KÄESOLEVA AJA SEEMNETE KÜLV JA LÕIKUS II osa – 12 Ring

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Mis aeg see küll praegu on?

See on aeg, mille kohta oleme rääkinud, et see läheneb.

See on aeg, kus mõistate, et Valgus avaneb planeedil aina enam.

See on aeg, kus viimase paari aasta jooksul on toimunud palju vapustusi.

See on aeg, kus on avanenud paljut  ja jätkuvalt veel avaneb.

See on aeg, kus teil tuleb teha uusi otsuseid.

Just nende aegade nimel tulite taas planeedile ning neist aegadest olite teadlikud ammu enne siia tulekut.

Teie vaimsuse tasemest oleme rääkinud palju ja ka sellest, mida olite saavutanud enne järjekordset siia planeedile tulekut. Oleme rääkinud, et juba iidsed oma ülestähendustes, mainisid Pööripäevade Protsesse, millistest järjekordne pidi tulema aastal 2000. Paljud teie seast pidasid seda Maailma lõpuks.

Kuid sellest sai hoopis Uue Ajastu algus.

Vanad vaimsused teadsid siin oodatavast, seetõttu ka kehastusid siia, sellesse aega. On aeg tegeleda oma seemnetega, millistega tulite sellele planeedile.

Eelmises sõnumis rääkisime farmerist, kes kogu oma elu oli tegelenud vaid ühtede ja samade seemnetega. Kuid, käesoleval ajal, planeedil toimub nihe energiates, mis loovad ideaalseid tingimusi uute seemnete külviks, uudse vilja lõikuseks, millist varem siin ei ole olnud. Saak teie seemnetest tuleb  rikkam, kui varasematest seemnetest. Kõik, mida tegite vanas energias ja mida peeti pühaks ja metafüüsiliseks, nüüd võib puhkeda õide seni nähtamatul viisil. Kui mõtlete sellele, siis mõistate, et nii see ka peab olema. Kui avanev valgus muudabki midagi planeedil, siis selleks olete teie. See ei mõjuta pinnast, vaid teid, vanad vaimsused. Kõik atribuudid, millistega tulite planeedile, leiavad rakendust. Seega, nüüd on saabunud seemnete aeg, milledega olete tulnud planeedile.

Metafooriliselt need on seemned, mis on seisnud vana energia riiulil, seni veel tagapool ja te ise panite need sinna, kui tulite planeedile, et mitte olla pettumuse osaliseks, kuna vanas energias need ei saanud võrsuda. Seega, teil ei tasu kurta, et vanas energias ei saanud neid külvata. Kuid nüüd on uus energia, uus planeet ja uus Ilm. Nüüd on teil võimalus ulatuda seemneteni tagaseinas.

Kuidas näib see teile nüüd?

Ma annan teile aksioomi – vaimsuse seemned, millistega tulite planeedile, ei ole asjad, vaid need on kontseptsioonid. Seega, seemned on metafoor. Kontseptsioonis-seemned, mis võivad olla küll isiklikud, kuid neid külvates, saavad viljad neist kogu Ilmale. Niisiis, kui  muutute teie, siis muutub kõik teie ümber. See, mis teis muutub, mõjutab kõike teie ümber. Veetilgad  muudavad kogu ookeani ja seda kogu ookeani ulatuses. Kuid see mõju oleneb siiski tilga enda olemusest, ühed tilgad mõjutavad rohkem, kui teised.

Ehk mõnigi küsiks, et kas tema viha mõjutab Välja?

Vastuse on, et jah mõjutab.

Kui keegi manustab sellesse mõistmist ja headust?

Siis ka see mõjutab kogu Ilma.

Igaüks teist on suurejooneline ja igaühel teist on meistri atribuudid.

Kuid, mis juhtuks, kui te külvaksite meistri seemneid, kuidas see mõjutaks teid ja teie planeeti?

Vili hakkab valmima peaaegu kohe peale külvi ja  see tuleneb paljumõõtmelisusest.

Elu vilju hakkate saama peaaegu kohe ja  see oleneb teie meistri tasemest. Meistri tase on aegade pikkune ja see on teie sisemise suursugususe arengu tasemeks. Meistri tase hakkab muutma teie nägemust, nii enda kui teiste kohta ja nii teie, kui ka teiste tegevuste kohta. Selline saab olema teie meistri tase ning sellisteks olete ka kavandatud. Teil on aeg võtta kasutusele seda, millega olete tulnud planeedile ja need on meistri seemned. Kui olete nende külvajaks, siis hakkate avastama midagi uut. Ehk sellele kaasneb teie juhendajate positiivse energia tõus, mida hakkate tunnetama soojusena oma südames.

Tere tulemast üleminekusse.

Tere tulemast muutustesse.

Aeg on selleks käes. Just seetõttu soovitasin partneril edastada sead informatsiooni teile. See sõnum on vanadele vaimsustele, et nad saaksid tuua välja ja külvata oma seemned.

Vaimsete seemnete külvamisest rääkimiseks kasutasin metafooriliselt farmereid.

Tahaksin küsida teilt, et kas need, kes kasvatavad taimi, kannavad seemneid pikemat aega endaga kaasas, et leida sobiv aega nende külvamiseks?

Osaliselt küll, sest osadel seemnetel on selline vajadus, need ootavad oma aega, kui need on külviks küpsed.

Te olete teadlikud, et elu planeedil, on täis erinevusi. On viljatuid kohti ja sellistena need on olnud aegade jooksul, kuni sinna ei ilmu vesi. Alles siis need, mis olid peidus mulla all, äkki hakkavad võrsuma. Just see toimub käesoleval ajal ka teie planeedil.

Teie, ja teie esivanemad, kandsite vaimsuse seemneid aegade algusest alates ning ka teie ei saanud panna neid võrsuma vanas energias, kuigi need olid teis olemas. Teie, kui Vanad Vaimsused, kandsite neid endaga kaasas sündimistuultest, sündimistuultesse.

Kuid teie praeguses elus on muutuste potentsiaal, mille sügavus on märkimisväärne. Käes on muutuste ja ülemineku aeg. Teil on aeg teha midagi, et tulla välja sellest, milles olete seni olnud, ehk planeedi kaosest.

Praegu on käimas võitlus Pimeduse ja Valguse vahel. See on see aeg, millest Maiad on rääkinud kui muutustest. On olemas miski, mida lasite mööda, miski, mis oli teile vajalik, ehkki vaid osaliselt. Te ehk olete teadlikud oma kromosoomi paaride hulgast. Enamus teist on teadlik 23 paarist.

Kas te pole mõelnud sellele veidrale arvule?

Kogu teie bioloogia ja füüsika on paarisarvuline, enamus kordistub 4-ga. Isegi teie igapäevases matemaatikas on midagi veidrat – see peaks oleme kaheteistkümne süsteemi kohane. Kui teil oleks neljasüsteemi matemaatika, siis see avaks teile asju, mida ei ole võimeline iialgi avama viiendsüsteemi matemaatika.

Teil seisab ees näha pilti, mida toovad välja teised pusletükid.

Kuid teie bioloogid nägid selles nii mõndagi ja see ajas paljusidki neist segadusse. Antropoloogid, kes on uurinud nii teie DNAd, kui ka 2 000 000 aastataguste esivanemate DNA-d, leidsid, et siis inimesel oli 24 kromosoomipaari. Nüüd taas läheneb muutuste aeg.

Teadlased, kes märkasid seda, olid suhteliselt julged selgitama, et inimene ei ole alles tulnud planeet Maale, vaid on ammusest ajast siin ja et tema lähtealus on tähtedelt, mitte maist päritoluga.

Teile nähtavad, ehk kättesaadavad, on 23 paari, aga 24. on paljumõõtmeline, seetõttu ei ole ka ta nähtav, sest teil ei ole veel selleks atribuute. Kui jõuate paljumõõtmelisuseni, nii bioloogias kui ka füüsikas, siis saate näha ka 24 kromosoomi. Teis olev seeme ongi 24 kromosoomi paar ja mille päritolu on tähtedelt.

Edasi räägin tema otstarbest.

Ta on muutuste kandja ja nüüd on aeg seemnete külviks, kuna planeet Maa vajab seda. See on naasmise aeg kesksele informatsioonile, mida õpetati Lemuurias Õpetatava Ringi ajal. Keskne, püha informatsioon, on tähtedelt ja see toob esile teie Kõrgemat Mina, mis  tunnetab kõrgemat juhendust. Just seda vajabki teie planeet.

See on vanade vaimsuste jaoks ja seetõttu esimesena edastame seda neile.

On oluline teadvustada, et 24 kromosoomi seemneid külvate kogu inimkonna jaoks. See on praegu peamine. Keskne vaimne informatsioon, toob teie planeedi valguse kätte ja seda ta teeb, teie vahendusel. Kogu inimkonnal on 24 paari kromosoome, kuid teie olete neile siduvaks lüliks. Teie planeet on selleks valmis.

On aeg aktiveerida oma 24. kromosoomi paar – see muudab kõike.

Vaat, millised te olete ning just selleks olete tulnud planeedile. Te olete tuleviku võtmeks.

Ja nii see on…

Krayon

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga