Akasha kroonika vaatenurk enese tervendamisele

Kuidas oleks kõige paremini võimalik ennast suhestada tervendajate ja tervenduspraktikatega, mis tooksid kaasa tervenemise ja aitaksid saavutada sügava heaolu?

See kõik sõltub enesele väe andmisest. Osa töötab ühtede tervendajatega, osa teistega ja mõni võib leida ideaalse lahenduse ning saavutada terviklikkuse vaid ühe tervendaja kaasabil. Samas mõni ei pruugi leida kedagi sobivat. Selles küsimuses seisneb oluline erinevus enesele väe andmises ehk viisis, kuidas Sa tervishoiuga seotud kogemustes endale patsiendina väge annad. Tõsi on, et kõige tähtsam asi, mida oma tervise ja heaoluga tegeldes esmajärjekorras ette võtta, on õppida kuulama oma keha. Meil on kergem seda öelda, kui teha. Anname teile praegu mõne harjutuse, neid on olemas palju. Need harjutused aitavad häälestuda keha tunnetele ja aistingutele ning jõuda arusaamisele, millisel moel keha Sinu emotsioone, ajalugu ja Sinu potentsiaali kannab. Mõni neist harjutustest on loetletud ka muudes akasha kanaldustes, näiteks enesearmastuse teemas. Kõige olulisem on kuulata oma keha ja pühendada ennast põhjalikult kuuldu austamisele. Kui tundub, et mõni teema Sinuga ei haaku, siis lükka see kõrvale ja keskendu neile teemadele, mis haakuvad.

Kui kohtud tervendajaga või puutud kokku mõne tervishoiu praktikaga, siis võta kaasa oma eneseteadvus ja oma heaolule pühendumise otsus. Sellelt tasandilt on võimalik tervendajaga üles ehitada tasakaalustatud suhe, milles saad kuulata oma intuitsiooni kogu protsessi vältel ja rääkida oma tõde. Sellelt eneseaustuse ja lugupidamise tasandilt on Sul võimalik tervendaja teadmistest kasu saada. See mudel erineb senitoiminud läänemaailma mudelist väga palju. Senises mudelis on keha inimese jaoks müstika, mida ta natuke kardab ja milles toimuvat ta väga hästi ei mõista. Nii pöördub ta tervishoiutöötaja poole, kellest ta usub või pannakse uskuma, et ekspert teab tema kehast rohkem kui tema ise ja siis hakkabki ta oma intuitsiooni maha suruma. Need inimesed ei lähtu eneseaustuse ja eneseuuringute tasandilt, vaid nad annavad enda ja oma väe ära kellelegi, keda nad võtavad eksperdina. See on vanamoodne lähenemine. Asjade uutmoodi tegemiseks ehitatakse üles enese austamise ja enesele väe andmise platvorm, mida tehakse sarnaselt vaimsete praktikatega. Vaimsed praktikad nagu mediteerimine ja palvetamine aitavad ennast tundma õppida omaenda sisemise vaikuse sügavuses, kus asuvad kõik vastused kehaga seotud küsimustele. Eluliselt tähtis on, et kui püüad astuda samme tervendajate ja tervishoiutöötajatega valgustunuma suhte suunas, siia arendaksid enda jaoks välja mõne vaimse praktika, mis võimaldaks õppida jumaliku kuulamise taju.

Hoidjad on nende praktikate kohta andnud väga palju informatsiooni. Vaata rikkalikku informatsiooni arhiivist. Aga praegu pead Sa arendama enese uurimist ja enese tundmaõppimist ning sellelt platvormilt saad tervishoiuga tegelejaid enda hüvanguks kasutada. Kui Sa sinna pärale jõuad, siis on tervishoiutöötajad ja eksperdid väga kasulikud. Nad saavad jagada väga palju informatsiooni. Nad annavad Sulle oma vaatenurga, kuid lõpuks on kõik tervisega seotud küsimused Sinus enda sees olemas ja Sa vastutad iga tehtud valiku eest, kas otsustades midagi teha või otsustades midagi tegemata jätta. Lõppkokkuvõttes vastutad Sina. See on üks õppetükkidest, mida Ameerika Ühendriikides indiviidi tasandil õpitakse ja mis on tekitanud kollektiivse kriisi. Te olete olnud süsteemis, mis põhines enese üleandmisel ekspertidele ja nüüd, kui aina rohkemad endale väe annavad ja omandavad tunde, et nad on suutelised oma keha kuulama ja saadud vihjeid järgima, siis avastate, et enese väestamine ja oma elu ära elanud vana mudel on omavahel kokku põrganud.

Kui te kollektiivselt navigeerite oma tervishoiu üleminekut uude tervishoiu mudelisse, siis on eluliselt tähtis jõuda individuaalsele äratundmisele faktis, et oma keha eest vastutad täielikult Sina ise ja Sa ei tee seda üksi. Sinu keha töötab koos Sinuga. Arenda välja enese kuulamise vaimne praktika. Võta endale kindel kohustus austada oma keha igas võimalikus olukorras ja igal võimalikul viisil. See on paljuski sarnane abieluga. Võid isegi teha mingi rituaali ning anda oma kehale pühalik tõotus ja paluda temal anda Sulle vihjed toimuva mõistmiseks. Sa hakkad aina rohkem ja rohkem oma tajusid mõistma. Sa tead, mida Sa tajud, kuid ei mõista alati, mida see tähendab ja siin tuleb appi ekspert. Sa tead, mida Sa tajud, kuid ei tea alati, mida ette võtta ja ka siin saad kasutada eksperdi abi. Pead alustama enese tundma õppimisest ja kindlast kohustusest austada oma keha igas olukorras.

Kuidas oleks võimalik kasutada tšakraid, et saaksime endaga parema joonduse 
ja saavutaksime suurema enesearmastuse?

Kõige edukamalt saab tšakratega töötades enesearmastusele kaasa aidata igat tšakrat armastama hakates. Tšakrate süsteem on üks mudel, mis kompleksselt kirjeldab viise, kuidas inimese energiakogum liigub. Igal inimesel on tšakrad ja need pole kehal ainukesed energiaväljad. Tšakratega töötades arvesta, et tšakrate inimlik mudel annab neist igaühele individuaalse tähenduse, individuaalse energia ja väljenduse liigi. Seetõttu tšakrate kohta lugedes ja oma tšakrate energiale häälestudes tekivad tõenäoliselt omad eelistused. Võid tunda, et südame tšakraga oled väga seotud, kuid madalamate tšakrate suhtes on tunded vastakad ja Sa ei oska neisse kuidagi suhtuda. Kõrgemate tšakrate osas tunned süüd, sest Sulle tundub, et nad peaksid olema rohkem avatud kui nad on. Sageli endale teadvustamata võid Sa iseendale antud hinnanguid laiendada tšakrate defineerimisele ja oma suhtumisele neisse.

Esimene, mida tšakrate süsteemiga seoses teha, on hinnata iga tšakrat individuaalselt ning mõelda, kuidas Sa armastad seda, mida tema hoitav ja liigutatav energia Sinus esindab. Leia võimalus armastada teadmist, et üks Sinu tšakratest on olnud pikka aega suletud. Võta seda blokeeringut mitte kui enda möödalaskmist, vaid kui hiilgavat ellujäämismehhanismi, mille Su keha energiaväli pani paika Sinu kaitsmiseks kaua aega tagasi. Võta arvesse ilu, kuidas tšakrad loovad blokke, et kaitsta Sind hetkelise muserdava trauma eest ja nende paindlikkust avaneda uuesti siis, kui Sa selleks valmis oled. Armastades igat tšakrat ja olles talle tänulik võime eest sulguda ja avaneda vastavalt hetke vajadusele, suudad Sa paremini aktsepteerida oma ajalugu, võtta leebelt omaks viisid, kuidas ajaloos hakkama oled saanud ning tunnustada iseenda ilusat versiooni kõigi vigade ja blokkidega, millega Sa praeguses hetkes oled. See õrnuse, mõistmise ja tänulikkuse taju on palju paindlikum kui tšakrate süsteem. Tšakrate avamine muutub palju lihtsamaks. Esimene ja parim viis oma tšakratega töötamiseks on nende kõigi abil iseenda armastuse üles leidmine.

Teiseks pea meeles, et Su tšakrad tantsivad kogu aeg. Nad vilguvad kui valgus, nad avanevad ja sulguvad, nad sädelevad ja tuhmuvad ning teevad seda kogu aeg vastavalt vajadusele. Mõnikord on liiga lihtne ette kujutada, et kogu aeg avatud tšakra on olemiseks parim viis; see on kõige valgustunum asi, mida teha on võimalik. Aga seni, kuni oled inimene planeedil Maa, puutud Sa kokku olukordade, inimeste ja mälestustega, mis on rasked. Tšakrad on hämmastavalt targad ja paindlikud ja nad saavad reageerida igale hetkele. Sinu tšakrad sulguvad ja avanevad uuesti hiljem, kui Sa oled selleks valmis. Nende võime üksteisega tantsida annab Sinule võime oma energiat muuta vastavalt hetke vajadusele.

Ära takerdu sooritusmudelisse, mis ütleb, et hea on see, kui kõik tšakrad on avatud ja halb on see, kui mõnelgi neist on blokeering. Selle asemel mõtle, kuidas nende pidev avanemine ja sulgumine annab Sulle paindlikkuse olla täpselt see, kes Sa igal käsiloleval hetkel pead olema. See annab Sulle laia valiku energeetilisi tööriistu, mis aitavad Sul keskkonnale reageerida ning jääda tšakraid kohandades oma energiale keskendunuks. Tšakratega võitlemise ja nende avada proovimise asemel püüa neid usaldada. Usaldamine ja vastastikku toimimine on Sulle abiks nende edasi avamisel ja oma kõrgemaks hüvanguks kasutamisel.
____________________________________________________________
Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi kaudu.
See ja teised sõnumid www.AkashicTransformations.net Eesti keelde tõlgib Anu Rumessen, www.valgusekoda.ee Sõnumi sisu on kaitstud autoriõigustega.
See info on osa igast jagatud sõnumist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga