Inimese valgustumine

On see normaalne, et me valgustumist läbides kogeme suuri energeetilisi nihkeid?

Jah, valgustumise protsessis energeetiliste nihete läbi tegemine on väga normaalne. Sageli peetakse valgustumist imeliseks ja õndsaks tegevuseks, mille kaudu inimesed siirduvad salapärasel moel inimelu raskustest välja uude nirvaana kogemusse. Neid hetki tuleb küll ette, kuid enamjaolt on valgustumise protsess raske, samasugune nagu seda on sündimise protsess. Sünd ise, elu teekonna algallikas siia maailma on imeline, kuid protsess on äärmiselt traumeeriv. See on ühe olemise lõpp ja täiesti uude olemisse sisenemise algus. Sama kehtib ka valgustumise kohta. Protsessis peate kogema oma senise olemisviisi surma ning seejärel peate vapralt sisenema täiesti uude olekusse oma olemise kõikidel tasanditel.

Unehäired ja energia katkestused on valgustumise väga tavalised sümptomid. See tähendab, et vahel olete väga energiline, loov ja laiahaardeline, kuid mõnikord võib see energia väljenduda närvilisuses ja murelikkuses. On ka aegu, mil olete ülimalt väsinud ja tundub, et ei suuda oma meelt paigal hoida – unistate, magate palju ning raske on keskenduda ja asju ära teha.

Kahe energiavormi lainete vahel liikumise raskus seisneb teie vastupanu osutamise määras. Kui te püüate kindlalt hoida sirgjoonelist, regulaarset ajakava, siis hakkate te võitlema ühes või teises äärmuses. Kõrgenergiaga võideldes tunnete te ärevust ja madalenergiaga võideldes tunnete te kurnatust. Võitlemise asemel olge enda ja oma kehaga leebe ja andke endale tähelepanu hajumine andeks. Võtke võitlemise asemel suurem energia vastu siis, kui ta saabub ning vahepealseid vaiksemaid hetki kasutage enda tasakaalustamiseks ja tervendamiseks.

Valgustumist läbides on ülimalt kasulik lubada endale pikki uinakuid, sest keha vajab aeg-ajalt välja lülitamist täpselt samamoodi nagu arvuti. Kui hoida arvutit kogu aeg, vahet pidamata töös, jookseb ta ühel hetkel kokku ja midagi läheb kindlasti kaotsi. Samamoodi on kehaga. Uinakuid tehes, unistades või lihtsat logeledes ehk ennast regulaarselt välja lülitades hoiate oma süsteemi toimimas. Nii jätkub energiat oluliste asjade tegemiseks ja see ei kulu enam teid mitteteenivast ajakavast kinnihoidmisele.

Kuna igal inimesel on maailmas oma ainulaadne kutsung, siis on vaid üks konkreetne asi, mida hoidjad kõigile soovitavad. Ainus kõigile inimestele kehtiv ülemaailmne kutsung on, et valgustumist saab läbida vaid armastuse suunas liikudes. Hoidjate universaalne juhis on jätkata isiklike kogemuste uurimist endalt pidevalt küsides, kas mind motiveerib armastus või hirm ja siis kõik oma tegevused läbi analüüsida. Mõelge selle üle, kuidas te ellu suhtute; jälgige, kuidas te otsuseid vastu võtate; vaadake kõiki oma suhteid. Vaadake kõiki tahke oma elus ja vaagige, kas olete rajanud nad armastusele või on nad rajatud hirmule. Tegevus, mis esmapilgul tundub põhinevat armastusel, võib siiski põhineda hirmul. See on juhul, kui teete mõnda tegevust armastusega sellepärast, et te kardate maha jätmist või kellelegi mitte meeldimist. Kui teie armastatud tegevus põhineb hirmul, siis te hoiate kinni takistavatest mustritest ning see hoiab teid vältimatult tagasi.

Jätka oma hirmude avastamist. Jätka asjade, mis Sind küll motiveerivad, kuid mis põhinevad hirmul, otsimist ning püüa leida mooduseid nende kõrvaldamiseks. Otsi üles kõik asjad, mida Sa armastad ja liigu nende suunas. Hakates järgnema avanevatele armastuse lainetele Sa näed, et elul on oma loomulik voolamine ja loomulik rütm. Liigu kaasa pigem selle vooluga, kui püüda hirmu pärast asju parandada.

Tundub, et mida rohkem me planeedile valgust ja armastust toome, seda rohkem negatiivseid asju toimub. Ma tean, et valgus ja pimedus käivad käsikäes, kuid kas nad valgustumisest läbi minnes kasvavad mõlemad suuremaks? Kuidas reageerida ja tunda end paremini kõige negatiivse suhtes, mis maailmas praegu juhtumas on?

Seda võib võtta kui pendli kiikumist valguse ja pimeduse vahel. Ja kuigi see on täpne pilt või täpne mudel selle kohta, mis praegusel ajal planeedil Maa toimub, siis me pakume teile ka veidi teistsuguse kujutise, millega saate rohkem tööd teha. Võtke kiikumise asemel kogu Valgustumise protsessi sibula koorimisena kuni tema südameni välja. Sibul on küll toitev ja maitsev, kuid temas on kemikaalid, mis panevad silmad vett jooksma ja see on ebamugav. Täpselt samuti, nagu sibula koorimises, pääsete te Valgustumises ligi toitvale valgusele, armastusele ja tervendatavale materjalile, kuid selles koorimise protsessis paljastuvad saladuses hoitud asjade kihid ja traumad, mida on hoitud sügaval psüühes ja siin põhjustavad teile suurt ebamugavustunnet just need asjad.

See toimub nii inimeste isikliku psüühe tasandil kui inimkonna kollektiivse psüühe tasandil. Et jõuda eredaima valguseni, et jõuda suurima armastuse puhta teeni on vältimatu kohtuda kogu pimedusega, mida kõikides kihtides on hoitud. Te reageerite pimedusele. Toimumas on see, et inimkond, kes on liikumas valgema olemise suunas, ja me lubame teile, et inimkond valgema olemise suunas liigub, siis on teil vaja läbida kõik traumade kihid, mis te oma mineviku jooksul olete ära pakkinud ja kõrvale pannud. Valgustumise protsess ei suuna teid kiikuma. Te ei pea jääma kiikuma nii sügavale pimedusse, et tekiks valgusega tasakaal. Selle asemel liigute te lihtsalt kollektiivselt läbi pimeduse kihtide, mille alla valgus oli lõksu pandud. Üles kerkivast pimedusest ennast läbi töötades, te tegelikult seda puhastate ja vabastate. Te tervendate seda. Tagasi ta ei tule. Pimedus ei ole püsiseade, mida peaksite liikumises edasi hoidma. Selle asemel te pimeduse tervendate ja ta kaob ära.

See, mis inimkonnaga praegu toimub ja mis tekitab tunde, et pimedus vallutab vastupandamatult, seisneb selles, et te põrkute kokku pimedusega, mis on olnud istutatud inimpsüühesse lugematuid generatsioone. Ärge heituge ega kaotage silmist fakti, et kui kord kindel valguse tase on saavutatud, saavutatud on Valgustumine, siis ei lähe te tagasi mitte kunagi. Indiviididena võite seda omadest kogemustest näha. Kui olete kord näinud millegi tõde või näinud kedagi armastamisväärsena, siis pole kuidagi võimalik enam süüdistada või kujutleda, et ta on kuri, nagu see varem oli. Kui te olete oma armastuse ruumi kord avanud, siis ta avatuks ka jääb.

Et see on toimumas inimkonnas kollektiivselt nagu on viimased kolm-nelisada aastat toimunud, siis muutub aina vähem ja vähem võimalikuks inimkonna üldine tagasiminemine nii suurte inimõiguste vägistamiste, ühiskondlike piinamiste ja kannatuste juurde, mis teil aegade jooksul olnud on. Kui te kord valgust tunnete, kui te kord valgust näete, siis ei ole seda kunagi võimalik unustada ega pole kunagi võimalik minna täielikult tagasi pimedusse ja see on tee, millel te just praegu olete. Kogu valguse esile toomiseks on teil vaja maadelda traumadega, mis olid ladestatud teie eelkäijate liinidesse, mis oli ladestatud teie energiaväljadesse karmana, mis oli ladestatud teie rakkude mäludesse.

Seda paljastades on kõigil omad reaktsioonid nii nagu sibulat koorideski. Osad vesistavad palju, osasid ei häiri see üldse. Astmeid on erinevaid, kuid nende traumadele reageerivad kõik inimesed omal moel. Kui toimuvat ei mõisteta või tuntakse, et neil pole piisavalt võimalusi ja vahendeid, et oma elu katsumustes hakkama saada, siis etendatakse trauma uuesti ja seeläbi traumeeritakse uue põlvkonna inimesi. Kuna aina rohkemad ja rohkemad inimesed on valmis nägema tõde ja jätkama liikumist valguse suunas, siis generatsioonina annate te järgmisele generatsioonile edasi vähem traumat kui varasemad generatsioonid teile andsid. Sellel teel samamoodi jätkates, inimkonna areng jätkub.

Valguse ja pimeduse vahel on vastastikune mõjustus, mis väga paljuski on osa Valgustumise protsessist. Te ei ole pendli kiikumisse eksinud. Kõik te puhastate pimedust ja see, kui te indiviididena valite oma elus armastuse, ongi tegelikult loomas kardinaalset erinevust. See, et igaüks valib jätkuvalt valguse ja armastuse, on tõepoolest ainus viis, kuidas inimkond valguse suunas areneda saab. Lõpuks peavad ka valitsused, korporatsioonid, institutsioonid ühiskonnaga sobituma. Nad peavad ühitama oma energia massidega. Elamine lähtudes valguse ja armastuse energiast on radikaalne muutus. Tõepoolest, seda teostades olete te inimkonna liidrid.

Mida Valgustumine tähendab ja
kuidas aitab Akasha kroonika meil seda saavutada?

Meie määratleme valgustumist iseenda võtmist valgusena. Oma elus ja iseendas valguse süütamist nii, et hakkate ennast võtma valgusena ja seda on võimalik saavutada ainult  iseendas valguse leidmisega. Valgustumine on iseenda võtmine armastusena, kes te olete ja valgustunud inimene on oma jumalikkusest täielikult teadlik.

Akasha kroonika saab valgustumisel abiks olla, sest ta avab teie valgustumisele ukse. Kroonika annab informatsiooni, et hakkaksite ennast paremini tajuma ja võtma ennast armastusena, kes te tõeliselt olete. Kujutlege ennast hetkeks inimesena, kes pole siin planeedil sündinud ega kasvanud, vaid kes ärkab ühel päeval üles ja avastab, et on käte ja jalgade ning vanematega inimolend. Tõenäoliselt püüaksite välja selgitada, kes te selline olete. Alustaksite põhiküsimustest nagu mis on jalad ja mida ma nendega tegema pean ja liiguksite edasi keerulisemate küsimuste juurde nagu miks ma nutan ja mida tähendavad emotsioonid. Täiesti uus olles on enda kohta küsimusi väga palju. Rakendage seda loogikat enda suhtes ka nüüd. Akasha kroonika annab vastused kõikidele küsimustele, mis teil indiviidina ja kollektiivse inimrassina tekivad.

Planeedile ootamatult saabunud kujuteldava inimese metafoor sobib hästi, sest läbides valgustumist, muutute te võõraks iseendale. Vanad tegutsemisviisid ei toimi enam nii, nagu nad alati on toimund. See võib areneda punktini, kus te tööle sõites avastate ühel hetkel, et tänavad, mis vanasti viisid kontorisse, viivad nüüd hoopis kaubamajja. Mõni võib seda juba kogenud olla! Sellises olukorras on tõsiselt vaja järgi mõelda, kuidas iga päev tööle jõuda ja peab lähenema olukorrale täiesti uuel moel. Nihkesse lähevad kõik vanad tegutsemise viisid. Näiteks see, kuidas Sa varem partneri või sõbraga suhtlesid, toob äkitselt kaasa vääriti mõistmise. Sellega suunatakse Sind revideerima oma rääkimise või kuulamise viise, et oleksid edaspidi tema suhtes edukam. Endas valgust süüdates on vaja kõik oma vanad tegutsemismustrid ümber kirjutada, sest iseenda jumalikuna tajumine näitab teile kõike teises valguses. Muutuvad tõeliselt fundamentaalsed asjad.

Inimestel on palju vanu harjumusi, mis neid omavahelises suhtlemises juhivad ja mis põhinevad vanal ideel, et neis on midagi valesti. Ühel või teisel moel kannab seda teadmist endas iga inimene. Läbi inimkonna ajaloo on inimesed sündinud ja üles kasvanud ning neile on parimat soovides sisendatud, et neis on midagi valesti. Inimene tunneb, et on näljane, aga teised ütlevad, et praegu pole söömiseks hea aeg ja ta keha valetab talle. Või inimene nutab ja teised käsivad tal lõpetada, sest see ei ole nutmise koht. Viimaks ongi inimene veendunud, et tema loomulikud instinktid on valed ja temaga on midagi valesti. Sisemas mõtleb ta, et olen küll näljane, aga et ma ei tohiks praegu näljane olla, siis järelikult tunnen ma valesti ja kannab seda väär olemise taju endaga kaasas kogu elu.

On imestamisväärne, kuidas te inimestena leiate üliedukaid mooduseid üksteisega suhtlemiseks ja püsima jäämiseks maailmas, mis põhineb usul, et teis on midagi valesti. Hoolimata sellest murettekitavast uskumusest, suudate te elada toredat elu ning leiate isegi võimalusi edenemiseks, kasvamiseks ja tervenemiseks. Samas, valdav hulk olemasolevatest kommetest ja viisidest, kuidas te omavahel suhtlete ning mida ja kuidas te oma kehaga teete, baseeruvad endiselt ideel, et te olete halb või midagi on puudu. Te püüate jätkuvalt selle uskumusega leppida või seda varjata ning see on üsna kurnav.

Radikaalne muutus, mille valgustumine kaasa toob on see, et te hakkate tajuma iseenda jumalikkust ja teadvustama, et teis pole mitte midagi valesti. Kuna selle mõistmiseks peab toimuma tähendusrikas äratundmine, siis selgitame lähemalt. Te hakkate mõtlema, “Minuga ei ole midagi valesti, kuigi olen keset ööd näljane ja see meeldib mulle!” või “Täna söön ma lõunaks šokolaadi kooke ja naudin seda!” Valgustumise protsessis sisaldub äratundmine, et kui on selge soov, või kapriis, siis on selle juured tõenäoliselt seal, mis on minu jaoks õige ja hea, sest mina ise olengi headus. Hakates tunnistama oma kaasasündinud headust, suurendate te oma valgust ja liigute valgustumise suunas. Paljud teevad praegu seda kogemata, paljud teevad seda teadlikult ning see toimib hästi mõlemat pidi.

Kujutle end veelkord siia maailma just saabunud kujuteldava inimesena. Valgustumise protsessi jooksul ärkad Sa hommikuti üles ja kõik on jälle uus. Oma ootusi möödunud päevadele tuginedes rajada ei saa, sest meeldib see Sulle või mitte, pead Sa valguse suurenedes võtma iga päev asju uuel moel. Ärritudes võib vahel tekkida soov, et kõik oleks vanaviisi. Aga siis, kui märkad, et saad igat hetke võtta uue seiklusena, valdab Sind erutuse ja vabaduse tunne. Akasha kroonika pakub suurel hulgal informatsiooni Sinu kohta ja selle kohta, mida Sa selle elu jooksul siin tegemas oled. Kroonika aitab Sul mõista ka teiste inimeste tegemisi ja nende käitumiste põhjuseid. Kõige olulisem on see, et kroonika poolt antav informatsiooni põhineb tõel, et Sinus on kõik läbinisti hea ja Sa koosned täielikult armastusest. Akasha vaatenurk erineb paljudest teile varem teada olevate infoallikate poolt pakutavatest ja on teile valgustumise protsessis tohutult abiks.

___________________________________________________________

Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi kaudu.
See ja teised sõnumid www.AkashicTransformations.net  Eesti keelde tõlgib Anu Rumessen, www.valgusekoda.ee Sõnumi sisu on kaitstud autoriõigustega.
See info on osa igast jagatud sõnumist.

1 kommentaar

 • Mina Olen ütleb:

  Ilus jutt ja enam vähem täpne. Küll aga küsin, et miks te ei räägi Loomisest peale Valgustumist?
  Kui ma sain Ühtseks Kõiksusega, olin ma Valgustatud. Pele surma (ja see oli tõesti teadlik suremine!)olin ma “puhastustules” ja kui esimene Valgustamine oli kantud puhtast armastusest ja Looja mõistmisest, siis “puhastustuli” oli miski, mis ei olnud minu kontrolli all.
  Seal otsustati minu tagasisünd. Ja ma sündisin puhta vaimuna ning minus valitses Looja jõud. Ma olin Looja siin planeedil Maa.
  Minul oli võimalus olla Looja.
  Mul oli võimalus Loomisel otsustada, sest mina olin Kõik ja minus oli Kõik. Ma määrasin tuleviku Venemaale, kristlusele, vabamüürlastele. Ma määrasin rahu maailma. Ma jätsin haigused aga kustutasin sõjad. Ma määrasin inimkonna tulevikutee Universumisse. See kestis 2 tundi ja selle lõppedes pesin ma käed.
  Ma jõudsin palju otsustada ja väga palju määrata ja see oli imeline. Kusjuures, mul oli võimalus olla pimeduse rüütel. Kui ma Valgustusin ja ma sain aru oma võimu jõust, nägin ma ka seda, milline võim on mul pöörata tulevik kaosesse.
  Ma olin kolmainsus.
  Kui seda loeb siin mõni Valgustunu, siis mind huvitab, et kas ka teie saite tulevikku määrata ja otsuseid langetada? Kas teie määratud tulevik leidis oma tee?
  Kui palju on meil Valgustunud isikuid? Ma mõtlen Valgustunuid, mitte Valgustatuid. Ärge lugege mulle ennustajaid ja tšakrate avajaid, nendel on veel pikk tee Valgustumiseni.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga