ASTROLOOGIA

Kuidas paremini kasutada astroloogiat, kui me siseneme Valguse Ajastusse?

Seda, kuidas te astroloogiat kasutate sõltub mõnevõrra sellest, kes te olete ja mis vahendid teie puhul kõige paremini töötavad. Kuid viisid, kuidas astroloogia inimeste teadvuse arenedes toimib, on sellised, et astroloogilised jõud jätkavad maa ja kõige sellel asuva, seal hulgas inimeste mõjutamist. Osa toimuvast on see, et kui rohkem inimesi liigub läbi Valgustumise, siis rohkemad neist ka mõistavad, et astroloogiast võib olla kasu, sest astroloogia jõud, mis on alati eksisteerinud, on õhkõrnad. Nad on juuspeened ent nad on võimsad. Astroloogilisi mõjusid on lihtne ignoreerida, kui oma ühendusele ümbritsevaga tähelepanu ei pööra. Samas Valgustumisest läbi liikudes muutub ühendatus oma ümbrusega ümberlükkamatuks.

Valgustumist läbides saab teile aina ilmsemaks, et kõik, mida te teete mõjutab ka teid ümbritsevat maailma. Medali teine külg on see, et kõik maailma asjad mõjutavad ka teid. Mõõtmed ulatuvad alates märkamisest, et samas ruumis olev vihane inimene mõjutab teie emotsionaalset energiat kuni selleni välja, et tuhandete miilide kaugusel olev planeet, mis paistab taevas tillukese täpikesena, omab teie üle energeetilist mõju.

Neid ühendusi ära tundes ja nende suhtes tundlikuks muutudes, leiavad osad, et astroloogia on uskumatult kasulik viisidel, mille peale polnud nad kunagi varem mõelnud. Teine asi, mis astroloogias Valgustumisest läbi liikudes muutub on see, et astroloogid, inimesed, kes astroloogiat uurivad, tunnevad ära sügavamaid arhetüüpide tähendusi, mis on astroloogilistes süsteemides esindatud. See käib kõigi astroloogiliste süsteemide kohta, et üles on kerkimas nende sügavam tähendus, et arhetüübid saavad sügavamaid tähendusi ja et astroloogilistes süsteemides tuntakse ära uusi mõjutusi. Need mõjutused on seal alati olemas olnud, kuid teie olete valmis neist nüüd kollektiivsel tasandil mõtlema. Seega te näete, kuidas osad inimesed, kes astroloogiat uurivad, seda ka ümber defineerima hakkavad.

Oluline on teadvustada, et astroloogilised jõud iseenesest pole muutunud. Jõud kui sellised on alati olemas olnud. Muutunud on teie teadlikkus ja teie võime nende jõududega tööd teha selleks, et oma elusid täiustada ja heaolu luua. See on see, kuidas astroloogia muutumises on.

Kas traditsioonilised isiksuse omadused või ühildumised on märkides püsivad või nad muutuvad, kui me Valgustumist läbime?

Valgustumist läbides nad muutuvad, aga veelkord, ei muutu mitte niivõrd teie omadused, kuivõrd muutute teie ise. Valgustumisest läbi liikudes muutute te aina terviklikumaks inimeseks. Mis tähendab, et te olete kaastundlikum, ühendusi loovam ja võtate omaks inimkonnale iga saadaoleva omaduse. Te olete suutelised kasutama omadus vastavalt sellele, kuidas neid vaja on olukordades, millesse te satute. Näiteks, kui oled sündinud Neitsi tähtkujus ja Sa omistad endale mõned Neitsi omadused. Võid ennast määratleda kui hästi organiseerituna ja eduka probleemide lahendajana ning kaastundlikuna ja detailidele orienteerituna. Teine pool sellest, et Sa end nende omadustega määratled, viitab, et Sa pole edukas nende vastanditega. Sa ei pruugi tunda end mugavalt segaduses. Sa ei tunne end mugavalt eksides või ei pruugi Sa hästi näha suurt pilti. Kui te ennast ühe või teise joone kaudu väga tugevalt määratlete, siis te loomupäraselt tema vastandjoone välistate.

Valgustumise protsess nõuab, et hakkaksite väärtustama seda, et igal võimalikul erineval omadusel on koht, kus temast võib kasu olla. On aegu, mil detailidele orienteeritus on kasulik. Ja on teised ajad, mil on kasulikum vaadata suurt pilti. Valgustumisest läbi liikudes teenib teid see, et embate omadusi, mis te olete endas ära tundnud oma astroloogilisele märgile tuginevalt ning siis vaatate neist väljapoole ja otsite et mõista, et ühendada, et tagasi nõuda neid omadusi, mida olete ehk kõrvale lükanud, ignoreerinud või kuskile ära kaotanud. Te kõik olete endast midagi kuskile ära kaotanud. Te olete kaotanud endast osi lapspõlves, sotsialiseerumises, aegadel, mil olete olnud vigastatud ja võimetu tervenema. Seega osa tervenemisest ja terviklikuks saamisest sisaldab jõudmist kõikide selliste omadusteni, et teil oleks suurem kast töövahendeid, mida kasutada oma elu paremaks toimima panemiseks. Võite sageli märgata, et teie mustrid ja kalduvused kulgevad teatud joones ja seda nii seetõttu, et nad on õpitud kui seetõttu, et nad võivad olla seotud mõne teie vaimse andega.

Kuid lõppkokkuvõttes, Valgustumisest läbi liikudes on teil ligipääs kõigile neile omadustele, mistõttu olete suuteline vastama igale olukorrale täpsemate vahenditega ja elule paindlikuma lähenemisega. Ühtesobivuse juurde veel korra tagasi tulles, siis Valgustumisest läbi liikudes, te märkate, et suudate olla teiste iseloomude ja isiksuste suhtes paindlikum, ja sellega suureneb teie ühtesobivus ka rohkemate inimestega. See juhtub nii seetõttu, et teil on rohkem empaatiat ja mõistmist teiste omaduste suhtes, kui seetõttu, et teil on aina vähem vaja, et teised teie eest hoolt kannaksid. Te suudate aina rohkem armastada ja hinnata omaduste põhjal, mis on teist erinevad. Kõik need asjad muudavad teid rohkem teistega kokku sobivaks, sest te toimite lähtuvalt pigem armastusest kui vajadusest.

Kas on võimalik ületada konkreetse märgi puudusi?

Jah, see pole mitte ainult võimalik vaid teil on vaja need puudused ületada. Põhjus, miks erinevatel märkidel puudusi tuvastatakse, on see, et teie, kes te neid märke esindate saaksite puudused tervendada. Tähemärkidele loetletud puudused ei ole tupik. Nad on kutse. Nad ütlevad teile, kuhu teil on ruumi kasvada. Seega, pole see mitte ainult võimalik, vaid tegelikult vajalik. Kogu põhjus puuduste loetlemiseks on see, et saaksite teha tööd nende ületamiseks.
________________________________________________________________
Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi kaudu.
See ja teised sõnumid www.AkashicTransformations.net  Eesti keelde tõlgib Anu Rumessen, www.valgusekoda.ee Sõnumi sisu on kaitstud autoriõigustega.
See info on osa igast jagatud sõnumist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga