INIMKONNA PÄRITOLU

Kust on pärit planeedi Maa inimesed? Kas me arenesime välja
taimedest ja loomadest või oleme tulnud teistelt planeetidel ja vaimsetest paikkondadest?

See ei ole üks ega teine vaid mõlemad. Inimese füüsiline vorm arenes välja taimedest ja loomadest. Füüsilises arenguloos on teie teadlased avastanud, et inimese füüsiline vorm ja kõik füüsilised struktuurid, mis tema hinge ja DNA’d endas hoiavad, arenesid välja planeedi Maa teistest eluvormidest. Need, keda te praegu võtate inimestena, arenesid välja taimedest, loomadest ja primaatidest selliseks inimeseks nagu te praegu olete. See oli füüsilise arengu protsess ja iga füüsilises kehas elav inimene on andnud nõusoleku sellesse evolutsioonilisse liini sisenemiseks.

Teine asi, millega arvestada on see, et igal inimesel on hing ja kõik hinged on pärit kosmosest. Kõik tulevad mõnest kõrgemast paigast, mida või kutsuda kõrgemaks dimensiooniks ja nii saabki öelda, et kõik on mingil tasandil tulnukad või võõrad. Igaühel on oma ainulaadne vaimne pärand, mis on seotud füüsilise pärandiga, inimkonna evolutsioonilise liiniga ajast, mil ta inimeseks kehastus. Kahte asjade kombineerides saadakse inimeseks. Inimene ei saa olla, olles vaid üks neist. Teis eksisteerib ainulaadne kombinatsioon vaimsest sugupuust ja füüsilisest, bioloogilisest vereliinist. Seega, kõik on välja arenenud taime- ja loomaliikidest ja kõik on tulnud siia kuskilt mujalt. Osad on väga tihedalt seotud mõne planeedi või tähega, osad on seotud jumalike olendite perekonnaga näiteks inglitega. See, kuidas kaks sugupuud omavahel kombineeritakse, sõltub inimesest, kes ta on, kuid inimsuse pärilikkuse seisukohast on tõesed mõlemad.

Haruldastel juhtudel saab inimese vormi siseneda ka tavalist bioloogilist protsessi läbimata, kuid enamus, 99,9% on sündinud bioloogilisel teel. Teid eostati, te olite ema üsas ja tulite ilmale nagu kõik imetajad. Selliselt osalete te täielikult füüsilise inimvormi füüsilises evolutsioonis, mis on osa loodusest. Osad teid ümbritsevatest inimestest ei ole kehastunud inimese vormi samal moel. Hing saab astuda füüsilisse kehasse traditsioonilisel viisil sündimata. Sellisel puhul tuleb hing tüüpiliselt kuskilt kõrgemast paigast. Kas mõnest vaimsest alast nagu ingellik ala või teisest tähesüsteemist. Võite kasutada sõna tulnukas, kuid nad ei ole tulnukad traditsioonilises vormis. See on lihtsalt üks viis inimese kehasse ja inimese ellu sisenemiseks. Mõni soovib täiskasvanuna saada ühe kindla kogemuse ning kõrgemal tasandil pole ta huvitatud ega pole tal selleks vajadust läbi teha kogu protsess viljastamisest, sündimisest kuni täiskasvanuks saamiseni. Nii nad inimese vormi võtavadki. See on väga, väga haruldane, aga seda juhtub.

Kuidas määrata või üles leida oma vaimne sünnipäritolu?

Esimeseks sammuks on oma vaimse sünnipäritolu fakti tunnistamine. Niipea kui lased kahtlustel on või ei ole minna ja võtad idee omaks, siis hakkab informatsioon esile kerkima. Sulle võib äkki pähe torgata, et taevasse vaadates on Sind alati tõmmanud konkreetne täht; või on Sind alati lummanud inglid või muud jumalikud energiad; või esindades Sinu vaimset sugupuud on Sulle alati meeldinud mõni konkreetne loom. Looma tootemid eksisteerivad selleks, et aidata saada informatsiooni oma vaimsest päritolust. Kui tunned tihedat suhet mõne loomatüübiga, näiteks karu või kotkaga, siis on see märk, et loomale omistatavad tunnused on tihedalt seotud Sinu vaimse päritolu liini omadustega. Karu tugevus ja kotka terav pilk on Sinu vaimse päritolu peegeldused.

Oma vaimse sünnipäritolu fakti aktsepteerides hakkate otsima vihjeid. Vihjed peituvad küsimustes: mille poole mind tõmbab? Mis mind huvitab? Osadel inimestel on väga selge tooniga, puhas vaimne sünnipäritolu. Ta tuleb ühest kohast ja see on täiesti selge. Ta on kotka-inimene või ta on karu-inimene või nagu mõni on täielikult iirlane ja mõni on täielikult Ghanalane. Kuid valdavalt on teil kompleksne vaimne päritolu. Enamust tõmbab paljude erinevate asjade poole, sest nende vaimne sünnipäritolu on segu paljudest, samamoodi nagu on paljude segu ka füüsiline päritolu. Osa päritolust on ühendatud karu energiaga ning osa on ühendatud kotka energiaga ja sellest hoolimata võib üks osa olla seotud näiteks inglitega. Enamust tõmbab paljude erinevate asjade suunas – olete huvitatud paljudest erinevatest teemadest, tunnete seotust mitmete erinevate sümbolite ja looma tootemitega ja see on hästi. Uuri neid kõiki ja küsi endalt jätkuvalt, mis mind siia tõmbab? Mis tundub olevat osa minust? Sügavas sisemuses tead vaid Sa ise, mis Sulle tõena vastu kajab.

Eriti ole valmis aktsepteerima, et Su vaimne päritolu sisaldab nii neid tunnuseid, mida Sa võtad positiivsetena kui neid, mida Sa võtad negatiivsetena. Oluline on omaks võtta mõlemad, täpselt nagu on oluline oma vigade omaksvõtt ja olla valmis nendega tööd tegema. Võttes omaks varjulise külje ja olles valmis aktsepteerima, et mõned küljed Sinus omavad negatiivseid kõrval tähendusi, siis annab see teadmine Sulle jõudu otsustamiseks, kuidas neid oma elus positiivselt rakendada. See on parim algus oma vaimse sünnipäritolu avastamise teel. Võid leida teavet ja inimesi, kes oma võimetele tuginedes räägivad Sulle Sinu vaimsest päritolust, kuid lõppkokkuvõttes annavad Sulle täpseimat informatsiooni südame kuulamine ja ligitõmbavate asjade äratundmine.
___________________________________________________________
Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga