DNA 12 KIHTI, II OSA

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest

Tänane tund ei tule selline, nagu oli esimene, kuna täna vaatleme esoteeria kaunidust ja inimese DNA suursugusust. DNAd ei saa vaadelda, kui mingit elupuu keemiat.

Täna hakkame arutama sellekohaseid kontseptsioone ja mõisteid. Teil on aeg pöörata oma praeguse reaalsuse lehte ja alustada peatükiga, kus on käsil paljumõõtmelisuse teema. Kuuldes vastavaid termineid, mõistate kohe, et arutlus käib esoteeriliste asjade üle.

Elupuu on bioloogiline olemus, mis on täis maagiat ja mis võtab vastu ja annab edasi teie ümber olevaid energiaid.

Milleks seda on tarvis?   Selleks, et te saaksite teada enamat.

DNA on täis paljumõõtmelisi energiaid, millised kuuluvad teile, jumalikele, teile, kes te olete vaimsused, kuid kellest te ei ole teadlikud. Oleme korduvalt rääkinud, et kui vaatate ennast peeglist, kas olete siis mõelnud, et on olemas sugupuu, millel on sügav ajalugu, kuid teile ei ole sellest midagi teada. Jaa, nii see on.

See kõik on osa Looja kavandusest. Siin on kohane järgmine metafoor – olete nagu puu, mis on üles võetud rikkalikust aiast ja istutatud keset kõrbe, nimega Maa. See metafoor on kohane mõõtmete mõistmisele, milliseid olete läbimas.

On olemas palju muudki veel, millest te ei ole teadlikud. See on nagu eesriide taoline, mis  varjab teie eest seda, kes te olete tegelikult. Teadvustades ainult planeet Maale, olete vaid oma vaimsuse osa, milline, kasutades füüsilist keha, saab olla bioloogiline teie. Seega, kogu teie tõeline osa, on selle eesriide tagustes. Enamus inimestest arvab, et eesriie on kusagil, mida saab näha üksnes  siis, kui ollakse jõudnud selle taha ja selline kontseptsioon on kehtinud teil alati.

Mis oleks, kui teil, igal ühel, oleks isiklik eesriie?

Eesriie on metafoor kõige varjatu kohta, mis on alati kättesaadav olnud. Planeedi õpetajad on rääkinud teile sellest aegadest aega. Kui mõistate ja olete teadlikud, et olete suursugused, et saate kontrollida seda, millest te ei ole teadlikud, siis paljud asjad oleksid teie jaoks võimalikud.

Iidsed õpetajad tegid näiliselt imesid, mitte üksikud, vaid paljud neist. Mõned neist elasid 900 aastat ehk isegi rohkemgi. Neil oli mõistmise and, nad mõistsid, et bioloogia on täielikult kontrollitav. Osa õpetajatest suutsid ilmutada asju ei millestki, teine osa valdas tervendamise kunsti.

Mis oleks, kui sellised võimed oleksid kogu inimkonnal?

Iidsed õpetajad rääkisid sellistest võimetest oma elu ajal, nii otse, kui ka metafoorides. Paljud neist rääkisid, et  millistena nähakse teisi, sellised on vaatajad ise. Seda sõnumit anti inimkonnale taas ja taas, kuid sageli seda ei mõistetud.

Olen siin selleks, et öelda teile – olete mõistmise lävel, ja et rännak oma sisemusesse on võimalik. See, ja mõndagi veel, on kätketud teie DNAsse. Eesriideks on vastuvõtu võime, aga mitte see, mis avaneb peale keha surma. Teie sees on mõistmise võime ning kergitada seda on võimalik tänu teadvusele, tänu teadvustustele ja ahhaa üleelamistele. Teie DNA kätkeb endas paljumõõtmelisi energiaid, seega, ta ei ole piiratud teie keha piiridega. Ja see on tõemeeli nii. Lineaarsed asjad, pääsedes paljumõõtmelisse vastuvõttu ja mõistmistesse, kaotavad oma lineaarsed tähendused. DNA on paljumõõtmeliste asjade ja fragmentide vastuvõtja-edastaja. DNA osa on ka juhendajad ja inglid, teie reaalsus koos eesriidega, teie teadvus ja palju muud.

Tänane tund on pühendatud inimeste jumalikele kihtidele. Tänane tund võib paljudele osutuda keeruliseks, kuna selleks, et hakata tunnistama fakte, on tarvis mõista mõningaid eeldusi. Ehk tänase õppetunni kinnituseks tuleb lugeda lisaks palju väljaandeid ja kuulata palju erinevaid õpetajaid.

Kuna te ei ole veel võimelised võtma vastu paljumõõtmelist materjali, siis palju informatsiooni ehk hakkab jõudma teieni osade kaupa. Te olete loodud teadvustama asju osade kaupa, üksnes nii saab teis tekkida ahhaa tunnetus, kus hakkate tabama tsükleid, mõistma, kuidas need integreeruvad kokku. Kui päevast päeva teile tutvustatakse kontseptsioone ja mõistmisi, ja kui need sulanduvad kokku, siis saate ka ise veenduda, et olete hakanud aru neist saama. Just selliselt algabki maagia.

Tänane sõnum on eriline, kuna annab informatsiooni, mis on oluline kõigile, isegi neile, kes ei ole külastanud meie koolitusi. Paljudele see on tavakogemine, neile, kes on võimelised tabama enamat, kui on räägitud ja seda on võimeline kogema isegi teie tavaline bioloogiline keha.

Võib leiduda neid, kes vaimsest teadvusest langevad eufooriasse. Mõned väljuvad aju tegevusvõime raamidest, mida peavad kehaväliseks kogemiseks. Teised seondavad seda keha keemiaga, ehk sünapside mänguna. Kuid leidub inimesi, kes on ületanud sellised piirid ja on vilksamisi näinud piiritaguse kaunidust ja suursugusust. Ma pean silmas neid, kellel oli võimalus heita pilku eesriide tagustesse. Seda nimetatakse kliiniliseks surmaks, olenemata sellest, kus ja kuna see toimus, kas haiglas, või kusagil mujal.

Teil on palju kirjutatud surmalähedastest kogemistest. On kirjeldatud lugusid, mida on raske mõista. Lugusid tunnelis olekust ja valgusest selle lõpus. See on klišee ja see ei ole see, mis  toimub reaalselt. Paljud, jõudes tunneli lõppu, mida peetakse surmaks, ehk elu lõpuks, ei saanud sealt edasi, kuigi lootsid pääseda.

Selleks, et näha seda, mis avanes, kulus neile vaid mõned hetked. See ei olnud kolmemõõtmeline nägemine. Sellistel hetkedel neisse valgus mõistmine, igasse DNA osasse, igasse keha rakukesse. Sellistel hetkedel nad täitusid kõikehaaravast tõest. Nägid asju, mille olemasolust inimesele ei ole teada. See oli Tõde, mida ei ole võimalik sõnades edasi anda. Nad nägid suursugusust, nägid kavandust, nägid kõiki, kes olid lahkunud sellest elust. Nad nägid enda paljusust, nägid Valgust. Kuid siis tunnel sulgus nende ees. Tunnel sulgus ja nad leidsid end, kas opilaual, või kusagil vedelemas. Esmapilgul neil oli küsimus, et miks, miks ei lastud edasi, miks ei lastud minna?

Nemad kohtusid oma vaimsusega, nemad nägid varjatut nende eest.

DNA 12 kihi uuringud lineariseerivad kõike, mida olen teile rääkinud. Nii saate ülevaate kõigest, mis on teie seesmuses, nii saaks teil kujuneda mulje, et  uurite Loojat ennast. Selle kohta, mida oleme rääkinud ja mida oleme edastanud, on tulnud palju kriitilisi märkusi. Öeldakse, et kuidas julgeb mingi inimolevus nimetada end Loojaks – see on ülimalt ülbe ja totter. Selline väide, meie tööde hullumeelsuseks pidamine, tuleneb senistest doktriinidest.

Kui kord ise elavad üle surmaeelse seisundi, siis ehk mõistavad, et meie jutt oli õige. Kui ise näevad Loojat, kes on nende seesmuses, siis mõistavad, et inimene ei ole Looja, ta on vaid loodud Looja taoliseks. Olla Looja taoline, tähendab olla Looja armastus, olla tema mõistmine ja heasoovlikus, olla Loojaga enda sisemuses, ehk olla Looja osa. Pidada end Looja osaks, ei ole hullumeelsus, vaid enda suursugususe tunnustamine.

See avab Suurt Tõde sellest, mis saab olla. Ehk see ongi Suurim Kavand, mis  kätkeb ka teie olemust, teie armastust. Ehk kõik see on osa mingist Suursugusemast.

Kas olite teadlikud, et olete osa Loojast, osa tema tervikust?

Loodan, et suudate haarata seda kontseptsiooni oma teadvusega. See kontseptsioon on palju enamat, kui mistahes doktriinid või reeglid, millised on kehtinud teil maapeal. See ei ole mingi teine doktriin, või teine religioon, vaid, see on Tõe uus mõistmine. See Tõde kätkeb endas armastust ja mõistmist, olu otstarvet, mis on kõige oleva osa, see on seondus inimkonna ja Maa kõigi energiate vahel, kõigega, mis on eesriide tagustes, tähtede energiatega, milliseid näete taevas.

Mõelge sellele…

Ja nii see on…

Krayon

Toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga