AJA VALIK JA SÜNKROONUSUS – KAHETEISTKÜMNE RING

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Ma näen kõikjal ahastavaid inimesi, kes näevad kõikjal üksnes kurjust ja küsivad, kuidas on võimalik võita pimedust. Oma vastuses olen alati rääkinud, et pimedusega ei ole vaja võidelda, vaid pimeduse kaotamiseks tuleb luua valgust. Üksnes valgust, sest pimedust ei saa olla seal, kus on valgus. Kusjuures, olen pidevalt rääkinud, et valgus teie ümber, mida te ise loote, on palju, palju efektiivsem, kui te seda ise arvate. Selle asemel, et võidelda pimedusega, looge hoopis valgust ning pimedus lakkab olemast, iseenesest.

Tänane teema on aja valikust, praegu see on teie elus oluline ja paljut määrav. Aja valik aitab mõista, et teil on olemas midagi, mis on ülimalt vaimne.

Esimese sammuna hakake pöörama tähelepanu sellele, mis tuleneb teie alateadvusest, ehk seesmisest suunitlusest. Hakake märkama ideid, millised hakkavad juhtima teid tegudeni. Kuid, nendega tegeleda ei tasu enne, kuni pole aeg selleks valmis. Paljud püüavad tegeleda vana energia kohaselt, kuid see ei hakka enam neil tööle. Kõik, mida nad tegid, luhtus, kuna aeg selleks ei olnud valmis ja selle tulemusena peavad end edutuks ja hädavareseks. Kuivõrd lineaarne  see on, nende poolt nii mõelda.

Siit kerkib küsimus: „ kuidas mõista ja aru saada, millal on õige aeg?“

Vastuseks on, et aeg ise näitab seda, ilma mistahes küsimusteta. Kui aeg on valmis, siis miski annab sellest teada ja see võib olla alles aasta pärast. Aasta pärast keegi astub ligi, kuna temal on selleks vastavad ressursid olemas ja pakub alustada selle asjaga. Nüüd sai aeg selle teostamiseks valmis, oli tarvis vaid oodata. Teie elus on palju olukordi, mis annavad märku, kui miski on valmis ja on õige aeg. Teie vaimsus armastab teid sedavõrd, et ei lase teil  rabeleda ja aina küsida, et millal?

Seetõttu olen teile ka varem rääkinud, et peatuge ja oodake, kuni asi on valmis teostumiseks.

Teie vaimsus armastab teid sedavõrd, et on valmis minema teiega teisele ringile, et märkaksite neid, kes on osalised selle teostamiseks, või ressursse, milliseid te ei osanud oodata, või lasite mööda minna – pusle leiab kord oma koha. Siin rõhutaksin taas, et teie mõtteviis on ülimalt lineaarne ja kannatamatu. Sellel on otsene seos aja valikuga. Teie vaimsus armastab teid sedavõrd, et annab juba eelnevalt teile informatsiooni, et saaksite märgata ja küpseda asjade rakendamiseks.

Kas mõistate selle mõtet?

See ei tule kohe, vaid oleneb täielikult teie valmidusest. Seega, kui tabate hea idee, siis ärge hakake kohe seda ellu viima, vaid peatuge hetkeks ja küsige endilt – kas see on küps, kas on lõplik ja kas mul jätkub selleks ressursse?

Kui idees miski ei klapi, siis oodake veel. Midagi ju ei juhtu, kui ootate asja selginemist, kuni asi saab toimuda õigel ajal.

Kallid, aja valik on kõige võti. Me oleme teiega ja ka õiget aega aitame teil tabada.

Aja sünkroonsus.

Kogu inimkonnal on suur huvi aja vastu, eriti kui kiigata mineviku ajaloose ja see tõstatab teie ette küsimuse:

„Miks leiutajad ei suutnud leiutada neid asju, mis olid otse nende silme all olemas?“

Kõige selgem näide sellele on lendamine. Hiinlastel olid tohutud lohed tuhandeid aastaid varem, kui vennad Wrightid suutsid liita selle oskust mootoriga. Oma osa informatsiooni saamises mängis ilmselt aja kordineering. Te püüate väita, et need asjad on täielikult kontrollitavad Looja enda poolt. Kuid, see oleks sama, kui lasteaeda tuua sisse algebra tunnid. Te olete veendunud, et seda ei saa teha, kuna lapsed ei ole selleks valmis, ja et seda saab teha ainult koolis ja sedagi peale seda, kui neil on selgeks saanud aritmeetika. Esmalt nad peaksid selgeks saama, mis on numbrid ja kuidas teha nendega tööd.

Kas selles on mingi füüsika, mis on varjus isegi inimese intuitsiooni ees?

Jah, see on nii. Intellektuaalid, kuuldes seda, võivad hulluks minna ja hakkavad pööritama silmi ja ütlevad naerdes, et, jaa, me oleme vägagi targad, võime oma leiutamistega minna ei tea kui kaugele, oleme vägevad küll, kuid kõigel on lagi.

Kallid, te siiski ei tea, mida te ei tea.

Kui toimuvad mõningad paljumõõtmelise füüsika avastused, mida võetakse igapäevaselt kasutusse, siis küsite endilt, et miks me varem seda ei ole avastatud. Teie ümber on kõikjal energia, mis on kogu inimkonna energia. Teil on vapustavad tehnoloogiad, kunstliku intellekti alged, robotehnika ja juhita autod jne. Koos nendega teil avaneb seni tundmatud füüsika põhimõtted, millistel pole midagi ühist senistega. On esile tulemas palju uusi põhimõtted ja see paneb teid imestama.

Kui avastasite magneti, siis vaatasite seda kui lõpmatult kestvat energiat, stabiilset jõudu, mis on ammendamatu, mis ei kurna planeedi ressursse ja ta on alati olemas. Kui suudate lõpuks ühendada magnetite jõud ja panna neid pöörlema, siis need pöörlevad seni, kuni kulub ära nende mehhaanika.

Taas mõtlete, et miks selleni pole jõutud varem. Miks oli selleks tarvis põletada sütt ja naftat?

Te aina püüdsite tõsta aurugeneraatorite võimsust ja nii jõudsite tuumaaurugeneraatorini ning see oli ka kõik, milleni jõudsite välja. Hoidsite kinni vanast paradigmast, tõstsite võimsust, et saada rohkem elektrit. Seda te tegite.

Kuid teie ellu on tulemas miski, mis on veel lapsekingades ning milleni küll see võiks viia?

Koos nendega hakkab avanema informatsioonide sünkroonsus, mis võib tuua inimkonnale midagi uut. Kuid, kättesaadavaks inimkonnale, see saab siis, kui jõuate vilistlase staatusesse. Mida enam valgust on planeedil, seda küpsemaks saab inimkond.

Edasi pöörduksin mitte üksnes leiutajate ja tervendajate poole, kes ootavad uusi protsesse, millised võimendavad nende võimeid ja oskusi, vaid pöördun tavaliste inimeste poole. Ja ütlen teile, et see kõik hakkab avalduma teie elus uue sünkroonsusena, valguse ja pimeduse suhte tasakaaluga, uue teadvusena. Teile avaneb uus teadvustus, mis avab teie ees uut mõistmist, miks olete siin ja mis siin planeedil tegelikult toimub.

Aastal 2017 partnerile avanes alusinformatsioon.

Ja mida ta tegi sellega?

Ta reageeris sellele koheselt, nagu teete ka teie, kui saate uut informatsiooni. Te hakkate kohe valima aega selle kasutusele võtmiseks ja valides aega, te ei lähtu oma ninja-reaktsioonist, nagu tegi seda partner. Kui saate informatsiooni, mis näitab liikumise suunda, te hakkate liikuma, mõistmata veel, et see võiks olla ehk uue informatsiooni tuleku märk, et peaksite esmalt peatuma ja ootama sobivat hetke selle kasutusele võtuks, ootama aja sünkroonsust. Partneri puhul see oli üksnes informatsioon, kuid teile see võib olla siiski kui sünkroonsuse õppetund.

Ma lisan veel, et informatsiooni tuleb ka neile, kes leiutavad ja tervendavad ja kes on millegi ootel. Võimendage planeedi energeetilist valgust, mitte füüsilist valgust. Miski on sündimas teil koos uue teadvusega. See mõjutab riikide valitsusi ja nende omavahelist koostööd. Kui hakkab toimuma aja sünkroniseering, hakkavad sündima asjad, mida te ei ole oodanud ja te hakkate üle minema Suurde Valgusesse.

Kuidas see näib teile?

Krayon, palun väljendu konkreetsemalt.

Mõned hakkavad ärkama uude reaalsusesse, see muudab nende elu ja lähenemise sellele. Ütlen veel, mis hakkab toimuma, kui hakkate ärkama suuremas tões, siis hakkab toimuma midagi huvitavat.

Ehk mõnigi siis mõtleb, et kas nende elul on mingi suurem määratlus?

Ei oma tähtsust, kes te olete ja mida olete teinud oma elu jooksul, olgu teil 25, või 65, või 75, kuid kõik, mida olete teinud oma senise elu jooksul, hakkab kaduma. Mõned teie seast ehk püüavad avardada olevaid piire, kavandada, mida teha, või millega tegeleda. Tervendajad muutuvad tõelisteks tervendajateks, kanaldajad muutuvad tõelisteks kanaldajateks ning see kõik ei ole enam see, millest nad kunagi alustasid.

Minu soovitus ärkajatele uude energiasse on, et liikuge aeglaselt.

Ärkamine on esmalt energia, eureka avastused. Ärgates unest, hakkate avastama enda ümber uut, seni tundmatut ja kerkivad pinnale uued ideed ja avaneb alateadvus. Vaimsus hakkab pöörama teie tähelepanu nii ühele, kui teisele. Varuge kannatust, oodake ja vaadake, et kas see on ikka teie jaoks. Oodake, kuni sünkroonsus hakkab tööle ja annab tegutsemise teie kätte. Liikuge aegamööda. Ei ole tähtsust, kui vana te olete, teil on aega arendada seda kõike. Tõemeeli, teie eluiga pikeneb ja olete ärkamas suurema tõe poole.

Midagi uut käivitub ka teie meditsiinis, mis aitab pikendada eluiga, avanevad seni varjatud võimalused, millised saavad kättesaadavaks ka tavalisele inimesele ja seda olenemata nende vanusest. See kõik on lähenemas.

Kõik, millest räägin praegu, sellest olen teile rääkinud ka varem ning kõik see on seotud sünkroonsusega.

Mida enam valgust planeedil, seda enam eureka-avastusi hakkab avanema teie silme all. See tõestab, et mida rohkem on tasakaalus Valgus ja Pimedus, seda enam avaneb uut informatsiooni. Uus informatsioon avaneb teile vastavuses teie ärkamisele.

Selline on teie vaimsuse armastus teie vastu. On ärkamas kogu planeet.

Ja nii see on…

Krayon

Kategooriad:

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga