TÄHESEEMNETE RÄNNAK – Mt.Shasta, California 2020

 

Olete kõik igavesed Olevused, kes rändavad evolutsiooni teedel, kes te olete tulnud tähtedelt lugematute aegade algusest. 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest

1 osa

Tänane sõnum on esimene kolmest, milles räägime energia spetsiifilistest ulatustest ning kõigis neis on juttu päritolust. Mainin ära, millised need kolm asja on ja millisel viisil neid käsitleda. Pange tähele, mida tunnete ja tajute, kui juttu tuleb päritolust. Kust te olete pärit?

Oleme palju rääkinud tõest, mida jagasime teile sõnumites eesriidetagustest. Esimeseks esitan teile küsimuse. Oletame, et olete tavaline keskmine inimene, isegi mitte põliselanik ja mitte esoteerik. Elate ühes riigis, nagu kõik teised, tegelete samaga, millega tegelevad ka teised inimesed selles riigis. Oletame, et te ei ole suutelised mõistma kõiki neid ideid, millistest oleme rääkinud. Seega, kust te oma arvates olete tulnud siia planeedile? Võib olla teie vastuseks on see, mida teile on räägitud põlvest põlve. Lugu on siis järgmine.

Ammustel aegadel teie juurde ilmus ingel, kes tegi ühte või teist, nagu teile on räägitud  vastavalt teie kultuurile, üle kogu planeedi. Ingel andis teile vaid valiku võimaluse, mille vahendusel tegite muutusi oma elus. Mõned räägivad, et inimene sai vaimsuse Eedeni aias – mis on metafooriline maale tulek. Ingel on metafooriline Vaim, ehk Jumal. Selle tulemusel toimus inimolevuses muutus, mis oli midagi vaimset. Lugu, mida on teile räägitud, ei erine paljus esoteerilistest lugudest, mida oleme käesoleval ajal teile rääkinud.

Mis oleks, kui ingel oleks tegelikult teistsugune, kui te olete arvanud ja teadnud?

Paljud, kes on uurinud esoteeriat, on kuulnud tulevikust, mis peaks tähendama planeedi ülestõusu. Selline idee räägib sellest, et teie teadvus hakkab arenema sellise tasemeni, et on suuteline liituma Maa vaimse energiaga. Kui selline aeg jõuab kätte, siis Maal valitseb rahu, ja mõtlemise paradigma on sootuks teistsugune, ehk isegi maise füüsika väline. Kuid selleks võib olla kulub veel miljoneid aastaid, kuni Maa saab täiskasvanuks.

Aga läheme nüüd sellest versioonist üle sellele, kelleks te kunagi võite saada, ja siis teil ehk on isegi mingid ingellikud võimed. Edasi jälgige minu mõtet.

Oletame, et teie planeet kunagi ulatab oma käe mingile teisele planeedile ja siis te suundute sinna ülestõusnud staatuses, ning külvate sinna oma mõistmise seemneid. Olete siis mõistev, hooliv, olete esoteeriliselt täiuslikud ja võib olla isegi paljumõõtmelised. Kuid millistena ilmutute miljonite aastate pärast alles tärkava ühiskonna ette?

Selle ühiskonna olevused võtavad teid inglina. Ka teie planeedile on tulnud sellised inglid, nad külastasid teid suhteliselt hiljuti ja külvasid teie mõistusesse teadvuse seemneid.

Täheseemnete külvamise metafoor saab teile esitatud kolmes osas.

Seemned, ehk isegi istikud, valiti hoolega ja tugeva elujõuga. Neisse seemnetesse oli kätketud vaimne teadvus, valgustumise võimega ja neid külvati-istutati inimmetsa, kus need ka võrsusid ja kasvavad seal praegugi. Järgmises sõnumis räägimegi sellest, mis toimub kasvudega siis, kui neid ka veel kasta ja see kastmine toimuski aastal 2012. Ja kolmandas osas räägime enesetolmnemisest.

Üleskasvanud puud külvavad oma seemneid, milledest võrsub veel palju puid. Loodan, et mõistate seda metafoori. Võrsudes ja kasvades, need annavad veel rohkem seemneid. Antud metafooris seemned sümboliseerivad kõrgemat inimteadvust, mõistmist ja heasoovlikkust. Uued seemned peegeldavad mineviku külvajaid, kes külvasid ka teid. Kallid, te olete elanud erilistel aegadel. Ja kõigi lugude aluseks ongi ingellikud allikad ja neist allikatest olete tulnud ka teie ise.

KUS  OLETE PRAEGU   –  Täheseemne rännak 2 osa .

Inimkond on kriitilises punktis ning te ei ole kunagi varem olnud sellises globaalses olukorras. 

Tänane koosolemine on Shasta mäe jalamil ja see koht on enamat, kui Täheväravad. Energiad, mida siin kogetakse, on pühad ja võimsad. Seda paika külastavad tavalised inimesed, kes, istudes siin, püüavad tunnetada neid erilisi energiaid ning peale seda keegi neist ei jää endisteks. Osa inimesi isegi elavad siin, mäe jalamil. Siin on Tähevärava energia, mis on enamat kui Püha energia ja siin valitseb Tähevärava teadvus, mis kandub kõigi siin olijateni. Tähevärava teadvus kannab endas Täheseemnete tarkust. Võiks isegi öelda et Täheväravad ise ongi seemneteks, mis kasvavad iseenesest. Täheväravate küpsus väljendub Ühtse Teadvuse teadvustumises ja mis kandub kõikjale, juba aegade algusest alates. Isegi elu teie planeedil on võrsunud neist seemnetest ja see toimus mitte kuigi ammu. Teie teadlased, viidates tõenditele, väidavad, et 200 000 aastat tagasi tulid planeedile inimesed, kellel on 23 kromosoomi paari. Kui seda võtta tõena, siis see võiks olla seemnete külvamise aeg.

Kuid inimene ei olnud kohe alguses veel valmis, ta sai küpseks ehk  kõigest 50-60 tuhat aastat tagasi. Siis sai tehtud külvi tolmendamine, mis tähendab, et inimkond sai teadvuse.

Peaaegu igas ilmaloomise loos on palju juttu inglitest, kes jõudsid Eedeni aeda, kus peamiseks direktiiviks oli vaba valik, kus inimesel oli võimalus saada vaimsust, õppida tundma Valgust ja Pimedust, duaalsust ja kõike seda, millest oleme teile rääkinud. Kui inimesed said teada, et on olemas kaks poolt, siis neil avanes võimalus valida, mida tahavad teha. Seda teadsite ka siis, kui olite alles noored, olite nagu seemnete võrsed ehk väga-väga noored selles kõiges. Kuid juba siis tegite ebaõnnestunud valikuid, mis kajastuvad isegi praegu, teie laste kasvatamisel. Te püüate jagada neile igasugust informatsiooni ja tarkust, kuid nemad teevad ikkagi valesid valikuid. Inimkonnal on olnud vaba valik, mille kohaselt ta võis valida mistahes arengu tee.

Tuhandete aastate jooksul seemned olid maapeal rahu olekus, elus, kuid, kastmise ootel. Kallid, alles siis, kui algas Harmooniline Konvergentsioon, seemned hakkasid elustuma. Kuid teadvuse areng vajas ajalist skaalat, mille aluseks oli inimkonna vaba valik. Teadvus aina kasvas ja kasvas ning tasapisi võit hakkas tulema teadvuse poolele.

Ehk enamus mõistab, et tärkamise märgiseks oli seatud aastatuhande vahetus ja aasta 2012 pööripäeva protsessi vahel.

Põlisrahvad rääkisid, et see oli nende kalendrites ja sellest rääkisid samuti iidsed prohvetid. Sellest ajast alates, paljudes planeedi kohtades, hakkas valitsema kõrgem teadvus. Hakkasid sündima asjad, mida te ei osanud oodata. Olete läbinud aastatuhande vahetuse ja on seljataha jäänud ka aasta 2012 ja pärast seda sisenesite aega, kus hakkasid avanema lüüsid ja seemned said kastetud. See toimuski just 2012 aasta lõpus.

Kõigil Täheseemnetel on kõrgem teadvus, tarkus ja tähtede teadmised ja tänu nendele on võimalik saada kõike, mida üksnes soovite, olla vabad hirmudest ja elada kauem. Seda kõike annab teile ka Gaia. Pange tähele põlisrahvaste jutte, et Gaia on teie partner ning teie ja Gaia vahel on sümbioosne side. Põlisrahvad olid sellest teadlikud.

Ootamatult teile hakkasid avanema Peamised Tõed, mis kinnitavad, et kõik planeedi inimesed saavad elada ühiselt, ilma igasuguste lahkhelideta. Milline kontseptsioon, sest oma kõrgema teadvusega teil on võimalik viia planeet kõrgemate eesmärkideni. Sellest lähemalt räägime järgmises osas.

Teie seemned said kastetud aastal 2012 lõpuga ja võrsed hakkasid tõusma ja teie teadvus areneb, ehkki alguses aeglasemalt, kui olite lootnud. Esimesena, vanad vaimsused, hakkavad meenutama oma Akashade rikkust. Oma planetaarsete kogemuste kohaselt hakkate mõistma, mis hakkab tööle ja mis mitte. Võib olla te nüüd arvate, et selline võimalus oli teil alati olnud. Sugugi mitte, kuna teil puudus selleks kogemus. Nüüd see on teil olemas.

Käesoleval ajal, planeedile Maa, on sündimas vanad vaimsused. Noortele meenuvad vanad Akashade meendused ja seda võimaldab nende teadvuse evolutsiooni. Noored inimesed, nagu ka Vanad Vaimsused, võtavad kasutusse terve mõistuse. Praegu noorem põlvkond ei ole veel teadlik oma vanast vaimsusest, kuid neil on seesmine tunnetus, tänu millele saavad minna kaugemale, kui teie. Selles ongi erinevus nende vahel, kes olid ja kes praegu on ja nende vahel, kes tulevad tulevikus planeedile.

Selline on käesolev aeg. Võrsed on juba küpsemad ja loovad õisi. Kõik see on teile ootamatu ja on teile segaduste ajaks ning  vanad ennustused ei lähe enam täide. Iidsed andsid oma Pühakirjades teile ennustusi ja paljud neist läksid ka täide. Ennustuste aeg jõudis lõpuni aastal 2012.  Te olete praegu sellises ajastus ja olukordades, mida ükski prohvet ei olnud võimeline ette ennustama. Te olete loomas uut tulevikku, millist ei ole osanud keegi oodata. Enam ei hakka toimuma midagi, mis oleks mineviku korduseks. Kõik möödunu kaob ja jääb minevikku. Tere tulemast uude reaalsusesse, mis on nüüd teie uueks normiks.

KUHU LIIGUTE – Täheseemne rännak 3 

Edasi räägime igaühe tähtsusest planeedi kõrgema reaalsuse loomises.

Me ei edasta teile midagi sellist, mis võiks teis esile tuua arusaamatusi, me ei edasta dogmasid, ega reegleid, milliseid peaksite järgima, me anname teile üksnes abi uue mõistmises. Need ei ole üksnes sõnad, vaid on kõrge tasemega energiad. Tänane sõnum saab pühendatud Täheseemnetele. Ehk vaataksime taas külvatud seemnete metafoori. Ei ole mingit võimalust, et külvatud seemned ei hakka võrsuma. Kas seemned saavad kastetud, või mitte, see oleneb üksnes teie teadvuse vabast valikust.

Suurem pööre toimus 80 aastate lõpu poole, mis käivitas teie ajaloos mitmeid olulisi sündmusi. Berliini müüri langemine, kommunismi kokku varisemine ja külma sõja lõpp. Neil aastatel tuli esile palju kanaldajaid ja siis tuli ka Krayon ja teised allikad. Seda selleks, et anda teile uut informatsiooni, mille üle saaksite mõtiskleda. Teisiti meid siin ei oleks.

Täheväravad, ühel või teisel põhjusel, olid võimendumas ja mõjutamas planeedil toimuvaid protsesse. Igaüks, kes on seotud mistahes viisil sõnumitega, on Täheväravate osa. Aastal 2012 seemned said kastetud ja hakkasid võrsuma. Võrsed, kasvades puudeks ja saades küpseks, hakkavad kandma vilju-seemneid. Inimseemned ei saanud seni veel võrsuda ja olid vaid ootel. Maise vaba valiku kohaselt Maa kastis inimseemneid omal viisil, millega aitas neil võrsuda ja võrsete kasvamise ajal, planeedil toimus palju muutusi. Käivitusid Nullid ja Sõlmed, mille tulemusel ühendusid vastavad paarid. Tervendajatele avanesid atribuudid, milliseid  kasutasid kanaldajad. Tuli uusi informatsioone ja avastusi. Ja see kõik käivitus tänu inimseemnete kastmisele. Tulevikus neist võrsetest saavad kõrgema teadvusega puud ja nii toimub see üle planeedi. Puud hakkavad kandma seemneid, millega algab kõrgema teadvuse avardumine. Siin tuleb appi Gaia ise – kogu looduse jõud ja loomne valdus võtab osa uute seemnete külvis uutesse kohtadesse. Metsa metafooris on kätketud teadvuse areng, mis väljendub heasoovlikkuse näol. Paljud ühinevad sellega ja hakkavad toimima samal viisil. Seega, uus teadvus hakkab tootma end ise. Sellele järgneb inimolemuse ümberhäälestus.

Kõrgem Teadvus on ülimalt ligitõmbav. Vanas madalas energias ligitõmbavaks ja huviäratavaks olid enamuses negatiivsed ilmingud, uues energias avaneb soov, saada teada asju sügavamalt ja selgemalt,  mitte nii nagu varem. Kuid selles kõiges on esmalt tarvis teha samm tagasi, et paremini mõista, kust on tulnud pettumused ja häirivad olud, sest üksnes siis saab teadvus areneda edasi. Praegu, läbi olukordade ja paljude seoste, on avanemas uued asjad, milliseid läbite te kõik. See on viis, kuidas panna kõiki, üle planeedi, teadvustama, millised nihked ja muutused on käimas. Siin tahaksin taas kord rääkida ühest esoteerilisest võrest – kristallvõrest. Uues energias ta hakkab mängima olulist osa. Kristallseks sai ta nimetatud seetõttu, et temasse on talletunud kõigi inimeste vibratsioonid. Kõikidel kristallidel looduses on omad vibratsioonid. Siin kasutame metafoorilist kristalli, mis talletab endasse sündmuste ja asjade vibratsioone.

Olete tuttavad näitega, kus tundlik inimene, sattudes sajandite taguste võitlusväljadele, tajub raskeid energiaid. Kuidas on see võimalik?

Asi on kristallvõres, mis talletas toimunud sündmusi, milliste energiaid on võimalik tajuda. Võitluse jälg on niivõrd tugev, et on võimeline mõjutama isegi füüsikat.

Kindlasti olete kuulnud viirastuste küttidest, kes on võimelised kohtades, kus korduvalt nähakse viirastusi, isegi mõõdistama talletunud energiaid. Nad on mõõdistanud temperatuuri langust viirastuste ilmumise ajal, mõõdistanud magnetismi muutusi ja muudki, mis tõestab viirastuste olemasolu. See omakord tõestab kristallvõre olemasolu, mis on väga võimas ja kannab endas energiat kõigest, mida on teinud inimene.

Kuid tuleviku kristallvõres ei saa olla enam negatiivseid energiaid. Selleks ongi vaja kristallvõrest, puhastada mistahes negatiivsed energiad. Selleks on käivitunud Sõlmed ja Nullid.

Plejaadlased, Täheemad, teie seemnete külvajad olid sellest teadlikud. Nad olid teadlikud, et kui jõuate tasemeni, kus hakkate arendama kõrgemat teadvust, teie funktsioonid avarduvad  ja te olete võimelised tegema kristallvõre negatiivsusest puhtaks. Mõelge sellele.

On kohti, kuhu jõudes, äkki tahate naerma hakata, või äkki hakkavad voolama pisarad. Need on energia kohad, kuhu on talletunud teatud sündmused.

Teie tuleviku jaoks on tarvis kristallvõret, milles on tallel sündmused täis armastust ja rõõmu, mis kannavad mõistmist ja kaunidust. See aitaks teha paremaks kogu planeeti. Mõnigi ehk küsiks, et kui palju kulub selleks aega? Kõik oleneb teist. Isegi Sõlmede ja Nullide töö oleneb teie, kui inimkonna, teadvuse arengu tasemest. Kõik oleneb teist.

Kaheldes, võib olla küsite, et kas seda protsessi saab miski ka takistada?

Vastuseks on, et saab, seda juhul kui tsivilisatsioonina otsustate muuta suunda ja see on teil võimalik. Kuid ma siiski ütlen teile, et galaktikas, teie olete veel laste tasemel. Teie oma planeedil olete alles alustanud selle läbimist, mida on läbinud miljonid süsteemid. Keegi sellelt etapilt ei ole kusagile ära pööranud. Me oleme näinud seda. Te isegi ei teadvusta, et planeet liigub seda teed üksnes edasi. Liigub teadvuse nihke suunas, oma suursugususe suunas ning need kajastuvad ka teie kultuurides.

On jõudnud kätte muutuste aeg, kus hakkate seadma kahtluse alla neid, kes on külvamas hirmu täis uudiseid. Nad teevad seda üksnes selleks, et saada oma taskud raha täis.

On tulemas heasoovlikkuse aeg, tasakaalu ja tõe aeg, täis veendumust ja lootusi ning sellised asjad saavad tulla planeedil esile üksnes neil keerulistel aegadel. Olete seal, kus on teie koht, ainult selles kohas saate olla toeks teadvuse arengule.

Ja nii see on ..

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYNEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga