ARMASTUS – SEE ON KÕIK Santa Fe. New Mexico 2019

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

Seekord tahaksin arutada armastuse teemal. Tahaksin anda teile ettekujutust millestki niivõrd lihtsast, kuid samas sedavõrd võimsast. Selle arutluse käigus näitan, kuidas mõningad vanad planeedi paradigmad peaksid lagunema, et lihtsus saaks neist esile tulla. Tahan teile kinnitada, et Jumala tegite keeruliseks teie ise ja see tuleneb vaid inimlikust ideest, mille järgi suured asjad peavad olema keerulised. Vana, inimteadvuse vastuvõtu paradigma, on täis vana teadvust, vanu kontseptsioone ja vanu viise, õigeid ja häid üksnes olnud aegade jaoks. Kuid see ei tähenda, et peaksite andma sellele mingi uue kaubandusliku välimuse. Oleme rääkinud uuest energiast, kuid mu kallid, see ei pea olema energia, ega reaalsuse paradigma, kus käesolev aeg peab olema selline, missugune see oli eile ja missugusena oli seni toiminud.

Olen kuulnud, kuidas inimesed ütlevad, et Krayon, oleme kuulnud sinu juttu ja meile see meeldib ja nii mõndagi sellest oleme hakanud rakendama oma elus, kuid tahaksime teada, milline on sinu veendumuste süsteem, mille järgi jagad meile neid õpetusi. Kuid ma vastan teile, et minul ei ole süsteemi. Kuid teie, lähtudes planeedil toimuvast, väidaksite, et mingi süsteem peaks siiski olema. Te väidate, et kõigil, kes usuvad Loomis lättesse, on kindel süsteem, milles on olemas reeglid, millistega määrata õigeid ja valesid toimimisviise, mis võimendaks usku Loojasse ja tõstaks tema kõige kõrgemale.  Krayon, kuidas sina ise suhtud sellesse arusaamisse? Mida peaksime ütlema sõpradele, kui räägime neile, et  kuulasime Krayoni sõnumeid, kuid  nad tahavad teada, millised reeglid on sinu süsteemis?

Mina aga sooviksin küsida teie käest hoopis seda, et mis oleks, kui te oleksite hetke enda vaimsusena, kes seisab näost näkku kõigi ja kõige Loojaga ja samas teile on vastu vaatamas Jumala enda silmad ning kas küsiksite siis ka Loomislätte käest, et  milline on sinu süsteem? Esimesena  näeksite naeratust, millest kiirgaks hooliv mõistmine ning vastuseks oleks, et ei ole mingit süsteemi, on ainult ARMASTUS.

Ja kui te pöörduksite kogu planeedi rahva poole ja ütleksite, et on olemas üksnes Loomislätte armastus, siis inimesed vastaksid teile, et jah, me usume küll, et see on nii, kuid meie ei ole Jumal, meie vajame süsteemi selleks, et mõista seda, mida me ei mõista, et kes on Jumal?

Kallid, selles ongi vahe vana ja uue energia vahel. Ka mina kinnitaksin, et süsteemi ei ole. Armastus ei ole süsteem, armastus on reaalsus, see on kõikeolev, see on see, milleks see on, see  kätkeb endas kõiki atribuute, mida kuna-iganes oli teil vaja teada, või kes te olete olnud, või mida olete teinud, kuigi seda ainult selleks, et elada õige eluviisiga, õige eluviisiga Jumala silmis. Seetõttu olete olemus, millel ei ole süsteemi ja mis on ühtne kõige olemasolevaga.

Käesoleval ajal on väga palju kõike, millest saan teile rääkida, ja sellest, mis on hakanud nihkuma ja muutuma. Te teate seda isegi, et esimestel armumiste päevadel teie psüühika süsteem on mõjutatud armastuse poolt, olete tundnud end nagu segasena, kuid  samas, see on olnud teile imeline tunne. Mis te arvate,  kui keegi ütleks sellises seisundis teisele, et see on küll kaunis, ehk peaks hetke kinni ja analüüsiks siiski süsteemi. Ilmselt mitte, ja te ei teeks seda, kuna selleks ei ole mingit põhjust Kui armastus on tõeline, siis ta on puhas ja täiuslik ning tänu temas olevatele atribuutidele kestab kaua.

Kallid, kui te olete looduses ja uitate metsas puude vahel, kas küsite puudelt, et milline süsteem on neil? Puud naeratavad teile ja vastavad, et neil ei ole süsteemi. Kuid te siiski jätkaksite küsimist, et  vaadates ümbritsevat loodust, siis kindlasti see kõik soodustab teie eksisteerimist ja te olete selle kõigega seonduses. Puud on seonduses maaga, putukate ja lindudega, süsihappe gaasiga ja hapnikuga. Seonduses olemine on olemas igal puul ja see on ainulaadne iga puu jaoks. Kuid seondused tervikuna on ühtsuses kõige olemasolevaga. Puudel ei ole reeglite kogumikku, mis määraksid nende elu, kuidas funktsioneerida, kuidas kasvatada juuri või mis määraks, kas oleks see meeltmööda Jumalale, kes on loonud puud. See on üks võimalustest, miks võite jalutada looduses ja tunda end vabana ning tunnetada  süsteemi puudumist, mis paneks teid tegutsema kas nii, või teisti. Seega, see on iseenesest mõistetav, et kõik seondused kannavad hoolt kõige üle.

Ükskord jõuab kätte aeg, kus inimesed enam ei küsi, millisesse karpi keegi kuulub ja kas seondused sellega on ikka küllaldaselt head. Seega küsimusele, et mis on süsteem, on vastuseks, et  süsteemi pole olemas. On olemas üksnes armastus ja see on ka seonduseks, mis seob teid Looja endaga ja see kätkeb absoluutselt kõike, mida kuna iganes teile vaja ka ei läheks. Kui teil on olemas armastus ja mõistmine,  ja ka reeglid, mis on rajatud sellele, kuidas suhtuda nendesse, kes on teie kõrval või nendesse, keda  kohtate võõras paigas, teadmata nendest midagi, siis armastus ja mõistmine aitab teid igal aja hetkel. See viib teid arusaamiseni, et suhted Loojaga on üksnes armastuse mudel, mida te ise loote, kõikjal, kuhu ka te ei liiguks.

Kallid, see on hulga lihtsam, kui ükskõik milline reeglite kogum, millistest püüate kinni hoida. Kas tõesti usute, et Ilmaruumi Looja kannab hoolt, kuidas riietuda? Leidub ka neid, kes usuvad seda, kuna vanas energias oli loodud inimlikud reeglid, millistes oli inimlikud arusaamad ja inimlikud tunnetused ja neid peeti Jumala tahteks. Kuid uus energia, tänu teie saavutustele, on hakanud avalduma iseenesest ja nihe hakkab muutuma üha tõenäosemaks, mis viib usu süsteemist aina enam ja enam eemale ja samas aina  enam ja enam hakkab põimuma tõelise armastuse kaunite seondustega. Oleme palju kordi rääkinud, et väljendil „armastus teie vastu“  on palju erinevaid tähendusi. Kuid samas ütlen juurde, et see on piiritu ja lõputu ja see on palju kaunim, kui oskate arvata. Tuhande päikese valgus on vaid tilk Looja armastuse vetes. Samas rõhutan, et teie oma vaimsus  kannab seda kõike.

Kui prohvet Eelija läks väljale, kus kavatses tõusta üles, oli ta teadlik sellest. Kuigi Eelija ülestõus on metaforiks sellele, kes on inimesed. Läbi ülestõusu ta kavatses lahkuda füüsilisest kehast, millel olid materialistlikud omadused. Kui keha kaob, siis saab olla üksnes vaimsus, mis  liigub mööda maad, nagu teiegi. Eelija oli teadlik toimuvast, seetõttu võttis kaasa pealtnägijaks Eliisa, et Eliisa saaks panna kirja kõik, mida näeb. Eliisa nägi palju metafoorilisi asju, mis on üles kirjutatud teie püha raamatus. Kuid mis peamine, Eliisa nägi, kuidas Eelija muutus tuhande päikese valguseks, mis oli liiga ere, et vaadata sellesse, kuigi inimese jaoks on uskumatu, et selline valgus saab üldse olemas olla. Selline oli Eelija vaimsuse valgus ja  selline on ka teie kõigi vaimsus. See on laitmatu, reegliteta ja süsteemita. Armastus on tõeline oma mõistmises ja  juhib teie elu teie alateadvuse kaudu. See on olemas igal inimesel ja igal olevusel planeedil. Selle õpetus on kaunis ja elegantne ja mõistetav alateadlikult. Seda  tõestavad teie kohtumised  inimesega, kelles on samuti selline armastus. Kui te vaatate tema silmadesse, ning näete neis Peret, siis see on teile mõlemale mõistetav.

Kallid, see ei ole mingi New Age (Uus Ajastu), see oli ammu enne, kui sellesse ilmusid reeglid. On õnnistatud inimene, kes  mõistab seda, kes  vabastab end kõigest vanadest paradigmadest ja reeglitest, kas või hetkeks, et ta saaks tunnetada seda, et ta saaks küsida, et kas armastusest üksi piisab? Ja vastuseks talle saab olla, et enam kui piisab.

Ja nii see tõepoolest on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga