USKUMATUS ALGSESSE ALLIKASSE

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magneetilisest Teenistusest.

Vastupidiselt kõigele ülekaalukale, ei usu te allikasse tõeliselt!

See on intuitsiooniga, mis elab teie sees, kuid mis on nähtamatu, tõeliselt vastuolus. “Allikasse” puutuva all pean ma silmas järgnevat: ma räägin sellest essentsist, mis voolab läbi metafoorse toru. See on ühendus. Isegi kui te näete tulemusi, ei usu te allikasse ikkagi. Tõenduse saamiseks vaadake enda ümber ringi. Inimkond on kinni jooksnud oma võitluses selle üle, kes on Jumal, mida Jumal tahab ning kellel on õigus ja kes eksib selle nähtamatu jõu suhtes. Paljud on sellest kõigest nii tüdinud, et on taandanud oma teadvuse uskumast, et Jumal üldse olemas on. “Aitab juba!” hüüavad nad.

Las ma toon teile näite sellest, mis pakub huvi meile, teiselpool loori olijatele. See näitab, kui võimas on duaalsus ja kuivõrd on teie sees olev vastuolus intuitsiooniga. Oma kultuuris leiate te toiduvalmistamise kohta minnes seina küljest väikese seadeldise… kraani. Ja kuna olete oma kultuuris piisavalt kaua elanud, siis teate, et selle lahti keeramisel saate sealt pea piiramatus koguses vett. See on ressurss, mis tuleb toru kaudu, aga teie nägemismeel toru ei taju, see näeb üksnes imetillukest kraani. Ometi varustab see imetilluke kraan teid veega kogu elu, sest see on ühendatud väga suure allikaga. Nii et te isegi ei mõtle enam sellele. See toimib alati.

Kui lülitate valguse lülitit, ei näe te elektrigeneraatoreid, mis on kusagil eemal ja mis varustavad teid elektriga, et te kodud oleksid valged. Te ei mõtle sellele. Lähete lüliti juurde ja eeldate, et see varustab teid piiramatu hulga energiaga. See lüliti on üks väga väike asi. Aga kui te kord juba tetae, mis see on ja kuidas see teie reaalsuses toimib, ongi teie käsutuses piiramatu hulk elektrienergiat. Mõelge sellele: kõik ressursid nende väikeste seadeldiste taga on nähtamatud, ometi võimaldab teie kolmemõõtmeline teadmiste pagas teil neid usaldada, kuna te “teate kuidas nad toimivad”.

Tulge nüüd koos minuga fantaasiareisile. Oletame, et on üks inimolend, kes ei ole kunagi kraani näinud. Olgu ta tulnud mingilt teiselt inimeste planeedilt ja tahab teada, mismoodi teil köök toimib. Sa räägid talle: “Seina peal on üks väike asi ja kui seda keerata, tuleb sealt vett ning sa saad täita ühe ämbri teise järel. Vesi lihtsalt voolab sealt ja jääbki voolama.” Seejärel lased sa tal kraani lahti keerata ning tõepoolest, vesi voolab välja ämbrisse ja ta on hämmeldunud. Ta vaatab seda, on õhinat täis ja mängib veega.

Endamisi arutleb ta: “Mis imeasi see ometi on, et selline väike objekt ilmutab nii külluslikult üht vajalikku ainet. See on protsess, mida ma ei mõista”.

Siis keerad sa kraani kinni ja lähed minema. Mõne tunni pärast tagasi jõudes näed teda istumas ja ainiti kraani vaatamas ja silmnähtavas ärevuses oma käsi mudimas.

“Mis lahti on?”, küsid sa. “Mul on janu”, vastab ta.

“Miks sa siis kraani lahti ei keera ja juua ei võta?”

“Seepärast, et ma pole kindel, kas see uuesti tööle hakkab.

Kui seda ei juhtu, olen väga pettunud ja jään ka janusse”.

Mis te sellisest olendist arvaksite? Vangutaksite pead ja kõnniksite minema? Mõtleksite: “Appi, appi millised probleemid küll tema planeedil olla võivad!”

Igatahes, mu kallid, tere tulemast Maale! [Naer]

Just niiviisi kohtlete Jumala kraani teie! Te kardate seda lahti keerata, kas pole? Kardate, et see ei hakkagi tööle? On te elus juhtunud midagi niisugust, mis näitab, et see toimib, kuid sellegi poolest ei taha seda proovida, sest arvate, et see ei pruugi uuesti tööle hakata? Vaimsed asjad on ju mõistuse jaoks liiga veidrad? Tõepoolest, võrreldes kõigega, mida me oleme teile näidanud ja mida paljud on reaalselt kogenud, on see intuitsiooniga totaalses vastuolus. See on duaalsus oma võimsamal kujul!

Selles kõiges ei ole hukkamõistu, mu kallis. Õnnistatud on inimolend, kes liigub sahana läbi duaalsuse meie poolt puuduvaks sillaks kutsutu poole. See, Krayoni õpetustes olev lugu on mõistujutt mehest, kel tuli autoga ületada usukuristik. Kui ta teadis, et sild on kadunud, siis jätkas ta ikkagi, kuna oli veendunud, et eelduste kohaselt saab ta üle. Talle oli teadmata, et oli ehitatud uus sild, mida ta nägi alles siis, kui ta täiskiirusel kurvi sööstis. Mees ületas selle, sest teadis mingil viisil, et sild on seal siiski olemas.

See on see, mida me õpetame. Ja me ütleme teile järgnevat:

Mõnede jaoks teist ei muutugi duaalsus paremaks. Teiste sõnadega – absoluutselt iga kord, kui sa jõuad uskumise sillani, kohtud sa kahtluse väljakutsega. Kui sina oled üks neist, siis ütleme me sulle, et sa oled õnnistatud, kuna koged duaalsust ja liigud läbi selle niikuinii. See on planeedi proovilepanek. Selline on väljakutse. Selles ei ole midagi valesti, kui päevast päeva leiad end testitavat, lähtudes duaalsusest, milleks sa nõusoleku andsid.

Oo, me teame, kes siin on ja kes seda loevad! Me teame, millised on teie vajadused ja kahtlused. Seepärast me ütleme teile – teie vaimses köögis on energiat ja toitu piiramatus koguses, kuid seda, et see pärineb perekonnalt, mis kannab tervenisti teie nime ja energiat, te veel ei tea. Kui te selle kraani avate, voolab sealt sisse suuremat tarkust, kui te arvata oskate ja see aitab teil näha seda, mida järgmisena teha on vaja.

Sest teine osa teist on siiani veel teisel pool loori! See on teie Kõrgem Mina. Sealt tulebki rahu. Sealt pärinebki vägi.

Ja nii see on..

Krayon

 

Sinu Kõrgem Mina on Sinu avardunud, armastav, tark, kaastundlik Olemus.

Elamine Kõrgem Minana.

Teie Kõrgem Mina on dünaamiline, kasvav elujõu teadvus, mis eksisteerib alal, kus kõik olendid on ühinenud ühtseks mitmedimensiooniliseks teadvuseks. Igapäevane teadvus on Kõrgema Mina üks tahkudest, mis elab Maa füüsilises reaalsuses. Kõrgem Mina saadab teile impulsse, et oleksite teiste suhtes armastavad ja ühtsed. Kõrgem Mina tunneb harmooniat, korda ja valgust ja neid oma ellu vastu võttes hakkate te tegutsema oma Kõrgema Minana.

Teie Kõrgem Mina teab, miks teil on sellised väljakutsed nagu teil on.
Teie Kõrgem Mina on põhiolemus sellest, kes te olete ning temas on hoiul teie kõikide elude jooksul kogunenud teadmised. Ta on teie sisemuses eksisteeriv tark õpetaja, kellel pole mingeid piire ja kes pole seotud ühegi teie poolt mängitava rolliga. Kui toote oma kehasse ja energiasüsteemi tema kõrge, puhta võnkumise, saab ta teid tervendada ja arendada.

Vaimne Kasvamine on Kõrgemaks Minaks saamise protsess.

Kõrgem Mina räägib teiega tavaliselt intuitsiooni ja tunnete kaudu. Ta võib suhelda ka kokkusattumuste ja sünkroonsuste kaudu – inimeste; ajalehtede; raamatute; filmide; kõikide asjade kaudu, mis edastavad teile sõnumeid, mida teil kuulda on vaja. Tugevdades ühendust oma Kõrgema Minaga, saate te osa suurematest sissevaadetest; paljastustest ja avardunud teadvusest.

Luues ühenduse oma Kõrgema Minaga võite teha oma vaimses kasvus hiiglasliku hüppe. Osad alustavad kontakti loomist kujutledes end rääkima elutarga õpetaja ja nõuandjaga ning küsivad temalt nõu. Meie töötame järgmise sammuga, mis on oma Kõrgemaks Minaks olemine. Te õpite otseselt kogema oma Kõrgema Mina tundeid, mõtteid ja tarkust ning olema Kõrgem Mina aina rohkem ja rohkem, kuni jääte temaks püsivalt.

Teil on võimalk olla Kõrgem Mina kogu aeg. Kõrgem Mina on teie avardunud, armastav, tark ja kaastundlik olemus. Hetkedel, mil keskendute südamest tuleva tegevuse tegemisele või võtate vastu loovaid sissevaateid, tegutsetegi Kõrgema Minana. Te olete Kõrgem Mina siis, kui töötate valgusega; nihutate teiste teadvust või keskendute maailma teenimisele ja muutuse loomisele.

Lubage end selles, kuidas ära tunda oma Kõrgema Minana elamise tunnet ning tuua seeläbi tema suurem valgus igasse teie elu valdkonda, aidata. Siis, kui hakkate Kõrgema Mina olemise hetki ära tundma, suudate te neid oma ellu tuua ka tihedamini. Selle, mida paljud otsivad teistest – kaastunne, mõistmine ja armastus – leiate te Kõrgema Minaga ühenduses esmajärjekorras. See ühendus võimaldab teil armastada ja hellitada ennast rohkem ja luua teistega ühendusi kõrgemal, armastavamal viisil.

Vaimne kasvamine tuleneb oma Kõrgema Minaga loodud kontaktide suurendamisest. Temale loa andmisest olla tegevjuht oma elu kõikides valdkondades. Kui olete vaimse kasvamise tee kord valinud – otsimise; õppimise; oma suurema olemuse avastamise; universumi müsteeriumide paljastamise – siis ei jää te iialgi selleks, kes te varem olite.

Võite hetkeks peatuda või teadlikult kiirust maha võtta, kuid kasvamise rõõmu kogemuse järgselt ei taha te enam kauaks paigale jääda. Nagu paljud teist on juba teadvustanud, siis neil, kes on kord kasvamise seikluse pardale astunud, pole seisma jäämiseks enam mingit isu!

Orin & Daben, Sanaya Roman, Duane Packer

www.orindaben.com

Kanaldused on tõlgitud Anu Rumesseni poolt

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga