OLUKORRA SEIS TÄNASEKS – Kansas, Missouri 2020

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest

See sõnum on nii siin saalis olijatele, kuid ka peamiselt neile, kes loevad või kuulavad seda hiljem. Energia, mis kujuneb kanalduse ja meditatsiooni ajal, on paljumõõtmeline, seetõttu jõuab kõikjale, isegi väljapoole planeeti. Teadus on juba tõestanud, et paljumõõtmeline energia, olles kooskõlas teadvusega, võib levida üle kogu ilma ja et see võib sündida isegi lugemise ja kuulamise ajal hiljem.

Vaimsuse sõnumite ajavälisus kajastub selles, milleks on teadlik heasoovlikkus. Kui  analüüsite seda, mida peate heasoovlikkuseks, mida nimetate vaimse lemmiksõnaga „möödanik“, siis ehk mõistate, mida tunnetate raku tasandil. See on võti kõigele, sest see on kokkuhäälestus kõigi energiatega.

Igal inimesel on vaba valik, kas võtta sõnum vastu, või mitte, kas tunnetada energiat nendes sõnades, või mitte. Tunnetada, kas asjad on esitatud südamest ja läbi mõistmise, kas neis on varjatud sõnum või on selles midagi ühist kolmanda keelega, või numeroloogia järgi on arv kolm katalüsaatoriks paljudele asjadele. Seega, kui kuulate või loete sõnumit hiljem, saate olla kanalduse energias ja siis teieni võivad jõuda ka mistahes tõlkijate lisandid. Seega, see on selline energia, millesse kas olete võimelised süüvima, või mitte. Isegi vaimsete inimeste vaba valik tuleneb enamuselt sellest, mida on neile õpetatud  ja see määrab neile selle, kas tekst on vastuvõetav, või mitte. Neis asjus ei ole midagi ei õiget, ega valet, kuna vaba valik viib alati  parima tulemuseni.

Esmalt tuleks tunnistada, et kultuurides ja õpetamise viisides on palju erinevusi, ning uurides nende erinevusi, on võimalus avastada sama vaimsust, mida sõnumeid lugedeski. Mõned teist on jõudnud mõistmiseni, et kõik see on nende Akashades olemas, et see kõik on nende pärand ning nad tahavad tutvuda ka kanaldatud sõnumitega.

Edasi räägiksin viirusest, mitte viirusest endast, vaid sellest, millele tasuks teil pöörata tähelepanu.

Oma elu jooksul olete kohtunud paljude viirustega, mis tulid ja läksid. Hongkongi gripp võttis enamgi elusid, kuid planeeti see ei peatanud. Kõigi viiruste puhul, mis tulid ja läksid, ei toimunud midagi sellist, mis on toimumas nüüd. Siin tahmatult hakatakse rääkima vandenõu teooriatest, millised võtavad kontrolli enda kätesse, et võib olla see viirus ongi  loodud ette kavatsetult?

Ma ütlen teile, et ei, see ei tulnud valitsuste väliselt, vaid selle põhjuseks on, planeedi peatamine mõneks ajaks. See pidi toimuma millalgi peale 2012 aastat ja peatuda selleks, et saaksite järele mõelda. Praegu, kogu planeedil toimunud muutused näevad välja nagu mingi sõda oleks läbi käinud. Te ei saa reisida, ei saa sõita ühest riigist teise ning isegi postitöö on takerdunud ning see on paljuski sarnane eelmiste sõdade aegadega. Majandus paljudel aladel on jõudnud ummikusse. Kuigi see on üksnes näiliselt, kuid siiski see olukord hirmutab teid tugevalt ning paljud teist on segaduses. Inimesed on hirmunud ja rahutud, nad on ootel, et mis saab edasi ja mida peaksid tegema. Neil kaob võimalus kindlustada pere elatist, toimetulekut. Mõnedki on ahastusest pöördunud vaimsuse poole, kuigi nad varem seda ei ole teinud. Võin kindlalt väita, et kümneid miljoneid inimesi, toetudes oma alateadvusele, hakkasid otsima seda, mis saaks neid praegusel ajal aidata. Varem nad seda ei teinud, kuna oldi liiga hõivatud. Nüüd, mediteerides vms., võivad meenuda asjad, milliseid, enda arvates isegi ei teadnud, et need on üldse olemas, kas või see, et nad on liidus Loojaga. Ja sõna“ liit“ on siin võtmesõna.

See on loov energia, mis on loonud teie vaimsuse, teie elu, teie inimsuse, teie teadvuse, teie Akashad, kuid teie peate seda Jumalaks, sest teile on õpetatud, et olete temast eraldi ja kuna ta on teist eraldi, siis peate teda kummardama. Ja te panetegi selga parimad riided ja lähete uhketesse hoonetesse, kirikutesse, et Jumal on kusagil mujal, et seda saate tunnetada üksnes nende juures. Teid on kasvatatud mõttega, et Jumal on seal, aga teie olete siin.

Kui vaataksite ringi, siis ehk näeksite, et tegelikult on jumalik olemus kogu teie kaasaegses maailmas. Kuid samas, te ju ei tea, mida te ei tea. Seega, tänu vabale valikule, valite võimaluse minna uhkesse majja, lootes saada sealt abi. Teil on aeg ärgata, tõemeeli ja mõista, kes te tegelikult olete – te olete Loomislätte osa. Olete need, keda laias laastus võiks nimetada Kõige Olemasoleva Looja lasteks. See metafoor on täis armastust ja mõistmist ja see on otseses seoses teiega. Kuna olete Looja lapsed, siis Loomisläte suhtub teisse nii, nagu teie suhtute oma lastesse. Looja armastus teie vastu on piiritu  ning ta on teadlik teist kuni teie viimse hingetõmbeni.

Teiegi olete teadlikud neist, kes on tulenenud teie DNAst. Seega, kui olete Looja lapsed, siis teie DNA on sama, mis on Loojal  ning tema DNA  tulenes tähtedelt. Seega, te ei ole see, kellena arvate end olevat, ega see, mida on räägitud teile teist, vaid olete suursugusem kõigest, mida teile on süsteemid rääkinud. Kui hakkate seda mõistma, siis kõik hakkab muutuma. Kui hakkate mõistma, et olete Loojale,  teada, siis rahutused hakkavad taanduma, kõik muutub paremaks ja muutute ka ise paremaks Kuid, kui hakkate muretsema ja kartma, siis sellega blokeerite oma bioloogia (keha energia), ja see süvendab olukorra seisu veelgi. Teie keha on teadlik Looja armastusest, teie keemia on teadlik, et olete Loojale teada.

See sõnum on eelkõige neile, kes on sattunud raskesse olukorda. Tänase seisuga te ei ole üksi. Jumal ei asu kusagil Taevas, vaid on teie sisemuses, teie keha energias on Looja osa. Tegelikult see on teie Vaimsus, mis on igavene. Kas suudate seda endale teadvustada?

Igasugune uskumuste süsteem, kinnitab teile, et te eksisteerite ka peale keha surma ja see on kõigiti tunnustatud, et vaimsus (hing) on igavene. Mõned süsteemid isegi tunnistavad, et teie vaimsus on olnud planeedil ammu enne teie tulekut planeedile, nagu seda edastab Hinduismi süsteem.

Kallid, seda oleks huvitav teil näha, kuid te olete kogu aeg olnud liiga hõivatud selleks. Mis oleks, kui planeet peatuks, et võimaldada vanadel vaimsustel teadvustada oma tegelikku päritolu, teadvustada, kes nad tegelikult on, siis saaksite teadvustada midagi enamat, mida on tarvis teadvuse evolutsiooniks. Kui planeedi vanad vaimsused hakkaksid mõistma, kes nad tõeliselt on, miks nad on praegu siin, antud olukorras, siis te mõistaksite, et kõik, millest olen varem rääkinud, sealhulgas ka viirusest, on seotud üleminekuga, mis praegu toimub, ja see kõik toimub kindlalt planeedi teadvuse tõstmise eesmärgil.

Võib olla te nüüd arvate, et Krayon on hulluks läinud, sest teie viimastes uudistes ei ole näha mingit teadvuse tõusu. Kuid kallid, mis siis, kui ma ütlen teile, et selle praeguse olukorra on põhjustanud Vanad Vaimsused, oma küpse mõistusega, selleks, et te näeksite paremini pimedust. Ja siis on teil parem teha õigemaid otsuseid. Mõistes seda kõike, siis ehk kõik teie ümber hakkaks muutuma, hakkavad kerkima esile asjad, milliseid on vaja muuta-parandada, kuid varem, vanas, endises energias, seda ei olnud võimalik teha.

Mõnigi ehk tahaks teada, kuidas jääb poliitikaga?

Olen rääkinud, et nihked teadvuses toimuvad aeglaselt ja küll ajapikku see kajastub ka poliitikas. Kui muutuste tsüklite tõttu hakkate nägema, et väljakäidud kandidaadid valimistel on heasoovlikumad teine teise suhtes, kui varem, kus poliitikasse kaasatud inimesed olid kinni jäänud vanasse energiasse ja võidu nimel püüdsid hävitada teine teist. Te näete ja kogete ise, et tulevasi kandidaate hakkate hindama nende vastastikulise austuse järgi. Kui see käivitub, siis kandidaadid ei vaja enam kõrget tunnustust, ega seismist valimiskampaaniate eesotsas vaid  nende kõrgemaks hindamise kriteeriumiks tõuseb headus ja mõistmine. Käesolev headus omandab teise tähenduse, kuid selleks läheb vaja pikemat aega, kuid mõtted selles suunas on juba käimas.

Kallid, see kõik tuleneb Vanadelt Vaimsustelt, nende lastelt ja sellest, mida neile õpetatakse. Ärge laske end petta, jutt käib teie vaimsusest, mitte kindlatest persoonidest. Vaimsustena olete taas ja taas tulemas tagasi, et jätkata kord alustatut. Selline mõistmine ehk vähendab teie hirmu keha surma ees. Tulete taas planeedile, milline on läbinud Ülemineku. Kõik, mis möödanikus oli vastuvõtmatu, muutub mõistetavaks ja seda isegi käesolev viirus. See on planeedi kõikide muutuste tulemus. Praegu on teil oluline mõista, mis toimub personaalselt teiega.

Ja nii see on…

Krayon

 

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

1 kommentaar

  • Anne Mihhailov ütleb:

    Vaat ongi: praegu on teil oluline mõista, mis toimub personaalselt teiga…See on põhisõnum. Oma pilk nii otses kui ka kaudses mõttes on vaja pöörata iseendasse, ja teha seda armastuse ja hoolivusega. Aitäh.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga