KAS TUNNETE, ET TEIS ON PAKITSEMAS SÕNUM? AJAKAPSEL. VALGUSE KUUB. NULLIMINE.

 

Tervitan teid, mu kallid…, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Kas tunnetate, et teis on sõnum, mis püüab pääseda teieni?

Mõned siiski seda tunnetavad.

Selles sõnumis hakkame rääkima ebatavalistest asjadest. Enamuses räägime sellest Valgustöötajatele ja Vanade Vaimsustele.

Planeedil, käesoleval ajal, toimuvad suured muutused ning seda ennustasid ka paljud põlisrahvad. Pühad mehed ja naised on elanud siin planeedil tuhandeid aastaid ja see on kujundanud seda potentsiaali, mida näete planeedil käesoleval ajal.

See sõnum edastab programmi, mis erineb varajasematest programmidest.

Kas tunnetate endas sellist sõnumit?

Kas te ei ole seda veel saanud?

Võib olla peatselt saate  selle sõnumi. See sõnum on miski, mis tuleb läbi teie intuitsiooni ning paljudel teie seast, on juba sellised tunnetused ning see on teistsugune tunnetus.

Milline võiks olla sõnum, mis jõuab käesoleval ajal teieni?

Paljud teist saavad sõnumeid, millest nad te ei tea midagi ning neid sõnumeid saavad kõik. Sõnumi edastamine inimese intuitsiooni vahendusel on ülimalt vana viis.

Samuti on teil olnud kanaldajaid kogu inimajaloo jooksul. Teilgi juba on olnud neid aastaid. Kanaldajateks on olnud šhamaanlannad ja mõningad neist olid kui prohvetid.

Nüüd on asjad muutumas ja olge valmis sõnumite saamiseks.

Tuleb aeg, kui kanaldusi enam ei tule. Kanaldus on kõigest intuitsioonide voog. Isegi teatud vanad vaimsused ei valda kanalduse kunsti, ega suuda saada alateadlikult taolisi valgustunud mõtteid. Et seda tunnetada, on tarvis seda praktiseerida. Enamustel see ongi praktiseerimisega õpitud. Mõned küll tunnetavad kanalduse alget, kuid see ei ole selle sõnumi taoline.

Siin käib jutuajamine inimese sisemise meistriga ja on täis tarkust.

Kas olete seda tunnetamas?

Mõnedki teist on seda tunnetanud aastate jooksul, kuid kanaldust ei ole sellest saanud.

Miks on see  nii?

Ehk tänane sõnum selgitabki toimuvat ja annab loa sellel sündida. Käesoleval ajal avaneb võimalus saada informatsiooni nii, nagu seda pole kunagi varem saadud.

Ehk teis on sõnum, mis ootab võimalust pääseda välja, pinnale.

Sama juhtus minu partneriga 30 aastat tagasi. Ta astus esoteerika raamatu poodi, vaatas ringi ja nägi sadu kanalduste raamatuid. Ta mõistis, et Ilm ei vaja veel ühte kanaldajat juurde.

Siis tulin mina tema juurde ja rääkisin talle, temas olevast vaimsusest. Ma soovitasin tal astuda inimeste ette, rääkida nendega ja  kirjutada raamatuid.

Ta oli sellele vastu ja küsis, et miks tema, kas maailm vajab veel ühte sõnumitoojat, et neid on niigi palju?

Te teate seda, mis hakkaks peale seda sündima.

Ütleksin veel, et iga vaimsus planeedil, kes tajub võimet edastada sõnumit, peab seda tegema. Pole vaja küsida, et kas maailm vajab veel ühte sõnumitoojat.

Ma ütlen teile – maailm vajab Valgust. Teie kanaldus on osa sellest.

Ehk see kanaldus on üksnes teile.

Uues, kõrgesagedusega valguses ja selle energias on sündimas ebatavalised asjad. Meisterlikkus hakkab avalduma isegi teie DNA’s.

Valgustöötjad ja Vanad Vaimsused, muutused hakkavad toimuma ka teie kehades. Kui tunnistate seda ja võimaldate sõnumil tulla, siis sellega toetate muutuste sündi .

See on Valguse sündimine. See on sõnum teie oma Kõrgemalt Minalt – Loovusluselt.

Miks mitte võta vastu sõnumit kogu tema hiilguses. See meeldiks teile.

Edasi tutvustan teile uut atribuuti, mis on teile ajakohane ja mis on evolutsiooni üks osadest.

Selleks on AJAKAPSEL, mis on esile tulnud ja avanemas. Ajakapsel avaneb õigeaegselt – ta  ootas Ülemineku aega.

Te hakkate muutuma seesmiselt. Oleme rääkinud, et Meistri juhendid on teie sisemises energias, aga vana energia ei lasknud seda kasutusele võtta. Nüüd on aeg nende kasutusse võtmiseks küps. Nüüd saab teha parimaid valikuid.

Mul on teile veel üks atribuut, õigemini selle element, mida saate selga proovida.

See on VALGUSKUUB ja see on esoteeriline. Antud Valguskuub on Valgustöötajale ja Vanale Vaimsusele.

Kuub on suurepärane ja vikerkaareline, ta helgib, peegeldab ja neelab. Tema peegelduse ja neelamise tase on kontrollitav teie poolt. Sellel on kaitse võime, kuna ta peegeldab tagasi kõike soovimatut ning ta sulandub teie teadvusega.

Olles rahva hulga keskel, ta imab vaid teile vajalikku, seda mis teid täiendab  ning seda, mis on kohane teie teadvusele ja vaimsusele.

Ka pimedas kohas ta valgustab kõike vajalikku ja peegeldab tagasi teile kohatut.

Te olete ära teeninud selle kuue.

Sellised te olete, mu kallid, teie, kes te olete evolutsioneerumas.

NULLIMINE.

Kindlasti olete tundnud, et olete millegi suhtes juba välja kasvanud, kas siis suhetest, ametist, projektist või ärist.Teadvuse arenendes on loomulik, et inimene kasvab kõigest üle, vanadest vormidest välja. Igasugune kogemus ammendub varem või hiljem, kui vaid te ise ei tee mingit uut käiku. Areng ei peatu kunagi, isegi kui toimub stagneerumine, regresseerumine ja esineb kaotusi. See kõik ärgitab teid otsima üha uusi ja uusi võimalusi enda ilmutamiseks peenest olekust tihkesse mateerialikusesse.

Peamiseks komistuskiviks protsessis on siin vormide muutus. See on nagu kaalutu olek, kus mõistate, et endisena olla enam ei saa, aga ei tea, kuidas edasi minna/olla.

Seda sageli kirjeldatakse nullimise olekuna, millele, nii või teisiti, kaasneb tõsine vormi vahetus. Seda olekut tähistab melanhoolia, loidus, meeleolu kaotus, kaob usk enesesse, elusse, inimestesse.

Enamusel inimestel, nullimisega kaasneb hulga komplekse, nendeks on kriisid suhetes ja palju muud. Kuid siin ei tasu ahastada – see aeg on küll hirmutav, kuid oluline. See on nagu põhja vajumise aeg – sees toimuvad olulised muutused, mida teadvustate ja hindate ükskord hiljem. Aga, see võib toimuda kiiremini, kui loobute kõigest, kogute jõudu, lasete lahti mõistuse sumina, et uue jõuga saaks lükata end põhjast lahti ja suunduda uute horisontide avarustesse. Sellel ajal toimub võimas puhastumine, vanadest seondustest, möödaniku vormidega.

Ilm testib pidevalt, pakkudes teile uusi lahendusi, kuigi teie mõistus tahab pöörata teid tagasi vanale.

Ükskõik mis ka ei paneks teid tegutsema, püüdke esmalt rahuneda ja minna rahumeeli edasi, ilma igasuguse kiirenduseta. Õppige kannatust enese kuulamises, neil aegadel see on oluline.

Nullimine toimub teiega pidevalt.

Selle põhimõttega on üles ehitatud igasugune loovuslik protsess vormide Ilmas. Alustades söömisest, kuni organismi surmani.

Teil ei ole vaja karta nullimist. Kui tajute, et on aeg vahetada vormi, siis tehke seda ning Ilm  toetab teid selles.

Praeguses üleminekus on oluline teine teise toetamine – ilma selleta põhja langemine on vältimatu. Parim toetus on see, kui võtate mistahes fakti ilma paanikata ja liigsete mõteteta, kergusega ja pealiskaudselt.

Seesmine muie aitab tõusta pinnale ja saada oma olemuselt parima lahenduse – usu endasse.

Ja nii see on…

Krayon

Kategooriad:

4 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga