DNA 12 KIHTI, LEE CAROLL, KRAYON

 

Krayoni 12 raamatuDNA 12 kihtipõhjal.

Uues energias teil on võimalus tuua oma ellu mõningaid atribuute eelmistest eludest. Teie DNA on teadlik, mida olete kogenud – Krayon on nimetanud seda teie šablooniks. 

Praegune üleminek uuele tõstab teie võimeid, kuna teie DNA  reageerib sellele. Uutel sündivatel lastel on kõrgem kvantiline teadvus (kontseptuaalsem), nemad hakkavad teadvustama Loojat endas. Kutsume teidki muutuma kvantilisemaks ja tulema välja lineaarsusest. Selles protsessis toimuvat nimetaksin pääsuks Akaši Kroonikatesse. On kätte jõudnud aeg alustada õpingutega, millised väljuvad seni teil olnud raamidest. Need  toovad esile kogu teis oleva suursugususe.

DNA on üks suur mõistatus.Varem arvati, et 90% sellest on üks kasutu prügi, kuid praegu on teada, et prügi on pilgeni täis informatsiooni. Krayon kinnitab, et meie DNA on täidetud kvantiliste juhenditega, millised käivad füüsilise keha kohta. Krayon selgitas, et DNA 12 kihti on energia, milline aitab mõista, kes me tõeliselt oleme ja millised võimalused meil on.

Lee Carrol. 

 Krayon  kanaldus. 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest.

See ei ole päris kanaldus, pigem on sõnum, ehk pühendus. Informatsioon, mida edastan siin, mida oleme jaganud teile seni, on kõige esoteerilisem. Igas sõnumis oleme jaganud teile erinevaid asju.

Olete küsinud palju küsimusi vana energia kohta, kontseptsioonide ja vanade ideede vastuvõtu kohta. Kuid mõelge tulevikule, kuhu olete suundumas. Mõelge ka aegadele, kus planeedil tunnustati palju jumalaid ja nende tunnustamises ei olnud mingit üksmeelt. Sellest ajast inimteadvuses on jõudnud kaugele. Olete jõudnud mõistmiseni, et on olemas ainus Looja, milline on mingil viisil igas olemasolevas osakeses. Seega, te ei koosne üksnes paljudest osakestest, vaid olete keeruline bioloogia.

Teile on teada, et Maa koosneb šabloonidest, vormidest, osadest ja detailidest. Mõned teist  taipavad, et kõiges, alates puudest, kuni mullani, on olemas sümmeetria. Mõned näevad sümmeetrias Loojat ja selliselt arvasid ka põlisrahvad. Nemad rääkisid, et kuhu ka ei vaataks, kõikjal on üksnes Looja töö. Nad rääkisid, et maamullas on tallel iidsete tarkus.

Kas see ei saanud siis kanduda ka teie DNAsse?

Ehk DNA on talletanud mitte üksnes seda, kelleks olete, vaid ka seda, et olete jumalikud. Ehk DNA on enamat, kui üksnes keemia. Teie jaoks keemia on see, mida  õpite koolis, keemiatunnis. Kuid keemia on struktuur, millist on vaja kõigeks. Kogu struktuuris, igas DNA molekulis, on üle kolme miljardi keemilist osa, kuid see on siiski vaid osa struktuurist. Kes on uurinud struktuure, ütlevad, et DNA molekulis on üle kolme miljardi keemilise osa, kuid tegelikult, neist, alla viie protsendi, toimetavad keemilisel teel.

Nüüd ehk paneb teid küsima, et mida teevad siis ülejäänud 95%?

Need ei ole küll teaduslikud tõestused, kuid aitavad panna punkti kõikidele küsimustele. Mis oleks, kui see informatsioon oleks tuginenud informatsioonile, milline avaldus teisest informatsioonist, mis tulenes kindlast informatsioonist ja nii edasi?

Mis oleks, kui see, mis kannab teie vaimsuse jäljendit, on olemas ka iga inimese DNAs, mis on  talletus kõigest, mis on teil olnud iga elu ajal, mistahes planeedil?

Olen kindel, et see huvitaks ka teid. See oleks seesmise meistri esoteeriline uuring. Selline uuring avaks teile ukse, kus saaksite näha midagi enamat ehk isegi enamat, kui suudaksite arvata. Kuid, kuna see oleks üksnes esoteerilisel tasandil, siis teie teadlaste poolt see ei oleks leidnud tunnustamist. Me kutsume teid tunnetama tõelist energiat, oma suursugusust, millisena tegelikult olete. Sellekohase raamatu avaldamisest on möödunud palju aega.

DNA 12 kihi õpetus on üks raamatutest, mis sai kirjutatud partneriga kahasse. Sellest sai nagu tutvumine iga inimese esoteerilise meistriga. Neid akadeemilisi teadmisi oli tarvis vaid mõneks ajaks, kuni jõudsime hetkeni, kus oli võimalik tutvustada teile sama, kuid juba näidete varal elust endast, sedagi vaid peale üleminekut aastal 2012, kuna siis kõik oli mõistetavam paljudele ja tänane sõnum on enamuselt neile, kes teatud määral on läbinud paljutki oma vaimsest teest.

Kallid, kas on võimalik, et teie seesmuses olev DNA on informatiivseks keskmeks paljudele asjadele, millistest teil puudub veel mistahes mõistmine?

Niisiis, lähme üle ebatavalisele. Enamus teist on kaotanud lähedasi. Läbi kurbuse jõuate mõistmiseni, et paljud asjad kestavad edasi. Lahkunud võivad külastada teid unes ja saate mingil viisil tunnetada neid ilmsi.

Ma küsiksin, millest see tuleneb?

Mõnedki ütleksid, et see tuleneb meie enda ajust, kuna see mäletab lahkunuid, ning on võimeline looma üht, või teist visiooni.

Ma ütleksin teile siiski, et see tuleneb kohast, kuhu on talletunud kõik – teie DNAs. DNA on vastuvõtu ja talletussüsteem. Teie Inimgenoomi projekti raamide piirides ühes DNA molekulis tuvastati kolm miljardit keemilist osa. See on hämmastavalt suur arv. Kui üksnes mõelda, et geene neis on alla viie protsendi, siis kerkib küsimus. – millega tegelevad ülejäänud 95%?

Vastuseks on, et see on tallelhoidmise süsteem. See on isegi enamat, kui tallelhoidmise süsteem, see on mälu süsteem, ehk isegi enamat, see on teie vaimsuse süsteem. Kõik, mida on suuteline talletama DNA, on väljaspool teie praegust elu.

Pea kinni Krayon, Kuidas on see võimalik, me sünnime uuesti uute vanemate juures, uue DNA-ga?

Ma pigem nimetaksin seda teie vaimsuse maagiaks. Teie vaimsuses on jäljend, mis kannab endas seda, mis informatsioon on teie kohta Loomise Koopas. Seega, kui olete vaimsusena taas planeedil, siis, kõikide eludega kogetu, on teile kättesaadav. Tulles taas, teil ei ole vaja midagi õppida otsast peale. Selles seisnebki vahe noore ja vana vaimsuse vahel. Vaimsuse mälus on tallel kõik kogetu sellel planeedil. See on kui meenduste säde, millest lahvatavad kõik loovusluse kaksikleegid. See on ilus kaunis talletussüsteem – see on mälu süsteem. Selles on tallel ka nende olemus, kellega olete koos olnud. Ja see äratabki teis huvi esoteeria vastu. Teie DNA on teie vaimsuste süsteemi osa, millistest koosnevad vaimsuste rühmad. Sündides, tulete teatud karmalistesse rühmadesse, kus on osa teie kunagistest lähedastest. Samas, need on jätkuvalt ka teie enda vaimsuses.

Kuidas on tunne, saades teada sellist ebatavalist, uskumatut infot?

See on ebatavaline ja suurepärane ja see selgitab nii mõndagi. See selgitab paljudele, miks lahkunud on jätkuvalt teie kõrval. See selgitab ka seda, miks lahkunud kinnitavad teile, et nendega on kõik korras.

DNA on teadvuse retseptor – vastuvõtu andur. Kõik, mida olete loonud, on loodav ja talletatav DNAsse, üksnes teie jaoks. Kõik, mis on talletunud teie teadvusse, koos DNAga on Loovusluse liikuma panevaks jõuks. See on teile loovuseks, see on suhete loovuslus.

Teie elus esineb ebaõnne ja pettumusi, kuid mõistes, et see on see, mis on teiele vajalik kogemus, astute edasi.

Kas ei ole nii, et mõeldes ja afirmeerides, tegelikult loote energiaid, millised juhivad teid ebameeldivuste teelt kõrvale?

See on nii ja võib olla isegi enamat. See on vanale vaimsusele liikumapanevaks jõuks. Reaalsus seisneb selles, et te saate oma elu  muuta sellega, kuidas ja millest mõtlete. Teist  paljud on kogenud seda. On võib olla kohanud hetkel, vajalikke inimesi, või neid, kes on päästnud isegi teie elu. Seda olete võtnud kui suure vedamisena. Nüüd olete jõudmas mõistmiseni, kuidas kõik see mõjutab teie suhtumist elusse. Siin ei ole mingit tegemist tasumise, või karistusega ning selliseid mõisteid ei ole olemises kunagi olnud. See kõik on vaba voli ja vaba tahte kohane.

DNA on kõige vastuvõtja, mida loote oma eludes, ja selle edastaja teadvusele, mälule, heasoovlikkusele ja suursugususele.

Kas mõistate? Kui paljud teist on andunud endast ja kui palju panustasite jõudu, et olla sellele või teisele ohvriks?

See on teie seisukoht. Kuid ma ütleksin selle kohta, et te ise olete loonud endile sellise karbi ja nüüd peate end ohvriks, kannatades seda, mida olete ise endale loonud.

Hüpohondrikud kardavad haigusi, millistesse siiski haigestuvad. Julgelt astujad usuvad oma immuunsusüsteemi, seetõttu haigused, mis tabavad teisi, ei võta neid.

Millest see räägib?

Millest räägib platsebo efekt, et inimesed paranevad, võttes tableti mulaaže?

Nende ootuseks on paranemine.

DNA  annab seda, mida inimene tahab. See on vastuvõtja-edastaja vägi, milline on inimese enda seesmuses. Ega ole mingit kahtlust, et teie keha suursugusus on garanteeritud kõigi 100% ulatuses. Selline on absoluutne tõde.

Meil on rõõm teie üle ja loodame, et tuleb aeg, kus saame võtta teine teise käest kinni.

 

Ja nii see on  tõemeeli…

Krayon

Toimetas Jane Allika

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga