12 DNA KIHTI, III OSA

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Sissejuhatuseks.

Seda sõnumit nimetaksin  õnnistavaks sõnumiks.

Antud teemat arutasime üle kümne aasta tagasi, kui ilmus raamat „12 DNA kihti“. Siis sai esmakordselt teile avatud DNA 12 kihti, nende suurepäraseid, kuid tundmatuid potentsiaale, mida jagasime nelja rühma, kus igas ühes neist on kolm kihti – kokku 12 kihti. Selliselt said need reastatud ja kirjeldatud selleks, et teil oleks kergem neid mõista. Ehk leidsite seal nii mõndagi, mida te ei osanud oodata.

Tänane, vaadeldav 3 osa, avab teile mõningaid asju, millistest, peale raamatu lugemist, ei olnud täit mõistmist. Käesoleval ajal, nende mõistmine, haarab endasse DNA kolm kihti, milliseid nimetaksin Lemuurialikuks.

Oleme varem, palju kordi teile rääkinud, et olete pärit tähtedelt. Isegi teie teadlased on arvamusel, et elu avaldumised võivad olla kõikjal. Suuremal osal tähtedest, üle Galaktika, mis on teie päikese taolised, on oma planeetide pered. Paljud neist piirkondadest on niinimetatud elutsoonideks, nagu teilgi, sealgi võib olla gravitatsioon, atmosfäär, vesi ja muudki eluks kõlblikku. On tõenäoline ja kindel, et Maa taolisi on miljardite ringis. Üha enam teie teadlasi hakkavad pöörama tähelepanu sellele mõttele.

Niisiis, oleme rääkinud, et olete pärit tähtedelt, seega olete täielikult  jumalikku päritolu.

Nii siia, planeedile Maa tulekuks, kui ka rännakuteks suurte kauguste taha, ei olnud neil tarvis kosmilisi laevu. Samas oleme rääkinud, et selleks kulus tuhandeid ja tuhandeid aastaid, kuni teadvus avanes teie juures kvantilisel tasandil. See teadvus avanes planeedil Maa selleks, et tõsta teie DNA taset, et lisada sellesse oma osa enda DNAst, kuna nende Looja seeme oli neil tugevam.

Kui te räägiksite sellest kellegile suvalisele inimesele, siis ta arvab, et teil ei ole peas kõik korras, et see on kõige totram asi, mida ta on ilmas kuulnud. Samas, kui küsida temalt, millesse ta usub, siis vastuseks kuulete, et usub Aadamasse ja Eevasse, samuti ka rääkivasse maosse. Enamus teist on kahte tüüpi usku, ühed teadusse, mis näeb fakte pigem varem, kui hiljem ja ülejäänud usuvad Piibli muinasjutu tegelastesse.

Kallid, me ei räägi muinasjutust, me kinnitame teile, et tähe seemned on olemas teis endis.

Kanaldus

Olen kindel, et neid sõnumeid loevad ka need, kes ei ole külastanud meie koosolemisi ja mõni võib olla isegi loeb neid esimest korda.

Nüüd oleme arutlemas Lemuurlikke kihte, millistest üks on eriti oluline paljude jaoks. Üheksas kiht on tervendamise kiht, Lemuurlik kiht, ehk inimlike atribuutide kiht. Ta on paljumõõtmeline kiht, täis kvantilist energiat. Teie DNA on hulga enamat, kui vaid keemia.

Jah, teie DNA on palju avaram, kui mistahes keemia ning seda just  uurivadki kvantbioloogid. Kvantbioloogid  isegi kinnitavad, et selles ei ole midagi salapärast.

Kui uuriksite füüsikat põhjalikumalt, siis näeksite, et temas on asju, mis ulatuvad kaugele väljaspoole teie kolmemõõtmelisust ning  nendega te olete tegemas isegi tööd. Reaalses füüsikas mõningate valdkondade tunnused erinevad teie füüsika omadest, neis avalduvad  kõrgemaid mõõtmeid. Neis mõõtlikuse tunnustes on täheldatavad asjad, milliseid te ei ole kohanud, ega näe neid ka tulevikus. See just annabki teadlastele põhjust uurida DNA kihte.

Kallid, vastavuses sellele, kuidas teie mõõtlikkuse teadvus kasvab, vastavuses sellele, kuidas selle olemus hakkab avalduma informatiivselt nii teadvustuses, kui ka uutes energiates, selliselt hakkavad avalduma mõõtmatud asjad, mis olid varem nähtamatd, ja need hakkavad avalduma teie elus, teie enda reaalsusena. Sellega tahan ütelda, et hakkate nägema asju kõrgemates mõõtmelisustes, kui neis, millistes olete sündinud.

Miks siis?

Vaid seetõttu, et need, mis on alati olnud teie juures, avalduvad nüüd  uue aja kohaselt. Teie sündi sellele planeedile võiks võrrelda nagu tulekuga suurde majja, kus olete siiani elanud vaid ühes paljudest tubadest. See on tuba, millega olete harjunud ja kus on uksed ja aknad, põrand ja lagi. Te olete küll kuulnud teistest tubadest, kuid need on kusagil väljaspool seda tuba, väljaspool teid. Samas mõistate, et see maja on alati olnud teie maja ja te elate selles. Enamuse inimkonna arvates elate ja surete vaid selles ühes toas, tundmata tervet maja. Inimesele on suur šokk, kui ta näeb oma tuba eesriide tagustest.

Ta küsib üllatunult, et kas teised toad on alati olnud samas majas, minu seina taga?

Mis teie arvates saaks olla teistes tubades?

Seal on teised mõõtmed, teised võimalused näha ja teha, mida selles toas, kus olete olnud, ei saaks kunagi näha ega teha.

Täna vaadeldav 9 kiht on tervendamise kiht, mis on Lemuurialik ja ta kätkeb endas kõike seda, millest olen seni teile rääkinud. Selles on võimalik avada uksi tubadesse, milliseid teie arvates ei ole olemas. Samas tahaksin rõhutada, et tervendamine toimub teie bioloogia piirides ehk teie oma keha piirides. Tervenemine toimub mistahes haigustest, milliseid on mistahes ajal kunagi olnud. Tervenemine ei tulene väljastpoolt, selline võimalus on teie kehas alati olemas olnud ja jääb ka alati olema. Kui otsest tervenemist teie kehas ei toimu, siis see võib toimuda läbi looduse, kuna planeet on teie elu partner, seega ta toetab teie elujada. Loodus planeedil tõmbab endasse suuremal hulgal teie poolt välja hingatavat süsihappegaasi ja annab tagasi teile vajalikku hapnikku.

Mis te arvate, millised sümbiootilised seosed on teil planeedi pinnasega?

Kõik taimed, mida kasutate oma toiduks, on alati olnud mulla osaks, mis ei ole sünteesitud kusagil laboris, vaid on alaliselt olnud planeedi osaks.

Samas, teil on alati olnud juurdepääs maja ülejäänud osale, millest te ei ole teadlikud olnud ning see osa mõjutab teie keemiat ja on võimeline kõrvaldama haigusi ning pöörama vananemist taandarengule.

Mõni aeg tagasi ma tutvustasin partnerile seda kõike ja rääkisin üheksast. Kuid ta ei mõistnud seda, ega küsinud lisa selgitust selle kohta. Isegi kui vaimsus kuuleb üheksast, siis see ajab teda mõneti ärevusse, kuna üheksa tähendab lõpule jõudmist ehk teostumist.

Mida mõtleks inimene, kui ingel ütleks temale, et ta tahaks rääkida temaga üheksast?

Võib olla, inimene, kuuldes seda, hakkaks valmistuma üleminekuks (suremiseks). Üheksa on lõpp, elu jada lõppemine, selliselt arvab inimese mõistus.

Ükskord, kui partner tegi kanaldust, ma andsin temale mõista, et kõik, millega temal on tegemist, on seotud üheksaga.

Nüüd avan teile kaardid, see üheksa, millest olen rääkinud, on DNA üheksas kiht.

Rääkides üheksandast kihist, peate mõistma. et olete läbimas, teie arvates, võimatut. Te peate mõistma midagi enamat, kui vaid sõnu, seda te olete DNA üheksanda kihi mõju all. Teil peab olema nendest välja öeldud sõnadest,  suursugusem ja arusaadavam mõistmine. Selline metafoor peaks puudutama vaimsust ennast, ehk isegi Looja palet.

Kordan, et see on uus energia, mis hakkab koostöösse teiega, teie bioloogiaga, teie vaimsusega, teie suursugusega ja ta hakkab tööle hulga võimsamalt, kui mistahes energia,  mis on planeedil kunagi olnud.

See oleks nagu segada kokku pimeduse madal energia, valguse kõrge energiaga. See põhjustab, ehk tekib, väga palju vastuhakku ja vastuseisu. Leidub neid, kes hakkavad väitma, et seda ei saa olla, või, et see on maagia või kurjus. Kuid läheb aega, enne kui jõutakse mõistmiseni, et  kõik see on osa nendest endist ja see on olnud nendega alati.

Selle maja olemusel, mida nimetasime üheksandaks kihiks, ja mis on tervendavaks kihiks, on uksed, millised avanevad vastavuses teie soovile. Enamgi veel, mis oleks, kui näeksite musta seina asemel uksi siltidega, millised viitaks tervenemisele, rahule, heasoovlikkusele ja armastusele. Kui hakkate koondama oma tähelepanu, elujätkuvuse küsimustele, siis teie ees hakkavad avanema uksed, milliste taga näete asjade sisu ja nende lahendamise võimalusi.

Seega, see sõnum on teie DNA kohta, teie tervenemisest hirmudest, rahututest, ja enneaegsest vananemisest ja  need on küsimused,  millised on teid seni painanud. Ja vastused neile küsimustele on alati olnud teie kätes., on alati seal olnud. Tervenemise mehhanism on alati olnud teis endis olemas.

Kuid siin tuleb tõdeda, et inimolevus oma arenguteel, on liikunud aeglaselt, vägagi aeglaselt. Kuigi uksed hakkavad avanema, siis ikkagi mõned teist, ei julge neile isegi läheneda, kuna seal ootavad neid uued energiad, milliseid varem ei ole kogetud.

On raske minna madalalt energialt üle kõrgetele, ilma, et olla puudutatud ülemineku kogemisest. Just oma hirmude tõttu  liigute aeglaselt. Seega, ulatage mulle käsi ja ma aitan teid mistahes ajal. Me aitame teil astuda uksest sisse ja me oleme alati valmis selleks abiks.

Ja nii see on …

Krayon

Toimetas Jane Allika

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga