ARKTUURLASTE SÕNUM OKTOOBER 2022

 

Tervitame teid, kallid lugejad… 

Olge teadlikud, et kõik käesoleval ajal toimuv on kavanduse kohane, isegi kui väline ei kajasta seda. Kõik toimub vastavalt sellele, kuidas ülestõusu protsess katab Maad aina kõrgema resoneeruva energiaga. Kuna te kõik olete vaimsed olevused, siis see puudutab teid kõiki.

Kui inimesed vaimselt ärkavad, siis nende südamed ja mõistused hakkavad iseenesest avanema uutel teadvuse tasemetel. Mida rohkem inimesi hakkab arenema ja mõistma oma olemust ja selle väge, väheneb vajadus kellegi valitsemise järele. Inimkollektiiv peaks ise lõpetama vana energia toetamise, üksnes siis senine saab kaduda minevikku. Minevikus harimatud lihtinimesed, olid heaks saagiks neile, kes armastasid võimu teiste üle kasutada. Inimkond ei olnud teadlik oma vaimsusest, pigem uskus seda, mida neile räägiti. Neile oli vajalik keegi tugevam, parim või püham, kes töötas välja reegleid ja näitas, mida teha. Nii said esile tulla monarhid ja kirikud ja nende koostöö käis tandemis. Monarhid ja kirikud muutusid aina ahnemateks võimu järele. Selle asemel, et aidata inimesi nende endi hüvangu nimel, nad hoopis valitsesid inimesi oma väljamõeldud reeglite kohaselt, millised enamuses olid teenimas nende endi huvisid. Seda kõike kuulutati ja tehti Jumala nimel. Demokraatlikes riikides, isegi käesoleval ajal paljud liidrid joovastuvad võimust teiste üle, pidades ennast vastutajaks, seavad üles omad reeglid neile, kes olid neid valinud.

On aeg muutusteks, uued valguseenergiad ei toeta vanu ideid ja reegleid. Samas, kuna teadvus on vormi substants ja kuna avanevad uued ja kõrgemad ideed, siis enamus inimkonnast, peaks lõpetama toetamast vananenud kontseptsioone. Kuna jumalik loovuslus saab teadvustatud kui kõikjalolev, kõigevägevam, kõiketeadvam, siis kõik varem omaks võetud reeglid, riitused, palved, mis olid üksnes püünisteks, lakkavad töötamast. Kuna seniseid veendumusi inimkond seab üha enama kahtluse alla, siis ka enamus senistest kontseptsioonidest ei kõla enam tõestena.

Praegune kaos purustab vanu füüsilisi, emotsionaalseid ja mentaalseid struktuure, millised püsisid esikohal tänu üleüldisele usule neisse. Kuna tuttavad struktuurid hakkavad lagunema, nii isiklikus, kui ka globaalses ulatuses, siis paljudele see kutsub esile hirmu ja vastuseisu uuele, kuna lähtutakse vanadest põhiveendumuste süsteemidest. Muutused on tulemas – olge valmis selleks. Uued, kõrgemalt resoneerivad energiad, pääsevad kõikidesse Ilma aspektidesse ning see on juba käimas. Püsige oma keskmes, oma jumalikkuses ja pidage meeles, et ainus reaalsus on jumalik olemine, mis on isegi enamat, kui hingamine.

Me oleme rääkinud selles, kuid, kuna paljud veel ekslevad meedia rägastikus, siis tuleks seda taas korrata. Teadvus on uks kogu avalduvale, nii heale, kui halvale. Jumalik teadvus on ainus teadvus. Kuid see, mida te oma isiklikus teadvuses peate tõeks ja reaalsuseks, seda kõike olete loonud endale ise, automaatselt.

Intellektuaalse teadvuse tõde ei saa avalduda väliselt ning sageli tekitab segadust neil, kes tõsiselt uurivad tõde. Intellektuaalsed teadmised on üksnes esimene samm. Tõde peaks esmalt olema teadvuse realiseerunud seisundiks, alles seejärel saab see avalduda väliselt. Teadvus siiski on loov substants.

Püüdke uurida seda, mida peate oma teadvuses tõeks ja reaalsuseks. Kui tekivad probleemid, siis küsige endilt, mida tõeliselt usute ja mis see on, mis paneb teid tundma end selliselt. Süüvige sellesse, siis ehk mõistate enda suhtumist teisiti.

Teadvus ei ole intellektuaalne teadmine. Teadvus on teie evolutsioneeruva olevuse olemus, selle konkreetse elu olemus, kelleks olete.

Vastavuses sellele, kuidas arenete ja liigute aina sügavamale ja sügavamale tõesse, sügavale oma jumalikku teadvusesse, sellega olete suuteline väljendama end täiuslikumal viisil. Te ei saa kunagi saavutada tarkust, teadmisi, harmooniat jne., vaid need on juba teie teadvuses täielikult olemas, teil tuleb vaid nendeni jõuda.

Puhastusprotsess on nagu vale pori kõrvaldamine teie teadvusest, millised olid ladestunud sinna lugematute kolmemõõtmeliste kehastuste aegadel. Need kihid on igal inimesel erineva paksusega ning mõnedel need on isegi tihkete kihtidena. Kihtide eemaldamise protsess võib olla valulik, kuna nendega on harjutud ja tuntakse neis end mugavalt. Käesoleval ajal, nende kihtide puhastus,  toimub suurema aktiivsusega. Lubage neil kihtidel kaduda, nende alt avaneb teile hoopis uus Ilm.

Maad katva valgusenergia intensiivsus on teinud paljudele teist, maise elu raskeks, nii füüsiliselt, emotsionaalselt, mentaalselt, kui ka vaimselt, kuna see kaotab kõike, mis ei ole teile kohane. Vanad tuttavad viisid enam ei käivitu, nii nagu varem ja isegi näib, et probleemide hulk ei kahane, vaid pigem tuleb neid juurde.

Vaimsustena, veel enne siia kehastumist, te teadsite, milliseks kujuneb uus aeg ja olite teadlik, et uus elu tuleb täis kaost ja korratust. Teadsite, et Maa, kogu elavaga, väljub hüpnootilisest teadvuse olekust, mis valitses eoonide aegade jooksul ja läheb üle uuele evolutsiooni protsessile.

Maa on kandumas tihkest ja raskest olekust sellesse reaalsusesse, kus kõrgema resonantsiga energia, võimaldab avalduda kõigel, võimaldab evolutsioneeruda ühesuse teadvuse tasemeni, nii Loojaga, kui teine teisega. Teie, oma vaimses arengus, olete väärt olema planeedil aegadel, kus arenenud teadvuse valgus aitab teil liituda ühiskonna valgusega ning sellega tõsta selle väge.

On palju olnud neid, kes oleks tahtnud olla planeedil Maa neil aegadel, kuid nende tase ei võimaldanud neile seda, kuna nende valguse tase ei olnud veel piisav, et aidata Maad tõusmise protsessis.

Maa puhastub käesoleval ajal, ulatuslikust vägivalla energiatest, millised on kestnud  lugematuid aegu. Iga lahkheli inimeste vahel või vägivald looduse kallal, on jätnud negatiivse energia hulga, mis ei kao iseenesest niipea. Negatiivsete kollete jäljed ei kao enne, kuni tulevad kõrgemalt resoneeruvad energiad ja kõrvaldavad need ja asendavad uutega. Käesoleva aja kaootilised ilmanähtused, on Maa energiate puhastamise protsess. Maa peab esmalt puhastuma kuhjunud madalast resoneeruvast energiast, et saaks integreerida ja käivitada siin Valguse kõrgemaid sagedusi, mis on vajalikud uue vaimse Ilma arenguks. Seda protsessi ongi läbimas inimkond käesoleval ajal.

Maa on Looja teadvuse avaldumise vorm, ta kätkeb endas kõiki Looja teadvuse omadusi – teostamist, terviklikkust, küllust, harmooniat, intellekti ja nii edasi kogu oma täiuses. Maa ja kõik tema eluvormid on ühesed. Inimesed ei ole lahus Maast, kõik, mis toimub Maaga, mõjutab kõike olemasolevat.

Planeedi teadvus on  jumalik teadvus, mis väljendab end kõigena, mis on. Kõik avaldumisvormid, kõik eluvormid – elementaalid, deevid, haldjad, ja paljud teised, ei ole väljamõeldud tegelased legendides, vaid nad on täiesti reaalsed. See, et inimsilm ei ole võimeline nägema nende kõrgelt resoneeruvat energiat, ei tee neid olematuteks. Looja on lõpmatu loovus ja ta on mistahes substantsi loomislätteks, mistahes tasandil.

Paraku inimene, kes on olnud kolmemõõtmelise mõttelaadiga, lähtudes duaalsusest ja eraldusest, jõudis mõistmiseni, et tema on ainus ja kõrgeim eluvorm.

Vastavalt inimvaimsuse ärkamisele, inimene hakkas omaks võtma ja mõistma, et mistahes avaldumisvorm on Looja loomingu avaldumine. Üleilmne teadvus on jõudmas Ühesuse idee omaks võtmiseni.

Kaose sündmused liidavad inimesi lihtsatel ja praktilistel viisidel, mis soodustab ka ärkamise protsessi käivitamist. Nüüd on aeg väljuda vananenud veendumustest ja on aeg saada uusi õppetunde maises elus. Iga inimese vaimsus on tulnud planeedile  kogema. Olu olemises juhuseid ei ole olemas, kuigi inimesele niimoodi näib. Ega ole olemas ka surma, on üksnes koha vahetus vaimsuse teekonnal, mis on lõputu ja väljendab Looja teadvuse avardumist.

Et saavutada ühesust Loojaga, kõigi tema avaldumistega, see ongi evolutsiooni teekond, mida inimkond käesoleval ajal läbib  ning ega keegi teist, sellest ei pääse. Selle mõistmist tuleb säilitada kui enda teadvuse osa, et olla pidevalt teadlik, kes te olete.

Te olete siin, planeedil, Looja loovusluse  teostamiseks. 

Oleme Arktuurlaste rühm.

Kategooriad:

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga