ARMASTUSE VÄGI – KRAYONI SÕNUM VEEBRUARIKUUKS

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Täna räägin armastusest, milles on midagi enamat, kui oskate arvata. Selles on suur tunnustus Looja vastu, kes on kogu oleva loomingu Lätteks. Looja suhtub teisse sügava armastusega, ja nii see tõesti on. Inimene ei suuda mõista Looja armastust, ehkki puutub sellega kokku igal sammul.

Te võtate Looja armastust teie vastu sootuks teisiti, kui armastust teine teise vastu. Ma lisan Veel, et Looja armastus on atribuudina isegi teie DNAs – just nimelt, teie DNAs. Kuidas oleks, kui ütleksin, et DNA kaksikspiraali üks osa vibreerib armastuse tasandil. See ehk on midagi muud, kui on teile räägitud. Armastus inimese jaoks on emotsioon, suur tunne, üleelamine, see, mis tuleb ja läheb. Seda tunnet tunnetate ja ka jagate omavahel. See on huvitav kontseptsioon, kuid samas, kõigi jaoks see ei ole sellisena. Palju emotsioone, milliseid tunnetate, kannate üle ümberolevasse välja.

Aga kuipalju teate armastusest ja selle kannatusest, millistest oleme rääkinud esoteerilises võtmes?

Paljude aastate jooksul olema rääkinud, et armastus elab teie väljas ja et seda on võimalik isegi saata suurte kauguste taha, üle Ilma. Kui armastate kedagi tuliselt, siis võite kindel olla, et nemad tunnevad seda. Selliselt avaldub esoteeria oma parimal viisil. Esoteeria räägib ka sellest, et armastus on hulga paljumõõtmelisem, kui tavaline emotsioon.

Olen varem teile palju kordi rääkinud erinevatest atribuutidest ja armastus on üks neist. Olen rääkinud asjadest, millised olid möödanikus varjatud teie eest ja samuti olen  rääkinud mõningatest teie vaimsuse omadustest. Kuid mitte ükski neist asjadest ei oma sellist väge, kui armastus.

Edasi heidame pilgu teie DNAle.

Teie DNA on sedavõrd tohutu, et te ei ole isegi võimelised seda ette kujutama. See on hulga enamat, kui tavaline keha joonis. Nii on seni, kuni hakkate uurima seda. Teie DNA koosneb miljarditest fragmentidest. DNA oma suursuguses kannab teie möödunud elude atribuute, aga neid asju ei ole teie ajus.

Mida DNA endas veel kannab peale möödaniku atribuutide?

Ta kannab endas teie vaimsuse sugupuud, markerit, mis näitab teie kehastuste hulka sellel planeedil. DNA paljumõõtmelisus on teie DNAs peamine.

Kuid samas teadlaste ette kerkis küsimus, et miks DNA bioloogiline osa ja geenid on vaid 3% miljardite fragmentide hulgast?

Selline avastus sai tehtud alles 2012 aastal. Ülejäänud fragmendid on vaid nagu juhised eluks ja kuidas neid kaasata  töösse. Kuid see ei ole veel kõik. DNAs on tallel ka kogu sellekohane informatsioon, mille taustal toimub protsess, mida käivitab armastus. Oleks hea, kui te mõtleks selle üle, kuigi selles ei ole midagi uut.

Sellel, 2022 aasta Veebruari kuul, armastuse kuul, tahaksin kinkida teile midagi mõistmiseks. Kinkida sellist, mida te ka mõistaksite.

Bioloogias on olemas erilised asjad, millistel on kaskaatsed efektid – sünnib üks, mis käivitab teise, see omakorda kolmanda,  ja nii edasi. Läbi selle efekti saab keha end tasakaalustada. Kuid samas, kaskaatsed efektid võivad olla ka negatiivsed, millistega kokku puutudes  kehas avalduvad paljud tervisehäired. Tahaksin teile rääkida sellest kaskaatsest efektist, milline on positiivne, millest ehk olete kuulnud  ja mille algus on otse teie DNAs. Ehk ütleksin, et teie DNAs on olemas armastuse retseptorid, nii vastuvõtuks, kui ka edasi saatmiseks.

Inimolevus on suurepärane saatja-vastuvõtja, nii mõistmises kui armastuses. Teie paljumõõtmeline saatja on suurepärane. Kui vaid käivitate saatjaosa, siis koheselt ka mõistate, kuidas see võtab vastu, mis  teie ümber toimub. Kui hakkate tundma oma vaimsuse armastust, siis saate lõõgastuda ja mõista, et olete kogu loomingu osa. Te lõõgastute uskumatu armastuse ajel, milline on voolamas teisse, mille mõjul eemaldute oma alateadvusest – olenemata sellest, mida teile ka poleks räägitud.

Teisse on voolamas Suurima Lätte energia, millisest olete teadlikud ammustest aegadest alates. Täitudes sellest, hakkate läbi armastuse kiirgama seda kõigile ümberolevatele.

Kui need kaks asja toimuvad, vastuvõtt ja edastamine, mida peate armastuseks, aga mitte emotsiooniks, ehk Looja olemuseks, siis algab kaskaatlik efekt, mis saab alguse teie DNAs. Selle tulemusel algab tervenemise protsess. Kõik teie senised probleemid, hirmud, rahutused, tervise küsimused, kõik need hakkavad muutuma. Sellist kaskaatlikku efekti võib pidada tervenemise ja tasakaalustumise efektiks.

Kui tahate olla terve ja tasakaalus, siis tuleks koheselt alustada armastuse jagamisega, sellega hakkab kasvama teie endi tervendava energia hulk, ehk hakkate saama armastust. Armastus on kõige katalüsaatoriks, mida olete kuna-iganes soovinud. Armastuses on veel üks hea asi, see on emotsioon, mis on küll teisejärguline, kuid toimib samuti nagu  armastus ja  selleks on rõõm ja naer. Rõõm ja naer teevad relvituks hirmu, viha ja häireolekud. Kui naerate ja rõõmustate,  vabanete neist.

Seega, võimendage seda tunnet kümnekorra või enamgi kordi ja siis teist saab armastuse saatja. Sellega algavad teie kehas muutused ja  algab teie tervenemine.

Need asjad on teie bioloogilised ja need kõik on teie DNAs. Need on DNA ülejäänud 90%., teile mõistatuslikud osad. Teie kehas on ka selliseid protsesse, mida te ei avastada enne, kuni olete inimolevused. Need on esoteerilised ja paljumõõtmelised, kuid samas, ülimalt reaalsed.

Küsige neilt, kes on läbinud ärkamise protsessi, kes on vabanenud probleemidest, kes hakkasid mõistma ümber toimuvat. Mõned neist räägivad teile, kuidas neile mõjus  kaskaatliku efekti mõistmine, kuidas nad hakkasid vabanema pikaajalistest vaegustest. See oli armastuse voogude mõju.

Armastust mõistate enamuselt ühtviisi, et „ma armastan seda inimest „ või „ kõik algab armastusest, peale armastuse ei ole midagi muud. „  ja nii edasi.

See on ka tõde ning see teadmine tuli teile kusagilt. See on tulnud teie DNAst.

Kui suhtute sellesse täie tõsidusega, eriti sellel, veebruari kuul, siis mõistate, et siit on see kõik saanud alguse. Armastus on ka kõikide asjade katalüsaatoriks.

Kui keegi hakkab kaeblema oma probleemide ja haiguste üle, et tahab vabaneda hirmudest ja muust taolisest, siis temale on kohane soovitada alustada armastusega, siis ta ka vabaneb kõigest negatiivusest.

Mõned siiski ei soovi seda teha, kuna nende arvates selleks peavad tegema ühte või teist. Kuid see on ju üksnes protsess, millega tuleks kaasa minna, see on kaskaatlik protsess ning sellest algab ka tervenemise allikas.

Täna  rääkisin teile iseeneselikust tõest. Mõnedki teist mõistavad, et see on reaalne, et see on nii. Jah, see on teie osa, see on teie protsess.

Võib olla teid paneb imestama, et Looja armastus on suurim imeline asi üle Ilmaruumi, ja see aitab teie DNA tervenemise kaskaatlikule efektile kaasa. Te kõik olete Loomislätte armastuse osa. Sellel kõigel on suur oluline mõte ja see kõik on teie päralt ning igal hetkel kättesaadav.

Uks on avatud, astuge sisse – kõik selle ukse taga on teie päralt.

Ja nii see tõesti on …

Krayon

Väljavõte Krayoni II raamatust „ Ära mõtle nagu inimene! „⠀⠀ ⠀⠀⠀

Armastuse energia – see ei ole sõna ega lihtsalt tunne. See on jõu allikas, ta on usalduse, usu, kaastunde, õndsuse ja tänulikkuse äratamine. See on alati meile kõigile saadaval ja ta on kõike ühendav niit.

Armastus on aegade meister. See on Universumi side ja see on sinu ühtse teooria saladus. See on rakutasandil kohal, valmis vabastama asjakohase tegevusega. See on tingimusteta ja ainulaadne. Armastuse energia annab rahu seal, kus seda varem polnud olemas. See annab puhkust seal, kus varem polnud võimalik. See on päike päikese sees ja on ainus allikas. Pole midagi paremat kui see ja see on sinu oma uue energia võtmine.  ⠀⠀⠀⠀⠀⠀

⠀⠀⠀⠀⠀

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga