BARJÄÄRID JA FILTRID – New York 2020

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Täna oleme taas kaugkohtumisel, mis on kättesaadav hulga enamatele ja teil on võimalik näha seda oma silmaga, kuidas see toimub. Seega praegune kuulajaskond on erinev varajasemast, kuna kanaldust jälgivad ka need, kes ei oleks kunagi jõudnud sellisele kohtumisele ning neil ei ole aimugi, et juba inimkonna algusest alates, kanaldus oli ainus vaimse informatsiooni edasi andmise viis. Palju pühasõnumeid, paljudes ususüsteemides, on saadud ja kirja pandud just sellisel viisil. Tõepoolest, kui loete Pühakirju, mida nimetate Jumala läkituseks, siis näete neis suurt mõtte sügavust ja tõe kaunidust.

Kas te ei ole mõelnud sellele, et ehk Kõrgema Lätte sõnumid on kirja pandud inimese poolt, kes sai neid kanalduse teel?

Olen teile paljude aastate jooksu rääkinud Pühakirjadest. Need on kirja pandud vangistuses olevate preestrite poolt, küünalde valguses. Need on sõnumid, mida tavaelus ei oleks saadud vastu võtta. Need sõnad olid Vaimsustele ja need olid armastusest, mõistmisest ja tarkusest ning see kõik oli neis sõnumites kirjas. Sõnumid saadeti kanalduse teel, milleks ei olnud tarvis inglite ilmutumist. Informatsioon oli edasi antav läbi inimeste. Ehk mõnigi väidaks, et see oli ammustel aegadel ja käesoleval ajal selleks ei pea olema apostel, et teha sama. Nüüd küsiksin teilt, et võib olla Jumal lakkas armastamast inimest, seetõttu loobus sõnumi edastamisest? Miks see juhtus? Mis põhjustas selle, et Jumal loobus kandmast hoolt teie eest? Võib olla see ei olegi kunagi lakanud ja ta armastab kõike jätkuvalt?

Kinnitan teile, et Jumala armastus kestab igavesti, ajast aega, päevast päeva. Teile on õpetatud, et kõik, mis on eesriide taga, on teile tähtis, ehk isegi tähtsam, kui te ise. Kuid see ei ole nii. Esmalt  on tarvis kuulata oma südant ja seda  igal hetkel. Kes siis seal südames teiega räägib? Kes see on?

Uskuge või mitte, kuid seal räägib teiega, teie pere liige, kes on teadlik teie vaimsusest. Kui te ei ole maapeal, siis oleme koos hullamas taevastes, see on metafoor muidugi. Kui te pole maapeal, siis oleme koos ühises tantsus ja ka see on metafoor muidugi. Ka mina olen teie pereliige, kuid teie, olles kolmemõõtmelises kehastuses, tegelete probleemidega. Ja meie oleme selles teile abiks, giidiks ja see on meie töö. Ja Seda teeme igal meie koosolemisel. Mina ei ole mingi autoriteet taevastest, ega see, keda peaksite tunnustama. Mina üksnes suhtlen teiega, toolil istuva inimese vahendusel.

Täna räägime taas barjääridest ja filtritest, mis takistavad teid tõe olemuse mõistmist ja toovad esile takistusi, mis ei võimalda teil edasi liikuda.

KULTUURI BARJÄÄRID ja FILTRID  

Ja esimesena räägime kultuuri barjääridest. Oleme palju kordi teile öelnud, et inimene sünnib planeedile suursugusena ja temal on olemas kõik temale vajalik. Kuid mis siis ikkagi segab teid liikuda edasi esmaloodud kujul?

Selleks on tume energia, milline on planeedil olnud alati ja on seda jätkuvalt. Tume energia ei ole vandenõu, vaid termin, mis tähistab teadvuse madalat vibratsiooni. Teie ümber on palju asju, mis hoiavad teid tagasi suursuguselt arenemisest. Kui te suudaksite vabaneda kõigist kohatutest asjadest, siis hakkaksite nägema tõe valgust. Te  küsite, et milles seisneb tõde? Tõde on see, et iga inimene on sarnane teise inimesega, Teie soovid, püüdlused ja tegevused on identsed. Te kõik soovite midagi endile ja oma lastele, püüdlete rahu poole, te kõik toitute igapäevaselt  ja püüate elada planeedil õigesti. Seda soovite te kõik. Milles seisneb teie ühtsus, millest olen teile rääkinud?

Täna räägingi teile ühest suuremast barjäärist ja selleks barjääriks on kultuur.

Suurimaks takistuseks teel tõe poole on see, mida teile, teie kultuuris õpetatakse. Te võib olla ei nõustu minuga, kuna teie arvates teie kultuur on teile hea. Kuid kui hea ka poleks mistahes kultuur, on see kujunenud  teatud ajaloo jooksul. Isegi mistahes uuel kultuuril on oma ajalugu, mis ei ole mingi parimatest parim, sest enamuselt kõik ajalood on madala energia tasemega. Kultuur seisneb õpetustest nii enda, kui ka naabrite kohta. Loodan, et mõistate, mida pean silmas.

Lähis-Ida kultuur. Selle sõnumi kuulajateks on kindlasti ka iisraellasi, kui see on pandeemia ajal võimalik ja seega, vaatame esmalt Iisraeli kultuuri. Te teate, mis toimub praegu Lähis-Idas ja seda juba pikemat aega. Vaatame seda lähemalt. Mida teab iisraellane palestiinlasest?

Üksnes seda, mida on neile õpetatud. Juba lapse-eas on neile räägitud palestiinlastest, kes elavad nende riigis, nende kõrval. Neile räägiti, kes ja mida on kellele teinud, räägiti, kellel oli õigus, ja kellel mitte. Neile räägiti, mida on neilt oodata, ning kui kohtute nendega, siis kohe teie peas kerkib see kõik, mis on nendest räägitud. Te ei võta neid kui isikuid, kellel on samuti oma vajadused ja soovid, vaid sellena, kuidas on teile neid iseloomustatud. Muuseas, teile õpetati ka seda, et te  oleksite nendega ettevaatlik. Ja see tuleneb mitte teie südamest, vaid teie kultuurist, teie ajaloost, milline on nüüdseks teatud määral seljataha jäämas.

Nüüd küsiksin palestiinlaselt, et mida õpetati teile iisraellaste kohta, juba sünnist alates?

Teile mõlemale oli õpetatud ajaloo sündmusi, kes kellele mida tegi, keda võib usaldada ja keda mitte. Mõlemal poolel manitseti – olla teine teise suhtes ettevaatlik. Mida siis oodata, kui teid on õpetatud vihkama teine teist, veel ammu enne, kui kohtute omavahel. Kui kaua võib see jätkuda ja milleni võib see viia?

See kestab seni, kuni teile õpetatakse, keda armastada ja keda vihata, enne asi ei muutu. Ja just kultuur on barjääriks teadvustatud küpsusele ja tõe mõistmisele. Ma ütlen teile üht, nii iisraellasele, kui palestiinlasele, et teie mõlemate lastel, kes ei ole veel kuuesed, on olemas täielik potentsiaal lõpetada see vaen. Teie ehk tahaksite ise seda teha, kuid teil see ei õnnestu, sest teid segab täielikult teie vana energia võim, mis tegutseb teie möödunud ajaloo põhjal ning te jätkate tegutsemast selle järgi, mida on teile õpetatud. Need, kes on praegu veel väikesed lapsed, saades kord suureks ja kohtudes, embaksid teine teist, nemad lõpetavad vaenutsemise ja alustavad uut elu Lähis-Idas.

Kui kaua tuleb seda oodata? See oleneb teist, kui kiiresti hakkate valima noori valitsustesse. Te olete võimelised seda kõike muutma ja võiksite seda muuta kohe, kui vaid mõlema poole inimesed hakkaksid  mõistvalt suhtuma teine teisesse, unustades ajaloolised lahkhelid, hakkaksid ühiselt otsima lahendusi, mis varem ei oleks osanud isegi oodata. Ajalugu on raske unustada, eriti, kui seda tuletatakse pidevalt meelde ja õpetetakse, keda armastada ja keda vihata.

Nüüd Ühendriikidest. Siin on terve kontinendi kultuur. Esmalt küsiksin, et  millises regioonis olete kasvanud, alates sünnist? Mida räägiti teile teistest regioonidest, kellest õpetasid hoiduma teie vanemad?

Mistahes kultuuri barjäär ei olene planeedi teadvuse küpsusest. Ka teie käesoleva juhtumi alus tulenes teie kultuurist, mis kutsus esile suuri rahutusi. Käesoleval ajal, teil paljudel, on toimunud teadvuse nihe, seetõttu toimuski teil suur vastuolu. Olete teinud asju, mis ei ole viinud paremuse poole. Kogu planeet liigub küpsema ja mõistvama ühiskonna poole. Olete pettunud, et sellele on kulunud niipalju aega, ega paistagi, millal läheb paremaks. Kallid, selleks, et asjad läheksid paremaks, peate saama kokku ja ühisel tarkusel arutlema, mida saab teha, et lõpetada selliste teadmiste õpetamine, et vanemad lõpetaksid selle rääkimise oma lastele, keda armastada ja keda vihata. Aeg muutusteks on kätte jõudmas. Üksnes muutus oleks peamiseks jõuks, mis ainult ei juhiks, vaid ka kindlustaks selle järgimist. Aeg on käes. Asjad hakkavad muutuma siis, kui seda hakkavad soovima mitte üksikud, vaid kogu rahvas. Muutumine saavutab tipu siis, kui rahvas, kogu oma kultuuriga, hakkab soovima üht ja sama. Te peate ütlema oma liidritele ja oma valitsusele, mida tahate. Ehk seekord, eriti peale pandeemiat, nad pööravad teile enam tähelepanu. Kuna suur hulk rahvast kultuuris on ootamas muutusi, siis see aitab luua kooskõlastust ning see on mõjus. Milline filter on abiks selles?

Filtrit on tarvis siis, kui tahate midagi millestki eraldada, eraldada seda, mis on üleliigne ja segab. Antud juhul näha tõde, segab see, mida on teile õpetatud. Teil on olemas filter, mis on otseühenduses kaasasündinuga ja sellel on palju, ohu näitavaid, punaseid tulesid. Kui hakkate mõistma, mida teie kultuuris õpetati ja mis ei saanud olla puhas tõde, siis palju tulesid kustub. Kas teie arvates on see võimalik?

On, ja selleks on teil uus vastav atribuut – tõe ära tundmine. Seega, olles ükskõik kelle kõrval, keda te varem pole kohanud, olenemata tema vanusest ja tema seisusest, saate ära tunda tema kavatsused, tunda ära, kas ta on mõistev ja kuidas ta suhtub teisse. See on kooskõlastus, see on midagi universaalset. Sellega saate tunda ühtsust mistahes elus olevusega planeedil, olgu see inimene või loom. Seda teab igaüks, kellel on lemmikloom.

Kas olete mõelnud, mida loomad õpivad oma kasvamise ajal? Ei midagi, mitte midagi. Kui te valisite endale looma, siis nad ei küsinud teilt, et kas te olete hea inimene? Nemad nägid ja tunnetasid teie sisesmust ja nad nägid kooskõla, mis on samuti olemas ka inimeste vahel.

Kas oleksite suutelised loobuma kõigest, mida teate ja mida on õpetatud teile teie regioonis?

Ehk paluksite abi oma vaimsuselt, et ta aitaks teil näha tõde väljaspool seda, mida on teile õpetatud, et ta annaks märku, millele pöörata tähelepanu, et ta aitaks alustada suhtlust kaasasündinuga, siis ehk saaksite tunnetada inimesi mitte nende jutu ja välimuse järgi, vaid südamega, see aitaks tabada omavahelist ühtsust teisega ja mõista, et mõlemal on vaimsus, mille määratlus on ühtne, aitaks mõista, et ükski kultuuri määrang ei saa sekkuda armastusse, mõistmisse ja tarkusesse. Kuidas te arvate, kas selle abil, mida saite teada, on võimalik muutuda?

Mõnigi vastaks, et kuna ajus puudub kustutamise nupp, seetõttu ta on pilgeni täis ehk umbes. Ma ütlen vastuseks, et uues energias ei ole mingit umbes olekut. Teis on avanemas uued energiad, eriti uutes lastes. Te ei õpeta oma lastele, keda armastada ja keda mitte ja seda ei küsi ka nemad teilt. Ärge lubage määratleda ei end, ega kedagi enda ümber. Olete need, kes  tunnevad oma südamega, kes on kes. Ega tasu imestada, kui avastate, et kõik inimesed teie ümber on nagu teiegi, tahavad sama, mis teiegi ja et te olete kooskõlas nende südamega.

Kuidas tundus teile see sõnum.?

Ma ei tahaks, et peale sõnumi lõppu, te võtaksite seda kui head vestlust ja lahkudes oma tegevuste juurde, jääte endiseks. Oleks hea, kui te mõtleksite sügavalt siin kuuldu üle. Selline on selle ajastu hetke tõde, selles olete käesoleval ajal. Suurimaks takistuseks teel rahule planeedil on eksitav informatsioon, mis tuleneb vanast moonutatud ajaloost. See ei saa enam vanaviisi jätkuda. Võtke kasutusele oma vaimsuse filter, mis aitaks teil näha ja mõista väljaspool räägitut ja õpetatut. Sealt saate teada midagi kaunist. Saate teada, et Jumal on palju enamat, kui on teile räägitud ja et paljud asjad on midagi muud, kui on teile räägitud. On õnnistatud inimene, kes kuulab  ja mõistab selle sügavust.

LUBADUSE BARJÄÄRID ja FILTRID  

Edasi räägime blokkidest ja filtritest, mis tulenevad loa puudumisest, lubamatusest.

Enamuselt teil kõigil puudub arusaam armastuse jõust ja vaimsuse mõistmisest. Olen korduvalt toonud näite ema ja lapse armastusest, mis on kõrgeimaks armastuse mõistmise vormiks ilmas. See on hetk, kus ema vaatab esmakordselt oma maimukesele silmadesse, tervitades teda siia ilma tulekul. Lapski, avades esmakordselt silmad, näeb esimesena ema. Nende omavaheline side on hulga võimsam, kui mistahes kahe armunu vahel – see tunne ületab mistahes inimvaimsuse tunnet.

Selle näitega tahtsin näidata teile, et vaimsuse armastus teie vastu on ülimalt kõrgeim ja mõõtmatum, kui oskate arvata. Selline on Looja armastus teie vastu, mis on teie jaoks hoomamatu. Need, kelle teadvuse piirid on avardunud, ehk tahaksid teada, et kas planeedil olekul on mingi plaan, kas on eesmärgid või põhjused või see on vaid üksnes juhuslikkus. Kas selle plaani järgi on ilmaruumis teisi ülestõusnuid olevusi? Vastuseks on kindel jah.

Te ei ole siin juhuslikult, te olete kindla vajaduse kohaselt, oma vaimsuse vajaduse kohaselt. Teie vaimsus, ehk teie, kes te olete, on piiritult armas sellele, keda peate Jumalaks. Kõik teie teod ja teie sõnad on hulga enamat, kui oskate arvata. Inimkonnana olete alles alustanud oma arengu teekonda. Kõik see, mida olete seni saanud, on kõigest lapselik osa teie Inimvaimsuse ja Loomislätte vahelisest koostööst.

Meistrid, kelle jalg on astunud kunagi planeedil Maa, on näidanud teile mõistmist, millest teil ei olnud isegi aimu. Meistrid olid paljuks võimelised, nende teod olid täis mõistmist, armastust, olid kaunid oma tegudes. Samad Looja atribuudid on olemas ka teil. Kõik Meistrid elasid inimestena koos teiega, seda selleks, et näidata teile, kelleks võite saada. Paljud neist tegid selliseid imesid, mida te ei olnud suutelised uskuma. Oli neidki, kes pidasid neid nende võimete tõttu liiga ohtlikeks. Nüüd te hakkate neid võimeid iseendis avama.

Kas teie arvates need võimed on teie jaoks liiga suurejoonelised, või ehk mitte ? Või teie arvates nende kasutamiseks teil ei ole luba?

Teis on blokeering nende vastu võtmiseks, mille tõttu te ei saa isegi mõelda endast kui nende väärilistest. Mõnedel teist on veel palju probleeme nende kättesaamisega. See tuleneb teie veendumustest, et te ei ole väärt saama neid suurepäraseid asju. Oskus mõista andeid, on parim viis võtta neid vastu. Enda mõistmine avaneb siis, kui teised väljendavad oma armastust teie vastu. See on hetk, kus võiksite mõelda, kuivõrd te ise armastate end. Kokkuvõttes, võiksite olla tänulik neile ja te olete seda väärt. Ja mis peamine, sama arusaaamist võite tunnetada ka Looja poolt. Ja nüüd küsiksin teilt, et kui tugevasti Looja armastab teid?

Te ehk vastaksite, et mitte eriti, kuna teile on räägitud, et olete sündinud roojasena. Kuid see on lapsik lugu, sest teid armastatakse piiritult. Kõrgema Jõu armastuse käsi on alati sirutumas teie poole. Kuid see, miks te ei taha teada, ega taha uurida meie olemasolu kohta, sellel ei ole mingit seost teie põhimõtetega, seadustega ega reeglitega, sellel on otsene seos kaunite omavaheliste suhetega.

Tahaksin rääkida teile, mis vahe on mõistmise ja mõistvate tegude vahel. Paljud teie seast on arvamas, et teil on olemas mõistmine ümberolevate suhtes. Tõepoolest, see on teil olemas, kuid see on vaid teie usu tasemel. Kuid see ei ole mõistev tegevus. Mõistev tegevus on jumalik ja  oleneb vaimsuse küpsuse tasemelt. Mõistmine on paljude jaoks miski, mis tuleneb sellest, et olete hea inimene. Te näete inimesi, kellel on probleeme, te mõistate neid ja tunnete neile kaasa.

Ehk selgitaks mõistvat tegevust, et saaksite sellest  paremini aru. Ütleme, et mõnel teist on probleeme ja ta ei tea, mida teha edasi. Kui ta saab kokku sõbraga, siis sõber tahab jagada temaga midagi huvitavat ja  ta räägib talle, et ta sai  palju raha. Mis toimub teise inimesega?

Ta keskendub teadvuses ja vaimselt kuuldule, tunnetab sõbra rõõmu, kuid samas ise on rahata, ega tea, mis saab temast homme. Kas tabate selles vahet?

Kuid mis toimub siin tegelikult. Kui hakkate mõttes liituma asjadega, mis toimuvad teistega, siis te teadvustate teise reaalsust ning sellega loote kavandi enda jaoks, loote endale reaalsust, mis vabastab teid tänastest probleemidest. On kasulik olla nendega, kellel on olemas see, mida teil ei ole, kuigi tahaksite, et oleks. Sellega on võimalik luua silda, millest teil ei ole isegi aimu. See on avaneva mõistva teadvuse küpsemine. Kui hakkate mõistma, kuidas see töötab, kui hakkate teadlikult suhtuma teistesse, siis teil hakkab kujunema omavaheline liit.

Kas olete võimelised lõpetama muretsemisega ja tundma rõõmu võõraste käekäigu pärast, samas kui teil endal on millestki puudu? Kui olete selleks võimelised, siis olete teel kõrgema mõistmise tasemeni, Looja mõistmise tasemeni, millel ei ole piire. See mõistmine on tingimusteta armastus kõige suhtes. Selline mõistmine on käivitumas inimeste vahel, kuigi ilmal on veel probleeme vana energiaga.

Paljud esitavad küsimust, et miks nad ei saa kohe tõusta kõrgemale tasemele, sinna, kus on mõistmised, mis aitaksid seda teha?

Mida enam lubate armastusel täita end, seda enam on võimalusi luua uut reaalsust ja vabaneda blokkidest. Kuidas jääb filtritega?

Kujutlege mulli enda ümber. Paluge oma vaimsust, et ta ei laseks millegil kohatul pääseda teieni, ega laseks koormata teid kohatute probleemidega, ega laseks läbi midagi, mis ei vasta teie teekonnale, vaid aitaks armastusel teha tööd teie elus. Selline on Vana Vaimsuse atribuut, milline avaldub planeedil üha enam. Sellel on suurem jõud ja sügavus, kui olete seni teadnud. See on armastuse mõistmise jõud.

Mõnedki teist, kes mõistavad, et mul on õigus, tahavad teada, kuna see jõuab teisteni?

Kuid teisede ei jõua selleni ilma teie abita, kas mõistate. Te ei saa seista kõrval ja oodata nende küpsemist. Elage mõistmises nendele kaasa, suhelge nendega ja alles seejärel saate märgata, mis tänu sellele, toimub teie elus ning siis see võib näida teile imena.

Ajad on muutumas ja on muutumas ka paradigmad ning teie olete kohas, kus on vaja teil olla. See on õppimiste aeg, õppimiste kõver, millest olen teile ka varem rääkinud. Jätkake astumist ja lubage Valgusel särada oma elus sedavõrd, et ka teised saaksid seda näha.

RÕÕMU BARJÄÄRID ja FILTRID  

Edasi räägime kolmandast barjääride ja filtrite liigist, mis on küll suhteliselt kerge, kuid vääriti mõistetav. Läheme nüüd  koos teie lapsepõlve, mida mõned mäletavad, aga mõned mitte. Kellel oli ilus lapsepõlv, see tahaks minna tagasi sinna taas ja taas. Kellel seda polnud, need on blokeerinud oma mälestused, ega taha meenutada seda, ega ka naaseda sinna. Kuid üks asi oli teil kõigil ja see on, et kui olite laps, siis ka mõtlesite kui laps ja tegite neid asju, mida teevad lapsed. Kui tahtsite tantsida, siis tantsisite, naersite, kui tahtsite naerda, isegi itsitasite, kui kedagi ei olnud kõrval. Selline oli teie RÕÕM.

Nähes lapsi muretult mängimas, võib olla mõtlete, et nüüd olete täiskasvanud, kellel on kohustused ja mured ja te ei hakka neist oma lastele rääkima, kuna nad on veel liiga noored, las mängivad. Ja selline käitumine ongi normaalne. Kuid kes ütles teile, et olles täiskasvanud, peate kandma kogu maailma koormat? Ehk isegi mõtlete jätkuvalt, et lastel pole vastutust, neil ei ole tarvis teha tööd ja tunda muret selle üle, mille üle muretsete teie, et las nad mängivad ja see on hea.

Kuid ma ütlen teile, et teis on ka täna alles see laps, kes on suuteline mängima isegi rahututel aegadel ja tema on teie sisemine laps. Ta on kindlasti teis olemas ja ta on olemas ka teie sõprades, kui ka kolleegides töö juures.

Paljud vanemad õpetasid lasetele, et kui nad saavad suurteks, siis peavad jätma lapsikud asjad ja lõpetama lapsiku mõtlemise ja käitumise ehk enam ei tantsi, ega ei itsita, isegi kui kedagi kõrval ei ole. Kuid te vahel siiski teete seda, kuid harva, et mitte näida rumalana teiste silmis. Mõnikord vaid naeratate, kui see on kohane kohtumistel, kuid ei itsita kunagi. Te ei tantsi enam rõõmust, kuna teate, et täiskasvanutele see ei sobi, peab olema tõsiste nägudega, olenemata olukorrast. Kuid siiski naerate, kui loete midagi, või vaatate filmi, või teatri etendust, või kui keegi kõdistab, kuid siis kohe püüate uuesti olla tagasi tõsine.

Nüüd edasi räägingi blokist, mis piirab rõõmu olemust.

Inimene on loodud Jumalaga endas, ta on Jumala osa ja seda kogu tema rõõmuga. Olles laps, on see vaid harjutus saada täiskasvanuks. Täiskasvanuna  võtate  endale vastutuse ja selle, mis hoiab teid tasakaalus. Püüate toetada üksnes seda, millel on mõte teie elus. Püüate tasakaalustada asju, millised ilmuvad teie ümber ja neid, mis kutsuvad teis esile rahutust. Ja selles aitab teid, teie oma sisemine laps, see, kes kutsub esile tantsimise, ja sellel ajal, kunas ise  tahab ja see võib juhtuda isegi pandeemia ajal. Sisemine laps võib naerda enda üle, ehk isegi itsitada, jah, ta on teadlik, millal see ei ole kohane, kuid temas on alles see rõõm, mida ta tundis lapsepõlves ja temal on õigus seda tunda taas, sest temas on see kõik alles.

Pange nüüd tähele, mida ma teile ütlen, et need, kellel seesmine rõõm on alles/olemas, elavad kauem neist, kellel on alati tõsine nägu ees. Tõsise näoga teete ja järgite plaane, uurite graafikuid ja teete järeldusi, kui mitu aastat on jäänud arvutuste järgi, teil veel elada. Need, kes neid asju järgivad, elavadki üksnes nii kaua, kuid mida ei oleks juhtunud iial, kui nad oleksid ja elaksid lapsemeelsetena. Sisemine laps muudab inimese keemiat, mõtteviisi, ta muudab teie teadvust ja aitab ületada isegi probleeme, milliseid on kuhjunud palju.

Millise näoga olete teie? Kas see, kes on tõsise näoga, või see, kes siiski naeratab vahel?

Ma ütlen teile, et seda näevad kõik ümberolevad. Tõsise näoga inimesed tõmbavad ligi vaid tõsise näoga inimesi. Kuid samas need, kellel on rõõmus sisemine laps, tõmbavad ligi enda taolisi. Seetõttu suurtel pidudel üks osa inimesi tantsivad, aga on teine osa  üksnes põrnitsevad tantsijaid, arvates samas, et nendega, kes tantsivad nagu lapsed, on midagi korrast ära. Kellel on sisemine rõõm alles, elavad palju kauem. Sellele blokeeringule ehk te pole kunagi mõelnud. Kuid on olemas ka filtrid, mida saaksite kasutada.

Te ehk oma täiskasvanu eas, ei ole kunagi pöördunud oma sisemise lapse poole. Mõned isegi on uhked selle üle, et neil sisemist last ei ole.

Ka minu partner oli üks neist, kes ei naeratanud kunagi. Kui temalt küsin, et kus on tema sisesmine laps, siis ta vastas, et seal, kus ta peab olema, jäätud lapsepõlve. Ta oli inimene, kes oli kindel, et tal on kõik asjad omal kohal, sest ta on ju täiskasvanud. Selline oli tema filter, mis ei lasknud temasse kohatuid asju. See filter on kui õhumull teie ümber, mille suurust ja tugevust saate ise määratleda. See mull on siiski teie jaoks midagi uut ja see on atribuut, mida  kasutate siis, kui teieni jõuab midagi uut, siis sellega saate mõista saabuvat ja vajadusel, filtreerida üleliigse välja. Selle abil saate öelda endale, et te ei luba ümbritseval kasvatada teie sisemist last, et te ei hakka alluma hirmudele. Siis filter laseb teie kehasse üksnes sisemise lapse rõõmu kohast ja kõrvaldab mistahes kohatuid asjad. Kuna siis olete õnnelik inimene, siis saate itsitada isegi mistahes hetkel ja teil ei ole vaja enam kellegile midagi selgitada ning tänu filtritele saate näha asju, milliseid on vaja muuta. Võib olla isegi  suudate näha end sellise inimesena, kes naerab tihti ja on lõbus.

Mida kõrgemale tõuseb teie teadvuse sagedus, seda rohkem rõõmu teis on ja rõõmu valgus aitab leida teis olevatele häirivatele asjadele lahendusi, mis seni ei olnud õnnestunud.

Olen rääkinud teile, et oodates ebameeldivusi, häda kindlasti koputab teie uksele, aga samas, kui olete täis rõõmu, siis uksele koputab Valgus. Teie kõik olete võimelised kontrollima oma energiaid, kuigi olete arvamas, et te seda ei suuda.

See oli kolmas filter, mida on raske selgitada neile, kes ei tunne rõõmu, kuigi nad väga tahaksid kogeda seda. Pöörduge oma sisemise lapse poole ja meenutage, kuidas elada muretsemata. Püüdke olla selles mõnda aega ja te näete, kuidas te tõmbate siis ligi neid, kes tahavad sama, mida teiegi ja teie elu muutub pikemaks.

Ja nii see on…

 Krayon

 

Head kodulehe lugejad, saan teile tervendajana kinnitada, et kõik meie elulised probleemid on saanud alguse lapsepõlve haavadest ja põhjus, miks me ei suuda olla loovad ja miks meie unistused ei täitu, ongi see, et meie sisemistes energiates on haavatud sisemine laps. Haiget saanud sisemine laps ilmutab ennast meie kõikides elu situatsioonides. Kohtudes tervendusel oma sisemise lapsega, võib inimene avastada, et paljud tema vajadused on olnud rahuldamata – vajadus armastuse, turvalisuse, usalduse, austuse või juhendamise järele. Ja kõik sellised tunded nagu viha, hirm ja kurbus, peegeldavad haavatud sisemist last ja see näitab, et meie vanemate vahel ei ole olnud elutervet suhet.  Seetõttu ongi vaja, kõige esimesena, tervendada oma haavatud sisemine laps, et lapselik rõõm saaks meie kehades uuesti pinnale tõusta. Ja nagu eelnevast Krayoni kanaldusest lugesite, et kui olete täis rõõmu ja loovust, siis uksele koputab valgus.

Krayon kanaldas inimkonnale uue ajastu tervendusmeetodi, mille abil on võimalik tervendada oma haavatud sisemine laps. Kui on huvi, siis saate selle kohta lugeda kodulehe „Tervendusmeetodi“ ja „Tervendusseanss“ lehelt.

Armastuse ja valgusega,

Jane

 

Kategooriad:

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga