JUMALIK JA KRISTUSE ENERGIA

Meil öeldakse, et armastage ennast ja nähke endas jumalikkust. See ei ole alati kerge. Mida teha, et aidata endal tõeliselt tunnetada fakti, et me oleme jumalikud?  

Esiteks tunnistage, et see on lihtne, aga ka raske. Kerge see ei ole, kuid see on väga lihtne. Fakt on see, et mida lähemale te lihtsale olemisele jõuate, seda lihtsam on teil tajuda oma tõelist jumalikku olemust. Osa inimesi leiab sellele küsimusele vastuse meditatsiooni tehnikaid kasutades ja osa inimesi teisi teenides. Paljud religioonid keskenduvad ühele või teisele teele. Lõpuks viivad nii teenimise kui mõtiskluse tee enda kogemiseni jumalikuna. Lihtne tõsiasi on, et valides tee ja seda mööda edasi liikudes, sellega lihtsalt kaasa minnes, saab jumalikkuse kogemus lõpuks vältimatuks lõpp-punktiks. Lihtne see pole, kuna kõik see, mis on teile eales õpetanud, et te olete jumalikust midagi erinevat ning kõik karmid sõnad, pettumused ja üksildased ööd, on üles keerutanud ja loonud suured väljakutsed. Kõik hetked, mis on õpetanud, et olete jumalikust midagi erinevat, on piinarikkad. Mittejumalik, maine olemise tunde tundmine on hingele haiget teinud ja südant murdnud. Teil kõigil on haavad, mida te endaga kaasas kannate ja need on väga häirivad. Haavad paistavad välja väikeste sisemiste uskumustena, mis ütlevad, et „ma ei vääri“, „ma ei ole piisavalt hea“, „ma ei ole armastusväärne“. Selleks on miljon varianti, mis tulevad kõik koos emotsioonide paketiga ning sotsiaalse struktuuri ja toetusega, et neid paigas hoida. Kerge seda teha ei ole, aga tee on väga lihtne.

Hoidjad pakuvad mõned harjutused, mida teha, et saada jumalik olemise tunnetust ja kogemust. Esimene on neile, kes tunnevad tõmmet laste suunas ja lapsi armastavad. Vaadake lapsi ja lubage endal lihtsalt tunda armastust laste vastu. Minge kuskile, kus lapsed mängivad, vaadake neid ja lubage endal lihtsalt rõõmu tunda ja neid nautida. Sellest järgmine samm on ette kujutada täiskasvanuid lastena ja lubada endal nende vastu armastust tunda. Andke endale võimalus näidata nende suhtes üles armastust, mida te muidu ei teeks. Kui kujutada täiskasvanut, kes teeb mingit viga või on irratsionaalne või keeruline, sellel hetkel endale ette lapsena, siis on talle palju lihtsam tema käitumist andestada, talle vea tegemiseks vajalik ruum anda ja oma südames tunda tema vastu endiselt armastust.

Selle edasine laiendus on iseenda ette kujutamine lapsena ning lubamine endal tunda andestust ja õrnust iseenda vastu samal määral nagu tunneksite lapse vastu. Tõesti, enesearmastuse teeb nii lihtsaks see, et selle leidmiseks või loomiseks pole vaja mitte midagi teha. Piisab sellest, et eemaldada endast need osad, mis olid selle unustanud või seisavad sellele vastu. Kujutledes ennast lapsena, annate te õrnusele ja enesearmastusele loa selles õrnuses eksiteerida. See on käkitegu. See on üks harjutus, mis aitab. Teine asi, mida hoidjad ütlevad, on see, et enesearmastus on üks neist maagilistest asjadest, mis igal hetkel ei pea õnnestuma selleks, et ta olemas oleks. See on teil olemas kogu aeg. Ta on lihtsalt maetud hulga valu ja haavade alla, aga ta on alati olemas. Mööda teemast minna pole võimalik, ta on peidus kaootilise kuhja all.

Teine asi on see, et iga kord, kui enesearmastusele ligi pääsete, isegi kui see on vaid korraks ja see libiseb käest kohe, kui selle järgi haarate, on see siiski hetk, mis muudab hiiglapalju. See hetk paneb virvendama kogu teie elu ja teeb järgmisel korral ligipääsu sadu kordi lihtsamaks. See on väga mittelineaarne protsess, mis toimib läbi astendajalaadse dünaamika, milles on üks väike piisk enesearmastust, üks väike hetk enesearmastust ja astmeline mõju teie elule. Ta ehitab ennast ise ja on olemas positiivse tagasiside mehhanism. Mida tihedamini Sa enesearmastust koged, seda rohkem Sul enesearmastamise juhtumeid tekib. See teadmine aitab seda, kes hoiab ennast range distsipliini tõttu tagasi. Loobu sellest, sest distsipliin Sind ei teeni ja enesearmastusele kaasa ei aita. Enesearmastust toetavad õrnus, andestamine ja naer. Isegi kui oled valinud mõtiskleva tee ja võitled seal enesearmastuse eest, siis lase nõutud distsipliini vajadus vabaks ning luba endal keset mediteerimist tukastada. Seni, kuni Sa pingutad, et olla enda suhtes leebe, õrn ja hellitav, liigud Sa edasi ka mõtiskluse teel. Mõtiskluse teel ei ole muud mõtet kui saavutada punkt, kus armastatakse kõike, kaasa arvatud iseennast. Enda suhtes karm olek mõtiskluse teel edasi ei vii. Enda suhtes andestav olek viib edasi alati.

Kas saate rääkida Kristuse energia olemusest, Kristuse teadvusest?
Kes on Kristus ja kuidas see olend suhestub inimkonna evolutsiooni ja Maaga?

Kristus on eraldiseisev energeetiline olem. See on teadvus. Kujutlege, et Kristuse energia ja Kristuse teadvus on kogum paljudest jumalikest olenditest, kelle peamine eesmärk on kaastunde valgus. See grupp on tohutu. Tegelikult on selles grupis palju inimesi, kes elavad planeedil praegugi! Hoidjad arutlevad inimkonna teekonna üle – teekonna, mille te olete ette võtnud, et olla eraldi, tekitada üksteisest eraldatuse illusioon, kaasa arvatud teie kehas, meeles, südames ja hinges. Oma ettekujutuses ei ole te mitte tervikud, vaid olete eri komponentidest kokku pandud.

Teie teekond eraldatuse illusiooni teel on olnud pikk ning erinevad tsivilisatsioonid ja erinevad olendid on teid illusiooni loomisel aidanud. Nad on aidanud kasvatada eraldused teie meele ja keha vahele (see tegi inimese füüsilise loomise üldse võimalikuks), meele ja südame vahele, südame ja keha vahele ja nii edasi. Kõik komponendid on üksteisest lahutatud erinevate tsivilisatsioonide, üksikute olendite, sealhulgas jumalike olendite ja inimeste pingutusel.

Nende olendite elu, keda te vaimsete meistrite või õpetajatena võtate, on olnud meeldetuletus teile sellest, et te olete tervikud. Iga liider või õpetaja on edastanud konkreetseid sõnumeid, juurutanud konkreetset elamisviisi, mis aitaks teil uuesti põimuda ja meenutada, et teil on võimalik ennast täielikkusesse uuesti sisse põimida. Lihtsalt öeldes on meie sõnum see, et kõik õpetajad ja liidrid on eksisteerinud selleks, et meenutada teile teie tõelist olemust: teie Kõrgemat Mina, teie Jumalikku Mina ning seda, et lõppkokkuvõttes on kõige aluseks armastus. Kristuse teadvusel on oma ainulaadne resonants. Ta asub teie südame ja vaimu vahelises ühenduses ja resoneerib kujuteldavas südame ja vaimu vahelises ruumis. Kui ta seal resoneerib, siis joonduvad süda ja vaim ringi ning saavad üheks.

Kristuse teadvus on kõigile kättesaadav ja paljud on Kristuse teadvuse väljendused. Te olete osa Kristuse teadvuse grupi energiast või sellest, mis teda siin maailmas hoiab. Paljud tunnevad Kristuse teadvuse suunas tõmmet, sest see on nende jaoks kui kodu. Paljud tunnevad tõmmet selle tõttu, et nad tunnevad selle järgi vajadust. See ei pea toimuma Kristluse kaudu. Kristlus on vaid sotsiaalne struktuur, mille inimesed on Kristuse teadvuse ümber ehitanud. Ka seda nagu igat sotsiaalset struktuuri on moonutatud, loodud kõiksugu draama ja võimu diferentsiaale ja erinevaid rõhumisi. Need komponendid on igal sotsiaalsel institutsioonil ja Kristuse teadvusega ühenduse saamiseks ei ole vaja suhestada end ühe konkreetse religiooniga, vaid Kristuse teadvuse leiab igast religioonist. Kristuse teadvus on iga inimese sünniõigus. See on lihtsalt südame ja vaimu vaheline ühendus.

Kes on Kristus suhtes inimesega Jeesus?
Kas Kristuse energia on varem Maale kehastunud?

Inimene Jeesus Kristus, kes elas umbes kaks tuhat aastat tagasi, oli Kristuse teadvuse väljendus. Ta oli individuaalne inimhing ehk inimhing, kelle Kristuse teadvuse grupienergia oli vallutanud. Hetkeks mõelge sellele võimalusele kolmandast dimensioonist väljapoolt vaadates. Teatud mõttes hing, olevus, kes valis elu elamise Jeesus Kristusena, valis elada mitte üksikisiku egona, vaid suurema energia kanalina. Ta oli kanal Kristuse teadvuse jaoks. Võib öelda, et ta oli üksikhing, kuid tema maailmas eksisteerimise viis esindas grupi energiat. See on põhjus, miks paljud tunnevad temaga lähedast seost ilma ühise eluta, sest nad olid tol ajal selle grupi kollektiivsesse energiasse vaimuna kaasatud. Selline on see suhe.

Kristuse teadvus on planeedile Maa kehastunud mitmeid kordi, aga mitte kunagi nii silmatorkavalt. Sellel, et see inimene põhjustas teie ajaloos nii suure segaduse, on oma põhjus. Ta tegutses Kristuse teadvuse portaalina ja täitis maa sellega ära. Kui toimub jumaliku energia suur sissepritse, hakkavad inimesed esmajärjekorras nägema varje, mida nad varem näha ei suutnud. Kui näidata pimedas koopas valgust, siis esimesed asjad, mida nähakse, on tekkinud varjud.

Kui Kristlik teadvus jõudis kohale inimese kujul, hakkasid inimesed kohe tegelema kõige sellega, mis neid seni oli tagasi hoidnud. Selle tulemusel liikusid Kristuse poolt mõjutatud ühiskonnad Kristuse teadvuse tuleku toel veelgi pimedamasse ajastusse kui kunagi varem. Ehk kui pimedas ruumis tule põlema paned, on ühtäkki nähtav kogu mustus, segadus ja varjud, mida pimedus varjas. Pärast Kristuse teadvuse kanali juurutamist ühe inimese elu kaudu, oli inimkonnal vaja ennast palju tervendada.

Pole olnud teist inimese elatud elu, mis oleks Kristuse teadvust juurutanud samasugusel laialt teadaoleval viisil. Seda oli vaja ainult üks kord sellel konkreetsel ajaperioodil, et tuua teie pimedus uude ajastusse. Praegu sellist pimedust ei ole ja pole ka samasugust vajadust. Selle asemel Kristuse teadvus kerkib esile ja palju inimesi pühendab sellele oma elu mingi perioodi või kogu elu. Ema Teresa on üks neist. Neid on palju, palju rohkem. Üks on Dalai Laama. Näete, kuidas see religiooniga seotud ei ole? Üks on Gandhi. Nad kõik on osa Kristuse teadvusest. Lisaks veel mainimata miljonid inimesed, kes oma eluajal on olnud Kristuse teadvuse väljendused.

Mõned lugejad tunnevad siin ennast ära. Kui tunned, et oled osa Kristuse teadvusest, siis tea, et oled siin, et inimkonda aidata. Kõigepealt ja kõige tähtsam on ühtlustada oma süda vaimuga samale joonele, alles siis saad Sa teisi aidata. Ainus viis, selle saavutamiseks on läbi armastuse. Ainus viis selle ellu viimiseks on luua ja arendada tingimusteta armastamise võimet ning siis seda rakendades pakkuda armastust igas võimalikus olukorras, igal võimalikul ja mõeldaval viisil. Sa oled tulnud siia, et armastada. See kõlab üsna armsalt, kuid kuna te olete eriti tundlikud siis, kui teie armastus tagasi lükatakse või minema visatakse, võib see elu muuta üsna raskeks ja piinarikkaks. Sinu kutsumuseks on ennast aga jätkuvalt kokku võtta, hellitada oma tingimusteta armastamise võimet ning jagada seda igal võimalikul viisil.
__________________________________________________________________
Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi kaudu.
See ja teised sõnumid www.AkashicTransformations.net  Eesti keelde tõlgib Anu Rumessen,www.valgusekoda.ee Sõnumi sisu on kaitstud autoriõigustega.
See info on osa igast jagatud sõnumist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga