AKASHA KROONIKAD – VANA VAIMSUSE KATSUMUSED

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Tänane sõnum on teile, kes te olete tulnud ingellikust armastavast allikast. Minu sõnumid  räägivad teile sellest, kes te tegelikult olete.

On olemas süsteem, millest olete palju kuulnud, kuid kuna teile seda ei ole õpetatud, siis te ka ei mõista seda.

See on Akasha Kroonikad.

Juba sellel nimel on palju määratlusi. See on süsteem, milles energiad on tasakaalus. Mõnede arvates Akasha Kroonikad esindavad inimolemust, tema vaimsust. See on nagu vaimne inimolemus, mis saadab inimest läbi paljude kehastuste. Paljud, kuulates seda, vangutavad pead ja ütlevad, et see jutt on vale, et uskuda käesoleval ajal juttu eelmistest eludest on suurim totrus. Kuid ütlen siiski, et see on alateadlik süsteem, mida iidsed rahvad kasutasid paljude aastatuhandete jooksul. Kõik rääkisid naasemisest, kuid igaüks omal viisil.

Milline oli vanim vaimne usuline süsteem planeedil?

Kui vaatate tagasi inimkonna ajaloo sügavustesse, siis näete, et selleks süsteemiks oli Hinduism. Selle süsteemi aluseks oli Akasha süsteem, mida mõneti on peetud karma energiaks. Akashade energiat kasutate igal naasmisel uude kehastusse ja täiendate seda omakord iga kehastusega.

Budistid räägivad sama. Budistidel Akasha Kroonikad on sedavõrd olulised, et kui mingi tähtis vaimne liider lahkub eesriide tagustesse, siis preestrid ja mungad lähevad mööda maad uurima alla 8 aastaseid lapsi, et välja selgitada, kellel on lahkunud liidri tunnused ja sellest saab neile uus liider. See on neil väga levinud käitumine.

Enamus inimesi üle planeedi usuvad eelmistesse eludesse. Ainult väike osa eitab seda süsteemi ja eelistavad midagi muud. Kuigi nad eitavad seda, kuid süsteem ise ei ole nende jaoks kusagile kadunud. See on inimenergia kõige liikumapanevam jõud, mis avaldub inimese igapäeva elus. Akasha Kroonika on kõigi sõnumite peamiseks teemaks. Läbi selle saate paremini mõista enesehinnangut.

Vana vaimsus, ükskõik mida sa arvad, oled sa sellel planeedil Maa, olnud korduvalt. Elades siin, oled läbi elanud suurepäraseid asju, õudsaid asju, kurbi ja õnnelikke aegu. Oled üle elanud raskeid aegu, omades atribuuti, millest oleme siin varem rääkinud.

Esiteks, oled eoonide ajal liikunud läbi tumeda energia.

Teiseks, omades vaba valikut, ei soovinud ärgata.

Tumedas energias pidevalt toimusid sõjad, mis jätkuvad praegugi ja  näiliselt sellele ei tulegi lõppu. Kallid, ka selle olukorrale on lähenemas nihe ja just sellel põhjusel olengi teiega. Nihe mõjutab inimteadvust reaalselt ja asjad, mida pidasite muutumatuteks, kaasa arvatult ka inimloomus, muutuvad. Kuid peamine probleem ei ole selles, vaid on selles, et te jätkuvalt elate vana energia järgi.

Nüüd siis atribuudist.

Iga kord, kui kehastute taas planeedile, tulete nagu kooli, kus õpite tundma oma inimloomust, õpite tundma, mis selles töötab, mis mitte. Mida rohkem kordi kehastute planeedile, seda valgustunumateks te saate, nagu koolis ikka. Algul, te oma teadvuses, ei tea midagi, kuid teie Kaasasündinu on teadlik kõigest ja teie käbinäärmes kajastub, et olete siin varem olnud. Te olete teinud seda ei tea mitmendat kordi, olete siin nagu veteran, kes on kogenud maist elu ning seetõttu teis hakkabki kujunema Looja teadvus.

Kuigi, teie elu ajal, planeedi madala energia tõttu, teie teadvus on languses, kuid olnu meenduste säde on teis jätkuvalt alles. Iga vana vaimsuse eraldi olev elu, on temas kihtidena, kogemuste kihina, mis viib arusaamiseni ja mõistmiseni, et te ei ole kunagi olnud üksi, et olete alati ühenduses Loomislättega ja Ilmaruumi Armastusega ja teil on midagi, millega saate tervendada end ja sellega muuta oma reaalsust.

Teie meeltesse kerkib midagi, mida võite pidada palveks, meditatsiooniks.

Olles vaikudes ja vaikides  – on üks palve vorm.

Olles jõuetuses, tunnetades armastust – on palve vormi avaldumine.

Sellega saate kinnitust, et suudate sulanduda esmase Lättega. Elu-elu järel teadvustasite end, kohtudes endas tundmatuga.

Mis te arvate, kuipalju kordi olete kehastunud siia?

Vana vaimsus, enne, kui saite Lemuurlaseks, olite kehastunud tuhandeid ja tuhandeid kordi  ja seetõttu  mõistate asju ja seda, mis on toimunud planeedil inimteadvusega. Planeedile tulek on nagu poolunises seisundis olek, seetõttu arvate, et eesriide tagustes on midagi hulga enamat. Kui mõni teist kehastub peaaegu täiesti ärganuna, siis ta on teadlik, et eesriide tagused on enamat, ta on teadlik suursugususe Jumala olemasolust, ta tunnetab kõiges ingellikku olemust ja  on võimeline tunnetama ühtsust Gaiaga.

Kuid, elades madalate energiate keskel, siis, kui ta kasvõi natukene hakkas neist asjust rääkima, siis inimesed pöörasid talle selja ja  palusid lahkuda. Seda seetõttu, et tema mõttearvamused ei ühti nende omadega.

Ehk küsite nüüd, et kuidas kohanduda nendega?

Selles ei ole midagi erilist. Teie teadvus on vana vaimsuse oma ja üksnes õppige vaikima. Kui hakkate jõuliselt ümber lükkama teiste väited, siis taas näidatakse teile ust. Teid võetakse poolearusena, kes ei suuda neid mõista. Nii mõneski elus nende sõnade pärast teilt on võetud elu või olete tunnetanud end lööduna ja olete elanud elu lõpuni kannatustes. Vaikimist olete õppinud elust elusse. Mõnedki teie seast on olnud šamaanid või maagid. Mõnelgi teie seast on ravitseja võimed, kuid olete vaikinud sellest, et vältida nõia kuulsust.

Planeedi energia neil kaugetel aegadel oli madal. Isegi praegu, ärgates praeguses energias, teie Akasha hoiatab teid vaikima. See tuleneb sellest, et te ei ole suutelised üksi tegema seda, mille nimel olete kehastunud taas. Teid ei tunne keegi, teid ei usu keegi ning see kutsub teis esile eneseväärikuse allasurumist. Paljud, teades palju enamat, kui ülejäänud inimesed kokku, elavad eraldatuses. Olete võimelised nägema teisi mõõtmeid,  kuid siiski tahate jääda sinna kus olete.

Enamuselt kõik inimesed teie ümber, näevad kõike must-valgena. Käesolev aeg on kandmas kõiki värvidele lähemale, kuid teie juba näete maailma värvides. Kõik, millest olete läbi käinud, on lähendanud teid sellele.

Seega, teie senine madal enesehinnang peab kaduma teie elust ja seda ei ole kuigi raske teha. Leidub küllaga neid, kes järgnevad teile.

Kui olete tervendaja, siis leidub neid, kes tahaksid õppida sama.

Kui olete tundlik, siis ka nemad tahaksid saavutada seda.

Teie järgijad ei ole enam teile vastu, vaid ise tahavad vallata seda kõike. Valgus muutub enamusele ligitõmbavaks. Asjad hakkavad esile tulema teisiti, kui varem ja see aitab kõigil läbida muutusi.

Selline on teie siin olemise eesmärk.

Kui arvate, et planeet mõjutab teid, et olete tema ohver,  siis te ei ole veel midagi mõistnud.

Planeet ootab teie virgumist, et saaks tervitada teid, nagu planeet Maa kooli vilistlasi. Planeet soovib teile öelda, et kõik vajalik teile on siin olemas – heasoovlikkus, soojus ja mõistmine, et te olete siin selle nimel, aga mitte tundes end tühistena. Kõik muutused on selleks,  eriti teile, vanad vaimsused.

Selline oli tänane sõnum teile ja see sõnum oli enesehinnangust.

Ja nii see on…

Krayon

 

 

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga