UNI JA VALGUSTUMINE

Kas unedel on vaimne eesmärk? Näiteks, kas see on aeg, mil me saame infot kõrgematest dimensioonidest või suhtleme oma hingejuhtidega?

Mõnikord jah. See sõltub ikka sellest, kes Sa oled, missugust und Sa magad ja mida Sul antud ajahetkel vaja on. Mõnikord unes läheb meel täielikult kõrgemasse dimensiooni ega koge midagi, mida saaks lahti seletada kolmanda dimensiooni mõtteks. Seda te nimetate sageli unetuks ööks. Kui te ei mäleta ühtegi unenägu. Kui teil on tunne, et ei toimunud mitte midagi. Olite selles nii sügaval sees. Sellisel juhul peab teadvus minema kuskile mujale. Nii te lähetegi oma hinges mõnikord kuskile mujale, et olla hingejuhiks kellelegi teisele. See aeg annab teadlikule meelele võimaluse ennast tõeliselt kosutada ja üldsegi mitte töödelda ühtegi mõtet.

Magamise ajal toimub mõnikord ka see, et võtate ette nii nimetatud astraalse reisi. Siis on teil tihti väga mittelineaarsed eredad unenäod. Need unenäod on sellest, mida te neist mäletate või aju tõlgendust astraalrännaku ajal nähtust ja kogetust. Neil rännakutel suhtlete tihti hingejuhtidega informatsiooni kogumiseks ja asjade töötlemiseks, mida saate kasutada ärkvel oleku ajal. Selliseid unenägusid te mäletate lõiguti ja võite neid interpreteerida, et aru saada kogetud mittelineaarsest informatsioonist. On samuti uneperioode, mil aju töötleb lihtsalt teie päevaseid tegevusi või seda, mis teie elus parajasti toimub. Loomulikult Sinu hing, Sinu kõrgemad osad ja Sinu hingejuhid on sellesse protsessi abistamiseks kaasatud, kuid mõnikord on see tõesti vaid toimunu seedimine ja lahtiste otste töötlemine.

Ajul on füüsiline vajadus asju kategoriseerida ja panna neid omale kohale, et neist hiljem selgelt mõelda. Teil on ka unenägusid, mis on lihtsalt päevaste asjade virr-varr. Ka see on vajalik. Magamise ajal te teete kolme erinevat asja. Osad teevad midagi rohkem kui teised, kuid te kõik teete neid millalgi. See sõltub sellest, kes te olete ja mida te vajate ja mida teie aju vajab, et olla terve. Jah, te suhtlete hingejuhtidega kodu aeg. Magamise ajal ei blokeeri teadvus ennast nii nagu ärkvel oleku ajal nii et suudate rohkem hoomata oma hingejuhte kui unenäost midagi mäletate.

Kuidas mõjutab valgustumise protsess meie magamismustreid?  

Nagu kogu valgustumise protsess tervikuna, on ka see indiviidipõhine. See sõltub nii sellest, kes Sa oled ja mida Sul on vaja sellel hetkel oma arenguprotsessis läbida. Seda arvestades mõjutab valgustumisprotsess und tugevalt iseäranis seetõttu, et uni on inimesele olnud alati vahend, liikumaks viienda dimensiooni teadvusesse. Kui mõelda valgustumise protsessile kui teie viienda dimensiooni teadvustamise võime kasvule ärkveloleku ajal ja selle seotusele kolmanda dimensiooni teadvusega, siis une ja ärkamise vaheline piiriala muutub väga õpetlikuks piirkonnaks.

Une ja ärkamise vaheline piiriala, see alateadlik seisund, on valgustatud vaatenurga parim näide. See näitab, kuidas korraga haarata nii kolmanda dimensiooni teadvust, milleks on teadvustatud füüsiline reaalsus, kui sügavamat ja laiemat teadvus sellest, et eksisteerib ka midagi suuremat. Viienda dimensiooni teadlikkuses sisaldub ka ühendustaju oma eellaste, inglite, vaimsete teejuhtide ja oma vaimu eesmärgiga. Valgustumise olemus seisnebki selles, et olete mõlemast teadvusest samaaegselt ja terviklikult teadlikud. Läbi inimajaloo on enamik inimesi seda traditsiooniliselt kogenud vaid ärkveloleku ja uinumise vahelisel ajahetkel.

Paljud tunnevad, et valgustumisest läbi liikudes on nende unemustrid segi paisatud. On aegu, mil vajate und rohkem, et ära integreerida kõik, mida olete muutmas ning on aegu, mil vajate und vähem seetõttu, et olete hulka rohkem olnud energiline või stimuleeritud. Aga kõigile on abiks tähelepanek, et kuigi teie unemustrid on segi paisatud, siis pakub see teile rohkem aega, et viibida eelmainitud alateadlikus seisundis. Saate võimaluse olla uinumise ja ärkveloleku vahelises ruumis. Öödel, mil magada on raske, siis selle asemel, et endaga võidelda ja ennast magama sundida, eeldage, et see, mis teis sellel ajal toimub, on teile kasulik. Väga kasulik on tegelikult voodis poolteadvusel lamada. Selles ruumis saab aju hakata ennast uuesti tööle panema ning õpib harjuma tundega, kuidas haarata lineaarset ajataju ja ärkavat teadvust üheskoos uneseisundi mittelineaarse ajatajuga. Nendel unetutel öödel ole endaga kannatlik, tegelikult toimub midagi vajalikku.

________________________________________________________________

Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi kaudu.
See ja teised sõnumid www.AkashicTransformations.net  Eesti keelde tõlgib Anu Rumessen, www.valgusekoda.ee Sõnumi sisu on kaitstud autoriõigustega.
See info on osa igast jagatud sõnumist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga