Akasha vaatenurk vaimsusele

Miks inimesed on nii huvitatud vaimuga ühenduse saamisest?

Üks põhjus, miks inimesed on vaimuga ühenduse saamisest ja vaimu meenutamisest alati huvitatud, on teie loomulik kalduvus tagasi pöörduda selle juurde, kes ja mis te olete. Kui juhtub midagi, mis selle väikese külje teis äratab ja te tunnete vaimset ühendust, siis on tunne kodune ja huvi tekib samal hetkel. Inimene on alati olnud huvitatud vaimsetest tähendustest kõikjal, kuhu ta on läinud, sest see tundub kodune. Kuna osa Sinu sees mäletab, et Su hing on palju rohkem see, kes Sa tegelikult oled, ja hoolimata sellest, et te ei suuda meenutada oma hinge vaatenurka, siis iga vilksatus temast tundub kodune ja Sind tõmbab selle poole. See on esimene põhjus, miks tuntakse elementaarset tõmmet vaimsuse poole.

Teiseks põhjuseks on teie soov tugevdada arusaamist iseendast armastuse kehastusena. Kogemusele võimsuse andmiseks on armastusele peale pandud erinevad piirangud, et armastust sügavamalt tunnetada. Piiratud on teie armastuse tundmise võime ja võime tajuda oma vaimu, aga vaimsed kogemused toetavad teie armastuse mõistmise püüdlusi. Kui vaimne pool täielikult ära lõigata, siis kaoks teie kogemustest jõud.

Loomulik ind kodusena tunduva vaimse ühenduse saamise suunas ja intensiivsus, mis selle leidmisega kaasneb, muudavadki vaimse ühenduse otsimise teie jaoks vastupandamatuks. See on kui kodune tugipunkt. Ühel või teisel moel jäävad inimolendid selles suhtes alati külgetõmmet tundma. See on põhjus, miks inimesi on alati tõmmanud religioonide loomise ja muude vaimsete vormide praktiseerimise poole. Teadvustamata ja loomulikult juhtub seda hetkedel, mil tunnete, kuidas südames voolab armastus üle ääre sõbra pärast või hetkedel, kui looduse ilu hinge matab. Teie kehad on loodud tajuma tunnet, et te olete osa millestki suuremast kui vaid teie ise. Te olete loodud kogema imesid, mis on osa vaimsest ühendusest.

Kas on mingi muu põhjus, miks vaimsus eksisteerib materiaalses inimkogemuses
ja ei eksisteeri ainult vaimumaailmas, vaimu tasandil?

Inimkonna trajektoori arvestades on vaimsuse poole püüdlemisel laiem põhjus. Inimrassi käivitades kirjutas inimkond alla hiiglaslikule eksperimendile. Eksperiment seisnes selle kogemuse saamises, mis juhtub siis, kui armastust, universumis kõige loodu olemust ajutiselt piirata, see isegi unustada. Kümnete tuhandete aastate pikkune inimteekond algas inimestega, kes oma olemust rohkem mäletasid – nad olid kogu aeg teadlikud faktist, et nad on vaimolendid, kes kogevad inimeseks olemist. Eksperimendi olemus seisneb selles, et kollektiivsel tasandil hakkas teil progressiivselt ununema teie tõeline olemus – kaotasite ühenduse vaimuga, unustasite armastuse ja lõite aina rohkem ja rohkem kannatusi. Progressiivselt jõuate oma avastusteekonnal tiheduse sügavaimale tasemele, kus pöörate ringi ning hakkate uuesti meelde tuletama seda, kes te tõeliselt olete. Et oma hingevalgust paremini mõista, olete läbi teinud teekonna pimeduse südamesse. Praegusel ajal ongi inimkond sealt sügavaimast pimedusest välja tulemas. Pingutused, mida tehakse vaimsete praktikate arendamiseks, on kõik inimkonna üldtrajektoorist ajendatud ja mõjutavad seda tugevalt.

Läbi isikliku vaimse ühenduse teete üheskoos rohkem ruumi armastusele ja annate rohkem ruumi oma jumalikkuse mäletamisele. Kuna need omadused on teie tõeline olemus ja tõene väljendus vaimumaailmas asjade toimimisest, siis te tegutsete ka ühiskondades ja kogukondades uute normide ja selliste väärtuste väljatöötamise nimel, mis toetavad vaimset ühendust ja põhinevad lahkusel, ühendatusel ja omavahelisel sõltuvusel. See on põhjus, miks inimesi tõmbab vaimsete praktikate poole – teie igatsus oma vaimuga ühendusest paneb teid muutma oma uskumusi ja käitumisi armastusel põhinevaiks ja see on kõigi vaimsete praktikate juuretasandi universaalne tõde.

Vaimne tegevus pole inimeksistentsi eiramine ega inimpiiratuse üleloomulik väljendus. See peaks tooma rohkem valgust ja armastust inimkogemusse sellisena nagu ta on. Kui te seda sellisel moel püüdlete, siis avastate, kuidas see muutub ilusaks vaimuühenduse tantsuks ning toob igapäevastesse tegevustesse valgust ja armastust. Igapäevased otsuseid peaksid olema juhitud vaimsest ühendusest ja oma tavapärastes tegevustes peaksite vaimuga olema sügavas ühenduses.
________________________________________________________________
Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi kaudu.
See ja teised sõnumid www.AkashicTransformations.net Eesti keelde tõlgib Anu Rumessen, www.valgusekoda.ee Sõnumi sisu on kaitstud autoriõigustega.
See info on osa igast jagatud sõnumist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga