ÕIGE AJASTUS Stamford, Connecticut 13.august 2017

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest.

Tänaseks olete õppinud üksteist tundma, olete arutanud ühiselt probleeme ja teie vahel on kujunenud  üksmeel, koherentsus. Sõna koherentsus  tähendab ühendust, ühtsust keha erinevate osade vahel, kuid ka erinevate indiviide vahel ning seda on võimalik teil tunnetada. Tunnetada on kergem, kui kirjeldada. Koherentsus – on hetk, kus hakkate mõistma, et selles ruumis on olemas energia, mis armastab igat ühte teist. Kogu see ühtsus ilmneb täies suuruses siis, kui hakkate nägema hõbedasi armastuse paelu ja loova mõistmise algeid, mis ühendavad teid omavahel nagu valmis pusle pilt.  

Koherentsus Loova Lättega

Kui Lee Caroll alles alustas kanaldamistega ning alles õppis seda, ta jälgis ka teisi kanaldajaid, kuna ise veel ei teadnud, milline kanaldamine on õige, ega teadnud, mida ta  peab tegema. Ta istus toolile ja sulges silmad, nagu tegid paljud mediteerijad. Alguses ei juhtunud suurt midagi erilist, kuni hetkeni, kui ta hakkas kanaldama suurema rahva hulga ees. Kui rahvahulk suurenes, siis hakkas ruumis olevate inimeste energia kasvama, aga mitte kanaldaja oma. Rühm suurendas ühist koherentsust. Koherentsus kujunes nende ja Loomise Lätte vahelisest liitumisest ja see oli ühenduse allikaks. Just ühel sellisel hetkel  otsustas Lee Caroll avada oma silmad, seda viga ta enam kunagi edaspidi ei teinud,  sest  see viis tema tähelepanu kõrvale ja segas kanalduse käiku. See katkestas tema ühenduse, ta nägi inimeste vahel liikumas valgust, ta nägi värve, mis olid inimeste ümber. Ta nägi protsessi ennast – koherentsust, mõistmist, seondust, armastust. Seda kõike oli liiga palju tema jaoks. Mu partner räägib, et tema ei ole nägija ja et ta ei näe energiaid. Kuid kanalduse ajal ta oli võimeline seda nägema. Ta otsustas, et ei ava enam kunagi silmi, sest siis kanaldus katkeb ja peatub samal momendil silmade avamisega. See, mida ta sellel hetkel nägi, see oli isegi hirmutav  talle. See, mis õnnestus tal näha,  oli inimeste vaheline jumalikkus.

Oleks hea, kui ka teie tunnetaksite seda, mida nägi tema, ning mõistaksite veidi sellest tulenevat õpetust. Milline vahe on vana teadvuse ja uue vahel, pimeduse ja valguse vahel, selle vahel, mis oli enne aastat 2012 ja praeguse vahel. Suurimaks erinevuseks on see, mida te tunnetate siin ruumis. Koherentsus isiksuste vahel on saavutatav hulga kergemini siis, kui heidate kõrvale kõik takistused, püüate tunda ja näha Jumalat teine teises. Kas oled võimelised, istudes kõrvuti  tundmatu inimesega ja teada kindlalt, et olete ühendunud? Olete ühendunud, kuna teie vaimsused on nii suured, võimsad, et katavad teine teist vastastikku. Energia on midagi kollektiivsest, mille läbi hakkategi tunnetama teine teist, isegi kui olete võõrad. Erinevus vana ja uue vahel on selles, mu kallid, et suurem koherentsus on olemas teie ja Keskse Lätte vahel. Vanas energias olite üksik, ja üksinduses lahendasite oma küsimusi, püüdsite selgusele jõuda, mida edasi teha. Uus energia ja Valgus hakkavad andma koherentsuse tunnetust kõige ümberolevaga, oma ülesannetega, inimestega enda ümber ning saate ka tagasisidet. Vanas energias te ei olnud kunagi kindel milleski, sest te ei olnud teadlikud nendest asjadest. Esitasite küsimusi, kuid ei saanud vastuseid. Ma ütlen teile, et uues energias me räägime teiega erinevatest olukordadest ja paljudel erinevatel viisidel. Need, kes jäävad vanadesse energiatesse, sest on harjunud nendega, on jätkuvalt segaduses, mõistmata, millest me räägime.

Mis on vanade vaimsuste ülesanne?

Kõik teie seast, kes istuvad siin, või, kes on lugemas või kuulamas hiljem, te olete suure mõistatuse osa, mida on lahendamas inimolevused planeedil Maa. Kusjuures Valguse töötajad ja vanad vaimsused on lahendamas hulga keerulisemat mõistatust, kui enamus inimkonnast. Te olete ärkamas ja tunnistamas fakti, et Valgust on üha enam, kui seda oli varem. Just teie, inimkonna seast, olete teadlikud, kuidas seda kasutada. Te olete eoonide aegu teinud tööd valguse-pimeduse mõistatuse kallal. Planeedil Maa toimub elanikkonna arvu kasv ja see peaks ütlema teile, kust on saabumas uued vaimsused. Need pärinevad nende vaimsuste kogust, kes ei ole veel siin olnud. Seetõttu teil, vanadel olijatel, tuleb olla juhendajateks neile, kes ei ole varem siin olnud. Te ei saa näidata neile suunda, vaid saate näidata koherentsust, armastust, mõistmist ja arusaamist.  

Edasi tahaksin rääkida tärminitest. Olete unikaalsed vanad vaimsused, teil igal ühel on oma tee ja see, mida on vaja teha oma eluga just nüüd, on täiesti eriline tee. Kui teha siin ruumis ring peale ja kuulata teid, siis igal ühel teist on oma  arusaamine olukorrast. Kui see on nii, siis kuidas saab anda teile juhendavat õppematerjali selle kohta, kuidas ära tunda, kas olete õiges kohas õigel ajal? Eriti veel neile, kellel on kindel veendumus, et neil on tarvis kindlapeale teha midagi.  Ehk arutaksime seda kindlat veendumust.

Olenemata sellest, mis on see midagi, kuidas see viib tasakaaluni, et saaks olla abiks teistele, või iseendale, kuidas see viib Valguse ilmumiseni, mida endas kannate – pea kõik esitate sama küsimust, et kuidas ohjata oma last, kuidas kirjutada raamatut jne. Te küsite seda oma Vaimult või teistelt Valguse töötajatelt või istute siin koos teistega või loete, kuulate seda sõnumit hiljem. Teil kõigil on palju projekte, ülesandeid ja küsimusi.  

Võtame arutusele projekti. Vanas energias ma tõin teile ühe metafori – te saite pileti rongile, et sõita kusagile. Selles metaforis teile anti midagi, mis kohustas teid ka tegema midagi. Teie reageering vaimsuselt tulnud käsule/korraldusele, teha midagi, või luua midagi, on alateadlikult mõistetav kui korraldus – teha kohe. Seega, te ise utsitate end pidevalt. See on vana energia aspekt ja seda oleme õpetanud teile näitlikult paljude aastate jooksul. Kuid nüüd on käes aeg uue metafori jaoks. Sulle antakse pilet rongile, kuid sa poed nn.vana toosi sisse (Krayon naerab). Vana energia toosi omadus oli (Krayon loendab kiirustatult) – ei tea, kas rong on kohal, millal jõuab, järsku läheb varem ära, ma pean kohe hakkama minema, ma pean olema valmis jne. Selline mõtlemine ütleb, et peab midagi tegema: ma pean kirjutama raamatu, ma pean minema, ma pean avama keskuse, ma pean olema kättesaadav (Krayon muiates) – see kõik on rong, see kõik on toosike, mille sees oled, ise seda mõistmata. Nüüd hakkad utsitama end ja tulemuseks on, et teed kõike valel ajal ja  seejärel hakkad süüdistama ennast, et  sa ju ei teadnud, kust ja kuna tuleb rong või magasid selle maha. Selline on kord inimloomus – kui rongi pole, järelikult magasid selle maha. (Krayon läbi naeru) Sa isegi ei mõtle, et rongi polegi veel tulnud. Pead pugema toosist välja ja teadvustama, et see ei tööta.  

Tegutseda õigeaegselt.

Vaatame nüüd uut energiat. Saad pileti, kuid nüüd sa ei poe toosi sisse ja teekond on sul nüüd täis valgust – sa seisad, pilet näpus, oodates rongi. Kui rongi veel näha ei ole, siis see on selge märk, et rong ei ole veel tulnud. Ei ole võimalik istuda rongile, mida ei ole veel kohal, kas mõistad. Kui rong saabub, siis sa istud sellesse ja alustad oma projektide realiseerimisega, hakkad tööle selle kallal. Kui rongi ei ole veel kohal, siis ei ole veel aeg sellega alustada. Kui see olekski teie plaanis, või projekti ajakavas, mida olete kavandanud ja planeerinud, millal alustada sellega, millal on sobilikum või efektsem, siis oleksite mõistnud, et sellel ei ole mingit tähtsust, kui rongi ei ole veel tulnud. Seega, uue energia võtmesõnaks on – jälgi teed, jälgi märguannet endale, sul on tagasiside ja sa tead, et ei ole veel õige aeg. Sa ei ole murede ja muretsemiste toosi sees, sa oled väljaspool seda ja  jälgid teed. Kui rongi veel ei ole, siis oota ja ole kannatlik, nihuta tähtaega ning oota veidi. Kõik  tuleb, sest sul on ju isegi piletid olemas. Piletiks on su enda intuitsioon selle kohta, mida tuleb teha. Praeguses  uues energias on olemas suurepärane asi, mis ütleb, et oled väljaspool toosi – sa jälgid teed.

Ärge tirige Valgust vanadesse paradigmadesse, mis püüavad veenda sõnadega, et sa ei tea või see ei tööta, või sa oled kinni jäänud. Ei, sa ei ole kinni jäänud, rong üksnes ei ole veel tulnud. Sa võiksid hoopis vastata, olgu, millal ta siis tuleb? Te olete teadlik, et rong tuleb siis, kui kogu pusle on koos, sest alles siis asjad hakkavad liikuma. Sul ei ole vaja alustada sellega, mis kohe laguneb, kuna midagi veel ei ole valmis, ehk ei ole kogu informatsioon veel koos. Pole vaja alustada pooliku informatsiooniga. Selline oli vana energia, milles tegite just nii. Enamuselt kõik alustasite varem, ruttasite ette, ennetasite protsesse. Olles toosi sees, ning saades esialgset informatsiooni, alustasite kohe.

Kuid äkki vana vaimsus, intuitiivselt, läbi oma tarkuse, mõistab sõnumit ja see meeldib talle, ja ta saab aru, et rongi ei ole ju veel kohal. Ja siis ta ütleb, et  kallis vaim, kui rong on kohal, siis aita mul mõista õiget hetke liikumise alustamiseks ja alustada tegevust hetkel, kui kõik hakkab mulle kätte tulema, et mul ei oleks tarvis end utsitada, ega kahelda, või muretseda enda pärast. See on suurepärane, et on olemas Valgus, mis näitab rongi tulekut. Looge plaanid ja ajakavad vastavuses sõnumitele, mis on selged ja mõistetavad. Ei maksa tõlgendada neid valesti, vaid on tarvis mõista, mis on neisse kätketud. Selles ei ole midgi uut, selles on tark juhendus mõistmiseks, millal asjad töötavad teie jaoks ja millal mitte. Ärge tegutsege  siis, kui need ei tööta veel korralikult. Oodake, kuni rong jõuab kohale.  

Te saate ühise sõnumi.

Ei ole veel olnud taolist aega, kus liikumine teie teel oleks nii selge. Kuid paljud teie seast, lugejate ja kuulate seast, veel ei mõista seda. Nüüd on teil suurepärane võimalus pühkida tahvel puhtaks, ning tunnistada seda, mida olen jaganud teile, ning võtta vastu imelist Vaimu Valgust, mis püüab suunata teid õigele teele, tõmmates teid toosist välja, et mõistaksite, et kõik olukorrad, mis tulevad teie teele, ei ole kaugeltki juhuslikud. Need on juhendused, millal astuda, millal peatuda ja millal oodata. Varem kunagi need ei olnud niivõrd selged. Kuid siiski, vanas energias te mõistsite neid moonutatult, ning sattudes segadusse,jäite kinni. Seetõttu tahaksin, et selle sõnumi läbi te nihkuksite kohalt. Vaim on ühenduses teiega läbi suurepärase vaimsuse hõbepaela ja igaühega teist. Metafooriline hõbepael ei katke kunagi. Kuidas valid seda näha või kasutada, on täiesti sinu enda valik. Kohe kui  näed seda paela ja haarad sellest kinni, siis, sellest hetkest algab side vaimuga. Kuna selline pael on ühendus teie kõigiga, siis sõnumeid saate ühisväljast ja see paneb teid ühiselt, kooskõlas ja koherentselt tegema selliseid asju, mis ei ole seni planeedil veel toimunud. Kui inimeste vaheline koherentsus saavutab teatud taseme, saabub rahu Maa peale. Koherentsus, see on teatud kokkulepe mõistmises kogu inimkonna ulatuses, kokkulepe selles, et keegi ei hakka kunagi hävitama teine teist. See tarkus  tuleb Valgusest ja see on saamas teie omaks. Kuid ma soovin, et te ei tõlgendaks seda valesti. Sellest saab kaks sammu ette ja üks samm tagasi. Te olete praegu selle protsessi  päris alguses, seetõttu te ei ole veel võimelised nägema planeedil mõningaid asju ja need ei ole ka teile praegu arusaadavad. Kuid teadke, et saabuv Valgus, mis raputab maha vana, paneb kõik käima ja sellest hetkest peale planeet ei ole enam see, milline oli seni. Ta enam ei reageeri selliselt, kuidas olite harjunud. Teil tuleb minna neist keeristest läbi, et saada teada, mida te tahate ja mida mitte. Seni pardal ei ole küllaldast hulka vanu vaimsusi, et kõik saaks kulgeda sujuvalt. Ka sina oled pardale astuja, oled mõistmas, et on käimas ärkamine valguses, ärkamine pikemasse eluikka, see on ärkamine vähemasse ärevusse ja suurematesse lahendustesse, see on ärkamine hõbedasele paelale, mis on ühendamas sind kogu inimkonnaga ja Loomise Lättega ning ta on alati ühenduses. 

Võtke kasutusele iidsete tarkus.

Vaadake põlisrahvaid ja iidseid, vaadake seda, millesse nemad uskusid, mida nad teadsid ja kuidas nad elasid.  Nad tunnustasid oma esivanemaid. Ehk, teisi sõnu, nad rakendasid tarkusi, mis olid kogutud enne neid. Nad austasid Maad, nad mõistsid ühesust Gaiaga ja tänasid teda. Oli liit nende kõigi vahel ja kõige vahel, mis ümbritses neid ning see lõi midagi sellist, mis jätkus ja jätkus, ja jätkus. Lubage sellel liidul nüüd taassündida teie kaasaegses ühiskonnas. Lubage Valgusel tulla, et saaksite mõista Vaimult tulevaid märke. Lubage sellel ilmutuda, tulla ja olla. Ma ütlen teile, et iidseid said neid märke ja nad oskasid neid näha loomades ja taevatähtedes. Nad usaldasid neid ja uskusid neisse. Loomise Läte andis neile seda, mida nemad vajasid ja just see juhtis kogu nende elu. (Krayon kurbusega hääles) kuid teie lasksite sellel kaotsi täiesti minna. Nüüd on käes aeg mitte taastada seda, mida tegid iidsed, nende viise, vaid on aeg usaldada oma intuitsiooni, ning pöörduda targa juhenduse poole, et saada teada hetke, kuna rong jõuab kohale. Naasmine sellesse, mida praktiseerisid  ja teadsid iidsed, see on see, mis on täiesti kättesaadav  teile kõigile ka praegusel ajal.

Loodan, et nii mõnedki teist lahkuvad siit teisena, kui tulid ja nii ka lugejad või kuulajad ning te kõik saate hingata kergemalt, kuna mõistate, et teie elus ei toimu midagi valesti. Mõnigi teie seast on saanud selle imelise pileti – intuitsiooni, mis on sinule and mille abil Sa oled suuteline looma kõike  (Krayon sosinal), kuid selleks ei ole veel aeg.

Kuid tuleb kätte ka sinu aeg, sa kohtad vajalikke õigeid inimesi, kujunevad õiged tingimused, mis on sulle juba nähtavad. Sellel hetkel, naeratades ütled:   Kallis Vaim, siin on minu pilet. Uskuge sellesse.

Ja nii see on…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga