DNA – TEADVUS BASEL, SWITZELAND 13.MAI 2016

I osa, Päevane kanaldus

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magneetilisest Teenistusest.

Minu partner (Carol Lee) oma teadvuses on astumas kõrvale. Seda rõhutame selleks, et oleksite teadlikud, tema teadvus ei sega vahele. Tema on pidevalt praktiseerimas seda, et kõik, mida kuulete, oleks täielikult puhas, nii puhas,kui üldse on sellise protsessi aegu võimalik, mille nimeks on – kanaldus.

Armastuse kogemus, mis on läbi elatav kogu kehaga. 

Tahaksin rääkida sellest liidust, milline on olemas teie kehas ja mida oleme palju kordi maininud. Oleme pidevalt rääkinud teadvusest, ning pidevalt püüame anda sellele määratlust füüsilisest vaatevinklist, selliselt, et oleksite võimelised nägema ja mõõtma seda. On olemas side, liit teie teadvuse ja DNA vahel ning teil on tarvis ühendada need Triaadiga. Oleme rääkinud Triaadist, sellest, kuidas toimub inimesel mõtlemine. Triaadi koostisosadeks on süda, käbinääre ja aju. Paraku, kõik see variseb kokku, kui vaid jutt läheb üle kaastundliku armastuse emotsioonile.

Iga inimolevus tunnetab teatud vanuses kaastundlikku armastust – vanemate, laste, venna või õe vastu, või muu inimolevuste vastu. Teile on teada, et selline atribuut, nagu kaastundev armastus (mõistev), on selline kogemine, mida elate läbi kogu oma kehaga. Või siiski, on see üksnes ajusEi, aju kaotab sellisel juhul oma funktsionaalsuse. Või siiski, see ehk on kajastus teie südames, või selles, mida nimetate südameks? Kuid selle toimumise aegu ta mõjutab reaalselt teie südant, pisarad jooksevad ilma põhjuseta, üksnes seetõttu, et tunnete end õnnelikuna. Sellest on osa võtmas kogu inimolevuse füsioloogia, kas pole? Me pidevalt naaseme sellisele Armastuse ilmingule. Mõned ütlevad selle kohta, see on kõigest inimemotsioon, mida inimesed oskavad kontrollida aju abil, otse ja tervikult. Kuid need, kes on seda kogenud, teavad seda paremini.

Kui seejärel teete järgmise sammu, sammu Looja armastuse vastu, siis võib teil kujuneda partnerlus, liit vaimsusega. Sellest hetkest teie kogemusele lisandub see, mida pidasite kaastundvaks armastuseks. See, millest räägime, on midagi metafüüsilist, midagi väljendamatut, mis ületab emotsioonide piire. Hakkate tunnetama meeldivat tunnetust ja rahu seal, kus seda varem ei olnud, tunnetate meeldivat tunnetust, mis oli seni  kadunud. Millist rolli on selle juures mängimas teadvus? Tahaksin toonitada, et teadvus on hõlmamas kõike seda. Madala teadvusega inimesel on raske tunnetada kaasatundvat Jumala armastust täiel määral. Teadvuse füüsilise osa ja armastuse vahel on olemas side, on olemas liit. Ma räägin seda teile meie DNA teema  arutamise vaatevinklist.

DNA on seotud Teadvusega.

DNA on tegemas tööd kõige sellega, mille kohta arvate, et see on teie kontrolli all. DNA on täielik projekt, kõige šabloon, mis  teil on olemas. Te ei ole võimelised eraldama temast oma mõtlemist, armastust või loogikat, või oma intellekti. DNA määrab kogu selle disaini. Kas on võimalik, et DNA oleks kaasatud mingil moel sellesse, mida olete tegemas, või sellesse, mida mõtlete tema kohta? Teadus jätkab kinnitamast, et sellele ei ole mingeid reaalseid tõestusi ja viib ta lihtsa mehhanismi tasandini – geenide tootjaks. Aga kui siiski  on midagi enamat? On hulga enamat. Aga äkki DNA on vastutamas teadvuse eest? Aga äkki on ta alati olnud sillaks teie mõtlemise ja teie tervise vahel? See on teada igale siin olevale tervendajale. Te ei ole suutelised lahutama oma aju enda keha keemias, ehk Triaadi oma elu kestvusest.

On olemas säde, sähvatus, millest me ei ole eriti veel rääkinud ja see ongi asjade teadvustuse viisiks. Teie DNA on kõikjal, kõikjal. Ta on olemas kogu teie kehas, DNA triljonites molekulites ja oleks hea, kui te mõtleks sellele. See ühine väli, mida DNA on loomas, mida te nimetate Merkabaks, valdab kauneid püha mustreid. Teie hulgas on neid, kes on õppimas seda ja on seadnud selle oma elu eesmärgiks. Neile on teada,et kui te suudaksite mõista neid mustreid, siis oleksite suutelised muutuma isegi mõtteprotsesse endid.

DNA ja Triaadi vaheline liit.

On olemas side, kaunis liit DNA ja Triaadi vahel ja see on teie süda., käbinääre ja aju. Lubage teile rääkida, mis liit see on ja mida ta on tegemas. Kallid, te hakkate looma seda silda. Selles sillas on koos kõik – inimteadvus ja tema füüsika, koos bioloogiaga. Te veel ei sduuda liita neid täiel määral. Kuid siiski ütleksin teile, et teie teadvus on tegelikult suhtlemas teie DNAga. Teie DNA aktiivsus on see, kuidas teie keha reageerib olukordadele. Olete kuulnud spontaansest remissioonist,kuid, kas teil on teada, mis see on? See on täielik koopereerumine, täielik koostöö teadvuse ja DNA vahel.

Oleme rääkinud tervendamisest, oleme rääkinud tervendamise atribuutidest ja  te olete näinud tervenemise teostumist. Kas saab olla nii, et isegi tervenemisel on olemas oma muster? Jah, nii see on. Kuid te ei ole suutelised eristama tervendavat mustrit armastuse kaastundvast mustrist. Mis oleks, kui teie teadvus suudaks kuidagi veenda teid, et hakkaksite armastama end? Mitte egoistliku enesearmastusega, vaid vajaliku tunnustuse mõttes. Mis oleks, kui suudaksite suunata oma kaastundvat armastust, teisele inimesele, või lapsele (Krayon kergendava ohkega) ning paigutada selle tema seesmusesse? Milline oleks vastureaktsioon? Ma ütlen, mis sellele järgneks, spontaanne remissioon. Keha hakkaks koheselt puhastama end, kõrvaldaks ebakohased energiad, ning kokkuvõtteks sünniks kontakt mõistva inimteadvusega, mis on kontaktis eesriide tagustes oleva teadvusega. Kordan taas, inimesed, te olete kontaktis teispoolsusega.

On aeg võtta kasutusele selline ühenduse võimalus. See on siduv lüli, mis saab hiljem aidata teie teadvust. Teie DNA on tunnetamas seda ja ta näeb seda. Teil ei oleks raskusi hakata armastama end, kui saaksite vaid tunnetada Jumalat, ehk Loojat, enda seesmuses. Armastus on eneseliku tervenemise saladus, teie absoluutse ja täieliku tervenemise saladus.

On tarvis armuda endasse

Iga tervendaja on teadlik sellest. Tervendajad ei tervenda, vaid taastavad tasakaalu. Nemad tasakaalustavad inimesi selliselt, et inimesed saaksid armuda iseendasse ning saaksid olla mõistmises ja rahus kogu ümberolevaga. Ma tean neid, kes on siin, ma tean neid, kes on kuulamas, või lugemas seda sõnumit, ja mul on teada nende mured, millised tõid neid siia. Ma olen teadlik, mis on praegu toimumas. Mõningad asjad kutsuvad esile rahutust, hirmu ja pettumust. Kuid mis oleks, kui puutudes kokku selliste asjadega, jääksite seesmiselt rahulikuks kõige suhtes?

Kuid mis juhtuks, kui, hingates sügavalt sisse, kõrvaldaksite need oma teelt, samas tunnetades armastust enda vastu? Kui teil on ebameeldivusi, siis ma ütlen teile, millest need tulenevad. See on sellest, mu kallid, et te mingil tasandil ei usu, et olete armastuse väärilineKes ütles seda teile? (Krayon kaastundlikult). Milline inimolevus võis teile sellist asja ütelda, et olete Jumalast eraldatud? Sa võid minna kõige kaugemasse nurka ja täiel häälel kisada – Olen Looja osa ja ma olen seda väärt ja siis sa tunnetad, kuidas kõik sinu keha on nõus sellega. Sinu kaaskond on ootel hetke, kus saaksid astuda sinu ellu, kuid seda üksnes sinu enda vaba valiku nõusolekul. Kui sa usud Jumala olemasolusse, et Tema on sind loonud, et teie vahel on olemas ühine teadvus, millesse usub enamus Maa elanikest, siis oled teadlik, et on olemas Kõrgem Tee, millist mööda sa võid astuda. Sul ei ole tarvis seda ehitada, vaid sul piisab üksnes avada värav sinna, pääs armastusele enda vastu, enda tervenemisele ja harmoonilisele elule.

Selline on sõnum, mida oleme edastanud teile kõigi nende aastate jooksul. Sõnum muutub aina selgemaks ja mõistetavamaks. DNA keemia on kvantiline, nagu on kvantiline Looja Läte. Mõelge sellele, et on olemas suurepärane liit DNA ja Loomise Lätte vahel. Kallid, selles on peidus vastus mõistatusele, mida olete toonud endaga kaasa ja selles on lahendus teie kõigile elulistele probleemidele.

Äkki see õnnestub?

Kokkuvõtteks ütleksin, et milline saaks olla elu projekt selle jaoks, keda armastate kõige enam? Kuidas saaksite maalida kõige täiuslikumat pilti sellest, mismoodi elaksid teie lapsed, siis kui olete veel siin maa peal, ja ajast, kui teid enam ei ole maal? Milline võiks olla nende reaalsus, mida saaksite luua nende jaoks? Te vastaksite kindlasti nii, et te looksite neile parima kõigist võimalikest stsenaariumitest. Te kujutaksite neid pikaealistena ja õnnelikena, naeratavate nägudega, minimaalsete pettumustega ja armastavatena. Siis ma küsiksin taas, et kas te tõepoolest arvate, et Looja annaks midagi vähemat, kui on tarvis? Kuidas oleks see kõik Looja silmis, kuidas teie jaoks?

Mõelge sellele enne, kui vastate.

Mida tahaksite oma lastele, oma partnerile, ning võimendage seda tuhatkordselt, selliselt näeks Jumal teie olemist. Te olete siin üksnes puht omal soovil ja valikul. Kuid samas jätkate kahtlemast Jumala olemasolu üle (Krayon naerab). Ehk on tulnud aeg esitada selline küsimus: „ Äkki see on võimalik, et ma polegi üksi?

Kui hakkate sellist küsimust esitama, siis sellega annate loa ja kujundate kavatsust selleks, et teie elu muutuks paremaks.

Kuulajate ja lugejate seas on olemas selliseid inimesi, kellel oli tarvis kuulda neid sõnu. (Krayon ütleb ühe hingetõmbega).  Lubage tervenemisel alata kohe. See ongi see, mille tõttu olete tulnud ja ma tean, kes on siin.

Hingake sisse,, lõõgastuge, tunnetage, kuidas kõik algab ja te  lahkute siit teisena, kui tulite.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga