SAAGE TUTTAVAKS OMA VAIMSUSEGA, San Jose, CALIFORNIA

 Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

Kohta, kust kanaldused tulevad, võiks nimetada „ Taevaste Suur Teadvus“ ja see ei ole kuigi kauge tõest. Paljumõõtmelisus  ilmneb inimolevusele just sellisel viisil ja see on lineaarne. Ma võrdleks seda eesriidega, või tumeda peegelklaasiga, läbi mille  vaatate valguse poole, millel on teile midagi rääkida. See, mida teile edastan, on selle jätkuks, millest just teile rääkisin.  Mis oleks, kui saaksite ühenduda oma vaimsusega? Kas oleks see võimalik?

Kui te aga kujutaksite seda hetkes ja järgiksite mulle, siis ehk näeksite, milline vahe on teie vaimsuse ja teie enda, inimolevuse, vibratsioonide vahel. Kõige huvitavamaks asjaks selle juures on see, kuidas te iseend vaatate.

Kallid, teie vaimsus on olnud  teiega elust elusse, see oletegi teie ise.

Kui te küsiksite, et milles seisneb teie olemus? Siis vastuseks oleks, et  selleks on teie vaimsus ja see ei ole mitte teie mõistus, isegi mitte teie Akašid, vaid see on teie vaimsus. Paljud nimetavad vaimsust Kõrgemaks Minaks.

Vaimsus on aknaks teie kõigi eelnevate kehastuste ajalukku. Ja samas ütlen, te olete võimelised astuma temaga ühendusse, ning tema abil siseneda endasse. Kuid varem ei saanud te seda teha. Kui te praegu oleksite nõus tegema seda koos minuga, siis ma aitaksin teil leida endas ka valguse võimaluse. Mida te ka ei arvaks, kuid valgus teie sisemuses on vägagi ere, kuid ta ei ole püsiv. Selles valguses on peaaegu võimatu eksisteerida, kuid selles on olemas armastus, selles avaneb tõde ja sünnivad selginemised.

Esimesena võite selles leida liitu, sest vaimsus ei ole eraldunud. Sinu vaimsus on vaimsuste koosluse osa, mida peetakse Jumalaks. See kätkeb kõike seda, mida on teile räägitud Jumala olemusest ja selles on tema teadvus, mis on teie omast eraldi. Üksnes siin saate kiigata hetkeks oma karbikesse, milleks on teie vaimsus. Ainult hetkeks, siis teadvustate, et selles on mitte üksnes Valgus, vaid ka teie ise, koos oma nimega, selles kõlab muusika, mida nimetate Valguse muusikaks. Läbi selle saate aru, et te olete Jumala süsteemi osa. Vaat, kes te olete.

Kuid samas teadvustage, et kõik räägitu, mis  alandab teid,  on vale. Teie evolutsioneeruv teadvus ei ole suuteline mõistma, et te olete tegelikult suurejoonelised. Seda seetõttu, et inimkond vaatab läbi tuhmunud klaasi ja isegi Jumalat näete ähmaselt. Kui oleksite võimelised tabama oma vaimsuse hetkelisi helke, siis sellest piisaks.

Kuid, kui vaatate oma keha bioloogiat, mis istub siin ruumis, kelle nägudel peegeldub kogu pimedus, millest on teile räägitud ja mis on teie osaks, siis näeksite seda lagunemas, kokku varisemas ja lahkumas, võib olla tunnete isegi judinaid jooksmas üle keha.

Teie vaimsus, kellena liigute planeedil, on Jumalale lähemal, kui kunagi arvata oleksite saanud. Tegelikkuses see on osa Loomislättest ning see on armastus. Kõik, kellena olete sellel planeedil olnud ja mille poole olite püüelnud, on olnud teie enda teha ja valida.

Tahaksin rõhutada, et teile ei ole vaja mingeid  teie ümber olevaid õpetusi, mis aina õpetavad teid, et tee seda, tee teist, tõuse mööda redelit, mine mööda teistest, saavuta seda taset, saavuta teist jne.

Te olete enda vaimsus ja seetõttu  te olete võimelised igal  ajal vaatama enda suursugusust ja nägema milline te tegelikult olete. Kui näete enda suurejoonelisust ning enda ümber ja kogu ilmas toimuva kaunidust, siis hakkate liituma teistega, kes näevad seda sama. Kui kõik teevad seda edukalt ja küllaldase jõuga, siis maapeale tuleb peatselt rahu.

See on üks tõepärasem asi, mida olen kunagi teile rääkinud. Te olete palju enamat, kui suursugused ja niisugune on planeedi tulevik.

Tahaksin, et lahkudes siit, mäletaksite neid sõnu, meenutaksite  neid ja kordaksite neid mingil vaiksemal ajal.

Üksnes öelge oma vaimsusele, et luba mul vaadata, natuke piiluda, missugune on minu Kõrgem Mina, milline on Kuldne Olevus, ehk mina. Ning olles ühe jalaga ühelpool eesriiet ja teisega teisel pool, sirutage käsi oma vaimsusele ja öelge: „  lähme koos, ma tahaksin midagi näha.“

Leidke rahu Jumala embustes ja teadke, kes te tegelikkuses olete.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga