AJAKIRJANIKU KOHTUMINE LEE CAROLL’iga

Intervjuu Krayonist

– Ajakirjanik – Ma esitan teile küsimusi, mida ilmselt on teilt paljud küsitud.

– Lee Carroll – Enamuselt kõigil on ühed ja samad küsimused.

Olgu, kuid kuidas sai see teie kogemuseks?

See on pikk jutt, kuid ma katsun teha seda lühemalt.

See oleks hea.

Olin insener ja olin abielus naisega, kes huvitus esoteerikast ja vaimsetest asjadest. Teadsin seda, kui temaga abiellusin. Lõpuks kukkus välja nii, et tema viis mind kanaldajast sensitiivi juurde. Esialgu ma küll keeldusin, ma ei tahtnud sinna minna, kuid andsin siiski naisele järgi, tema heameeleks. Minu naine koos selle kanaldajaga edastasid mulle sellist informatsiooni, mida ma ei suutunud kuidagi uskuda. Ma isegi ei jälginud eriti nende juttu, kuid mulle jäi meelde üks lause, mis jäi mind kummitama ning see aina kordas mu peas, et “on olemas magnetismi meister, nimega Krayon, kes püüab minuga kontakti saada.”  Olin kokku puutunud kahe erineva vaimse mehega, üks oli 60 aastane, ja teine 20 aastane ja ma kohtusin nendega kolme aastase vahega ja mõlemad ütlesid mulle sama lause. Kuid minu inseneri mõistus puikles sellele vastu, et see ei saa kuidagi tõsi olla.

Püüdsin leida selgitust sõnale Krayon, kuid ei leidnud midagi, seda nagu polekski olemas. Siis tahtsin teada, kust nemad said teada, et mingi magnetismi meiter, nimega Krayon soovib minuga kontakti saada. Mõtlesin, et nad äkki lihtsalt lollitavad mind, või heidavad minu üle nalja või mida iganes. Lõpuks ma olin sunnitud tunnistama, et midagi sellist tõesti toimub ja et see on väljaspool minu mõistust, väljaspool kolmemõõtmelisust. Ja siis ma ütlesin:  “OK, kes sa ka poleks, kuid ma istun siia toolile ja annan sulle 5 minutit, siis vaatame, kas sa tuled, või mitte.” Ja siis see juhtus ehk ilmus. Ta ilmus kui emotsioon, see oli emotsioon kõige puhtamal kujul ja mul hakkasid voolama silmist pisarad. Ei mingeid sõnumeid, ei mingeid sügavaid kõnelusi ei midagi sellist, oli üksnes emotsioon. Ja see hakkaks tööle kui “põhjuse-tulemuse effekt. Igal korral ma istusin toolile sama eesmärgiga, et saada sama, et saada seda voogu uuesti. Ning see pani mind mõtlema, et siiski, võib olla selles on midagi.

Mis on see “siiski midagi“. Mis tunne see oli, mida tunnetasite? Te kirjeldasite seda
kui emotsiooni, või oli see mingi tunnetus?

Ma ütleksin, nagu tavaline inimene, nagu insener, kes nutab mingitel erilistel põhjustel, kuid see ei ole ebameeldiv ega ebamugav.

Nii et, see on normaalne?

See ei olnud kuigi mugav emotsioon, kuid see ei olnud ka kurb. See oli nagu lõõgastumine või vabanemine. See oli sedalaadi emotsioon, mis ilmneb ehk siis, kui vaadates mingis filmis mõnda sentimentaalset lõiku, hakkavad pisarad jooksma. Sellest sai minu jaoks see, mida hakkasin tegelikult igatsema ja ootama.

Edasi räägiks nüüd kanaldusest. Kui mainisite, mis toimus teiega, siis ma arvasin, et ehk sama juhtub kunagi ka kõigi inimestega? Skeptikud ei ole teadlikud sellest, mis toimub. Kuid teie ju jätkate kanaldamist. Kas te tunnete oma kehas mingit ebamugavust? Kas tunnetate mõneks hetkeks mingit ühendumist millegiga või Krayoniga?

See on igaühele erinev. Olen kolm korda Euroopas ja korra Ameerikas teinud ühendkanaldust, kus kutsusin lavale korraga mitmeid kanaldajaid. Tegin seda selleks, et näidata inimestele, et me ei võistle, et iga kanaldaja saab omalaadse sõnumi. Jah, neis sõnumeis leidub ühiseid jooni, kattuvusi, kuid iga kanaldaja vastab igale küsimusele omal viisil. Minu arvates kõik oleneb igaühe teekonnast, millist teed tema kulgeb.Mõned minu sõpradest saavad kanaldada seistes ja avatud silmadega, isegi käies, kuid nemad ise ei mäleta pärast kanaldusest midagi. Mina kanaldan istudes ja mina mäletan kõike toimuvat.

Selge, sain aru, et teil kõigil on oma kanaldamise viis ja teie kanaldate ainult Krayonit?

Jah, see on nii.

Kas teie suhtute austavalt kõikidesse kanaldajatesse?

Oo, jaa, muidugi!

Milline on teie arvates Krayon, milline on teie kujutlus Krayonist?

Kui tahate, et ma määratleks teda meie terminites, siis Krayon on ingellik olevus. Kuid ma ei tahaks tema puhul kasutada mõistet “olevus.” Krayon ise rõhutab, et tema ei ole olevus, ega ole isegi mitte singulaarne olemus. Tema räägib, et kõik inimesed on jaotatud igaüks oma karbikesse, singulaarselt, eraldi teine teisest. Igaühel on oma isiksus, oma mõistus, oma aju, oma nägu. Ja nii see on seni, kuni keha sureb. Ja inimesel on kalduvus  sama arvata ka Jumala suhtes. Ka inglitele antakse nime, rüütatakse nahka ja pannakse selga tiivad. Kuid Krayon väidab, et see ei ole üldse nii. Paljumõõtmelises ilmas lineaarsus puudub täiesti, seetõttu see on pigem kui kooslus, mida ma  tunnetan kanaldades Krayonit.

Kui teadvuse koond, kas nii?

Just nimelt ja see on muutuv.

Kas teie tunnetate seda kui ingelliku koosluse loomusena?

Jah, ma võin kinnitada, et just sellisena ma tunnetan seda.

Kuidas teie arvates inimesed võiks seda nimetada, või millise nimetuse saaks maiselt anda sellele,  kas mingi maaväline, või ingellik või kuidagi veel?

Minu arvates maaväline ehk sobiks enam muuplaneetlasele, mis tähendaks kusagilt mujalt tulemist. Ma arvan, et “taevane  sobiks rohkem sellele, mida tunnetan Kraoyni puhul. Ükskõik kuidas te ka ei määratleks, mis on Jumal, jääb ta alati Armastuse Keskseks Lätteks. Ja ka Krayonit ma ei saa määratleda, kui kusagilt tulnuna.

Mida kasulikku see on toonud teie ellu?

Kuidas, mis kasulikku see on toonud minu ellu? Tänu sellele ma juba olen elanud kauem ning just see on esmane tulemus. Ma ei vanane, ei vanane, kuna istun sellel toolil. Mul on rohkem energiat, kui kunagi varem on olnud. Ma olen juba 73 ja see meeldib mulle, tahan elada veel. Seda ma saangi pidada kasuks ja see on avanud minu silmad. Kõik, mida tahan, on see, et see jätkuks ka edaspidi.

Seega,  suuremat kasu Krayoni kanaldamisest tunnetate füüsiliselt? Ilmselt kokkuvõttes tunnetate, et sellega saate komplekselt ja enam kasu oma teadmistele. Mis teadmised need on, kuidas need tulevad, ja kuidas näevad välja? Kas on hetki, kus istudes toolil, kuulates, mida räägib Krayon ja olete üllatunud, isegi saate kinnitate, et “jah tõesti, see on nii.” Kas saate rääkida mõnest sellisest hetkest?

Ei-ei, ei ole, kuid veidraid asju on küll olnud küllaga. Kuid hiljem sama asi võib tulla uuesti, kuid siis juba hulga meeldivamal ja vastuvõetamal kujul, mida saab ka teistele edastada. Krayon on teinud niimoodi mitmeid kordi, nagu näiteks mõningate ennustustega, või mõne muu asjaga. Üldiselt, kui teha kokkuvõte sellest, kes Krayon on, nagu teie küsisite, siis ta on ingellik taevane olemus, kes edastab ja annab võimsaid, meeldivad ja armastusväärseid sõnumeid, ja ka käesolevast ajast, milles toimuvad praegu suured muutused.  

Teeksite ehk mõned kokkuvõtted. Milliseid võimsaid asju ta on edastanud? Kas Krayoni
õpetustes on see, mida on tarvis inimestele edasi anda?

Kõige esmalt, on ta kogu aeg rääkinud, et me sünnime suursugustena, aga mitte roojastena,  seda ta kordab taas ja taas. Kui te vaid teaksite, kuidas see töötab. Inimene on “Jumala osake”, ta on vaimsus, mis kuulub Jumalale. Me tuleme siia planeedile koos vaimsusega ja juba tulles oleme  puhtad, määrimata. Kuid meile on õpetatud hoopis muud, et peame püüdma ja ronima kohta, kus saab küündida Jumalani. Krayon on selgitanud meile suurt mõistmist sellest, et keegi meist ei ole siin juhuse tahtel, et kõik me oleme sündides suursugused, seetõttu peame omaks võtma enda suursugusust, tunnistama seda ja olema selles veendunud. Seda on raske omaks võtta, kuna meile on õpetatud, et oleme tähtsusetud ja väärtusetud. Siit tulenevad probleemid enesehinnanguga ja palju muuga. Krayon püüab läbi sõnumite õpetada meile, et saaksime teada seda ja et võtaksime selle omaks ning mõistaksime, et oleme võimelised tegema asju, mida me ei usu, et suudame. Kas või seda, et on võimalik elada kauem, et suudame rääkida oma keha rakkudega jne.

Näiteks bioloog Bruce Lipton ja epigeneetikud on jõudnud sellele tõdemusele, et mõttejõud on võimeline muutma inimese geneetilist koodi. See räägib teadvuse mõjust rakustruktuurile. Olles meedik, on ta demonstreerinud seda oma laboris paljude aastate jooksul. Ka Kryon räägib, et inimene on võimeline tegelikult kontrollima oma haigusi ja et kõigi haiguste läte on inimese peas. Kõik oleneb tasakaalu olemasolust, või selle puudumisest. Krayoni kohta ütleksin järgmist, et tema sõnumid on teaduse medali teine pool. Miks siis need, teie arvates, ei saaks eksisteerida koos ja mitte olla vastandid, ega konkureerida omavahel. Krayon ütleb: “me räägime teadlastega ühest ja samast asjast ja see on suurepärane, et räägime ühest ja samast.”

On veel üks oluline asi – mõned inimesed ütlevad, et kõik kanaldajad räägivad ühte ja sama ning inimeste arvates see ei ole hea. Mida ütleksite teie selle kohta?

Kas te tahaksite, et kõik kanaldajad räägiksid erinevat?

Muidugi, siis oleks rikkalik segu. Me oleme läbimas nihet, selles ei ole kahtlust, paljud  märkavad ja tunnetavad seda, isegi füüsiliselt ja sellest räägitakse käesoleval ajal palju nagu ilmastiku muutustest, ka valitsustes on toimumas muutused ja paljust muust. Inimesed on teadlikud ja räägivad, et oleme minemas kolmandast mõõtmest üle viiendasse.

Kas tahaksite teada tõde selle kohta?

Mis siis tegelikult toimub, ma loodan, et nii see ka on?

Ma olen insener, ehk mäletate. Sellist asja, kui viies mõõde, ei ole olemas. Lineaarsust, peale kolmandat mõõdet, ei ole kusagil, kuigi meile on räägitud, et on olemas. Kolmanda mõõtme järel on neljas mõõde, mis on aeg. Kuid peale neljandat mõõdet ei ole võimalik tuvastada mõõtmeid. Kui olete lineaarsusest väljunud, siis ei ole enam võimalik rääkida 5, 6, 7 ja nii edasi, kuna see on lineaarne loendus. Tegelikkuses on vaid 1, 2, 3, 4 ja kõik ülejäänu. Seega, kas “kõiges ülejäänus saab olla tasemeid? Saab, kuid need on koos ja kõik korraga, eraldust neis ei ole. Kõik selgitused 11 mõõtmest, või isegi 5 mõõtmest, on üksnes kui supi eri osad ja need ei ole kolmemõõtmelised, ega muu mõõtmelisuse kohased. Jah, oleme läbimas nihet, seetõttu hakkame nägema asju, milliseid varem ei esinenud. Kui vaatate inimese teadvust viimase 50 aasta jooksul, siis näeksite suurt muutust selles. Eriti oluliseks ja märkimisväärseks  on see muutunud selles, mida Krayon räägib aja fraktaalsusest. Ta väidab, et oleme ületanud selle hetke, kus oleks võinud alata sõda. Sõda ei puhkenud siis, kui oletati selle võimalikkusest, kuid meid, meie teekonnal saatis fantoomne hirm oodatava õuduse ees. Oma õpetustes Krayon tõi välja, kuidas avalduvad aja fraktaalsed omadused. Et aeg käib ringiratast. Võib olla vaatasite filmi “Saabumine, milles toodi esile mõte, millesse oli poetatud käesoleval ajal toimuv. Selles toodi esile mõte, et aeg käib mööda ringi ja see on sama, mida õpetab nii Greg Braden, kui ka Krayon. Aga kui sai ületatud sõja tõenäosuse piir, meile avanes uus teadvus.Tänu sellele hakkasime nägema, et üha enam ja enam inimesi tahavad teada ühtesid ja samu asju, vaid mõningate kõrvalkalletega ühele või teisele poole. Ma ütleksin teile veel ühte asja, mida te ei osanud oodata, et see, mis toimub Suurbritannias ja Iirimaal, võib mõjutada Iirimaad, ja see, mida teeb Tramp USAs, siis need kõik on vabad kaardid. See suuresti erineb sellest, mida olime oodanud.

Kas te tunnetate, et oleme liikumas ebameeldivuste suunas, või arvate, et me saame minna neist edukalt mööda?

Jah, ma usun, et need ei ole märkimisväärsed.Võib juhtuda veel selliseid asju, milliseid oleme äsja üle elanud, ehk võib korduda midagi Süüria taolist.

Miks Krayon räägib enda kohta, et tema on magnetteenistusest?

On käimas tasakaalustumine planeedi magnetvälja ja teadvuse vahel, selleks oli tarvis sellist magnetvõre, mis kindlustaks tingimusi uue teadvuse tulekuks. Krayon rääkis, et see toimub ja see toimus. Tema teenistus tegigi sellist tööd inimkonna nimel. See oli esmane, mida oli tarvis ära teha, et nihe käivituks.

Millega lõpetaksite tänast intervjuud lugejatele?

Krayon rääkis, et kui vaadata prohvetlikke ennustusi nihkest, ja seda, mis toimus iidsetega, siis oleme alles uustulnukad selles. Me liigume viisil kaks sammu ette ja üks samm tagasi. Meie teekond ei ole roosidega kaetud. Meil seisab ees veel palju õppida. Kuid on palju inimesi, kes ei taha muutuda. Ma tahaksin, et inimesed ei kardaks tulevikku, juhtugu mis juhtub. Me kardame seda, mida me ei mõista. Eriti seetõttu, et meie programmis ei ole seda, mida oleme mõelnud välja tuleviku kohta. Kuid on palju inimesi, kes panustavad sellesse, et lõpetada seda, mis praegu toimub. Paljud kardavad toimuvat ning nad tunnevad hingelist rahututust. Kryon ütleb, et on tarvis saada targemaks ja harjuda muutustega ja mõista, et kõik ei olegi nii halvasti. Muutuvad paljude institutsioonide mõtteviisid ja tegemised, kõik muutub.  

 Lee Carroll

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga