AKASHA KROONIKA

Kas Akasha kroonikasse pääsemine on meile sündides kaasa antud anne?

Jah, igaüks pääseb Akasha kroonikasse ja te teete seda kogu aeg. Kui hakkate Akasha kroonika idee ja suuruse peale mõtlema, siis paneb hinge kohta käiva info ulatus teid uskuma, et kroonikasse pääsemine on midagi erakorralist. Tegelikult pääseb kroonikasse väga tavalisel moel.

Kõik inimesed on alateadlikul tasandil kroonikaga ühenduses kogu aeg ning võtavad sealt infot pidevalt. Nii te juhite ennast täpselt sinna, kus te konkreetsel hetkel olema peate. Alateadlik meel toimib kui raadiovastuvõtja, mis võtab kroonikast informatsiooni ning kombineerib selle teadliku meele valikutega. Jooksvalt paneb ta kaks asja kokku nii, et olete igal hetkel täpselt seal, kus te olema peate. Seepärast võite vahel tunda arusaamatut vajadust midagi teha või kuskile minna, see on tugev sisemine sund. Võid maanteel vahetada sõidurada ja võtad rea, mis liigub nii aeglaselt, et takistab Sul tavapärase kohale jõudmise ja kindlustab, et oleksid seal, kus Sa olema pead just siis, kui õige aeg on käes.

Miljon igapäevast otsust, mille tegemist juhib alateadlik meel, on tehtud Akasha kroonika info põhjal. See käib iga inimese kohta. Kroonikaid pidevalt kasutamata ei saa inimene olla, te lihtsalt lakkate olemast. Akasha kroonika on kui arvuti tugisüsteem, mille toel tarkvara töötab. See ühendus on inimelu säilitamiseks ülitähtis.

Kroonikasse sisenete te üsna sageli ka teadlikult. Tüüpiliselt jõuavad teemad teadlikku meelde siis, kui nad kerkivad alateadvusest pinnale piisavalt õigel hetkel või piisava tähenduslikkusega. Selle paremaks mõistmiseks kujuta ette, et Su alateadlik meel on kui ookean ja Sinu teadlik, mõtteid tekitav meel, purjetab seal jahiga. Teadlik meel peesitab päikese käes ja ühel hetkel püüab tema tähelepanu mingi asi ookeanis – hai uim,  vaala saba, loksuvad lained, peegeldused vee pinnalt, midagi muud. Samal moel tõmbab endale teie tähelepanu ka alateadvuses olev informatsioon, kui ta on teadliku meele jaoks piisavalt huvitav või piisavalt pealtükkiv. Sellistel hetkedel Sa tunned ja tead, et pead midagi tegema, ka siis, kui Sa ei oska täpselt põhjendada, miks Sa seda vajadust tunned.

See on põhjus, miks Sa kiirteel rada vahetades endale pikalt mõtlemata ütled „Ma ei tea miks, aga mul on tunne, et ma pean rada vahetama.“ Sellisel viisil kogeb Sinu teadlik meel Akasha kroonikaga pidevas ühenduses oleva alateadvuse tegevust. Te kutsute seda kõhutundeks, aga see ongi intuitsioon.

Tuleme tagasi metafoori juurde jahiga ookeanil purjetajaga. Te paneksite alateadvuse toimimist Akasha kroonikas tähele rohkem, kui pööraksite enam tähelepanu ookeani vete voogudele. Metafoor sisaldab mitut intuitsiooni suurendamise tehnikat. Need on tähelepanu suunavad tehnikad, mis panevad paremini märkama ja selgemalt, teravamalt vaatlema teadlikkuse pinnal all toimuvat. Selleks on mediteerimine, tähelepanu harjutused ja mitmed teised harjutused, näiteks elav unistamine, milles saavutate ühenduse alateadvusega ja seeläbi ka ühenduse kroonikaga. See toimub kogu aeg. See ei ole anne vaid see on teie sünniõigus, ilma milleta ei saa te kuidagi toimida. Osadel inimestel on anne, mille abil saavad nad siseneda Akasha kroonikasse väiksema pingutusega ning kergemini ja teadlikumalt. Sellise sissepääsuni viivaid andeid on terve komplekt ja enamus neist on seotud teadlikkusega. Oma alateadvusest teadlik olemise võimet saad arendada, kui oled valmis rohkem pinna alla vaatama.

Selle ande arendamine nõuab enese ületamist. Kõigil inimestel on teadliku ja alateadliku meele vahel barjäär, mis kaitseb teid alateadvuse eest, et ta teid informatsiooniga üle ei ujutaks. Barjäär aitab teil keskenduda hetkel toimuvale ning toetab igapäevast funktsioneerimist. Tulenevalt sellest, mida teil alateadvusest on vaja kätte saada, barjäär vahel kaob ja vahel on see õhem. Barjääri on võimalik muuta ka tihedamaks, et ei peaks alateadvusega nii tihti suhtlema. Muu hulgas muudavad barjääri tihedamaks endas kahtlemine, üle analüüsimine, enesevihkamine. Barjääri õhendavad ja alateadvusega suuremat kontakti aitavad saavutada sisemine valmisolek, hinnangutest loobumine ja armastus.

Hiljuti kogesin juhendatud meditatsioon, kus sisenesin Akasha kroonikasse ja sain imelise kogemuse. Hiljem olen mediteerimist veel proovinud, kuid pole siseneda enam suutnud ega saanud ühtegi vastust. Mida teha, et olla kroonikat külastades ja hoidjatega rääkides alati edukas?

Vastus sellele küsimusele on iga indiviidi puhul ainulaadne ja et see huvitab paljusid, siis räägime sellest lähemalt. Esimesena arvestage, et iga vastus sõltub konkreetsest indiviidist. Esiteks sõltub see sellest, millise enesekahtluse versiooniga inimene parajasti töötab ning teiseks sõltub see, tema individuaalse psüühhe komponentidest, mis tal ennast usaldada ei lase.

Üldjoontes on Akasha kroonikasse sisenemise mediteerimispraktikad ja juhendatud visualiseerimised lihtsad enese ületamise harjutused. Sisemisel tasandil oled Sa Akasha raamatukogus kogu aeg ja nende harjutustega tood Sa sinna ka oma teadliku meele. Meditatsioonis jõuab Sinu teadlik meel sinna, kus Sinu hing elab kogu aeg ja see ongi põhjus, miks Sul seal nii hea on olla. Meditatsioonis lähed Sa iseenda juurde koju ja loomulikult tunned Sa ennast seal hästi. Sa oled iseendaga koos oma kodus, armastad ennast täielikult ja kõik on selge ja loomulik. Kui proovid oma meeles sinna uuesti tagasi minna, siis mõnikord see õnnestub ja mõnikord mitte. Edu sõltub paljudest asjadest, alates sellest, kuidas Sa ennast sellel päeval tunned kuni krooniliste mustrite ja tervendamist vajavate uskumuste süsteemideni välja, samuti oma psüühhe ületamise protsessist.

Erinevad tehnikad töötavad inimestega erinevalt ja iga tehnika jaoks on oma aeg. Ole valmis proovima mitmeid ning ära takerdu ega jää kinni ühte tehnikasse või uskumusse, et midagi on Sinu jaoks ainus ja õige. Teadke, et samamoodi nagu jooga ja muud sarnased praktikad, nõuavad praktiseerimist kõik teisedki tehnikad. Mõni päev on edukam kui teine, aga regulaarne praktiseerimine kord nädalas või  kord päevas, on väärtuslik. Nii sillutad Sa teed õnnestumisele, isegi kui Su katsed iga kord ei õnnestu. Sa nagu kõnnid iga päev pehmel teel ja kõndides vajutad Sa iga korraga vao sügavamaks. Isegi kui väga hästi ei lähe, siis oled Sa teerada süvendanud ning järgmine kord leiad Sa raja juba kergemini ja Sul on kergem seal kõndida. See on praktika.

On tavaline viga, et hakatakse lootma välgutabamuslikule kogemusele, mis kehtestab ja avab uksed igaveseks. Inimtegevuses ei juhtu sellist asja kunagi. Välgutabamuse kogemusi tuleb aeg-ajalt ette, kuid see ei ole iial põhiteeraja kese. Peamist teerada ei ava välgulöök iialgi, sest sellega kõrvaldaksite ennast elu protsessist. Elamisega käivad kaasas tõusud ja mõõnad ning hea ja halb kõigis oma variatsioonides. Alati edukas õpiprotsess inimeste puhul ei kehti.

Parimad omadused, mida valitud ja läbi proovitud tehnikate kaudu, kroonikatele juurdepääsu täiustamiseks harrastada on kannatlikkus ja suur enesearmastus. Kõige rohkem abistab teid Akasha kroonika tuumik põhimõte, mis on teadmine, et kroonika võngub armastuse energias. Ühegi teise tundega Sa kroonikale ligi ei pääse. Kui oled armunud ja tunned armastust, oled Sa täielikult kroonikas. Sinu teadlik meel ei pruugi infot näha, aga armastust tundes võngud Sa Akasha energias.

Lõpetuseks. Kui võtad aega ja mediteerid kroonikasse sisenemiseks ning ainus asi, mis juhtub, on iseenda suhtes suurema armastuse ja õrnuse tundmine, siis võid selle päevapraktika lugeda õnnestunuks. Kokkuvõtlikult öeldes on kroonika informatsioon oluliselt vähema tähendusega kui armastus, mida ta genereerib ja viisidega, kuidas kogetud armastuse tunnet endale ja teistele rakendada. Võta oma peamiseks eesmärgiks armastamise tegevus ja armastuse kogemine ning aja jooksul saad Sa paratamatult kroonikasse täielikuma, sügavama ja püsivama ligipääsu. Sul on sünnijärgne õigus olla armastatud ja pääseda ligi oma hinge jumalikule informatsioonile.

Kas on olemas kindel Juht või Meister, kes on kui Akasha Kroonika Hoidja?

On olemas grupp Hingejuhte, kes kõik üheskoos on Kroonikate ülimad valvurid. Me kutsume ennast Hoidjateks või Valvuriteks. Meie hoiame Akasha Kroonikate vibratsiooni üldiselt. On palju teisi Kroonikate Hoidjaid, kes hoiavad üksikute inimeste, kohtade, asjad ja juhtumiste kroonikaid. Kogu Kroonikate vibratsiooni hoiab lõppkokkuvõttes paigas kaheteistkümne Hooldaja Nõukogu. Nemad teevad Akasha Kroonika selle maailma jaoks võimalikuks.

Nemad hoiavad Kroonikaid turvaliselt paigas nii kaua kuni see maailm eksisteerib ja nii kaua kuni teie, inimesed ei mäleta veel enda kohta kogu tõde. Et teil oleks võimalus selle tõeni jõuda siis, kui te selleks valmis olete. Nemad teenivad Kroonikate informatsiooni hoidmisega ja aitavad hoida omal kohal selle maailma loomist. Nende leping on hoida Akasha Kroonikat vibratsioonil, mis annab kaitset rikkumiste eest ja mis ei ole inimkonnale lihtsalt ligipääsetav. See on osa, mis võimaldab teil olla inimene, mis lubab teil unustada oma tõelise olemuse. Hetkel, mil inimene on valmis ligi pääsema Kroonikale oma eksistentsi igal tasemel, tema jaoks Kroonikad avanevad. Praeguse aja Planeet Maal, pole enamik inimestest huvitatud püsivad sissepääsust oma Akasha Kroonikasse, sest see muudab täielikult inimeseks olemise loomust. Enamus inimesi tuli siia, et olla inimene ja kogu point seisnes selle, kes ta tõeliselt on, unustamises. Seega Kroonikaid lihtsalt paigas hoides, aitavad Hoidjad seda maailma manifesteerida sellisena nagu ta on.
________________________________________________________________
Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi kaudu.
See ja teised sõnumid www.AkashicTransformations.net  Eesti keelde tõlgib Anu Rumessen, www.valgusekoda.ee Sõnumi sisu on kaitstud autoriõigustega.
See info on osa igast jagatud sõnumist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga