ME KÕIK OLEME UUE MAA LOOJAD

/Paljude inimeste palvel, kellel ei olnud võimalik osaleda minu viimasel, 2020.a. sügisel toimunud loengul, postitan loengu materjali siia lehele. /

Elame erakordsel ajastul, mil leiavad aset drastilised muutused nii Maa magnetväljas, inimeste suhtumistes, eluviisis kui ka maailmanägemuses. Me oleme astunud Uue Maailma koidikusse ja väline kaos on selle tunnistajaks, et vana maailm laguneb ja hajub meie kõigi silme all.

21.12.2012.a. toimus Maa magnetväljas planetaarne nihe ja me sisenesime Kuldajastusse. Nihe toimus seetõttu, et üheaegselt rivistusid kõik planeedid samale joonele Maa ja Galaktika tsentriga. Niisugune planeetide joondumine on Maa ajaloos ka varem toimunud iga 26 000 aasta möödudes. Kuid kahel eelmisel korral inimkond ei elanud niisugust nihet üle ja hukkus. See toimus Lemuuria ja Antlantise ajastutel.

Selle planeedi viimane kuldajastu õitses Atlantises ja lõppes aastal 2012. a. Pärast kosmilise ajastu lõppemist 2012 aastal on alanud uus, 11 aastat kestev nn. „sissehingamine“, mis saab läbi aastaks 2023. Sellele järgneb üheksa aastat pausi ning siis käivitub uus „väljahingamine“ ning alguse saab uus loomine. Pärast aastat 2032 on Maale, inimkonna ja kogu Universumi jaoks, ankurdunud uus valguskuvand, nii et tulevikus saabuv Kuldajastu võiks kujuneda veelgi kõrgesageduslikumaks, kui seda oli eelmine. Seega oleme praegu Maa muutuste suures faasis, kus toimub planeedi mees- ja nais energiate polaarsuse nihe ja Maa võnkesagedus on tõusnud astmeliselt suurte hüpetega ning seetõttu ka inimeste bioloogia ja teadvus peavad häälestuma vastavusse uue reaalsusega.

Maa magnetvõre sagedust nimetatakse teadlaste poolt Schumani resonantsiks ja sellel on 8 resonantsi, madalaim on umbes 7.83 hertsi. Teised sagedused on 14, 20, 26, 33, 39 ja 45 Hz. Maa magnetvõre sagedus ehk Schumani resonants oli tuhandeid aastaid püsinud stabiilselt 7,83 Hz. Inimene tundis end nendes tingimustes mugavalt, sest tema energiavälja vibratsioonil olid samad parameetrid ehk inimese bioloogiline keha oli joondatud samale 7,83 Hz sagedusele. Alates 2012.a. lõpust on Maa magnetvälja vibratsioon tõusnud astmeliselt suurte hüpetega ja 2014.a. vene kosmoseseire jaama andmetel tõusis võrgu aktiivsus ühtäkki järsult 15,15 Hz kõrgusele ja on 2020.a. alguses tõusnud juba 27,4 Hz. ning mõnedel päevadel isegi palju kõrgemaks. Seetõttu ka inimeste bioloogia ja teadvus peavad häälestuma vastavusse uue sagedusega. Schumani sagedus on väidetavalt „ühel lainel“ inimtajude alfa- ja teeta tasandiga.

Ja kuna 2020 a. alguseks oli sagedus tõusnud 27,4 Hz, siis 13.01.2020.a. nihkus planeet Maa 5 dimensiooni ja me oleme nüüd Uue Maa koidikus.

Edasi selgitan, kuidas see inimest mõjutab ja seetõttu räägin teile esimesena lühidalt Maa magnetvõrest.

Maa magnetvõre ümbritseb planeet maad ja ulatub Maa tuumast kosmosesse. Alates planeedi tekkest on magnetväli avaldunud läbi gravitatsiooni, sest magnetismi ja gravitatsiooni vahel on tugev side.Väli puutub kokku päikesetuulega, mis on laetud osakesed päikesest. Maa magnetvõre kaitseb Maa atmosfääri päikese aktiivsuse eest, mis muidu võib Maa osoonikihile katastroofilist mõju avaldada. Ka meie Päikesel on magnetväli, mis teeb meiega koostööd ja kogu planeedil olevaga. See kannab meile informatsiooni kosmose avarustest, läbi meie teadvuse. Inimesed on võimelised  magnetvõre tunnetama kuid mitte nägema. Kui Maa magnetvõre sagedus veelgi tõuseb, siis me oma teadvusega jõuame nii kaugele, et oleme suutelised neid välju nägema ja siis oleme suutelised isegi kvantilist energiat oma DNA ümber nägema.

Maa magnetvõre, või magnetväli, on vajalik inimesele bioloogilise tervise jaoks ning see on peenhäälestatud sobitumaks inimese vaimsesse skeemi, mis on inimese tervise ja õppetundide nimel hoolikalt paika pandud. Iga inimese organ on magneetiliselt tasakaalustatud ehk polariseeritud ning on ta tundlik väliste väljade suhtes. Inimene praegu ei ole võimeline minema oma planeedist väga kaugele kosmosesse, ega saa seda teha pikka aega.

Käesoleval ajal, seoses Maa magnetvõre võngete kiirenemisega, võib inimene tunda suuremat väsimust, kurnatust, nõrkust, masendust või mingit veidrat enesetunnet, kuna me joondume magnetvõre uute sagedustega. Seda keha energiate muutumise protsessi nimetatakse bioloogiliseks rekalibeerimiseks, mis tähendab, et praegusel ajal on muutunud ka meie rakustruktuur ja DNA. Meie ise ei pea selleks midagi tegema, see toimub meiega automaalselt ja sageli une ajal ning võib kohati olla meile ebamugav ja võib põhjustada meile raskusi magamisega, külma ja kuuma värinaid, gripi tunnuseid, kuid need mööduvad kiiresti. Te tunnete neid vaegusi seetõttu, et teie kehas on mingid negatiivsed energiad, mis takistavad teie bioloogilise keha automaatset rekalibeerimist. Need takistavad energiad tulevad pinnale (kas hirm, hirmutavad unenäod vms.), et teie kehast vabaneda. Teie aga ei tea, et see protsess toimub selliselt ja oma hirmuga, et midagi on väga valesti teiega, blokeerite veel lisaks energia vaba voolamise. Ja kui teil tekib küsimus, et kui kaua see protsess kestab, siis ühest vastust siin ei ole, sest see sõltub iga inimesest personaalselt. Ainuke asi, mida te saate teha, on see, et kui te niisuguseid sümptomeid kogete, siis teadvustage endale, et see on minu keha rekalibeerimine ja ärge tundke hirmu, et teiega on midagi väga valesti. Ja kui te hakkate selle vastu ravimeid võtma, siis võtab see veelgi kauem aega. Et sellest olukorrast täielikult terveneda, on teil vaja tervendada ja vabastada oma  kehast sisemestest energiatest need negatiivsed energiad ehk hirmud ja viha jne.

Te võite nüüd küsida, et kuidas need negatiivsed energiad on tulnud meie kehasse? Et sellest aru saada, peame vaatama kolme aspekti:

  1. Meie haavatud sisemine laps
  2. Meie sisemine perekonstallatsioon
  3. Meie enda eelmised elud

Need on kolm aspekti, mis vajavad tervendamist.

Uute energiate toel, ei toimu ainult inimese bioloogilise keha korrigeering ja häälestus, vaid toimub ka inimese teadvuse korrigeering. Inimese tunnetus ja teadvus peavad samuti häälestuma vastavusse uue reaalsusega. See aga tähendab, et me peame nüüd ego-teadvuselt üle minema  tunnetusele. Egoteadvus tähendab seda, et sa elad enesetähtsuses, eraldatuses, võitluses ja ellujäämiserežiimis. Õige või vale, hea või halb, see on duaalsus, milles elab egoteadvus. Sa usud, et pead kogu aeg võitlema, et tuua oma ellu paremaid tingimusi. Kuid see kõik on suur illusioon. Sinu ego mina on sinu enda loodud koletis, kellest tuleb nüüd, uutes energiates kohe lahti lasta. Mida enam tuleb kõrgeimaid kosmilisi energiaid planeedile, seda raskem on egoteadvusega elada, kuna uued energiad ei toeta enam inimestega manipuleerimist, ärakasutamist, valetamist ja varjamist, omakasu püüdlusi ja kontrollistruktuure.

Tunnetama õppimine on uue ajastu ülesanne. Tunnetuse kaudu on võimalik saada puhast ja tõest informatsiooni, mis on peidus inimese sisemestes energiates, aegade algusest alates. Teile võib tunduda, et see on võimatu, kuid võin teile kinnitada, et see on võimalik. Teil tuleb lihtsalt alustada ja ajapikku muutub kõik automaatselt.

Kui me sündisime Maale vanades, kolmemõõtmelistes energiates, siis meie eest oli varjatud see, et kes inimene tegelikult on ja me läbisime oma isikliku elu teekonna läbi Maa pimeduse. Me ei teadnud, et meie keha DNA-s on kogu vaimsuse tuum, milleks on meie Kõrgem Mina, et meie DNA-s on meie Akasha kroonika meie eksisteerimisest alates planeedile Maa, et DNA-s on kogu teave meie tervenemiseks ja kogu meie kõikide elude jooksul kogutud meisterlikkus. Kuid käesoleval ajal, kui uutes energiates toimub meie keha bioloogiline rekalibeerimine, saame hakata seda kõike järk järgult tunnetama, kui me oleme vabastanud oma keha energiatest kõik negatiivsed, madalasageduslikud energiad.

Edasi räägin teile Kritallvõrest ja Akasha kroonikatest ja miks need meile olulised on.

Gaia Kristallvõre asub ümber Maa ja see on Maa kõige välimine võre. Ta on  Maa võre, mis on esoteeriline ehk vaimne võre, mis laotub üle planeedi ning hoiab eneses planeedi eluenergiat ja meie igaühe eluenergiat. See mäletab kõike, mida inimesed on teinud ja kus nad seda on teinud, see on koha spetsiifiline. See on mälu ka kõigest, mida on paigutanud sinna Plejaadlased. Kristallvõre oli Plejaadlaste poolt loodud just sellel eesmärgil, et kui saabub sobiv hetk ja inimkonna teadvus saavutab teatud taseme, siis kristallvõresse talletatud informatsioon vabaneb realiseerimiseks. Kristallvõre hoiab endas ka teavet sellest, kes me tõeliselt oleme ja kes me oleme olnud. Kristallvõre säilitusmaht on piiritu.

Ka kristallvõres on toimunud nihe ja olulisem, mis kristallvõres aset leiab, on inimeste võime oma minevik ümber kirjutada ehk inimestel on võimalik tervendada oma Akashad ehk eelmised elud.

Akasha kroonikad on olemas olnud Maa loomise algusest alates. Nad asuvad sügaval maa sees ja sinna ei ole võimalik minna füüsilisel tasandil, sest need kroonikad on salvestatud eeterlikku-kristallilisse mittefüüsilisse tasandisse. Me võime neid ette kujutada erinevate eeterlike raamatukogudena, milles sisaldub kogu teave inimeste kohta, loomade, taimede, mineraalide jne, mis kõik sisaldavad kogu Universumi pärimust. Neid kroonikaid oskasid kasutada arukad iidsed kultuurid, kaasa arvatud indiaanlased, tiibetlased ja paljud teised.

Kuid inimese isiklik Akasa asub tema DNA-s, kuhu on salvestatud kõik inimese kehastused Maale. Kui inimene esimest korda sünnib Maale, siis Loomise Koopasse tekib eeterlik-kristalline  kriips ja iga kord, kui inimene lahkub Maalt, siis enne hingekoju minemist, läheb tema hing Loomise koopasse, kus salvestatakse tema selle maapeal elatud elu, emotsioonid ja tunded, eeterlik-kristallisse energiasse. Ja nii iga kord, kõikide Maal elatud elude jooksul. Kristallstruktuur on see, mis mäletab meie energia vibratsiooni (meie emotsioone ja tundeid), milliseid inimene tundis,  nendes maapeal elatud eludes.

Kõik, mis me oma eelmistes eludes oleme kogenud, see jääb meie energiavälja ja kui see on tervendamata, siis see mõjutab meie praegust elu ja mõjutab ka seda, kuidas me loome tulevikku. Samuti see, milline on meie uskumuste süsteem täna, mõjutab seda, millist tulevikku me endale loome. Kui oleme minevikus kogenud midagi väga negatiivset, siis läbi selle, et meie minevikus on olnud see negatiivne kogemus, on meil “tumedad klaasid/läätsed ees”. Siis sa näed kõike seda, mis on sarnane kogemus tulevikus, läbi oma valukeha. Kuni see lääts ees on, siis me ei näegi asju paremini, kuna hirmu filter on ees ja seetõttu me ei saa elada oma täieliku potentsiaalina.

Võib olla on teie seas ka neid, kes ei usu, et me oleme Maale kehastunud tuhandeid kordi. Ma mõistan teid, kes seda ei usu, sest me elasime kolmemõõtmelises dimensioonis, mis oli duaalne, inimesel oli blokeeritud teadmine eelmiste elude kohta ja teadmine, kes me tõeliselt oleme.  Kuid meie iidsed teadsid seda ja samuti šamaanid, kes olid saanud selle teabe oma esivanematelt. Aga miks enamus inimesi ei suuda meenutada oma eelmisi elusid. Selle üheks põhjuseks on see, et inimese sisemistes energiates on surmahirm. Me oleme läbi oma hinge ja emotsioonaalkeha kaudu seotud  eelnevate kehastustega, emotsioonaalkeha kannab meie eelnevate elude mustreid, milles on ka negatiivsed energiad. Nii surmahirm, kui ka kõik muud negatiivsed energiad tuleb oma keha energiatest vabastada ja siis on võimalik praeguses, uues energias, ühenduda oma akashaga ja saada sealt informatsiooni.

M.A.Väljataga on meditatsiooni plaat nimega „Sinu kõrgem mina, näitab sulle“. Selle plaadi abil on võimalik oma eelmistesse eludesse tagasi minna. Ja veel ma soovitan teil lugeda Michal Newtoni esimene raamat „Hinge rännak“ ja teineraaamat on „Hinge saatus“. Nende raamatute kaudu, saate samuti tõestuse, et me oleme kehastunud planeedile tuhandeid kordi.

ME KÕIK OLEME KRISTALLVÕRE  HOIDJAD UUE MAA REAALSUSTES, kuna  Oma Valguskeha Kristallstruktuuris me hoiame iidseid teadmisi ja holograafilise Valguse Võtmekoode kogu inimkonna jaoks. Kõrgemad tasandid, kõrgemad sagedusribad on juba füüsiliselt reaalsed, kus me täiuslikult eksisteerime. Meie ülesanne on sinna kohale jõuda. Selleks on vaja avada oma süda ja seista oma jõus. Käesoleval ajal keha konstrueerib end ümber ja vabastab end vanadest jäljenditest. Me oleme täitnud vana inimeesmärgi ja liikunud nüüd Uuele Maale. Kui usud jätkuvalt vanu hirmupõhiseid reaalsusi, muutuvad need sinu jaoks taas reaalseks. Uuel Maal pole midagi mille vastu pead end kaitsma. Selle uue raamistikuga töötades näed kõiki alternatiivseid tegelikkusi, mis on nüüd saadaval. Igal Valgusolendil ehk meil, on võime näha Uut Tsivilisatsiooni, mis on juba välja kujunenud. Oma uneajal me töötame kõigis dimensioonilistes reaalsustes, mis pole füüsilises nähtavad. Uni on meile kingitus, mis laseb meil teha seda mis ärkvelolekus pole võimalik. Me ühendume seal teiste Valgusolenditega, kuid selleks tuleb muuta oma tajumist, avardades südant ja meelt iseendas.

KES ME SIIS TÕELISELT OLEME.

Algselt me oleme tulnud planeet Maale 100 miljardilise tähesüsteemi, 100 miljardilisest galaktikast. Meie eellased on Plejaadid ja Siiruslased. Planeedil Maa me oleme 7 miljardi inimese seas unikaalse geneetilise ülesehituse ja sõrmejäljega, ülimalt oluline inimene, ja oma südametes me kanname Jumalikku Tõde. Me sündisime selleks, et jumalikkus saaks väljenduda meis isikupärasel moel, et elada koos oma ainukordsete annete ja oskustega. Sa oled palju enam kui sa arvad. Kogu Universum koondas energia selleks, et sa saaksid täna siin olla. Me oleme mõõtmatud ja piiritud ja eksisteerime paljudes erinevates paralleelsetes mõõtmetes/ajajoontes.

Me oleme igivanad, Paljud meist on siin planeedil Maa olnud 50 000 aastat. 50 000 aastat tagasi olid mõned meist lemuurlased, mõned sumerlased, mõnedest said hiljem egiptlased. Te valisite mõned kõige kõrgetehnoloogilisematest ühiskondadest mis sellel Maal eales olnud on ning seda ei määratletud mitte masinate vaid teadlikkuse kaudu. Vaadake, niisugune on teie tajumisvõime.

Kõigi inimeste maapealsel eksistentsil on üksainus põhjus: „õppetunnis olemine, kogu terviku vibratsiooni tõstmise eesmärgil“. Inimese elu loob energiat ja see energia on terviku jaoks väärtuslik, sest muundab negatiivsust. Teie eesmärk on läbi vaba valiku muuta selle planeedi vibratsiooni ja tõsta see nii kõrgele kui võimalik. Testi lõpuks mõõdetakse see energia ning lisatakse millegi muule, mis on Universumis, kuid millest me veel aru ei saa. See, milles me interdimensionaalselt ja universaalselt osaleme, on sügavasisuline ja siinoleku ajal ei tea me sellest midagi ja me oleme ise andnud nõusoleku selles testis osaleda. Kuid inimese elu ei ole inimolendi test, vaid see, mida me läbime, on energiaproov, mida Universum ise teha ei suudaks. Meie vabatahtlikuna nõustusime tulema inimestena planeedile, teadmata, kes me tõeliselt oleme. Energeetiline loor on takistanud meil nägemast iseenda reaalsust, minevikku ja teiste inimelude reaalsust. Kuid nüüd, praegusel ajal, toimub Maa võresüsteemi ümberjoondamine, et ette valmistuda meid viimasteks aegadeks. Põhimõtteliselt tagatakse meile magnetilises mõttes korrektne kiht, mis võimaldab inimeste eksisteerimist ja elamist tasakaalustatud valgustatuses. Esmakordselt saab võimalikuks täielikult haarata tingimusteta armastuse väge ning kasutada seda planeedi tervendamiseks.

ARMASTUS ON VÄGI, armastus ei ole lihtsalt sõna ega lihtsalt tunne. See on jõuallikas, see on energia. Me saame alati selle poole pöörduda ja see on alati meile saadaval. See on Universumi lubadus, see on kõiki ühendav niit. Armastuse asemel võib ka öelda „Jumalik allikas“. Kui sa pöördud jumaliku allika poole, siis ta reageerib kohe.

Kui inimene sünnib Maale, jääb ta ühendatuks 3 energiaga. Üks osa tema hinge energiast jääb hingekoju, üks osa on alati ühenduses Kõige Olemasoleva Loojaga ja kolmas hingeosa on tema füüsilises kehas Maal elades. Nii toimib kolmainsus, mis on meile religioonidest tuttav. Ja seetõttu ongi inimesel võimalik Maa peal elades, külastada oma eelmise elusid, tervendada oma hingeperekond, ehk perekonstallatsioon, kuna need energiasidemed on meie sismistes energiates ja seetõttu me oleme energeetiliselt nendega igaveseks seotud.

Selleks, et me suudaksime suhelda oma kehaga, oma rakustruktuuriga, DNA-ga, kaasasündinuga, on vaja puhastada ja tervendada oma keha energiatest negatiivsed energiad.

Meie DNA-s asub kogu meie vaimne tuum, DNAsse on kätketud meie Kõrgem Mina, kogu meie tervenemine ja meistelikkus ja ülestõusmise tedvus. Ja see kõik töötab meiega bioloogilisel tasemel. Meie kehas olevad triljonid DNA molekulid on pidevas ühenduses teine teisega, lakkamatult ja katkematult. Seega meie DNA on tõeline esoteeriline juhtimiskeskus. See on väli, mis ümbritseb triljoneid osi, mis kõik teevad tööd ühtse välja vahendusel, mis on ühtne süsteem mille nimeks on kaasasündinu.

Kaasasündinu on üks osa meie sisemisest keha energiast ehk meie rakusüsteemis on teadvus, millest meie aju ei ole teadlik ja millest pole meile varem räägitud. Kolmandas, duaalses dimensioonis, puudus meil võimalus selle energiaga kontakteeruda. Kuid uue aja energiates on see nüüd täielikult võimalik. Sõna „kaasasündinu“kajastab ideed, kus meil on kaasasündinud omadus, teha teatud asju, kuid me ei oska neid teha. Ehk siis sinus on olemas targem sina, mis on mõistusega kehasüsteem, mis hõlmab meie füüsilise keha iga osa. Me oleme siiani arvanud, et meie aju kontrollib meie keha funktsioone. Kuid tegelikult see ei ole nii, sest meie kehas on veel nn.“Kaasasündinu“ energia, mis on palju targem, kui meie aju ja teab kõike, mis meie kehas toimub, sest Kaasasündinul on ühendus meie südamega, aju ja käbinäärmega.

Kinesoloogia ehk lihastestimine on just kasutanud kaasasündinut, et tead saada, mida meie keha vajab ja mis koguses. Samuti on ka homöpaatia tööriistaks olnud just kaasasündinu.

See, kuidas kaasasündinu töötab, seda on meile kõigile praegu, uues maailmas vaja teada. Tegelikult keha teadvus olete te ise, te olete oma rakustruktuuri peremehed ja seega saate oma kaasasündinuga suhelda. See tundub teile olevat võimatu ja uskumatu, kuid kinnitan teile, et praegustes, uutes energiates  on see reaalselt võimalik. Kaasasündinu on ootel, ta on valmis korralduse saamiseks.

Kui te ütlete oma kehale, täie veendumusega, et te olete terve, siis kaasasündinu, hakkab seda täide viima. Kaasasündinu tegutseb vastavalt teie mõttemaailmale. Seega te peate olema, käesoleval ajal, väga tähelepanelikud mida te räägite ja milliseid sõnu kasutate, sest kaasasündinu kuuleb, mida te räägite ja toimib vastavalt teie sõnadele. Kui te kogu aeg räägite oma haigustest, muredest ja hirmudest, siis nii ka jääb ja te ei tervene kunagi. Kaasasündinu töötab mõlemas suunas, nii tervenemise, kui ka suremise suunas. Kõik oleneb teie programmeeringust. Seega on kaasasündinul teie tervenemise protsessis suur roll. Tema on teist targem, sest on teiega kaasas olnud, kõigis teie eelnevates kehastustes, kuid samas ta suhtub teisse sellisena, kuidas te ise endasse suhtute. Kui me jõuame oma arengus veelgi kõrgemale tasemele, siis just kaasasündinu hakkabki tegelema meie tervendamisega. Tema on tark teadvus ja teil on temaga ebatavaliselt jõuline side, millest vaimsuse tasemel ei ole meile varem räägitud. Spontaanne remissioon ehk hetkeline tervenemine on toimunudki kaasasündinu abiga ja uutes energiates hakkab see väga võimsalt tööle.

Me kõik kindlasti sooviksime, et hetkelise tervenemise võimalus oleks kohe praegu olemas. Kuid kuna planeet Maal, eksisteerib vaba valik, siis tihtipeale pidurdame oma tõekspidamistega ja vanade dogmadega seda võimalust. Kuid kaasasündinuga suhtlemine on käesoleval ajal täielikult võimalik, see on oma kehaga sissepoole rääkimine, oma kehaga sõbraks saamine. Muide seda õpetas meile juba Luule Viilma, et on oluline, saada oma kehaga sõbraks.

Mida inimene peaks reaalselt tegema, et toime tulla nendes uutes energiates.

Kõige esimeseks peaksite aru saama ja endale teadvustama, et  vanad õpetused, tõekspidamised, dogmad, käitumis harjumused jne. ei toimi enam uutes energiates. See on esimene asi, millest peate lahti laskma. On vaja lõpetada vanade reeglite järgi elamine. Kuid seejuures te peate aru saama, et see ei tähenda seda, et need oli valed. Ei, nad toimisid hästi vanades energiates, kuid teil ei ole enam võimalik nende järgi elada uues energias. Miks see nii on? Aga sellepärast, et vanades energiates põhinesid  kõik reeglid, tõekspidamised, käitumismustrid jne. hirmul ja manipulatsioonidel. Inimesele tekitati kogu aeg hirmu, kui sa nii või naa ei tegutse, siis sinuga juhtub midagi halba, ühiskond mõistab sind hukka, jne.

Teiseks peaksite vabastama enda sisemistest energiatest kõik madalasagedused energiad,  viha, hirm, kurbus ja eriti surmahirmu, mis on põhiline takistav energia, et te ei saa ühendust oma sisemiste energiatega. Me oleme kõik oma eelmised kehastused pidanud elama surmahirmus, sest aeg ja ühiskonnad külvasid seda hirmu. Meie kõigi sisemistes energiates on tugev surmahirmu energia.

Ja kui te olete tervendanud ka oma sisemise perekonstallatsiooni ja eelmised kehastused, siis on kõik  tervendamist vajavad aspektid tervendatud ja teie keha sisemestes energiates ei ole enam negatiivseid, madalasageduslikke energiaid ja teie bioloogiline keha, saab siis loomulikul viisil joonduda pidevalt vibratsiooni tõstva Maa magnetvälja sagedusega. Ja siis on teil võimalik oma sagedust tõsta uutesse võimsatesse energiatesse ja teie kehas aktiveerub kogu teie võimete potentsiaal ja 5D sagedus, sest sinu füüsiline keha on tervendatud ja sul on nüüd võimalik saada tugev ühendus oma energiakehaga ja astraalkehaga.

Me saame terviklikuks siis, kui kõik meie katkised osad terviklikuks kokku tulevad. Aga me peame ise need kokku kutsuma.

KVANTÜLEMINEK  toimus juba 2013.a. ja me elame sellest ajast alates kvantajastus. Ja seda tõdemust on kinnitanud ka meie füüsikud ja teadlased, et me elame muutunud mõõtmes ehk dimensioonis. Füüsikud on jõudnud järelduseni, et planeet Maa dimensioon muutus seetõttu, et „must auk“ lõpetas oma tegevuse. „Must auk“ oli uks, mille me teiega koos läbisime ja seejärel see uks sulgus. Kuid „musta augu“ asemel avaldus uus objekt, mille teadlased 2014.a. avastasid ja selleks on „Magnitar“ ehk Pulseeriv Täht, mis igas suunas saadab välja või pihustab vedelat magnetvälja. See aine on mõistuslik ja koosneb graanulitest. Seega, me asume praegu peen-mateeria esimesel astmel ja Magnitar on löönud särama sinise valgusena. On saabunud aeg, kus kõik toimub peenmateriaalses maailmas, kus kõik toimub mõtte jõul, kuid paraku, käesoleval ajal, me ei ole veel nii tugevasse mõttejõu kontsentratsiooni ja eneseteadvusse jõudnud, et suudaksime mõttejõul asju materialiseerida. Kuid Indias elanud Shai Baba, näitas inimestele, et see on võimalik.

Seega, kui me varem pidime vastutama oma tegude eest, siis nüüd, uues energias vastutame oma mõtete eest. Kvantväli toob inimestesse „selgetnägemise“ ehk selgelt teadmise. Te ise ei tarvitse seda teada, kuid ühtäkki, mingis situatsioonis, on see teadmine ja kogemus teis olemas. Meie aju on muutunud ja ta ei kasuta enam meie poolt õpitut vaid leiab leiab loovalt täiesti uusi lahendusi. Praegu on vaja meil kõigil arendada sügavamat tunnetust, see on uus suhe Maailmaga. Sa väljendad oma tahet ja Universum hakkab ehitama sulle sündmuste jada, mis viib sinu soovi täitumisele, kui see on sinule kõrgeim ja parim.

Teadlased on tõestanud, et muutunud on aeg, muutunud on energia ja kiirgus, on muutunud Päikese valgus ja gammakiirgus ja muutunud on inimeste taju ning me muutume samm, sammmult nendeks mitmemõõtelisteks olenditeks, millisteks me oleme loodud, koos kõigi kõrgemate jõududega. Pidevalt toimub arvukalt avastusi seostest mõtlemise ja funksioneerimise vahel ja on hakanud tööle südame aju.

On tõestatud, et energeetilisi tšakraid on meil palju rohkem kui 7, vaid on 12, 49 ning nad lähevad Galaktilisest keskmest välja ja edasi. Siis toimubki see hetkeline materialiseerumine, et Kõiksus, Kõrgem Tarkus avab meile juurdepääsu. See toimub siis, kui me väljendame KAVATSUST. Sellepärast on tähtis mõelda ehk enne mõelda, kui järgi mõelda! Armulikkus ja tänutunne aitavad meil kogeda kvantvälja armastuse ja tarkuse voolu. On olemas maagiline fraas, mida me kõik peaksime praegusel ajal kasutama –  MINU REAALSUSES ÕNNESTUB KÕIK.

TÕDE või VALE 

Kui me loeme või kuulame endale uut infot, siis alati me mõtleme, kas see on ikka tõde. Ja see on meie meele peamine dilemma, mille ees seisame me kõik. Kui loetu ja kuuldu sobitub meie sisemise tunnetusega, siis me usume, et see on tõde. Aga mis siis, kui ma ütlen teile, et iga asi ongi tõde. Teadvuse jaoks ei ole olemas valet, vaid on erinevad tõed. See, mida sina usud, on tõde sinu jaoks ja need tõed võivad täielikult üksteisele vastu rääkida.

Me oleme mitmemõõtmelised olendid ja hõivame teatud sagedust. Igas sagedusribas on oma tõed. Inimene suudab näha vaid seda tõde, mis sagedust ta hõivab. Me ei suuda näha kõrgemat tõde sellest, kus me hetkel asume, sest tõde sõltub teadvuse tasemest.  

 SUHTLEMISEST  UUTES ENERGIATES. 

Kõrgemal suhtlustasandil saame suhelda siis, kui me kõnetame suhtluspartneri olemust. Sisemise jumalikkuse tasandil suhtlemine on austuse ja alistumise akt. Me astume kõrvale oma isiklikest väikestest huvidest ja laseme ülimal teadvusel ehk puhtal olemusel, suhelda läbi mõlema osapoole. Sellisel tingimusel saab see suhtlus teie vahel kõige täiuslikumaks energiavahetuseks ja loodud saab win,win, win ehk võit, võit, võit olukord, kus võidad sina, võidavad teised ning võidab ka maailma energiaväli. Niisugune suhtlemine annab meie puhtale põhiolemusele võimaluse ühenduda kõigi teiste tuumolemustega. Need puhtad ja selged taotluskoodid, töötavad Universaalsete resonantsi ja külgetõmbe seadusetega. Te peaksite hakkama niisugust suhtlemist kasutama igapäevaselt, nii oma perekonnaliikmetega, sõpradega, kolleegidega ja ka võõrastega kohtumisel.

Kui teil on mingi kohtumine teise inimesega, siis esimeseks avate oma südame keskuse ja seejärel saadate oma südamest tervituseks kaasvestlejale armastuse kiire. Armastusekiire väljasaatmisega muutub energiavälja resonants teie vahel ja see avab teid mõlemaid puhtamale energeetilisele suhtlustasandile ja seejärel annate korralduse oma sisemisele jumalikkusele, et soovid selle inimesega sisemise jumalikkuse tasandil suhtlemist.

Ma edastan teile ühe teabe, mida võib olla kõik veel ei tea. Uutes energiates, ükskõik mida me soovime, me anname selle teostumiseks korralduse. Ei palve ega taotlus ei liiguta uutes energiates midagi. Me anname korralduse isegi Kõige Olemasoleva Loojale, kui me tema poole pöördume.

Sisemise jumalikkuse suhtlemise korraldust saab anda ka eelnevalt, kui te teate või tunnete seda inimest. Selleks saate visualiseerida enda ette inimese, kellega te soovite sisemise jumalikkuse tasandil suhtlemist ja siis annate alljärgneva korralduse:

„Annan korralduse oma sisemisele jumalikkusele, oma tuumolemusele, ühendada ennast (selle inimesi nimi) sisemise jumalikkusega ja annan korralduse, et edaspidi, alati toimub meie omavaheline suhtlus Jumaliku suhtlustasandi ühenduse kaudu nii, et kõik kulgeb meie vahel vastastikku kasulikul ja toetaval moel, kõigi kõrgemaks hüvanguks.“  „See on sündinud, see on sündinud, see on sündinud“ „Ma tänan! Ma tänan! Ma tänan!

Uskuge, et te hakkate kogema hoopis teistsugust suhtlemist nii oma pereliikmetega, kui ka teistega. Õpetage seda ka oma lähedastele, sõpradele, kolleegidele. Mida rohkem inimesi niimoodi suhtlema hakkab, seda kõrgemaks me kõik koos tõstame oma ümbritseva keskkonna sagedust kuni ühisvälja sageduseni välja.

Ja lõpetuseks räägin veidi Corona viirusest. Te olete ise kindlasti juba lugenud erinevaid versioone, kuid mina edastan teile mõne lausega, mida on meile kanaldatud selle kohta.

Kui esitati küsimus, et kas Corona oli meile vajalik, siis vastus oli, et see on meile vajalik, sest see oli olemas meie Välja potentsiaalides, kuna see oli inimkonnale kiirem tee Uue Maa energiatesse ja sellel on otsene side planeedi teadvuse nihkega. See olukord peatas kõik selle, mida on vaja alustada uuesti. Sest kui midagi käivitatakse uuesti, siis see muutub puhtamaks, paremaks, sest siis ei korrata enam vanu vigu ning tulevad esile uued võimalused. Tehakse ümberlaadimine ja see on vajalik selleks, et valgus saaks välja tuua pimeduses peidus olevad asjad. Corona loo algus ei ole meile veel teada ja see avalikustatakse hiljem Ja siis me jõuame arusaamisele, et haigus ei olnud inimese poolt loodud, vaid see pääses kontrolli alt välja ning selleni viis inimlik eksimus. Kuid see olukord käivitus vajalikul ajal (oli potentsiaal), sest see oli ainus võimalus panna inimesed nn. „põlvili“ selleks, nad saaksid aru, et vanaviisi ei ole võimalik enam planeedil toimetada. Kunagi varem ei ole juhtunud, et mingi olukord oleks loonud sellist üleplaneedilist ühtsust ning seda isegi sõjad mitte. Meile on antud teada, et me tuleme sellest välja, kuid praegu aume „O“ energiates, kus kõik tuleb pinnale ja saab avalikuks, mis oli meie eest varjatud. Uus teadvus ei põhine enam vanadel võimustruktuuridel, kontrolli ja teadvuse allasurumisel, vaid armastusel, ühtsusel ja kaastundel.

Uus Maa ON SINU SEES. Sina liigud sinna läbi iseenda sisemuse ja tood selle väljapoole nähtavaks. See tähendab, et meie elusid hakkab juhtima Hinge energia. Me saame loojateks ja ülestõusnud Meistriteks. Me hakkame looma hoopis kõrgemal tasandil ja oma unistusi täide viima. Me ühendume kõik uude võrgustikku, kus igal ühel on täpselt oma õige koht ja eesmärk selles maailmas. Vana maailm püüab veel nii palju kui saab kutsuda sind tagasi võitlusesse ja hirmuenergiasse. Kuid Evolutsiooni eest ei ole võimalik kuskile põgeneda ega ennast kuidagi kaitsta selle eest. Kui hing ei ole selleks valmis, siis ta lahkub Maa tasandilt. See, milliseks inimkond muutub, on üle inim-ettekujutuse. Elu sellisena nagu me seda siiani tundsime muutub täielikult. Ühisteadvus, armastus, austus, pühadus ja osa Kõigest Mis On, saab igaühe kogemuseks, kust lähtub kogu edasine Loomine juba palju kõrgemal tasandil. Inimkonna suured unistused saavad samm-sammult teoks. See millest sa hetkel teadlik oled on vaid väike osa.

Avanema hakkab kõrgem Süda ja tohutu armastusetunne mis puhangutena välja lööb. Sa ei saa pisaraid pidama teatud hetkedel sest näed selle maailma ilu ja ülevust. See aina kasvab ja laieneb. Võid tunda ka ekstaasihetki oma elus, kus viibid täielikus õndsustundes mis aga ei püsi kaua.

Järgmine samm on Kristallvõrgu aktiveerimine füüsilises kehas ja Valguskeha sinu keha sees hakkab kõike ümber kujundama. Sel ajal algab ka teiste kehastuste (nn eelmiste elude) ja paralleelreaalsuste puhastus ja ajajoonte kokkukukkumine. Kõikide hinge aspektide ja reaalsuste puhastus on samuti tohutu protsess mis võib kesta aastaid. Sel ajal hakkab kehas toimuma Galaktivatsioon, täheväravate aktiveerimine ja avamine. Täheväravad eelnevalt puhastatakse ja selleks ongi vajalik kõikide eksistentside ja ajajoonte puhastamine.

Kui sa otsustad liikuda kõrgemale hakkab sinu teadvuseväli fluktueerima ehk kõikuma ja liikuma nende kahe dimensiooni vahel. Ühel päeval võid sa viibida 3D tasandil ja teisel päeval 5D tasandil. Või ühel päeval 3D tasandil ja siis nädal aega 5D tasandil. Sa oma sagedusega liigud pidevalt neis kahes paralleelreaalsuses. Kui sa hakkad elama 5D reaalsuses siis sa ikkagi näed ka mis toimub 3D reaalsuses sest kollektiiv asub veel seal ja sa saad sinna liikuda, et näha mis seal toimub, sest oled samuti osa kollektiivteadvusest. Sinu isiklik kogemus aga muutub üha enam mida rohkem sa end vanast puhastad. See liikumine ajajoonte vahel toimub nii et alguses oled sa rohkem inimlikul 3D tasandil ja vähem 5D tasandil aga ajaga sa tõused sinna üha kauemaks. Tegelikult sel hetkel kui otsustad osaleda Ülestõusmise protsessis liigud sa 4D tasandile mida nimetatakse ka Vikerkaaresillaks ja seal sa kogedki nii 3D kui 5D kõikumisi.

Häälestuge igapäevaselt rõõmu, armastuse, tänu või imetluse tunnetele. Leidke midagi, mis rõõmustab teid iga päev või tund, paar minutit päevas.

 5D ei ole meie Teekonna lõpp vaid alles kõrgematele dimensioonidele liikumise algus. See teekond saab meie jaoks olema täis avastusi, üllatusi, saladusi, maagiat ja imesid.

Ma loodan, et saite minu loengut kuulates, teadmise, kui oluline ja suurejooneline see on, mille osalised me käesoleval ajal oleme ja kui oluline on 5 dimensioonis see, mida sa iga oma päevaga teed ja mida valid. Elage hetkes ja hoidke end oma keskmes, oma südames ja võtke oma kehasse teadmine, et praegune torm möödub ja saabub suur rahu. Inimkonnale suurimaks kingituseks, Kõige Olemasoleva Looja poolt, on vaba tahe ja õigus valikuid teha. Praegu on oluline elada oma Tõe põhiselt ja omandada oskus SALLIDA  TEISTE  ERINEVUST.

Me saame maailma paremaks muuta ainult läbi enese. Mida rohkem inimesi enesega kooskõlas on, seda rohkem me kiirgama välja rahu, tasakaalu ja harmooniat, millest saab osa terve planeet MAA.

MEIE  KÕIK  OLEME  UUE  MAA  LOOJAD!

Valguse ja armastusega,

Energeetiline tervendaja Jane

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga