VEEL KORD 2022 AASTA AVALDUMISTEST

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Mu partner on maininud, et teie ümber on küllaldaselt varjatud valemeid, mille olemasolust teil aimu ei ole, ega te ei saa nendega tutvuda. Nende esile tulek ongi üleminek, mida ennustasid iidsed ja nüüd ongi kätte jõudmas aeg, kus varjatud asjad hakkavad teile avanema. Sellest on teadlikud, teatud määral, teie astronoomid ja astroloogid ning see avaldumine on õigeaegne. Mul on kavas teile rääkida rohkem ajalistest tärminitest. Mitte ülemineku tärminitest, vaid teie vaimsuse ajalistest tärminitest.

Seega, see 2022 aasta, saab olema Avanemiste aasta.

Aga inimese lineaarne mõistus arvab, et igal aastal peab olema oma energia. Kuid see ei ole nii. Üleminekul kaasneb esimesena avanemine, mis ei ole millegi seni varjatu avanemine, mõneti võib avaneda ka see, mis polnud varjatud ja see avaneb uuel viisil ehk selgemalt. Inimolemuse duaalsus on muutumas ja see on alati kutsunud esile vaidlusi, kuna teie arvates inimloomus on alati olnud staatiline vorm. Need, kes on tegelenud inimteadvuse uuringutega, teie psühhiaatrid, psühholoogid või teadlased, võtsid kasutusele väljendi „inimloomus“ ja tegid selle seaduseks – nagu Newtoni seadus. Seetõttu inimmõistuses kõik pöörleb selle seaduse ümber ning sellest on saanud teile dogma, alustala, mis selle seaduse alusel, ei muutu kunagi.

Aga kui siiski muutub?

Oleme palju aastaid rääkinud tuleviku stsenaariumitest. Kuid paljud on võtnud seda, kui Krayoni naiivse kanali jutuks, kus on alati lubatud, et kõik saab korda.

Kuid kallid, teil ei ole sõdu  olnud juba pikemat aega. See on märgis. Olete läbi tulnud paljudest asjadest, mis on olnud märgisteks, millised on sündinud aegamööda, ega ole põhjustanud mingit Valguse pidu. Nüüd äkki midagi toimub, erinevalt senisest, isegi sõda.

Kui paljud teist hakkavad mõistma Üleminekut ja muutusi selles?

Nüüd teil on avanenud võimalus rääkida teine teisega, isegi kaugete vahemaade tagant. Mõnedki, kes vaadtavad tänapäevast tehnoloogiat, ütlevad, et see on halvim, mis kunagi on olnud. On ka teisi, targemaid, kes on rahul, et saab isegi näha video kaudu teine teist. Üle 70 aasata tagasi ei saadud näha teine teist, üksnes räägiti ja kirjutati toimuvast. Siis ei teatud teine teisest suurt midagi, et kes nad on, millised on nende pered jne.

Kuid nüüd on teisiti. Ja see on väljaspool poliitika raame, on väljaspool raame, mis kehtisid üle 70 aasta tagasi. Ja nüüd saate vaadata näost näkku, rääkida teine teisega, erinevates keeltes, ja see ei ole takistuseks, kuna keelt on võimalik kohe tõlgita. Kõik eelpoolöeldud, loob kooskõlastuse reaalse valguse suhtes ja seda kõike te ka käesoleval ajal kogete.

Nüüd kerkib oluline küsimus, et mis siis jääb sellises olukorras veel varjatuks?

Kuid tänu teie kultuurile, teie ühiskonnale, kõik, mis teile varem on räägitud, mida olete õppinud, oli maha surutud, või ümber lükatud väitega, et seda ei ole, ega saa olla. Nüüd on kätte tulnud aeg, kus tuleb järele mõelda, et mida ja millest on teile räägitud. On aeg analüüsida Krayoni sõnu, et paremini mõista, kas need on olnud ikka pettus. On aeg analüüsida ja näha, kas neis on olnud nõudmisi või palved, leida armastust teine teise vastu, ärgata oma mõistva Mina poole, et jõuda enese mõistmiseni.

Te olete olemus, mitte füüsiline keha, ega mõistus, vaid vaimsuse essents, millel ei ole ei algust, ega lõppu. Olete osa Loojast, osa tema jumalikust loomingust. Kuid vaimsus on olnud varjatud teie eest ja see on olnud kõige suurem asi, mis on olnud varjatud teie eest. Teil on võimeid, olenemata sellest, mida on teile rääkinud mistahes vaimne liider. Teil on võimeid olla kontaktis oma olemusega – oma enda vaimsusega.

See oleks taas silla ületamine, et jõuda oma vaimsusesse.

See oleks teile üks suurimatest avanemistest.

Selles hakkate aduma teadvuse väge, mis on teie päralt. Mis oleks, kui te võtate seda kui energiat, mis kandub väljasse, eetrisse, ning tõepoolest muudab midagi, isegi väljaspool planeeti ning sellele on võimalik saada kohe ka tõestusi.

Mis oleks, kui see energia oleks millekski, millega saaksite liituda, mis on universaalne, see on tohutu, see on mõõtmatu potentsiaal. See on otsene Looja teadvus teis, mis annab teile elu ja mõistmist ja positiivsust kõigile, kes seda vajavad ning see on võimas. Ehk leiate end varjatud energias, milline teab teist ja mis on toeks paljudele, kuid varajatud nende eest. Kuid teie, Valgustöötajad, Vanad Vaimsused, võtate selle kasutusse, selle, mis teil on ja jagate seda kõigile, planeedil olevatele. Just seetõttu olete neil aegadel siin.

Inimesed küsivad, et mis saab edasi?

Seda nad küsivad seetõttu, et ei usu sellesse. Nemad ei usu, et tõuseb päike ja et tunneli lõpus hakkab paistma valgus. Te olete siin, et näha seda. Üleminek on valmis avanemiseks.

Vaat, kes olete, Vaat, milleks olete siin.

Kallid, nende aegade avanemine ei ole pimeduse avanemine, või muude asjade avaldumine. See on teie vaimsuse suursugususe avaldumine, mille olete saanud kaasa juba sündimise ajal, sest  olete sündinud suursugustena. Selline on teie avaldumine. Tunnistage seda ja arenege.

Teie Isiklik Armastus.

Teie planeedil, käesolevala ajal, toimub kiirendus ja see on toonud esile palju sellist, mis on teile osutunud kättesaadavaks. Varem te ei uskunud, et on olemas selline loovuse läte, mis on täis armastust, millega saavad suhelda miljardid inimesed üheaegselt. Lähtudes sellest, ka mina, Krayon, olen samuti pärit Lättest ja olen teadlik teist kõigist.

Kas teie, istudes siin toolidel, usute või mitte, et on midagi enamat, kui Jumal, kellest on räägitud teile nii kirikus, kui ka mujal. Mida soovite antud hetkel veel teada või õppida, mis muudaks teid, et saaksite minna siit ära teistsugusena, kui siia tulite. Siin, kanaldusel, toimub mõistmise ja tunnustuse taseme tõstmine, mis võiks avada teile tõe sellest, kelleks te tegelikult olete.

Te olete Looja osa, kellel on võime, kuulata ja tunnetada kõiki oma osi korraga. Mõistes seda kõike, võite hetkeks peatuda ja avada endale enda pale, olemuse., kogu oma vaimse olemuse. Mõelge sellele kui puhkevale õiele, mis oli pikka aega avanemata nupp, mis jõudes küpsuseni, hakkab avanema aegamööda kauniks õieks  ja mis oli ka tema eesmärgiks. Selles avaneb midagi enamat, kui oskate arvate, kui külvate selle seemne.

Sama toimub ka teiega, kes te tutvute selle sõnumiga. Mõtiskledes ja analüüsides kuuldut, teis hakkab puhkema mõistmise õis. Ehk, võite isegi avastada, et on puhkemas midagi muud, mida kuulsite selles sõnumis.

Kallid, olge valmis, te olete avanemas vaimselt. Just selle nimel olete tulnud siia, just selle nimel olete planeedil neil aegadel. Teadvustage seda endale hetkeks, siin on õige koht selle mõistmiseks, mõistmise ja armastuse tunnetamiseks. Siis ehk saate aru, et seda tunnetust olete ammu oodanud. Te olete väärt seda, selle nimel olete siin, planeedil ning midagi muud teil ei ole vaja teha – üksnes mõista. See on teie privileeg, teie suursugususe väärtus – olla valmis puhkemiseks.

Valik on teie,  kas avaneda või mitte.

Nii on see alati olnud ja nii see jääb alatiseks, et midagi ega kunagi ei sunnita peale. Olete osa Loojast, olete tema igavene vaimsus, ning mis ei saa kunagi otsa. Selliselt nägeb teid ka Jumal-Looja. Ta ei näe teis inimpalet, ega tea teie nime, kuid ta näeb teid vaimsusena, mis on tema osa ja seetõttu ta ka kuuleb iga ühe palvet enda poole.

Kui lahkute siit teistsugusena, kui tulite, siis,  küsige enda sisemise energialt, et kas kõik siin kuuldu, tundus teile tõene. Olge valmis, teist käib läbi külmajudin, mis on kinnitus, et olete liitunud uute energiatega.

Kuna on kätte jõudnud õite puhkemise aeg, siis olen muutunud nii Mina, kui minu partner ja seda mõistavad paremini Vanad Vaimsused, kes samuti istuvad siin toolidel või loevad hiljem seda sõnumit.

Ja nii see on…

Krayon

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga