JUMAL TEIE SISEMUSES II OSA Fairfied, Iowa 14.august 2017

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

Tahaksin avardada eelmist sõnumit. On käes aeg, kus teile pakutakse suurepäraseid asju, millistest te ei olnud seni teadlikud ja need toovad esile teile uusi võimalusi. Jutt käib süsteemist, millest te ei ole olnud teadlikud. Te ei olnud teadlikud ka asjadest, mis teiega praegu juba toimub. See, millest räägime teile taas ja taas, on paljumõõtmeline ja lõputu. Kui soovite peatada aja lineaarsust, et oma küsimustele vastuseid saada, siis Vaim on teadlik, kes  ootab vastuseid. Kui sõnum saab salvestatud, siis kuulates seda, teil on võimalus olla kahes kohas korraga. Ma pöördun kõigi kuulajate poole, pange tähele, et ei ole oluline, millal te kuulate seda salvestust. Siin ruumis olevad inimesed kuulavad kanaldust praegu  ja praegu on kuulamas ka need, kes kuulavad salvestust. Seega, lubage küsida teilt, kelle jaoks praegu on tegelikkus? Ja vastuseks oleks, et kõigi jaoks, kuna teemad, mida vaatleme, on energeetilised, aga mitte lineaarsed.  

Täna minu partnerile ja minule oli palju küsimusi. Tema rääkis teile oma lugu, mis juhtus  aastaid tagasi, kui ta loobus eraldamast end Krayonist.

Inimesed, vaadates oma suhteid Jumalaga, seavad end rituaaliks valmis. Neil on olemas koht ja aeg Jumala kummardamiseks, on mida panna selga kummardamise ajaks, on olemas vastavad päevad, millal  kummardate Jumalat ja selleks kõigeks koostate nimekirja.

Ka minu partner teeb seda ja mõned teie seast teevad seda samuti. Kui ta esmakordselt istus toolile teie ette, ta muutus, kuna ühines minuga, rühmaga, nimega Krayon. See oli energia eesriide tagant. Ta sai suhelda teiega üksnes läbi armastuse energia. Et mu partner oleks valmis suhtlusteks, ta pidi esimeseks väljuma füüsilisest ruumist ja seejärel tulema tagasi. Paljud teist kindlasti mäletavad neid aegu. Siis ma küsisin temalt, et kas ta on valmis järgmiseks sammuks? Ta ei onud teadlik järgmise sammu võimalustest. Tema arvates ta tegi igal korral oma viimast sammu. Kuid viimast sammu ei ole olemas, sest te olete alati valmis tegema veel ühe sammu. Ta küsis., mis samm see on? Ma vastasin temale, et see on, olla koos oma Kõrgema Minaga ja minuga ning  pidevalt. Ma kordan tema reageeringut, ehkki see oli veidi koomiline, ta küsis, et ega see valus ei ole? Ta ilmselt pidas silmas, kas see ei mõjuta tema elukulgu, kas ta jääb ikka iseendaks. Palusime tal proovida järgi. Algas sulandumine. Ei olnud enam oluline, kus ta asub ja mida temalt palutakse. Tema sai vastuseid sellelt osalt, mis oli seotud minuga. Praegustel kohtumistel mõned teist võivad ehk märgata lülitumise hetki Lee ja Krayoni vahel. Kes märkavad, need näevad, kuidas tema sisemine valgus muutub.  

Kui Jumal on teie sisemuses, miks te siis eraldate teda endast? Kui paljud teie seast saavad mediteerida ostlemise ajal? Mõnedele see on ehk üks mediteerimise vormidest. Kuid küsimus on muus, kas saate suhelda Jumalaga muude asjade kõrvalt?  Kas saate teha oma tööd  ja samas olla kaasatud loomise suursugususse? Teie jagate kõike tasemeteks. Esimeseks, see ei kuulu teie töö juurde, alles siis kui oma töö lõpetate, siis saate pühenduda meditatsioonile. Kuid praegusel ajal saate  mediteerida ja olla ühenduses Jumalaga isegi istudes auto roolis. Nüüd küsite, et kas see ei ole ohtlik, on see võimalik? Mõned teist on veendunud, et see on enam, kui võimalik, et ei ole vaja lahkuda oma kehast, ei ole vaja olla mingis olekus, mida võiks nimetada hajevil olekuks, vaid võite olla mitmetegevuslik, teha mitmeid tegevusi ja samas olla oma jumalikkuses. See võib kesta 24 tundi ja 7 päeva nädalas, alaliselt.

Teie ühiskond, teie kultuur, teie kasvatus  on alati eraldanud kõike osadeks. On aeg söömiseks, on aeg mängimiseks, on aeg tööks, on aeg kummardamiseks, on aeg rõõmudeks ja kurbuseks jne. Praegusel ajal on võimalik teisiti. Kui olete alustanud selle protsessiga, kui saate aru, millest räägin, siis teie mõistev osa saab kaasa tõmmatud, olenemata sellest, kus te olete, olenemata sellest, mida parasjagu teete. See oleks kui avardatud teenindus, kus võite palvetada, mediteerida, laulda ja tunnetada Jumala juuresolekut kõigi igapäevaste tegevuste juures. Te ei kummarda mingit objekti või Jumalat vaid te hakkate kummardama rõõmu, mis teid täidab ja olete tänulikud selle eest. 

Krayon, kas on võimalik, et me oleme ühendunud magamise ajal? Te ei ole teadlikud, et oma une ajal olete kõik ühendunud. Teie uni on osa teie paljumõõtmelisusest. Unel ei ole piire, seetõttu teie unenägudes ei ole lineaarsust. Teie aju ei tööta magades. Une ajal osa Jumalast on sinuga ühenduses teisiti, kui ärkveloleku ajal. Ärkamine sageli on võitlus ellujäämise eest, unenäos on teadmine, et keegi on siin ja miks on siin, kuidas tegutseda, et oleks ohutu  jne. kui küsiksite, et kas magades olete võimeline nägema und ja samas olla ühenduses Jumalaga? Vastuseks on, et see on absoluutselt võimalik.  

Oleks hea, kui vaataksite taas oma Akašši. Mu kallid, eoone tagasi oli aeg, kus teil oli tarvis ellujäämise nimel kanda pistoda põues. Et jääda ellu, oli tarvis teha midagi sellist, millel tänapäeval ei ole mingit mõtet. Tahaksin rääkida teile sellest, millesse inimesed uskusid neil aegadel. Neil aegadel inimesed uskusid, et Jumal on kõiges – loomades, keda ohverdati, taimedes, mida kasvatati toiduks ellu jäämiseks. Igal sammul, mida astusite mööda planeeti,  kandsite Jumalat enda sisemuses ning sulandumine oli täielik. Kuid ajapikku sel on lastud minna kaotsi. Nüüd  püüate taas elustada sulandumise leeki ning uues energias ta on võimeline levima hulga ulatuslikumalt. Sulandumine hakkab tõstma alateadvust ja looma sünkroonsust kõigega, mida ja millal  te ka ei kohtaks.  

Ma küsin teilt, kes te viibite siin ruumis, et kas te täna olete kohanud kedagi, keda te enne ei tundnud, kas saite neilt teada midagi, mida enne ei teadnud, kas tundsite neis, küll mitte kui oma pere liikmeid vaid kui vaimse rühma liikmeid Loomislättest? Kas  suutsite näha neis ennast, siduda end nendega? Kas olite võimelised tunnetama seda, mis teid seob nendega, teadma, et olete ohutus seisundis ja teiega on kõik korras? Just selliselt töötab sünkroonsus. Olete liitunud, kuigi olete siia tulnud erinevatest piirkondadest. Ühised huvid  on toonud teid siia ruumi, kus saab kuulda kanaldust, joovastuda energiast, suhelda teistega, kes on teiega ühel lainel. Kuid lisaks teile on veel midagi, mida tasub märgata – sünkroonsust inimestega, keda te ei tunne. Sünkroonsus,  see on uus võti teie jaoks. Alateadvus, aga mitte karma, hakkab teid nügima ja ligi tõmbama sellistele kohtumistele, kus saate kohata neid, kellel on vaja kohtuda teiega. Kuidas kavatsete võimendada seda? Kuidas teate, kuhu on tarvis liikuda? Vastuseks on, et  läbi sulandumise sünkroonsusesse.

Eelmises sõnumis palusime teil lõpetada Jumala otsinguid endast väljaspool, palusime vaadata enda sisemusse, ning leida seal oma sisemine Jumal. Juba seetõttu teie mediteerimised võiksid alata teistmoodi, näiteks,  kallis minu sisemine Vaim või kallis mu sisemine Jumal. Kui  ütlete seda kuuldavalt, siis kõik teie keha rakud  juubeldavad, te olete teadlik sellest. Nad ehk ütleksid teie kohta nii, et ta on ärganud, ta on teadlik meist, lõpuks ometi on alanud integratsioon. Sulandumine, see on kutse omada endas sellist jumalikku osa, mida saad tunnetada Jumalana. Olenemata sellest, mis see on, on tarvis kanda seda endas kõikvõimalikes kohtades või mida ka te ei teeks, või kuhu ka ei läheks, olles roolis, jalutades, ostlemas, ka süües või rääkides. Mu kallid, kui hakkate nii toimima, asjad muutuvad, tervis paraneb. Kas  teadsite seda?  Teil ei ole võimalik eraldada oma vaimu, ega eemaldada teda oma raku struktuurist ning külastada teda vaid vahetevahel, siis, kui teile sobib,  samas lootes oma rakkude tasakaalule. Teie rakud on ootavad tasakaalu, teie keha  ootab tasakaalustamist. Kes on sulandunud Jumalaga, need on koos oma ülima alateadvusega, kuigi nad ise ei ole sellest teadlikud. Just sellisest sulandumisest me räägime. See loob sootuks uue inimese, kes hakkab väärtustama ja mõistma, et vaimsust ei saa eraldada füüsilisest inimkehast.  Me oleme teie kõrval alati, isegi meditatsiooni ajal, te vaid ei tea, et oleme teie juures. Kes on meiega sulandunud, see teab seda. Need, kes on sulandunud, nemad mediteerivad vähem, kuna nende meditatsiooni viis on teine. Nende mediteerimine kestab 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas. Me oleme kogu see aeg teie juures, ei ole oluline, millega parasjagu tegelete. Te mediteerite kogu aeg, kuna Jumal on teie sisemuses alati.  

Kui ma räägin seda, siis meditatsiooni meistrid lähevad närvi, kuna nende vana paradigma väidab, et selleks peab olema eriline keskendumine, muidu ei ole võimalik saavutada esoteerilist seisundit. Tahaksin öelda veel midagi, neil on õigus vana energia kohaselt pidi nii toimima. Kuid vastupidise tõestuseks on see, mida mediteerimine loob teie kehas. Ta loob tervenemise, loob pikaealisust, vähendab ärevust ning see levib nii üle planeedi. Sulandumine loob erinevaid mediteerimise viise, kuid lõpptulemus on kõigil sama. Teil ei ole enam tarvis nii palju kordi mediteerida, kuna meditatsioon hakkab kestma kogu teie eksisteerimise ajal. Kõikjal, kuhu te ka ei koondaks omad pilgud, kõigis näete Jumalat. Te hakkate vaimsust mõistma teisiti, ega hakka keskenduma mingitele illusoorsetele asjadele, püüdes neid saada, sest need on teie käe ulatuses. Kuid nüüdsest muudate seda, kuidas võtta kõike vastu. Te muutute kõiges, hakkate nägema teisiti kõike enda ümber. Oma vaimsust hakkate mõistma teisiti, hakkate mõistma, et olete igavesed, kuigi teised nimetavad seda eluteeks. Kuid, saades uue bioloogilise keha, olete taas siin ja jätkate oma rännakut. Nii on olnud seni ja nii on edaspidi, oma enda elu hakkate võtma teisiti. Teis elutsev hirm hakkab hajuma, mõistate, et olete tundelisem planeedi suhtes. Kuid tundelisus ei ole enam kontrollitav emotsioonide poolt. Kui  näete ebaõiglust, siis see ei pane teid enam muretsema, ega veetma unetuid öid. Kuna  Jumal on teie sisemuses, siis olete suutelised nägema kõike seda ja suunama sinna heasoovlikkust. Asjade lahendamiseks teil ei ole enam vaja sukelduda probleemidesse, teil on tarvis vaid olla seisundis, kus kõik toimuv sünnib siin ja praegu ning kõiges selles olla mõistmise katalüsaatoriks.  

Vanad vaimsused, see, mis tõi teid siia ruumi, see, mis sundis teid mediteerima, see oli Jumal teie sisemuses. Kes te siis olete? Planeedi vanad vaimsused ehk nõustuvad, et  jah, oleme need, kes on elanud pikka aega ja palju elusid sellel planeedil. Ehk läheksite nüüd neist raamidest välja.  

Lubage rääkida teile järgmisest tasandist, mis on väljaspool teie vaimsust, sellest, milles liitute teiste vaimsustega, kus teist saab osa ühendenergiast ja saate vaimsuste hulgaks, millel ei ole lineaarseid tunnuseid, ega omadusi, olete ilmaloovuste supiks, ilmaruumi energiaks, mis  kannab hoolt Galaktika üle. Vaat, kes te olete.  

Seega, te  eksisteerisite siin juba Maa loomise ajast. Mis oleks, kui ütleksin teile, et igaüks teist, mistahes vormina, mida olete võimelised ette kujutama, olite juba siin loomise enda ajal. Aegadel, kui ilmaruum tegi kokkuvõtte, ning galaktika alustas oma rännakuid, siis ajal ei olnud mingit tähtsust, Jumala jaoks ei olnud isegi mõistet  iidne, kõik üksnes oli. Olite objektide kokku voolamise juures, olite Maa kujunemise juures, kuu kujunemise juures. Olite teadlikud, et Plejaadlased saabuvad Maa peale, nad olid ülestõusnud olemused kaugetest kaugustest, kelle sisemuses on samuti Jumal, nagu teilgi. Teie vaimseteks vanemateks ei ole inimesed kosmosest, vaid vaimsused, kes tegid elu külvi inimeste kasvuks. Inimesed ei ole võõrplaneetide tulnukad. Külv oli edukas ja see on jõudnud nihkeni.

Nüüd mu partner  istub siin ja kanaldab sõnumit ja teie  kuulate teda. Olete olnud siin Maa loomise ajal, olite siin Galaktika avardumise ajal. Võisite olla siin kahe ilmnemise ajal, millest sai galaktika avardumise kese, kuid mitte algsingulaarsusena, ega musta augu ilmnemisena, vaid tõmbe ja tõuke energiana, mida ei ole veel teie juures avastatud, kuid kunagi avastatakse siiski. Vaat, kes te olete.  

Edasi räägiksin teie olemusest. Te olete igavesed. Kui olete lõpetanud sulandumistega, hakkate elama kauem. Siis olete teadlikud, et surm ei ole midagi enamat, kui paberist tiiger. See on üksnes üleminek, mis tekitab kurbust neile, kes jäävad edasi elama. Ta ei vii teid kuhugi  halba kohta, vaid kõige paremasse kohta  – koju. Seejärel naasete taas füüsilisse kehasse. Mõistes toimuvat, pühitsege üleminekut, olge tänulikud sellele, alles seejärel tunnetate järgmist inkarneeringut. Teile jäävad vaid rõõmupisarad igaviku üle. Kuidas oleks uue ärasaatmise kontseptsiooniga? Küll näete, see tuleb. See on kiirenenud teadvuse uus mõtteviis, see erineb paljus tänapäevasest, kuid see muutub tavaliseks, sest see on tõe universaalne avaldumise viis.  

Planeedil oli aegu, kus oli palju jumalaid ja see aeg ei olnud kuigi palju aega tagasi. Mõned tuhanded aastad on tühiasi. Olid suured vaidlused, millised neist Jumalatest olid õiged või tõesed. Enamus neist olid kasutud. Olulisel ajal ja olulises kohas sündis sõnum, mida võeti üksmeelselt vastu, suhteliselt lühikese aja jooksul, ja selleks oli, et ainus Jumal kogu planeedile on  Ainujumal. See oli teadvuse nihe – ainus Jumal.  Seega, me rõhutame, et tuleb aeg, kus mõistate enamat, mõistate, kuidas  töötavad vaimsed tööriistad, sealhulgas nii elu, kui ka surm.

Siiski, peate nõustuma minuga, et on olemas ühe Jumala ühene süsteem, mille kohaselt igal inimesel on igavene vaimsus, mis ei lahku maalt igaveseks, vaid  naaseb taas ja taas, iga naasemisega tunnustab ja parendab planeeti. See on vaimsuse kaunis naasmise süsteem. Ainujumalikkus muutub üldtunnustatuks üle kogu planeedi ja see on lähenemas. See ei hävita süsteeme, milliseid peate vaimseteks, ega tee neid halvemaks. Need adopteeruvad, jäävad jätkuvalt suurepärasteks, nagu varemgi. Keegi ei vaja oma usku, kuna tuleb uus tõde, mis on mõistetav kõikides süsteemides, milliseid nimetate organiseeritud religiooniks. Lähtudes sellest, asjad hakkavad muutuma paremateks. Kuid valiku vabadus jääb siiski alati looma erinevaid vaatenurki.  Kui praegu küsite kelleltki ühe Jumala kohta, siis teile kinnitatakse, et Jumal on üks. Kuid lahkhelid tulevad üksnes sellest, kuidas kummardada Jumalat. See küsimus saab päevakavast maha võetud, ning realiseerub ühena kõigi jaoks ja ei ole enam õigeid ja valesid kummardamisis vaid on üksnes  armastus.

Mu kallid, ma tahaksin teile öelda, et te olete vaimse nihke uue paradigma tipus. See on osa sellest, millest teadsid vanad vaimsused, mille kohaselt olete tegemas tööd, et ükskord sulanduda. Luua midagi sellist, mis oleks teiega kõik 24 tundi ja seitse päeva nädalas.  Ärgates hommikul ja minnes õhtul magama, olge tänulikud oma eksistentsile ja olge tänulikud, et Jumal on teie sisemuses. Te ei ole kunagi üksi.

Kas olete suutelised seda tegema? Te naasete taas ja taas, aina jätkate ja jätkate. Surm  on üksnes üleminek, ei muud. Te olete ka varem sellest läbi käinud. Kelle Akaššides on mälestisi käimistest läbi eesriide? Kui mitte, küll kord tulevad meelde. Kui see õnnestub, siis kogu teie minevik meenub. Kogu toimuva kaunidus hakkab avanema, kuigi aeglaselt. Kui kord meenutate neid sõnumeid, siis võite kinnitada, nii see on. Kõige üllatavam on selles see, et olete taas siin, elavatena.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga