27.04.2021 SUPER TÄISKUU, MIDA TA MEILE TOOB – SALVADOR RUSSO

 

Skorpioni seitsmes kraad, kus saabuv täiskuu särab, valitseb paljusid kurjusega, kuritegudega ja pettustega seotud asju, rikkus on üks nendest. Täiskuud on kulminatsiooni, korrektsiooni ja valgustatuse ajad ja kui sa oled elanud targalt, toob see õnnistusi Jumalalt. Pandeemia ja hiljutiste USA presidendivalimiste tõttu on rikkuse ja võimu nimel tehtud palju kurja, kuid lõpuks on Jumal nende asjade peremees ja selle täiskuu läbi pööratakse paljud võimsad kivid ümber, et edendada Tema täiuslikku tegevuskava. Finantsvõlad, tume raha, salajane finantskontroll ja rikkuse korruptiivne kasutamine valgustatakse peagi üle universumi valgusega nii et meie maailm paraneb läbi müstilise ümberkujunemisprotsessi, mis on kaugel vaenlase kontrolli alt.

Ülemaailmselt ja meie isiklikes eludes algab uus võimas väljakaevamise protsess, mis viib meid lähemale Müstilise Paabli südamesse, mis üritab ennast meeleheitlikult varjata. Tuleb aru saada, et sellel täiskuul, mis leiab aset vaid mõned tunnid enne Pluto retrograadseks pöördumist Kaljukitses, on erakordselt kaugeleulatuvad „ilmutavad mõjud“, mis asetavad ta täiskuude osas omaette klassi. Teisisõnu, selle täiskuu alkeemia jätkub kogu Pluto retrograadse perioodi jooksul vastupidiselt nendele täiskuudele, mis hääbuvad peatselt peale nende saabumist. Vaimsel tasandil küsib see täiskuu: „milliseid muudatusi pean ma tegema, et suurendada jõukust, võimu ja ellujäämist nendel etteennustatud katsumuste aegadel?“ Vastused antakse varsti.

Tehniliselt võib öelda, et see täiskuu on vastasseisus Uraaniga Sõnnis, mis tähendab rikkuse ootamatuid kaotusi ja võitusid materiaalses ja astraalses mõttes. See täiskuu tähistab rikkuse metsikuid kõikumisi, sealhulgas astraaltasandil, kus maapealse rikkuse struktuur tõeliselt eksisteerib. Kes kaotab ja kes võidab? Vastus on sama lihtne kui „kes on toiminud õigesti rikkuse ja võlgadega ja kes mitte?“ Juba niigi pingelisele täiskuule lisab pinget Lilithi asukoht ühenduses Veenusega 15° Sõnnis, mis on otsene kokkupõrge põrguliku ja jumaliku naiselikkuse vahel, eriti seetõttu, et ta väljendab ennast läbi rikkuse, enesehinnangu ja väärtusliku isikliku vara. Lilithi asukoha tõttu olge valvsad raha pärast peetavate võitluste, kuritegude ja kurjuse suhtes.

Positiivne on see, et Skorpioni seitsmes kraad on koht, kus asjad, mis on hävitatud, uuesti üles ehitatakse. Mõelge linnale, mis on sõja poolt laastatud, ja näete, kuidas see paremas ja suurepärasemas vormis üles ehitatakse. See on näide Skorpioni seitsmenda kraadi jumalikkusest; lootke siis, et lõpuks on käes aeg, mil hävitatud tingimused uuesti üles ehitatakse. On üldteada, et Pluto pandeemia tõttu on maailm majanduslikult palju kannatada saanud, kuid see täiskuu annab märku majandusliku valu kõige hullema osa lõpust. Need, kes teenivad Valgust Maa peal, saavad vaatamata Pluto retrograadsele mõjule täiskuu järgselt ülesehituseks uued võimed ja hoo. Esoteeriliselt valitseb Skorpioni seitsmes kraad üleloomulikku kasvu, nagu roosid, mis salapäraselt läbi suurte kivide kasvavad.

Jeesus ütles kord, et „kui soovid olla täiuslik, siis mine ja müü kogu oma vara ja anna raha vaestele, nii teenid varanduse taevas. Siis tule ja järgne mulle.“ Meie Issand õpetas meile eraldumist materiaalsest maailmast, kui eeldusest tõelise rikkuse saamiseks, mis on oma olemuselt taevalik. Selle Skorpioni täiskuu ajal on meil mõistlik uurida, kas me oleme selle maailma asjade, tühja paberraha või digitaalse valuuta hüpermullide külge liigselt klammerdunud. Tõuske läbi eraldumise rikkusest ja näidake Jumalale kõrgemat väärtustunnetust ja te kindlasti saate kõrgema ja tõelise valuuta omanikuks, mis teid kunagi alt ei vea. Ärge kartke oma võlgasid, vaid makse need, et jumal võiks teile avada uued uksed, mis viivad teid võla püsiva ületamiseni.

Nagu ma olen eelnevatel aastatel õpetanud, on täiskuud ka annetamise ja tasustamise ajad neile, kes on need tsüklid vooruslikult elanud. Pühad ressursid, anded ja salapärased kingitused laskuvad Maa peale ja levivad kõige väärilisematele Maa peal Jumala poolt, kes hindab täiuslikult. Pidades silmas taastamise ja ülesehitamise teemasid, pöörake erilist tähelepanu ressurssidele, mis ilmuvad täiskuu läheduses, sest need võivad olla osaks teie uuest arengukõverast. See täiskuu võib avada ka ligipääsu asjadele, mis on vajalikud tervenemiseks, kasvuks ja positiivseks muutuseks. Skorpioni seitsmes kraad valitseb ka varade ümberarvestamist, seega müüge või vahetage asju, mida te ei vaja, asjade vastu mida te vajate. Olge erapooletud ja voolake täiskuu alkeemiaga.

Sissepühitsemine, pärimine ja vara ülekandmine on kõik Skorpioni valitsemise all, seega on need teemad eelolevatel päevadel ja nädalatel väga aktiivsed. Kui universum teile annab, siis tagastage headus kindlasti ühiskonnale ja kui teile on usaldatud võim, siis kasutage seda kindlasti õiglaselt. Nüüd, mil Pluto retrograadseks pöördub, on meil kõigil aeg rännata sügavamale Skorpioni sisse, et me võiksime terveneda, uueneda ja olla võimsamad kui varem. Kosmos kutsub meid arenema kaugemale 2020. aasta haavadest, hirmudest, traumadest ja vandenõudest, sest inimkonnal on kõrgem tõotatud saatus saavutada. Seitse lõiku täiskuu kohta Skorpionis, olgu see meie kõigi jaoks sügav ja õnnistatud.

Astroloog Salvador Russo

Tõlkis  Tiina Mills

 

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga