02 – 22. 02. 2022 AVANEB UUS VALGUSKORIDOR, DIMENSIOONIDEVAHELINE TUNNEL

 

Krayon on öelnud, et aastat 2022 võib pidada  AVANEMISE AASTAKS, ehk 222 on kõrgema jumaliku naiselikkuse arv.

Number 2 on duaalsus, kus kaks üksteist läbivat joont, moodustavad risti ehk ainemaailma, aegruumi ja 22 on selle jõu kahekordne suurus ehk juba neli, kuup, siis 222 on duaalsusest üleminek ehk teisenemine.

2 on ka inimliku naiselikkuse sümbol, ja 222 jumaliku naiselikkuse sümbol mis on inimlikust kõrgemale tõusnud loomisjõud. Ja 2222 on juba Jumaliku inimkonna sümbol.

Numbrid sümboliseerivad sagedust ja on koodid mis näitavad millised energiad avanevad. 2+2+2 on kokku 6 ja see on arv mis sümboliseerib ainet ilma keskmeta, samas kui 7 on alati kese/tuum mis paneb kõik liikuma. Kuus on aine ja seitse on vaim. Kuus on füüsiline asjade olemus ja keha. Seega viitab see segaduse ja kaose suurenemisele samal ajal kui jumalik naiselikkus alustab kõrgemat loomist.

2022 Veebrurikuus avaneb Uus Valguskoridor, dimensioonidevaheline tunnel uue reaalsuse suunas. See aitab kaasa evolutsiooni protsessile Maal. Seega on Veebruarikuu, suur muutuse kuu, mis avab ka Portaali Veevalaja Ajastusse. Algab ka Tiigriaasta, mis tähendab seda, et inimkond astub täielikult enda Jõusse ja Suveräänsusesse ja igasugune allasurumine ja vaikselt kannatamine muutub võimatuks.

2/22 ja 22/22 portaalide avanemisega, toimub mõttemaailma Väestamine ja Avardumise algus, mis suurendab tarkust ja ühendust inimese sisemise avaldumispotentsiaaliga, läbi Armastuse. Need numbrikombinatsioonid on koodid mis hakkavad avama inimeste DNA-d ja põhjustavad inimkonnas suuri muutusi.

02022022 – see kood näitab, et algab duaalsuse suurpuhastus ja lahustumine. Vana Maailma/Maatriksi energiad hakkavad liikuma tagasi eimiskisse, kiiresti ja väga intensiivselt. Ego teadvus hakkab lahustuma mis tähendab et väga raske on elada vanade programmide järgi. See võtab tohutult palju energiat ja põhjustab suuri probleeme ja kannatusi. Kõik need vanad programmid kerkivad nüüd üles ja hakkavad põhjustama suuri segadusi mis peegeldub kollektiivteadvuses. Ainus tee välja, on programmide vabastamine ja neist lahti laskmine. Need kes on end puhastanud ja liiguvad kõrgematel tasanditel, nende takistused hakkavad kaduma ja neile avanevad takistamatult kõik teed.

Portaal 22.02.2022 on oluline veel selle poolest, et uus Kristuse Teadvuse võrgustik võtab koha sisse ja hakkab intensiivselt vana lammutama ja üle kirjutama. Uued jäljendid mis vormivad inimkonna käitumismustreid, võtavad teadvuse võrgustikus juhtiva positsiooni ja muudavad meid põhjalikult. See tähendab et organisatsioonid, suurkorporatsioonid, pangandus ja firmad mis ei toimi uue võrgustiku põhimõttel, hakkavad nüüd kokku kukkuma.

Paljud muutused 2022 aastal, toimuvad collapsiga, paljud aga rahulikumal moel, kui on piisavalt inimesi, kes suudavad hoida neutraalsust. Portaalide avanemisega põhjustatud muutused toimuvad nii, et esmalt tuleb planeedile suur valguslaine, mis muudab inimkonda seestpoolt ja siis manifesteerub see ka välises maailmas.

Oodata on SUURT VALGUSETSUNAAMI LAINET, sellist mida me varem pole kogenud. See tähendab et inimesi läbib tohutu footonvalguse vöönd mis muudab maailma. Vana võrgustik liigub musta auku ja valgus võtab koha sisse igaühe kehades, et meid transformeerida ja muuta. Kui inimesed muutuvad sisemiselt, muutub ka väline maailm ja välised süsteemid. Me keegi ei jää endiseks ja ka maailm ei jää endiseks ja nüüd algabki Suur Transformatsioon mis muudab absoluutselt kõike.

Krayon on öelnud, et aastal 2022, on 22 peamine number, mis seisab peale meisternumbrit 11. 22 on nagu 11 peegeldus. Kosmiliste seaduste kontekstis see kannab vägagi huvitavat mõtet, mida paljud veel ei mõista. Mõlemad arvud tähendavad duaalsust, siin see kordistub ja tõstab arvu enda tähendust. Pimeduse asjad ei saa püsida valguse käes. Rikkis ja ebafunktsionaalsed asjad ei saa olla valguse käes.

Numbris 2022 näete, et 2 ja 22 seisavad koos, üksteise kõrval. Kui need arvud liita, siis saate suurepärase numbri – 6. Number 6 on tasakaalu, harmoonia ja mõistmise arv. Seda kõike  kätkebki uus, 2022 aasta. See on Avanemise aasta, seega, olge valmis selleks, mida te ei tea ega oska ka oodata. Võib olla saab nüüd tulla see, mida olete oodanud viimase kahe aasta jooksul. Aga kõik oleneb inimkonnast endast – kõik võib muutuda viimasel hetkel, kuna inimkonnal on selles vaba valik.

Head teekaaslased, kui hoiate südames armastust iseenda vastu ja toimetate läbi oma südame ja hea tunde, siis kaos maailmas teid ei heiduta. Kui usaldate, et kõik toimub põhjusega ja teate, et te olete alati hoitud, siis ei saa keegi teid hirmutada. Enam ei saa. Tuleb palju taipamisi, õiglust ja ka kohtumõistmist nendele, kes pole Universumi seadusi järginud. Püsige Veebruarikuu portaalide avanemise ajal, oma keskmes ja toitke oma meeli looduse rahuga, siis ei hirmuta ega sega teie elu see, mis väljaspool toimub.

Valguse ja armastusega,

Jane

 

Kategooriad:

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga