ARKTUURLASTE JÕULUSÕNUM

 

Me tervitame teid, kallid lugejad…

Tuleb meeles pidada, et jõulude lugu on ka iga inimese lugu, mitte üksnes Kristuse lugu. Kristuslik, vaimse teadvuse valgus, võib sündida vaid puhtas ja stabiilses teadvuses, vabana egost ja uskumustest duaalsusesse.

Kuna teie teadvuse olek on umbes, siis tõelise Mina kõrgemad sagedused ei pääse esile tulema. Iga inimese vaimse rännaku päevad on pilgeni täis ebaõnne ja probleeme, millised  avalduvad füüsiliselt, emotsionaalselt, mõistuslikult, isegi vaimselt. Loovusluse kõrgemad sagedused ei saa olla kooskõlas teadvusega, mis on täitunud madalalt resoneeruvate energiatega.

Energiate puhastumine ja tervendamine aitab vähendada kolmemõõtmelisuses otsijate veendumisi. Selline periood võib olla otsijaile ülimalt valulik, kuna nad näevad, kuidas  lagunevad nende paljud veendumused, millistele oli üles ehitanud kogu nende elu. Kuivaid vale kujutlus on likvideeritud, hakkab tõeline reaalsus esile tulema. Kõige vanast ja valest puhastumine on vajalik evolutsiooni järgmiseks sammuks. Iga inimene  elab isiklike energiate puhastumist läbi oma teadvuse, mis vajab samuti puhastamist.

Ei tasu kunagi arvata, et olete läbikukkunud, kui teie ümber toimub põrgu. Vaadelge igat sammu, kui koolitust, kui raske see ka poleks – saadud kogemus aitab tulla teil välja teadvuse tasemest, milles olete üles kasvanud. Paljud energiad, mis vajavad puhastamist, on lisandunud antud elu jooksul ja on kinnistunud sügavalt veendumuste süsteemi. Lubage protsessil kulgeda. Usaldage oma Kõrgemat Mina (see pole kunagi unustanud ühesust Loovuslusega), mitte oma ego, mis määrab, mida tarvis teha, et olla vaimne.

Te võite tegeleda millega tahes, kas  lugemisega või muu tegevustega, et saavutada seda, mida peate endale vajalikuks, kuid just Kõrgem Mina määrab teie valmiduse järgmise kogemuse saavutamiseks.

Teile võib näida, et vaatamata teie püüdlustele, ei toimu midagi. Samas peaksite endale teadvustama, et kui olite valmis, siis hakkasitegi teadlikult tegelema otsingutega ja  avaldasite soovi areneda vaimselt. Sellel hetkel teie rong alustas liikumist, ega peatu enne, kui jõuate sihtmärgile. Väline vaimne tegevus toob esile soovi areneda vaimselt, et  teha oluline samm teatud suunas. Kuid tuleb aeg, kus iga otsija peab väljuma oma tegevuse piiridest, millistega määratles, kuidas läheneda Jumalale. Ta peab väljuma eraldumusest ja teadvustama end ühesena Loojaga. Teie ülesandeks on jääda Ühesuse teadvusse, mille kohaselt toimub kogu teie ülestõusmise protsess. Vabastage end kujutlusest, milline peaks olema vaimsus. Loobuge veendumustest ja kujutlustest, millised on pühakud,  kes väidavad, et nemad on paremad ja Jumalale teist hulga lähemal. On aeg jätta maha jutlustajad, eksperdid, kirjatükid ja kanaldused, mis väidavad, et olete vääritud ja teid on vaja päästa.

Teid ei ole vaja millestki päästa.

Iga inimene on külluslikult terviklik ja valmis mõistma, kuidas  olla harmoonias. Kuid   kolmemõõtmelises tihkuses olek, hüpnootiliselt blokeerib enamust teist seda teadvustama. Usalduslik uskumine on raske, kuna inimkond on ajastuid programmeeritud usule eraldumusse. Peaaegu iga sündinud inimene on kasvanud hirmu energiates, usaldamatuses ja eraldumuses ning need on saatnud teda kogu elu. Elades kolmemõõtmelises energias, on teile õpetatud, et on tark, praktiline ja vajalik mitte usaldada olukordi ja inimesi. Kuid samas vaimselt ärganud inimesel on tarvis meeles pidada, et hirm ja usaldamatus on eraldumise energia aspektideks. Elu kolmemõõtmelises energias pole kunagi olnud kerge, eriti nõrkadele. Vaimselt arenenuid on peetud tugevateks ja julgeteks, kes saavad anda oma panuse Maa ülestõusu protsessi ja sellega tõstavad nad planeedi kollektiivset teadvust uuele ja kõrgemale tasemele.

Just see ongi praegu teostumas. Rännak on muutumas kergemaks, kuna vana pagas on kadumas. Probleemid, mis näisid olulistena, muutuvad tühisteks. Kõik, mis oli õige või väär, mida võis ja mida ei võinud, mis oli patt, mis mitte, on jäämas möödanikku.

Hakkate avastama, et ilma teadliku mõtlemiseta, muutute mõistvamaks. Mõistmisega kaovad blokeeringud, avaneb pääs oma jumaliku teadvuseni – saate olla sellega ühene. Kogu realiseeruv on teie tõeline loovuslus.

Te olete, olete alati olnud ja jääte alati olema jumalikuks vaimseks olemuseks, olenemata olnutest ja tulevatest vastandtoimingutest.

Oleme Arktuuruslaste rühm

Valguskood PÜHA  KOLMAINSUS

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga