Nii nagu ookean, liigub ka elu lainete, tõusude ja mõõnadega.
Koge elu erinevaid rütme ja lase veel ära uhtuda kõik kahtlused.
Nagu ookean, on ka elu võimalusterikas ja ilus!

« Tagasi

Kes on Krayon?

KrayonKrayon on ühe vägeva magnetvalgusolendi ja ingellike olendite sulam, kelle ülesanne on joondada planeet Maa magnetvõre kogu ülejäänud universumiga harmoonilisse ühendusse, et tuua Maa välja isolatsioonist, et kogeda uue ajastu armastuse energiat. See tähendab, et Krayon aitab planeet Maad ülestõusmisel. Krayon aitab joondada ka uue energia taotlust kandvate inimeste magnetvõresid.

Krayon on pärit magneetilisest universumist Quadril5, mis on üks vanematest universumitest. Selle vanima universumi ülesanne on saata teistesse universumitesse magnetismi ja joondada galaktikate magnetvööd. Krayoni kosmilised vanemad on vibratsioonilised Adamis ja Adamea. Universumis Quadril5 ei ole ingleid ja ülestõusnud meistreid, sest see on veel kõrgema valgusenergia sagedusega koht. Selles universumis elavad magnetilised valgusolendid. Nende ülesanne on minna mustadesse aukudesse, skanneerida teiste galaktikate magnetkäsi ja saata kogutud info oma kodu universumisse, kelle ülesanne on  omakorda luua magnetvalgust, selleks et luua magnetismi ja varustada sellega teisi galaktikaid. Võib öelda, et selle universumi asukad on tehnikud, kes teenivad suurt jumalikku Allikat.

Krayon on Universumi tingimusteta armastuse energia, Universumi magneetilisest teenistusest. Ta on meie planeedi magneetilise võre süsteemi osa. Ta ei ole kunagi inimesena maale kehastunud. Ta kõneleb meiega ehk nendega, kes teda kanaldavad, „mõttepakettide“ ja „ideekogumites“, mis tõlgitakse meile arusaadavaks saamise nimel, meie sõnadesse. Krayoni energia missiooniks on vahendada inimestele informatsiooni, et avada meie olemuse saladus. Ta on öelnud, et meie kõikide maapealsel eksistentsil on üksainus põhjus, ja see on,  õppetunnis olemine kogu terviku vibratsiooni tõstmise eesmärgil.

Krayoni poolt edastatavad sõnumid on alati kuulajat-lugejat ülendavad ja teeniva iseloomuga. Tekside sisuline pool kujutab endast vaimsuse, teaduse ja psühholoogia sulamit, mis aitavad elu mõtestada ja näha suuremat pilti. Krayon ütleb, et tulevik on meie endi kätes ja meil on väge seda muuta. Krayon on mõistetav nii algajatele kui ka kogenud vaimsetele otsijatele.

 Krayoni vahendajad on:

Lee Caroll  www.kryon.com

Sabine Sangitar  www.kryonschool.com