7 ASPEKTI, MIS MÕJUTAVAD TEIE VÕNKESAGEDUST KVANTFÜÜSIKA SESIKOHALT

 

Vibratsioon kvantfüüsikas tähendab, et kõik on energia. Me oleme võnkuvad olendid teatud sagedustel. Iga vibratsioon on võrdväärne tundega ja maailmas on vaid kaks vibratsioonide liiki, positiivsed ja negatiivsed. Iga tunne paneb sind edastama vibratsiooni, mis võib olla positiivne või negatiivne.

1 TH – * mõtted *

Iga mõte kiirgab universumisse sagedust ja see sagedus naaseb tagasi päritolule, nii et juhul, kui sul on negatiivsed mõtted, heidutus, kurbus, viha, hirm, kõik see tuleb sulle tagasi. Seetõttu on nii oluline, et hoolitseksid oma mõtete kvaliteedi eest ja õpiksid, kuidas rohkem positiivseid mõtteid viljeleda.

2 TH – * inimesed *

Sinu ümber olevad inimesed mõjutavad otseselt sinu võnkesagedust. Kui ümbritsed end rõõmsate, positiivsete ja sihikindlate inimestega, sisened ka sellesse vibratsiooni. Nüüd, kui ümbritsete end hädaldavate, kuulujuttude ja pessimistidega, olge ettevaatlikud! Tõepoolest, need võivad vähendada sinu sagedust ja seega takistada külgetõmbeseadust enda kasuks kasutamast.

3 TH – * muusika *

Muusika on väga võimas. Kui kuulate ainult muusikat, mis räägib surmast, reetmisest, kurbusest, hülgamisest, seguneb see kõik sellesse, mida tunnete. Pööra tähelepanu muusika sõnadele, mida kuulad, see võib vähendada sinu võnkesagedust. Ja pea meeles: sa tõmbad oma elus täpselt seda, mida sa tunned.

4 TH – * asjad, mida vaatad *

Kui vaadata programme, mis tegelevad ebaõnne, surnute, reetmiste jne. Sinu aju aktsepteerib seda reaalsusena ja vabastab sinu kehasse terve keemia, mis mõjutab sinu võnkesagedust. Vaata asju, mis teevad sulle head meelt ja aitavad sul vibreerida kõrgemal sagedusel.

5 TH – * atmosfäär *

Olgu kodus või tööl, kui veedad palju aega segases ja räpases keskkonnas, mõjutab see ka sinu võnkesagedust. Paranda seda, mis sind ümbritseb, korrasta ja puhasta oma keskkonda. Näita universumile, et oled valmis palju enamat vastu võtma. Hoolitse selle eest, mis sul juba olemas on!

6 TH – * SÕNA *

Kui väidad või räägid valesti asjadest ja inimestest, mõjutab see sinu võnkesagedust. Oma sageduse kõrgel hoidmiseks on hädavajalik kõrvaldada harjumus hädaldada ja teistest halba rääkida. Nii et väldi draamat ja kiusamist. Võta oma vastutus oma elu valikute eest!

7 TH – * TÄNULIKKUS *

Tänulikkus mõjutab positiivselt sinu võnkesagedust. See on harjumus, mille peaksid nüüd oma ellu integreerima. Hakka kõige eest tänama, heade asjade eest ja tänan kõiki kogemuste eest, mida oled kogenud. Tänulikkus avab ukse, et head asjad juhtuksid sinu elus positiivselt.

JOJAN HENDRIKS

 

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga