumolemus (selle konkreetse elu siin Maa peal) ning teie jumalikkus siin planeedil. Need esindavad “nime” kristallil, mis asub Akašši kroonikas. Üheskoos saab neid mõista kui: Esmane ja kõigist kõige olulisem vaimne atribuut on elupuu, milleks on perekond. Need on Jumala nimed ning neist ei tohiks kunagi mõelda kui eraldiseisvatest kihtidest. Need on osa jumalikkuse grupist.

Need kaks kihti koos (4. ja 5.) on sinu mõõtmetevaheline Akašš või salvestis sellest, kes sa universumis oled ja kus sa oled olnud. See on ka sinu nimi kristallil “Loomise koopas”. Need kihid koos võrduvad number üheksaga,jällegi, tähendades lõpuleviimist.

Neljanda kihi nimi on Urim Ve Tumim. See kirjeldab suurt väge ja võimast valgust. See on Jumala nimi ja seda ei tohiks kunagi viiendast kihist eraldada. Viienda kihi nimi on Aleph Etz Adonai. See kirjeldab Jumalat! See kirjeldab elupuud. Üheskoos on need kaks kihti osa jumalikkuse grupist. Esimene grupp (esimesed kolm kihti) oli ankurdav rühm. Sellesse kuulus inimgenoom (esimene kiht). Teine grupp moodustab jumaliku rühma ning koosneb kihtidest neli, viis ja kuus. Nüüdseks olete te need oma kujutluses kenasti üksteise otsa ära sättinud, kas pole? Püüdke seda mitte teha. Need ei ole sugugi üksteise peal kuhjas. Kihid on omavahel läbi põimunud.

Neljas ja viies kiht koos on teie inimliku väljenduse (käesolev konkreetne elu Maa peal) ja jumalikkuse tuumolemus siin planeedil. Need kihid esindavad nime, mis asetseb Akaši kroonika kristallil.

Kas te suudade kasvõi hetkeks kaaluda varianti, et osa teie bioloogiast on jumalik? Parem harjuge sellega. Kuidas muidu saab teie arvates kaasloome aset leida?

Kas olete märganud, et ka ilma teie taotluseta muudab teie teadvus ja teid ümbritsev väli energiat teie ümber! Kui te kinos (või praegu siin) kellegi kõrval istute, räägib teie ümber olev väli mõõtmetevahelisel viisil teise inimese väljaga. Sama juhtub ka poes ostude tegemise ajal, mil te juhuslikult teisest mööda kõnnite. Kas te teadsite, et kui teie enda energiaväli teise seest läbi käib ning need mõlemad puudutavad teineteist, on selles intelligentsus, mis vastastikku toimib. See on õhkõrn, kuid nii see on! Mõelge sellest järgmisel korral, kui te teiste inimeste keskel jalutate.

Milles seisneb see energiavahetus inimeselt inimesele, kui te üksteisele piisavalt lähedale satute, et sel viisil vastastikku toimida?

Lubage ma ütlen teile, see ei ole sissetungiv vahelesegamine. Teie DNA jumalik grupp kõneleb jumalikkusest ükskõik kuhu te ka ei läheks.Kui paljudel teist on olnud situatsioone, kus te kohtute kellegagi esimest korda ja see inimene tulb ikka ja jälle teie ukse taha, kuni lõpuks te küsite: “Mida täpsemalt sa tahad”? Tema vastab: “Ma tahan lihtsalt sinu kõrval olla.

Luba ma räägin sulle, mis juhtub, kallis inimolend, kui sa vaatad inimese silmadesse, kes on sulle liiga teinud ja sa armastad teda sellegipoolest. Nii toimides luuakse teie kahe vahele teatud energia, kolmas energia. See energia on jumalik ja läheb otse Maasse – otse kristallidesse! Mälestus sellest, mida sa tegid ning arukus, mida selleks vaja oli, jäädvustatakse ning see muudab planeeti. Nii need asjad käivad. Hakka inimesi uutmoodi vaatama. Vaata neid läbi ülestõusmise luubi. Näe neid kui perekonda. Olenemata sellest, mida nad tavaühiskonnas sulle teinud on, saa aru, et nad on üks osa tervikust. Kui nende valikuks on sinust eemalduda, siis olgu nii. Kuid saa aru, et neid armastatakse täpselt sama palju kui sind. Kas sa saad sellega hakkama? See on üks raskematest asjadest, mida me eales inimolenditelt palunud oleme. Vaadata oma reetja silmadesse ja armastada teda samamoodi kui iseennast.

Tõde? See DNA grupp, millest me täna rääkisime, on vaimne ning mis mõõtmetevahelisel tasandil sõna otseses mõttes ühendab iga viimse kui inimolendi kõigi siin planeedil viibivate inimestega! See ei ole üksnes DNA, mida teie reaalsuses näha ei ole, see on jumalik vägi! See on keeruline võrgustik, see informatsioon ulatub kaugemale Kosmiline Võre omast. Te olete ühendatud kõikide olemas olevate inimestega. See loob kaasloome ja sünkroonia võrgustiku. Nii see kõik toimib.Nagu kujutleda võite on tegemist on tõeliselt keeruka süsteemiga, milles inimkonna kõrgemad minad teevad asju, mida te kujutledagi ei oska, kõik üheskoos, samal ajal kui teie olete siin ja tunnete, et olete täiesti üksinda!

DNA kuues kihtEhyeh Asher Ehyeh

Krayoni tõlgendus: “Ma olen see, kes ma olen”

P.S Ärge laske end segada asjaolust, et Krayon kõneleb “palve ja meditatsooni kihtidest”. Need EI OLE DNA kihid. Tegemist on teadvuse kihtidega.
Kuues kiht on “Kõrgema Mina kiht”. See on palve ja kommunikatsiooni kiht, elutähtis kõige jumaliku jaoks. See on juhtkanal.  Kõige paremini töötab see koos kolmanda kihiga (ülestõusmise kihiga). Numeroloogiliselt tähendab kuus “kommunikatsiooni, tasakaalu ja harmooniat”.

Kuues kiht kuulub järgmise kolme kihi hulka, mis on “INIMESE JUMALIKKUSE GRUPP”  

Meditatsiooni erinevad kihid. Meditatsioon koosneb kolmest väga konkreetsest osast. Esimene on taotlus. Muide, esimene osa on see, kus rohkem kui 80 protsenti inimkonnast aega veedab siis, kui nad Jumalaga kõnelda otsustavad. Vaim võtab selle hästi vastu, kuid kogu protsessis on see üksnes “tervitamise” osa. Teist osa kutsub ta seadistamiseks. Kolmandat nimetab ta kohale toimetamiseks ja laekumiseks.

Need meditatsiooni kihid ei ole nii lihtsad, kui võib järeldada nende nimetustest. Need, kes on kogenud võimsaid visioone, teavad, millest ma räägin. Visiooni lahti seletamises ei ole midagi lihtsat.

Inimkonnal on raske aru saada, et selle silla, mida te ehitate ning millel nimeks meditatsioon ja palve, on sild kommunikatsiooniks DNA esimese kihiga ning kui see sild valmib, informeerib see ülejäänud DNA kihte, et te olete nihkeks valmis.

Alati on kõigesse kaasatud kiht number kuus. Kas te tunnete kuue numeroloogiat? Uurige järgi, sest me oleme teile seda rääkinud – number kuus esindab teie kõrgema mina energiat. Kus asub kõrgem mina? Sõnastusest tulenevalt peaks see justkui kusagil kõrgemal asuma. Kuid nii see ei ole. Ainus asi, mis on kõrgem, on teie taju selle vibratsioonist. Kõrgem mina, see suur kuldne ingel, see terviku osa, kes on ühenduses loori teise poolega, see, mis on teie hinge keskne tuum, paistab teie jaoks alati näivat nagu Jumal. Ometi on see osa teist endist ja see asub teie DNA-s.

Te tahaksite sellega kogu aeg ühenduses olla, kas pole? Niikaua, kuni see uus energia välja arenes, oli vaja, et te selle nimel tööd teete, sest see ei olnud inimteadvuse normaalses ulatuses. Nüüd on.

Mis juhtub siis, kui te oleksite sada protsenti kogu aeg oma kõrgema minaga ühenduses? „Aga Krayon, siis ma oleksin nagu meister.“ Täpselt nii.

 Ja mis takistab teid, armsad inimesed, mõtlemast, et see on võimalik? Kas see on teie jaoks liiga suurejooneline?

Aga ei ole ju. See on elueesmärgi tunnetus, et teie siinolul on püha põhjus. Kiht number kuus peab olema kaasatud kõikidesse töövahendite komplektidesse, mida ma eales teile kirjeldan. Niisiis, teine kiht on eluõppetund ja kuues kiht on kõrgem mina. Need mõlemad on sellesse töövahendite komplekti kaasatud. Nüüd jõuame me nende kaheni, mis on kriitilise tähtsusega ning mida me ka varem mainisime.

Kaks kõige olulisematNeed kaks DNA energiat (kihti), millest ma teile nüüd räägin, on siin planeedil kõige tähtsamad inimese DNA energiad. Need jäävad alati kõige olulisemaks, sest panevad liikuma karmalise eesmärgi mootori. Need on vastutavad eluõppetundide eest ning on seotud ka kuuenda kihiga – teie kõrgema minaga. Kuid ma tahan teile öelda seda – teie kõrgem mina, number kuus, oli ka siis see sama kõrgem mina, nii nagu praegu. Sellest ajast saati on teil ühendus kõigega, mida te eales teinud olete. Teie kõrgem mina on olnud sama kõikide elude vältel. See sama kõrgem mina, mis teil praegu on, see teie nii väärtuslik osa, oli iga kord sama, sadu elusid, see sama kõrgem mina. Teate, mida see tähendab? See tähendab, et teil on sõber, kes seal kohal oli.

Teie Akaši kroonikas, armsad inimolendid, on omadused, mida te vajate. Selles ajas, just praegu, uuel ajastul vajate te neid töövahendeid. Teil on vaja seda meisterlikkust. Teil on vaja kvantum-kannatlikkust.

DNA seitsmes kihtKadumah Elohim

Krayoni tõlgendus: “Avaldatud jumalikkus”

Krayoni sõnul on Lemuuria keeles kihi nimeks: Hoa-Yawee-Maru

(Hoe-awe – Yaweee – Maroo) Tähendus: “DNA kodune keel”

Seitsmes kiht on üks kolmest Lemuuria kihist. Samuti on see osa tähtsast paarist 7. ja 8. Need on “Lemuuria paaris kihid. See on üks kahest, mille meile andsid plejaadlased kui jumaliku lisandi Maa normaalsesse DNA arengusse. Selle Lemuuria nimi Hoa, Yawee, Maru kirjeldab intuitiivset mõõtmetevahelist taju, mis lemuurlastel oli ning see tähendab ka “Avalikuks saanud jumalikkust”.

Seitsmes kiht kuulub kolmandasse kolmekihilisse gruppi, millel nimeks “LEMUURIA GRUPP” (7-8-9).

DNA seitsmes kiht,  põhimõtteliselt tähendab see järgmist: DNA kodu keel. See vibreerib. Mida kõrgemini see kiht vibreerib, seda kiiremini see läheb. Mida rohkem vibratsioone kohal on, seda enam aeg venib ning seda paremini mäe-elanikud (Shasta) teid tervitada saavad. See on Lemuuria meister-kiht. See on tuum-alge kiht.

Mõõtmetevahelisel tasandil on see tõeline teadus. See on nagu tool. Seega on teie veendumus järgmine: „Mõõtmetevaheline info kannab mind”.

Number 1. Kui te sellest edasi ei saa, siis ei tööta nendes mõõtmetevahelistes asjades miski.

Hakake koorima seda duaalsuse sibulat, millest me nii sageli rääkinud oleme. Laske oma olemuse kõrgemal minal nii, et te aru saaksite ning hakake neil viisidel vibreerima. Kuidas me seletame intuitsiooni?

Kuidas tutvustada sinist värvi inimesele, kes on sünnist saati pime olnud? Missugused on sammud selle õppimiseks?

Mõnikord on asju lihtsalt vaja teha ilma lineaarse liikumise sammudeta. Mõnikord ilmnevad need lihtsalt sellepärast, et nende järgi küsima hakkate.

Number 2: Tervitage seda iga päev! Kõnelge oma rakkudega. Vaadake nende suurepärasust, kõnelge nendega valjuhäälselt nii, et nad teaksid, et sina oled boss. See võimendab usku. See süvendab uut tüüpi reaalsust.

Number 3: Meie nõuanne. kui see on võimalik, külastage planeedi portaale. Me oleme maininud mõnda portaalidest, need on alles jäänud Lemuuria mäetipud – Lihavõttesaared, Hawaii, Uus-Meremaa ja Shasta mägi. Mõni on veel. Tunnetage energiat, mis seal on ning täitke end sellest. See sobib teile.

Number 4: Partnerlus Gaiaga. Mida see tähendab? See tähendab „tunnetage kristallilist”. Minge ja lamage sellel. Tunnetage muru, pistke oma jalad ojja ning teadke, et selles on osake teist.

Seitsmendal kihil on siiski veel üks nimi. Draakoni kiht – loov, tähe-alge, lemuuriapärane, indigo. See on ärkav teadvus, mis toob teid tagasi algse bioloogia allika potentsiaali juurde. See kiht on olnud uinuvas olekus nagu aja-kapsel. See on kiht, milles on meditsiiniline intuitiivsus.

Ärge olge üllatunud, kui teie elus on uus rõõm, sest just seda seitsmes kiht teebki, kui seda kasutama hakatakse, sest see näeb elu terviklikku kontseptsiooni. Ärge olge üllatunud, kui enda üle naerate. Ärge olge üllatunud, kui mõned perekonnaliikmed ikka ja jälle teisse armuvad, sest teie valgus on just eredamaks muutunud.

 

DNA kaheksas kihtRochev Baaravot

Krayoni tõlgendus:“Valguse ratsanikud”

Krayoni sõnul on Lemuuria keeles kihi nimeks: Akee-Yawee-Fractua (Awe key – Yaweee – Frack-two-au) Tähendus: “Meister-kroonika” või “Meistrite kroonika”

Kaheksas kiht on üks kolmest Lemuuria kihist. Samuti on see osa tähtsast paarist 7. ja 8. Need on Lemuuria paaris kihid. See on üks kahest, mille meile andsid plejaadlased kui jumaliku lisandi Maa normaalsesse DNA arengusse. Selle Lemuuria nimi Akee, Yawee, Fractua (mõnikord Fractus) tähendab Meistrite kroonika ning sellel on “Tarkuse ja vastutustunde” energia. See kiht ON sinu maapealsete elude Akasha MEISTER-KROONIKA. Sellel on rohkem tähendusi kui ükskõik millisel kihil.

Kaheksas kiht kuulub kolmandasse kolmekihilisse gruppi, millel nimeks “LEMUURIA GRUPP” (7-8-9)  

DNA Kaheksanda Taseme Aktiveerimine

See kiht on teie jumaliku olemuse individuaalsed Akasha Ülestähendus. Paljud teist teavad, et planeedil on püha Kroonikate Saal, millest oleme teile palju aastaid rääkinud. Selles kohas on ülestähendused kõigist, planeet Maa Inimesteks nimetatud olendite, tulekutest ja minekutest. See on koht mida mitte keegi teist mitte kunagi ei näe, välja arvatud need momendid kui te saabute ja lahkute. Nimetage seda “planeedil olev Inimese tasakaalu vaimne raamatupidamine”, kui soovite. Selle nimi on “Akasha Kroonikad”.

Kaheksas kiht on aktiveerimiseks valmis ja me jutustame teile sellest. Kaheksas kiht on teie isiklik personaalne kristalliline Akasha Kroonika. Kaheksas kiht, teie ruumidevahelises DNA-s, sisaldab iga teie Maal veedetud inimese elu täielikku ülestähendust ja kõike seda mida te läbi elasite. Kuni antud hetkeni ei olnud see kiht neljamõõtmelisuses niivõrd tähtis, see andis teile kontaktid ja karmalised atribuudud. See oli ujuv, tal ei olnud tähtsust, seda oli tarvis, et lugeda eelmiseid elusid.  Te ei saa teha ruumilist nihet enne kui teie individuaalne Akasha Kroonika ei ole ärganud! Kõik mis kunagi on teiega toimunud hakkab vibreerima. Iga kord kui te minevikus olete andnud vande Jumalale, tuletatakse seda teile meelde. On tulnud aeg ühendada kõik need energiad ja kõnetada neid kõva häälega. Võtke neilt kõigilt tarkus, teadmised ja see kogemus, mis nad on teile teistes kehastustes, siin planeedil, andnud. Samuti pidage meeles, et kõik need olete teie. Vaadake seda kui sajandite tarkust, suur ajalooraamat milles te elasite samm-sammu järel.

 

DNA üheksas kihtShechinah-Esh

Krayoni tõlgendus: “Avardumise leek”

Krayon viitas, et see kiht on seotud St. Germaini “Violetse leegi” energiaga.

Üheksas, “tervendamise kiht” on samuti Lemuuriast, kuid väga inimlik (mitte Plejaadidelt). See on kiht, mis on vastutav imelise tervenemise eest ja mõõtmetevahelisel moel on DNA antenniks, mis “räägib” esimese kihiga ning hoolitseb inimkeha neljamõõtmelise reaktsiooni (tervenemise) eest. Seda esindab ka St.Germain’i Violetne Leek. Mõned ütlevad selle kohta “Intelligentse inimraku aktiviseerimine”. Krayoni sõnutsi “kuulab” see harmooniat, et aktiveerida tervenemist.

Üheksas kiht kuulub kolmandasse kolmekihilisse gruppi, mille nimeks on “LEMUURIA GRUPP” (7-8-9)  

Vaadake, üheksas kiht on see, mis esimesest kihist puudu on! Te võiksite isegi öelda, et üheksas kiht on see, mis „prügi“ tööle paneb. Kui te kihid üheksa ja üks kokku panete, saate te kommunikatsiooni lõpuleviimise ülejäänud mõõtmetevaheliste kihtidega.

Seega on üheksas kiht sillaks. Avardumise Leek. See on sild ülestõusmisele., tervenemisele. See on sild meisterlikkusele. See on sild eneseväärikusele. See on see, mille poole te pürgite selles, mida nimetate Kosmiliseks Võreks, sest see on üheksanda kihi energia.

Üheksandal kihil on isegi oma enda patroon St. Germaine. Leek kirjelduses on St. Germaine`i lilla leek. See esindab tervenemist, väge, muutusi ja aktiviseerumist. Üheksas ja esimene kiht loovad numeroloogiliselt kümne. Kümme taandatakse üheks ning üks esindab energeetiliselt uusi algusi. DNA vibreerib ja sõna otseses mõttes loob helilaine energiat.

 

DNA kümnes kihtVa-yik-ra

Krayoni tõlgendus: “Kutse jumalikkusele”

Alginformatsioon on, et seda kihti tuleb lugeda ühte paketti kihtidega 11 ja 12. Neid kolme viimast kutsutakse “tegevuse kihtideks” ja need erinevad eelneva üheksa kihi omadustest. Krayon paneb nad “Jumala” gruppi.

Kümnendat kihti nimetab Krayon ka “Eksistentsi jumalikuks allikaks”. Numeroloogiliselt taandub kümme üheks, jällegi viidates “uute alguste” energiale. See on taevalikest “Jumala Kihtidest” esimene, mis esindab kutset oma jumalikkuse mõistmisele”. Jumala kihid on “tegevuse kihid”, sest need hõlbustavad sisemist jumalikkust ja sellega kergendavad valgustumist ja mälestust sellest, kes sa oled.

Kümnes kiht kuulub neljandasse kolmekihilisse gruppi, mille nimeks on “JUMALA GRUPP” (10-11-12)

 

DNA üheteistkümnes kihtChochman Micha Halelu

Krayoni tõlgendus: „Jumaliku naiselikkuse tarkus“ – „Kaastunde kiht“

Üheteistkümnenda Kihi puhul ei ole tegemist jumalanna energiaga ega isegi mitte naisenergiaga. Heebreakeelsel nimel ei ole mitte mingit naiselikku kaastähendust. Selle asemel viitab Krayon, et see ”Jumaliku Naiselikkuse Tarkus” on puhta kaastunde energia, mida on praegusel momendil maa duaalsuse tasakaalus puudu.
Inimolendid, kellel see kiht on tugevdatud, on tasakaalustatud duaalsuse meheliku ja naiseliku energiaga.

Üle maailma võib näha heitlust nende, kes tahavad vallutada (mehelik-raske vana energia) ja nende, kes tahavad tasakaalustada ja kokkulepet luua (uus tasakaal), vahel. See on tõeliselt üks peamistest kihtidest, mis muudab kõige rohkem ja saab olema kõige ilmsem planeedi uute liidrite iseloomus.

Alginfornatsioon on, et seda kihti tuleb lugeda ühte paketti kihtidega 10 ja 12. Kiht Üksteist on osa neljandast kolmekihilisest “JUMALA” grupist.

DNA kaheteistkümnes, Jumala, kiht – Elshadi

Krayoni tõlgendus:  „Kõikvõimas Jumal – Jumal sinus“  

Kiht Kaksteist on väga lihtne. See on Jumala kiht, kõige jumalikum ja tõeliselt kiht, mis on “Jumal Meis Endis”. On palju jumalikke kihte, aga see on kaheteistkümnes, viimane ja vibratsioonilt kõigist kõrgem.

Mida see teeb? Krayon ütleb: ”Ära oota, et need kihid teeksid midagi rohkemat, kui sinu kodu teeb midagi. See annab sulle rahu, varju ja kodus olemise tunde. Las Jumala kiht olla koduks teile kõigile.”

Kaheteistkümnes kiht kuulub neljandasse kolmekihilisse gruppi, mille nimeks on “JUMALA GRUPP” (10-11-12).

Neid kolme viimast kutsutakse ”tegevuse kihtideks” ja nad erinevad eelneva üheksa kihi omadustest.

Kokkuvõtteks räägin ma teile sellest DNA kihist, mida lemuurlased kõige rohkem kasutasid. See on tegevuse kiht. 10 kiht on mõõtmetevaheline DNA energia, mis võimaldab uskumist, see on reaalne energiakiht sinu sisemuses, mis teeb koostööd sinu vaimse uudishimulikkusega, et paljastada Jumal sinus eneses.

Niisiis, DNA kümnes, üheteistkümnes ja kaheteistkümnes kiht on teistest kihtidest väga erinevad. Kümnendal, üheteistkümnendal ja kaheteistkümnendal DNA kihil ei ole iseloomustavat nimetust nii nagu teistel. Sellepärast, et kümnes, üheteistkümnes ja kaheteistkümnes on protsessi võtmekihid. Need on tegutsemise kihid, isegi rohkem kui kolmas, millest me teile varem rääkinud oleme.

Nii et Noorenemise Tempel ei olnud lihtsalt üks paik, kus sa tervenesid. See oli koht, kus sa kohtasid ennast tulemas ja minemas.

Ja nii see on….

Krayon

DNA on sagedus ja valgus.

Taevalikku Inimest, sümboliseerib number 144. Meil on 12 DNA keerdu. Kaks neist on füüsilises kehas ja 10 Valguskehas. Korrutades selle 12-ga, mis on iga keeru 12 jäljendit, saame 144 ( 12X12=144). Kahes füüsilise keha keerus on 24 kromosoomi ehk 2×12=24. Me aktiveerime praegu järk-järgult neid kõiki keerde ja malle, mis üksteise järel saavad aktiivseks ja siis on meile kättesaadav kogu Akasha, mis on Kosmiline Mälu, ehk Raamatukogu, Kogu Elu Kroonika.

Seni on meie teadlased öelnud, et DNA ehk desoksüribonukleiinhape on makromolekul, mis kodeerib pärilikkuse informatsiooni. Kõigil inimestel on oma ainulaadne DNA, mida senini on peetud inimese füüsilise olemuse info kandjaks. Kuid tgelikkuses on inimesel veel palju kõrgemad tasandid, mida teadus alles õpib tundma.

Tänaseks on ka teadlased tõestanud, et DNA-d saab ümber järjestada sõnade ja sageduste abil, sealjuures ühtegi geeni välja lõikamata ja asendamata. On avastatud, et geneetiline kood järgib samu reegleid nagu kõik inimkeeledki. Et DNA-s peituvad leeliselised ühendid järgivad oma korrapärast grammatikat ja omavad kindlaid reegleid. Täpselt nagu meie keeledki. Järelikult ei ole tekkinud inmkeeled juhuslikult, vaid peegeldusena meis peituvast DNA-st. Uue ajastu inimese uues DNA-s toimuvad geenilised protsessid erinevate ensüümide vahel. Tänu sellele on muutunud inimeste omadused. Kuidas ja mismoodi uus DNA kellelgi käivitub, on erinev. Kui inimene endaga vaimsel tasandil tööd teeb, võib ta üllatuda uutest omadustest ja potentsiaalist, mis temas avalduvad. Loomingupotentsiaal toob nn. uuele inimesele selgeltkuulmise, nägemise, teadmise ja tundmise. Lisandub telepaatia, dislotseerumine, kineetiline energia jm.

Valguse superlaine = Suur kvantne üleminek

26 juulil 2021, planetaarse uue aasta alguse puhul, kiirenes meie üleminek 5 D-le. Seda kiirendab Galaktiline Pulss (Soliton). See kannab endas tohutu võimsuse ja sageduse valguslainet, planeedi ja maapealsete jaoks maksimaalselt võimalik. Kvant-tsunami kantavad koodid on Allika elu manifestatsioon, mis moodustab Uue Inimese Uuel Maal. Täna on Maa neljanda dimensionaalse ruumi valmidus 45 %, ja protsess intensiivistub aktiivselt. Kui märk jõuab 50 % ni, muutub 4 D osaliselt nähtavaks ja paljudele meist kättesaadavaks. Siis küllastub see koodidega, suurendab võimsust ja avaneb üha enam üleminek 4 D-le.

Superlaine energia on suunatud 12 DNA salgu täieliku aktiveerimisele ja jumaliku mustri lahtipakkimisele neis, mis vastab uuele Maale, uuele tsivilisatsioonile, uuele ühiskonnale ja uuele ajaloole. Superlainetes viienda dimensiooni koodid jätkavad materiaalsete kehade dekompressimist. Meie DNA sisaldas algselt tõusuprogrammi ja seega kõik võtmed ja koodid on selleks vajalikud. DNA ei ole ainult genealoogiline pärand (ema, isa, vanavanemad, vanavanemad ja nii edasi) , vaid  seal on informatsioon kõigi meie Hinge kohta sünnist saati ehk meie inkarnatsioonide salvestus.

Õnnistusküllast voolamist,

Jane Allika

Kategooriad:

1 kommentaar

 • Arnis ütleb:

  Vau, milline sõnum – suuri teadmisi täis!
  Tänan, Krayon ja tänan Valgustöölisi, kelle abiga sõnum maalasteni sai.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga