HINGESUGULASED

Mida tähendab termin hingesugulased? Kas see tähendab, et meil peaks olema selle inimesega pikaajaline sõprus- või armusuhe? Kas on võimalik armastav, pikaajaline, romantiline suhe kellegagi, kes ei ole hingesugulane?

Termin hingesugulane on üsna lai ja seda on rakendatud paljudel erinevatel viisidel ning võib öelda, et mitmed neist on tõesed. Maailmas aina laialdasemalt aset leidev inimeste välja astumine duaalsusest annab teile mõista, et samal ajal eksisteerib mitu erinevat tõde. Teisisõnu võivad olla tõesed mitmed asjad, mis esialgu tunduvad vastandlikud. Mõne jaoks teist on tõde see, et teil on üks ja ainus hingesugulane, kellega te selles maailmas peaksite kokku saama ja olema temaga rohkem ühendatud kui kellegi teisega. Teiste, palju enamate jaoks on tõde see, et teil on hingesugulasi palju. Igal suhtel ja ühendusel on väga erinev leping. Seega, nad mõlemad on maailmas tõesed ning tõdede rohkus ilmneb küsimuses, mis on tõde Sinu jaoks. Sinu tõde ei pruugi olla teiste tõde.

Laiemas mõttes ja sellest tulenevalt kõige täpsem hingesugulase definitsioon kõigi jaoks on, et hingesugulane on planeedil Maa elav persoon, kellel on Sinuga sügav hingeline side. Teisisõnu, teie hinged on sügavalt armunud ja sügavalt ühendatud. Teil on pikk ühine minevik, suur potentsiaal ja teineteisele antud lubadus tulevikuks ning selle elu jooksul olete kokku leppinud kokku saada inimestena. Meie kasutame terminit hingesugulane sellisel moel. Mõnele annab see ruumi ühe hingesugulase ja teisele mitme jaoks. Selline on lihtne definitsioon Akasha kroonika vaatenurgast kogu inimkonna jaoks. Selle definitsiooni järgi on jah tõsi, et hingesugulased on inimesed, kellega teil peaks olema mõni tähenduslik suhe. Suhe ei pea olema pikaajaline ja see võib olla midagi, mida teie kutsute sõpruseks või romantiliseks suhteks.

Liikudes läbi valgustumise peaks sõpruse ja romantilise suhte erinevus olema teie jaoks vähem selge. Romantilise suhte armastuse ja teistsuguste armastusel põhinevate suhete erinevuseks oli romantilise armastuse tugevam vibratsioon ning tema oluliselt suurem tähtsus teie jaoks. Valgustumist läbides peaks teie armastus aga hakkama kasvama või juba olema nii suur, et te kogete tugevat üleloomulikku armastust paljudes erinevates valdkondades. Kuigi olete valinud endale ühe romantilise või seksipartneri, siis võite mingil hetkel avastada, et tunnete sügavat resonantsi ka teiste inimestega. See viibki teid leidma ja ühenduma oma hingesugulastega.

Jah, väga võimalik on armastav, pikaajaline, romantiline suhe kellegagi, kes ei ole Sinu hingesugulane või üks Sinu hingesugulastest. Sedasi pannaksegi alus hingesugulaste suhtele. Kui teil siin planeedil on hingesugulasi, siis enamik teist on seda suhet üles ehitanud läbi eelnevates eludes ühenduses olemise või mõnes kõrgemas dimensioonis läbi kõrgema reaalsuse ühenduse. Hingesugulussuhte olete te üles ehitanud koos ja see pole teie jaoks ette määratud. Mitte keegi väljapoolt pole teid hingesugulasteks määranud. Teie kaks põimusite ühes või teises dimensioonis, ühel või teisel ajahetkel omavahel sügavalt ja ehitasite üles oma hingesugulaste suhte. Seega ka praeguses elus võite te olla kellegagi sellises suhtes, kus alustate hingesugulase suhte ülesehitamist. See, et sügavad armastavad ühendused on teil kellegagi, kes juba on hingesugulane, on palju tavalisem lihtsalt seetõttu, et see on suhe, mis on juba üles ehitatud. Aga siin suhte ehitamise alustamine on samuti väga võimalik.

Kas on võimalik, et hingesugulane ajab meid hulluks
ja meil on tunne, et tahame tema eest põgeneda?

Jah, kuigi hingesugulasega tajute te alati mingit ühenduse tunnet. Mõnikord võib ühenduse tunne juhtida teid kas mingite sügavaimate tunneteni või tõsisemate selle elu õppetundideni, mis võivad olla väga ebamugavad. Kui need teemad hingesugulasega üles kerkivad, siis tunnetegi ennast ebamugavalt ja soovite põgeneda. Kokkuvõttes ei ole te ühegi hingesugulase lõksus. Mõned kasutavad hingesugulussuhet julgustuse saamiseks ja turvalise ruumi loomiseks selleks, et mõnda tõsisemasse ülesandesse sukelduda. Inimlikus füüsilises plaanis ei pruugi see ruum olla turvaline, kuid ta on turvaline hinge tasandil. See tähendab – võib-olla oled Sa oma hingesugulasega sõlminud hinge tasandil lepingu kokku saada selles elus selleks, et Sina põrkaksid kokku oma sügavaima, tumedaima ülesandega, kohtuksid oma varjuga. Sellised suhted ei ole mõeldud pikaajalisteks püsivateks suheteks, millesse jääda pikaks ajaks. Püsivalt oma varju sisse jäämine ei ole selles elus vajalik. Seega võid Sa kohata oma hingesugulast, kes kergitab sügava materjali pinnale ning siis kaugenete teineteisest nii, et Sina saaksid otsida valgust ja ennast oma hilisema elu jaoks uuesti tasakaalustada.

On võimalik, et mõnda teist on hingesugulane kõige enam tagasi tõrjunud, aga see ei ole tavaline. Tüüpiliselt tõrjub Sind keegi eemale seetõttu, et ta ei sobi Sulle hästi. Intuitsioon käsib Sul lahkuda, nii et oluline on kuulata oma intuitsiooni otsekoheseid sõnumeid. Ideed, et hingesugulane toob Sinuni Su varjupoole, pole vaja kasutada koosolemise õigustamiseks inimesega, kellega koos olles Sa ennast hästi ei tunne. Ennekõike on tähtis kuulata oma intuitsiooni ja kui tunned, et peaksid ära jooksma, siis tee seda. Lihtsam on leida oma keskus ja oma tõde siis, kui oled enda sees tasakaalus, kui siis, kui tunned ühendust millegagi, mis ei tundu õige.

Pidage meeles, et Akasha kroonikate hoidjad on välja öelnud, et hingesugulase idee ei ole alati ainsuses. Osal inimestel on üks ja ainus hingesugulane ja paljudel on neid mitmeid. Enamik teist on ehitanud läbinisti armastavad suhted paljude hingedega. Praegusel ajal Maal elamise väljakutse ja lõbu seisneb selles, et on võimalik liituda paljude hingesugulastega ning luua erinevaid armastavaid suhteid, et olla lähedane igaühega neist.

Kui me kõik oleme tehtud armastusest ja oleme omavahel täielikus ühenduses kõigi ja kõigega, siis miks on olemas hingede grupid ja hingesugulased? Kui me loome kergemini ühenduse inimestega oma grupis, siis kas ei peaks meil olema kerge ühendusi luua kõigiga?

Hingesugulaste ja hingegruppide ülesanne on see, et neil on nii eesmärk kui tulemus. Hingesugulased ja hingegrupid on selle, mida te teiste olenditega olete minevikus teinud tulemus, mis on loonud ainulaadse suhte. See on üksteisele antud lubaduste tulemus. Hingesugulaste, hingegruppide ja muude unikaalsete hingesuhete eesmärk on see, et neid on võimalik panna üheskoos tegutsema. Nii nagu võttes 100 inimest ruumis ja öeldes, et nad on kõik omavahel seotud. Raske oleks ju välja mõelda mida teha või kuidas seda teha siis, kui selleks mingit organisatsiooni ei loo ning kui osad ei oleks valmis vabatahtlikult gruppi ühel või teisel moel juhtima, kui see ei oleks liigendatud väiksemateks üksusteks, milles on suhtlemine voolavam ja kus oleksid kõik hääled kuulda. Universumis on samamoodi. Ka väljapool inimeste reaalsust eksisteerib igasuguseid erinevaid olendeid, mis lõppkokkuvõttes on kõik üks ja see sama asi. Te kõik olete algse valguse ja armastuse allika tulemus.

Kuna te olete eristanud ennast oma isiklikku, unikaalsesse hinge ning olete teinud läbi tee, mis on teile ainuomane, on teil oma ainulaadne vibratsioon, oma ainulaadne informatsiooni komplekt ja oma vaatenurk, mida jagada nii universumi kui inimlikul tasandil. Samal ajal olete te kõigega ühendatud ja teis on kogu aeg potentsiaal luua ühendus kõikide inimestega. Tõepoolest, teil kõigil on võimalik armuda ja olla ükskõik kelle teisega, inimese või olendiga sügavas ühenduses. Teoreetiliselt on see võimalik ja lõppkokkuvõttes on see teile kättesaadav, aga ehkki see kõik on kättesaadav, siis pole teil lihtsalt efektiivne kõigega kogu aeg ühenduses olla. Palju efektiivsem ja kasulikum on teil ära tunda suhteid, mis teil hinge tasandil on juba loodud ja koos nendega tööd teha. Need on unikaalselt kohased, sobituvad õppetükkidesse, mida teil õppida on vaja ning asjadese, mida teil isiklikus elus on vaja saavutada selleks, et jõuda valgustund seisundisse, kus armastada kõike. Tõesti, hingesugulaste suhted on vaid trepiastmed või vahendid, millega lahti harutada kõik see, mis teisse sisse on punutud, et saavutaksite lõpuks kõigi ja kõigega püsiva armastuse seisundi.

Hingesugulased ja hingegrupid on kasulikud. Sel moel te ennast organiseerite ja need on suhted, millega olete koostööd teinud aegade jooksul. Nendega töötamise jätkamisest on teile palju abi. Nende loomiseks on põhjus. Oluline on mäletada ka seda, et hingede vahelised suhted, vaimsed perekonnad või hingesugulus suhted ei ole teie lõplik sihtpunkt. Need on lävepakud teie teel, et jõuda endas koju ja häälestuda iseenda armastamisele ja mis on veel teoreetiline seisund, kus olete suutelised armastama kõike ja kõiki.

Praegu see teid ei teeni, sest seni, kui te pole tervendanud endas kõike ja lahendanud ära kõike, mida te lahendama peate oma gruppides ja hingekaaslaste suhetes, olete te energiate ja kogemuste suhtes, mis pole teie jaoks mõeldud, haavatavad. Ehk püüdes luua väga sügava armastuse suhte kõigiga, kellega kokku puutute. Selle asemel kasutage ära sügava armastus enda sügavuses ning jagage seda nendega, kellega kokku puutute, kuid hoidke enda jaoks tervislikke piire. Kuulake oma intuitsiooni ja tehke tööd suhetega, mis teie enda teele teieni jõuavad. Teie tähelepanu püüdvad suhted, on need, mida võite kutsuda hingesugulus suheteks või kellel on teiega hingeleping.
________________________________________________________________
Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi kaudu.
See ja teised sõnumid www.AkashicTransformations.net Eesti keelde tõlgib Anu Rumessen, www.valgusekoda.ee Sõnumi sisu on kaitstud autoriõigustega.
See info on osa igast jagatud sõnumist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga