AKASHA KROONIKA VAATENURK HINGE TASANDI SUHETELE

Kas hinge tasandi suhted on olemas? Kas seal on võimalik olla teise inimesega intiimses suhtes, isegi kui me temaga kolmandas dimensioonis ei räägi?

Hinge tasandi suhteid eksisteerib kõigil alati, kuid ilma kolmanda dimensiooni ühenduseta pole intiimne suhe võimalik. Intiimsus on inimlikult ainulaadne ja kolmandas dimensioonis viibimine on inimeseks olemise vajalik koostisosa.

Teie kõrgemad minad on pidevalt suhetes nii nende inimestega, kellega te oma elus kokku puutute, kui nendega, kellega ei puutu. Maailmas on inimesi, kellega Sul on hinge tasandi ühendus või hinge tasandi suhtluse potentsiaal, kuid kolmandas dimensioonis Sa nendega kohtunud pole. Nendele suhetele viitab Su alateadvus ja vahel jõuab neist mõni ka Sinu teadvusesse. Aeg-ajalt võid Sa mõelda kellestki, keda Sa ei ole kohanud, või näha teda väga selgelt unes. Selleks, et alateadvus seda infot teadvusesse tooks, on palju erinevaid võimalusi ja sel moel te saate nende pidevast toimumisest teadlikuks.

Hinge tasandi suhted on väga, väga tavalised ja kasulikud. Sinu hing saab teiste hingedega läbi rääkida selles osas, et millal kohuda või kuidas teineteist teenida. Kui oled osaline jagatud hingegrupis, siis võite teha sama tööd maailma erinevates paikades. Hinged on omavahel pidevas koostoimes, kuidas Sinu sõnum Sinu maailmaossa tuua ja on kõrgemal tasandil teadlikud, kuidas keegi teine toob sama sõnumi ja teeb sedasama tööd mõnes teises maailma kohas.

Aga küsimus intiimsuhete kohta annab erineva dünaamika ja teise vastuse. Intiimsuhted on loomupäraselt kolmandadimensioonilised. Intiimsus tähendab kellegagi sügava ja tähendusrikka ühenduse loomist. See on intiimsuse definitsioon. Definitsioon põhineb teie eraldatud olekul, mis väljendub kõige selgemini faktis, et inimesed eksisteerivad kõik oma isiklikus füüsilises kehas. Et kogeda eraldatusel põhinevat intiimsust kõige tugevamini, peate olema kellegagi kehalises ühenduses. Koosolemine ja rääkimine, oma südame avamine on kolmanda dimensiooni loomupärasemaid intiimsuse jagamise viise.

Kõrgema dimensiooni vaatenurgast vaadatuna ei ole intiimsuse mõistel mitte mingisugust sisu, sest viiendas dimensioonis ja kõrgemal eksisteerib täielik ühendatus. See tähendab, et intiimsust on nii palju, et seda polegi. See on sarnane olukorrale, kui päike paistab väga eredalt, siis pole ühte valguskiirt võimalik suunata õieti millelegi. Sellel pole mingit mõtet, sest seda pole näha. Intiimsus saab eksisteerida ja sellel on mõte ainult seal, kus on eraldatus. Luues kellegagi füüsilise ühenduse, jõuate viiendasse või kõrgemasse dimensiooni. Seal olete sellel hinge tasandil, kus mõlema ühendust loov osa on täiesti teadlik teie omavahelisest seotusest. Seega eraldatust, mis põhineks intiimsusel, pole olemas.

Intiimsus eksisteerib ainult kolmanda dimensiooni suhetes keha, meele ja hinge jagamise kaudu. See ei pea alati olema romantiline või seksuaalne, kuid see peab olema füüsiline. Tõelise intiimsuse loomiseks peab inimestel omavahel olema mingisugune kolmanda dimensiooni ühendus. Intiimsus on terve täiskasvanud inimelu ülitähtis osa. See on eluliselt oluline enese väljendamise viis. Üks inimeseks olemise põhjuseid on kolmandas dimensioonis ühenduse loomise kogemuse saamine. Teie süsteem, keha ja meel on loodud intiimsuse jaoks, ühenduste loomise jaoks. Kui te seda siin, kolmandas dimensioonis ei tee, siis see osa teis kannatab. Eneseväljenduse puudus tekitab teis tühjuse tunde.

Pidage meeles, et nüüd, mil te olete uuesti ärkamas hinge tasandi ühendustele ja teie teadlik meel avaneb aina rohkem sellele, kuidas te hinge tasandil teistega kõikjal suhtlete, siis ei tohi te mingil juhul hingeühendustele ära kaotada kolmanda dimensiooni päris elus toimivate mitmekülgsete inimsuhete rolli. Terve täiskasvanud inimese elu elamiseks te vajate kolmanda dimensiooni ühendusi. Te peate säilitama ühenduse tõeliste inimestega ja olema kaasatud sellesse segasesse ja täiustuvasse protsessi, kus te teiste abil omaenda vigu läbi töötate ja olete teistele abiks nende vigade lahti harutamises. Samal ajal, kui te seda oma kolmanda dimensiooni elus kindlal viisil teete, on väga kasulik ennast avada ka hinge tasandi suhetele ja hinge tasandi ühendustele.

Kas hinge tasandi ühendused ja suhted muutuvad valgustumist läbides valdavamaks?

Jah, te tunnete, et neid on rohkem, aga see ei tähenda, et te seda rohkem või intensiivsemalt teeksite – te muutute neist lihtsalt rohkem teadlikuks. Kui teie teadvus ärkab ja arendab välja võime hinge tasandi suhteid mõista, siis te tajute neid rohkem, märkate neid rohkem ja olete enam võimelised neid teadlikult haarama. Valgustumise protsessi jooksul see arv pidevalt kasvab. Fakt on see, et te omate juba praegu väga palju hinge tasandi suhteid ja tõepoolest on teil iga inimesega, keda te teate, olnud hinge tasandi kontakt enne omavahelist kohtumist. Nii te kokku saitegi. See esialgne kontakt tõi teid samal ajal samasse kohta.

Hinge tasandi ühendustest teadlik olemine ja neisse teadlik suhtumine muutub inimestel aina valdavamaks ja muudab maailma lõbusamaks. Selles suhtes on internet teie jaoks nagu treeningsaal. Internet on tööriist, millega inimmeel õpib haarama inimühenduste ja inimteadmiste mõõtmatust ja kuidas hetkega on võimalik teisega kontakti saada isegi siis, kui ollakse teine teisel pool maakera. Kui meel seda haarama hakkab ning suhetes väheneb aja ja ruumi piirangute kohustus, siis astute sisuliselt sammu selles suunas, et hakkate hingetasandi ühendusi ära tundma ja nendega teadlikult tööd tegema. Üks asi, mida internet veel pakub, on võimalus läbi teha suured vead ja ära õppida suured õppetükid enne, kui te hingetasandi ühendustega päriselt tegutsema hakkate, sest selleta oleks võimalik seal väga palju kahju teha.

Vead ja õppetunnid sisaldavad tõelise, igapäevase kolmanda dimensiooni elu säilitamise tähtsuse rõhutamist. Ei tohi ennast kaotada hingetasandi ellu, millest te teadlikuks olete saamas. Veel kord: sellel, kes laseb kolmanda dimensiooni ühendused täiesti vabaks, pole võimalik enam alles hoida tervet, toimivat kolmanda dimensiooni elu. Mitte kumbagi neist. Paljud seda praegu õpivad ja ka ühiskonnas saavutate interneti kaudu tasakaalu.

Inimesed on ära õppimas selle tööriistana kasutamist, et see kolmanda dimensiooni elu takistamise asemel seda kõrgemale tõstaks. See varustab teid paremini hingetasandi suhete õppetükkide jaoks. Hingetasandi suhete teadvustumine inimestel jätkub ja loodetavasti kasutate internetis õpitut nii, et te hinge tasandile ära ei kao, mis tähendab, et oma kolmandadimensioonilises inimelus te juhtimist käest ei anna. On eluliselt tähtis, et võtaksite hinge tasandi suhted teadvuses omaks ning suurendaksite maailmas armastuse, valguse ja ühenduse tunnet. Pole vaja lasta sel ennast kõrvale juhtida või kahandada oma kolmanda dimensiooni päris elu, millesse sündimiseks te nii palju tööd olete teinud. Ärge unustage inimeseks olemisse sissekirjutatud piirangute ilu ja väge!
______________________________________________________________
Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi kaudu.
See ja teised sõnumid www.AkashicTransformations.net Eesti keelde tõlgib Anu Rumessen, www.valgusekoda.ee Sõnumi sisu on kaitstud autoriõigustega.
See info on osa igast jagatud sõnumist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga