AKASHA KROONIKATE TEEMA – PÜHAD PAIGAD JA VÄEKOHAD

Kas Maal on paiku, kus sealsete olendite tõttu on rohkem valgust?

Maal on piirkondi, kus on enam valgust ja nad on andnud nõusoleku olla valguse väravad. Samas Maa mõned teised piirkonnad on teinud valiku suure valguse varjestamiseks. Selles suhtes peate hinnangu andmise suhtes olema hoolikad. Jumaliku valguse varjestamise jätkamiseks on mõni hea põhjus. Näiteks suuremat valgust läbi lastes muutub olendite viiendasse dimensiooni tõusmine rohkem võimalikuks. Viiendasse dimensiooni tõusnul ei ole paljud kogemused enam võimalikud – seksimine, söömine, nutmine, jooksmine, hingamine ega noaga sõrme lõikamine ja saadud haava imeline paranemine. Paljud teile siin osaks saavad imelised kogemused pole kolmandast dimensioonist lahkudes teie jaoks enam võimalikud. Väga paljud olendeid on kolmandast dimensioonist väga huvitatud ja nad jätkavad ikka kolmandas dimensioonis tähtsa töö tegemist.

Selle töö tegemiseks loovad nad valguse blokeerimiseks erinevaid tasandeid. Iga olend valib vabalt valguse, millega ta töötab, ja see ei sõltu tema ümber olevast valgusest ega kohast, kus ta viibib. Kuigi kolmandas dimensioonis on kannatused, valivad osad töö jätkamise kolmandas dimensioonis. Töö selles on väga julge ja põnev. Samas on ka neid, kes püüavad välja nuputada seda, kuidas kindlalt püsti seista nii kolmandas kui viiendas dimensioonis, ja veel neid, kes vaatavad viienda dimensiooni suunas ja ütlevad: „Tooge ta siia, ma võtan selle“. Kas olete märganud, et inimesi tõmbab planeedi erinevatesse paikadesse, et seal energiat koguda ja sellest õppida. Need energiad määravad selle füüsilise paiga valgustamise määra. Pidage meeles, sõltumata oma asukohast saab iga olend haarata sellist jumaliku valguse hulka, mille ta on valinud, ja sellega ka tööd teha.

Kas Maa valguse maht on seotud pühapaikade või väepunktidega?

Valguse hulk on seotud Maa väepunktidega, kuid see ei määra nende väge. Meie võtame väge valguse ja pimedusena. Pühapaikade ja väepunktide suhtes kasutatavad terminid võivad tähendada erinevaid asju. On kohad, mida võib nimetada keeristeks. Need on planeedi sellised piirkonnad, kus ristuvad reaalsust loovad energiajooned või seal väljendub mõni konkreetse liini energiatest mõjutatud suhe, mis mitmel erineval moel manifesteerub. On olemas ka portaalid ehk väravad viienda dimensiooni olenditele meie reaalsusesse sisenemiseks. Lisaks veel õõnsused või inkubaatorid. Need on alad, mille on välja valinud maailmaruum koos olenditega selleks, et valgust varjestades välja haududa mõni kindlat liiki kogemus. Iga nimetatud koht võib teenida kõrgemat eesmärki või olla pühapaik või väepunkt. Kui soovite küsida mõne kindla koha suhtes, siis küsige.

Kas Egiptuse püramiidide alune maa on Maal pühapaik või väekoht ja miks?

Kõigepealt räägime selle paiga ajaloost ja paneme Egiptuse püramiidid erinevate aegade planeedi ja allika vahelise suhte mõistmise konteksti. Maa bioloogilist ja geoloogilist ajalugu vaadeldes, nagu fakte selgitav teadus kinnitab, ei saanud esialgsel planeedil inimene eksisteerida. Et Maa polnud piisavalt diferentseeriv ja ei suutnud oma vaimse tasandi tugeva valguse tõttu toetada inimese kehastatavat eraldatust, siis polnud tema füüsiline keskkond veel inimese jaoks küllaldane. Kui Maa muutus füüsiliselt ja vaimselt tihedamaks ja tihedamaks, tegi ta paljude olendite saabumise võimalikuks. Kõige suurem tihedus oli umbes 1000. aasta paiku ning sellest ajast alates on Maa liikunud tagasi valgusesse. Praegu oleme allikale avatud palju rohkem, kui see meil pika aja jooksul võimalik on olnud. Meie vastuvõtlikkus jumalikule valgusele lubab lõpetada aja ja ruumi illusiooni ning annab võimaluse liikuda viiendasse dimensiooni. Kui tiheduspunkti jõudmine võttis aega miljoneid aastaid, siis valguspunkti tagasitulek kestis vaid tuhat aastat.

Seda mõistes on võimalik vaadata igat juhtumit Maa ja jumaliku valguse vahelise suhte kontekstis ehk valguse Maale sisenemise arenguprotsessis. Ajaloos on olnud tsivilisatsioonide näol väravad nagu Atlantis, Lemuuria, iidsed egiptlased ja asteegid. Nad kõik leidsid oma nagu üks mees allikasse tagasiminemise viisi ja lõikasid läbi kõik neil aegadel eksisteerinud piirangud selleks, et panna proovile Maal arenevate piirangute illusioone. Iidsed egiptlased kanaldasid hiiglasliku koguse jumalikku valgust informatsiooni kujul. Osa sellest tõlkisid nad keelde ja sümbolitesse, aga enamuse ladustasid nad energeetiliselt ajaks, mil Maa on uuesti valmis seda vastu võtma. Kui osad kasutavad valgusallika energiat töötamiseks armastuse, tervendamise ja muude energiavormidega, siis iidsed egiptlased manifesteerisid puhast informatsiooni. See on Maa ajaloos punkt, mil talletati Akasha kroonika.

Enne kui Akasha kroonikast sai puhtalt energeetiline andmeladu, mida hoiavad energeetilised olendid, tõid selle füüsilisse maailma ja parandasid seda iidsed egiptlased. Siin on idee Akasha kroonika energeetilise informatsiooniga töötamiseks. Info oli füüsilises vormis ja seda hoiti ruumis, mida kutsuti salvestuste halliks ja mis lõpuks muutus puhtalt energeetiliseks. See on metafoor, kuidas energeetiliselt kroonikale ligi pääseda. Ehk iidsed egiptlased nuputasid välja, kuidas Akasha informatsiooni oleks võimalik hoida kolmandas dimensioonis. Neid oli õnnistatud informatsiooniga, mida nad manifesteerisid otse allikast ja sel viisil lõid nad eriliselt tähtsa Maa ja ekstra-kolmanda dimensioonilise töö vahelise silla.

Kas Maa on kiiremal valgustunud kehaks saamise teel?

Maa on ülestõusmises ega sõltu teiste olendite, kaasa arvatud inimeste ülestõusmise ajagraafikust. Maa igal olendil on ülestõusmises oma ajagraafik. Isegi kui kogu inimkond otsustaks jääda kolmandasse dimensiooni ja viiendasse ei läheks keegi, nihkub Maa viiendasse dimensiooni ikkagi.

Maa kolmanda dimensiooni leping on lõppenud ja ta nihkub. Et paljud olendid on üles tõusmas, siis on Maa ja mõnede olendite vahel vastav suhe. Muide, osa inimesi Maaga samadimensioonilisse ruumi ei lähe. Lähiajal nad viiendasse dimensiooni ei liigu ja nii ei suhesta nad ennast ka Maa ülestõusmise protsessiga. Maa ülestõusmise sõidule tasuta piletit ei saa isegi mitte see, kes on Maaga väga, väga seotud. Iga olend teeb nihke omaette ja omal moel. Mõned olendid lõpetavad Maaga koos toimimise ära viiendas dimensioonis, kuigi mitte samamoodi, nagu nad seda teevad kolmandas dimensioonis.

Maad pole ühelgi viisil võimalik armastada nii palju, et selles protsessis tema reele hüpata. Igaühel on oma isiklik ülestõusmise protsess ja seda on oluline teada. Needki, kes on Maaga väga seotud, teevad suuri isiklikke nihkeid ja tunnevad tugevaid dimensioonide vahel liikumise pendli kõikumisi. Ja see pendel kiigub tõeliselt.

Mõned inimesed kasutavad seda ülehüppamiseks ja teistele kiirenduse andmiseks, kuid ilma ise midagi ette võtmata ei jõua eriti kaugele keegi.

_____________________________________________________
Sõnumi kanaldas Jen Eramith.
Tõlkis Anu Rumessen,

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga