KÄESOLEVA AJA SEEMNETE KÜLV JA LÕIKUS

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest...

Paljude aastate jooksul oleme rääkinud toimuvast planeedil Maa, energiate nihkest, mis mõjutab kõike. Muutused toimuvad mitte üksnes teie kultuuris, vaid üle kogu Ilma. Kui vaatate ringi, siis näete, et uus normaalsus on kõikjal kohal. Uuest normaalsusest oleme rääkinud juba mõnda aega tagasi, veel enne, kui see hakkas esile tulema. Siis see oli teie jaoks veel täis vasturääkivusi. Kuid seda oli mainitud juba iidsete sõnumites, seega, teie jaoks see ei olnud uudiseks. See ei tulnud Krayonilt, see tuli Maiadelt läbi nende kalendrite ja paljudelt teistelt põlisrahvastelt, sest nemad nägid seda pööripäevade protsesside kohaselt.

Paljud on seostanud seda 2012 aastal toimunuga, kuid tegelikult see on seotud hoopis 36 aastaste muutuste aknaga ja te olete praegu muutuste akna keskel. Valgus võidab ning see on muutuva teadvuse tulemus. Valgus toob välja vana, mis seisab sellele vastu ja  te näete seda praegusel ajal. Praegu on käimas testimise aeg, et kuidas saate hakkama Valguse tulekuga.

Leidub küllaga ka neid, kes on valmis tirima teid tagasi vanasse. Tahaksin rääkida ka sellest, mis on varjatud teie eest. Tahaksin rääkida sellest, mida on uurimas vanad vaimsused. Seda arutlust võiks nimetada selle aja seemnete külviks ja lõikuseks.

Esmalt räägiksin sellise arutluse eeldusest.

Mida teeks farmer, kes on külvanud ja korjanud vilja igal aastal, kuid äkki toimub midagi sellist, mida tema elu ajal pole veel olnud?

Mõelge sellele, mis toimuks, kui põllul midagi muutuks, nii külvis, kui lõikuses.

Ilm on muutunud, seega ka küpsemine käib kiiremini. See metafoor on sellest, mis toimub praegu, vana vaimsuse silmade all. Olete saamas uusi seemneid, milliseid te pole seni tundnud ja mis küpsevad kiiremini. Paraku oma teadvusega olete veel vanas energias ning tulemusi  ootate vanal viisil.

Kuid edasi räägiksin uut liiki seemnetest – selleks tuleb tulla Kaheteistkümne Ringi, kus saab neist parema ülevaate. Kogu planeedil, nii teil, kui ka teie elus, on tarvis näha ja teadvustada positiivsust kõikides muutustes – asjades, töös, reageeringutes ja kõrgemas teadvuses. Tahaksin, et te näeksite füüsiliselt, kuidas seemned, mis olid külvatud teisse, kui vanasse vaimsusesse, on hakanud tärkama. Need seemned, nii sellel planeedil, kui teie puhul, on kõrgema teadvuse seemned. Sellised seemned hakkavad tärkama ja kasvama vanades vaimsustes, tõstes kasvades tõe olumust üle planeedi. Ehk siin suurimaks üllatuseks võite märgata, et vili valmib mitte kuudega, ega nädalatega, vaid hetkega.

Need seemned on paljumõõtmelised, seetõttu oleks hea, kui näeksite selles midagi uudset enda jaoks, kuigi neis on olemas see, millega olete juba tulnud planeedile. Nüüd on aeg hakata hoolt kandma nende kasvamise üle, võite teha seda teadlikult, metafooriliselt. Seemnete kasv ja vilja kandmine hakkab toimuma kõikjal, olenemata, kus neid on külvatud. Vaadelge ja mõelge sellele positiivselt. Positiivsus tuleneb Valgusest, mis on võimendumas planeedil.

Kuid paljud kardavad Valgust, kuna see  valmistab neile palju probleeme. Kuid valgus ei too probleeme, vaid ta paljastab neid. Valgus aitab käivitada paljusid uusi võimalusi. Sellel tööl võib olla suurem tähendus, isegi metafüüsiliselt. See algas just aastal 2012. Valgus hakkas väljenduma läbi tegude.

Nüüd ehk mõistate, et teis on seemned, milliste eest tuleb kanda hoolt. Neid seemneid tuleb kasta oma mõistmiste ja positiivsuse allika veega. Just seda teevad vanad vaimsused.

Lõikuse aeg on juba lähenemas ja ka uute külvide aeg.

VASTUTUS OMA MÕTETE EEST

Kas olete märganud, et Maa avarus, vastavuses sageduse tõusuga, üha enam reageerib teie soovidele. Olge vastutustundlikumad oma mõtete ja sõnade eest, siis saate teostada üksnes seda, mida tõemeeli soovite. Planeedi vibratsiooni sagedused on aina tõusmas, seega, kasvab ka mõtete loov jõud. Kusjuures, materialiseerumas on nii positiivsed, kui ka negatiivsed mõtted, nii teadvustatud, kui ka teadvustamatud mõtted. Samas hirmud tõmbavad teie ellu seda, mida kardate.

  • Kui mõtted on sellest, et teie elus midagi ei jätku, siis just seda hakkab ka juhtuma – sellised mõtted samastuvad sooviga, seega, te ise suunate neid teostumisele.
  • Kui pidevalt mõtlete negatiivsest olukorrast, siis se ka juhtub, kuna oma mõtetega, nagu magnetiga, tõmbate ligi negatiivsust.
  • Kui kardate midagi kaotada ja aina mõtlete sellele, siis kindlapeale nii ka läheb, kuna mõte kaotada, hakkab looma elus sellist olukorda.

Jälgige oma mõtteid ja võrrelge neid oma eluga, siis võite märgata paljutki, mida olete selliselt loonud, ise olete loonud ja paljut ligi tõmmanud. Kuid see on alles algus. Planeedi ja teie kõigi vibratsioonid kasvavad pidevalt, seega mõtted hakkavad realiseeruma veelgi kiiremini, mõneti ehk isegi hetkega.

Kas mõistate, milline vastutus oma mõtete üle lasub teie peal?

Teile on ammu öeldud, et  mõelge positiivselt ja kandke vastutust oma seesmise ilma üle. Oma elu  loote läbi teadvustatud või teadvustamata mõtete ja sõnade. Ilmaruumi küllus teie elus avaneb üksnes tänu teie olemisele selles. Olemist selles on suurepäraselt näha teie mentaalse välja peal. Oma mõtetega, elu küllusest, täidate selle küllusega. Kontrollige oma mõtteid, muutke või muundage neid ja see muudab teie elu. Inimeses olev jumalik potentsiaal avaneb siis, kui ta tunnustab end, oma seesmisi andeid ja oma piirituid võimeid, siis ta ka mõtleb vastavalt. Lõpetage usaldamatus endasse ja oma väesse.

Kallid, Kõrgemad Väed hoiavad inimest, nad blokeerivad ja neutraliseerivad osa tema negatiivsetest mõtetest, et ta ei hävitaks ei end, ega planeeti. Ehk olete märganud, et ega kõik teie mõtted realiseeru. See on suur kingitus inimkonnale Valguse vägede poolt. See töö käib peenel plaanil ja neutraliseeritakse suured hulgad negatiivseid energiaid. Tänu sellele olete sujuvalt ja pehmelt minemas üle Uude Ilma maapeal.

Käivad sõjad, kriisid ja kataklüsmid, kas on see positiivne, küsivad nii mõnedki teist.

Kuid kujutage hetkeks, mida saaks korda saata inimkond oma negatiivse mõttelaadiga?

Jälgige oma mõtteid kasvõi ühel päeval ja kuulatage teiste sõnu. Paljud inimkonnast, mõtlevad veel madalatel vibratsioonidel, nad elavad hirmudes ja suhtuvad negatiivselt kõigesse. Kui kõik mõeldu ja räägitu avalduks elus, siis juba ammu ei oleks ei inimkonda, ega planeeti.

Minu soovitus teile on, et pöörake oma tähelepanu oma mõtete väele, siis ehk saaksite teadlikult täita, oma Ilma, mõistmise valgusega.

Ja nii see on….

Krayon

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga