AKASHA VAATENURK MEDITEERIMISELE

Miks on allikaga ühenduse saamiseks oluline mediteerida?

Kõik mediteerimised ei pruugi olulised olla. Kõik sõltub sellest, kes Sa oled. Ühed allikaga ühenduse saamise mediteerimise praktikad sobivad osadele väga hästi, teistele need ei sobi. Tegur, mis mediteerimise, nagu te seda defineerite, tähtsaks muudab, on meie sõnul vaikus. Vaikust on vaja allikaga ühenduse saavutamiseks ja mediteerimine on otsene vaikusesse sisenemise tegevus. Kuigi erinevad praktikad juhivad sinna erineval moel ja kõik nad on head, siis kõik kõigile ei sobi. Vaikust on vaja selleks, et allikas, Jumal või jumalus, kuidas iganes te seda nimetate, pole midagi, mille järgi haarata, vaid see on midagi, mida meenutada. Fakt on see, et teie ise oletegi jumalused. Te olete osa allikast.

Allikaga ühendusse astumise protsess, Jumalaga ühenduse saamine nõuab teataval määral sisemist vaikust. Sisemises vaikuses meenub Sulle, kes Sa tegelikult oled. Sisemises vaikuses jõuab Sinu meel arusaamiseni, mis tunne on olla tõeliselt Sina ise. Tasub meeles pidada, et mediteerimise esimesed sammud on sageli ebamugavad. Kõigepealt põrkud kokku kõigi blokeeringute, hirmude ja laadungiga, mis Sinusse on ladestunud ja mis pole tõeline Sina. Sa ei ole selline. Nii kaua, kui Sa nende asjadega maadled, pole Sa päris vaikusesse veel jõudnud. Sinna jõudmise ootus tasub ennast ära, sest peale piisavat praktiseerimist ja kannatlikkust jõuad Sa lõpuks tõelisesse vaikusesse. Jumalikkust ja allikat saab kõige paremini tunnetada oma tõelise olemuse vaikuses. See ei eelda mitte konkreetset meditatsioonipraktikat vaid vaikust, sisemist, mõtisklevat, rahulolevat, armastavat vaikust. Iga vaimne praktika, mis aitab sellist vaikust uuesti ja uuesti saavutada, on kasulik.

Oma meeles olen ma mediteerides jõudnud paika, mis on täidetud väga sooja, turvalise ja külgetõmbava valgusega. Seal olen olnud ühenduses teistega, end tervendanud ja lahendanud. Kas veel keegi kogeb sellise paiga olemasolu? Kas nad saavad siis siseneda ka kroonikatesse?

Kui lähed sinna mediteerides, siis lähed Sa päriselt paika, mis aitab Sul oma igapäevases elus paremini toimida ja enamasti ei võta Sa sinna kaasa oma füüsilist keha, sest see on kasulik jätta maha kindlalt planeedile Maa. Sõna otseses mõttes viid Sa oma hinge ja teadliku meele sinna, kus Su hing juba asub. Seda Sa sooja, armastava, külgetõmbava kohana, valgusena tajudki. See on koht, mida pole ainult üks. Väga üldiselt öeldes on see vaimumaailm. Sa oled seal kogu aeg. See paik ja temast osa saamine on alati võimalik. Mediteerimise üks kasutegur ongi see, et saad sinna minna, sinna teadlikult siseneda ja kasutada saadud kogemust oma teadliku meele rahustamiseks ning rahu ja vaikuse toomiseks suhetes teistega – tervendades, puhates, kõiges, mida vaja. See koht on tõeline. Sa juba elad seal.

Kui oled seal teise olendiga ühenduses, mõne inimesega, kelle hinge Sa seal näed, siis jah, tema hing kogeb seda koos Sinuga. See, kas ka tema teadlik meel sellest teadlik on, sõltub isikust. Teie püsiv kohalolu ongi see, kuidas asjad vaimumaailmas toimivad. Sõltumata sellest, kas Su teadlik meel seda teadvustab või mitte, on osa Sinust, Sinu hinge mina, vaimumaailmas teiste inimeste ja vaimolenditega suhtlemas kogu aeg. Iseenesest võetuna, otseselt ja tõeselt on täpne öelda, et te käite läbi teiste hingedega ja kõik mis toimub siin, teie silme all, toimub ka vaimumaailmas ja mõjutab füüsilist maailma energeetiliselt. Selleks, et lahendada teiste inimestega seotud teemasid, on osad mediteerinud ja siis märganud, et mingi teema pinge hakkab vähenema. Jääb mulje, nagu asi laheneks iseenesest, kuid alus sellele pandi vaimumaailmas.

Valdavalt pole paljude inimeste teadvus teadlik, sest on fakt, et enamik inimesi ei tea vaimumaailmas toimuvast midagi. Nii võib oma ärkvel olekust rääkimine tekitada segadust. Teisel ei pruugi olla samasuguseid mälestusi, nagu said Sina mediteerides. On maagilisi ristumiskohti, kui üks hakkab rääkima oma unenäost ja teine hakkab rääkima oma meditatsioonist ning üheskoos avastatakse, et kaks teadvust jõudsid samale vaimumaailma üritusele. Selliste ristumiskohtade märkamine on maagiline ja võimas, sest see aitab arendada teadliku meele mõistmist hinges ja vaimus toimuva suhtes

____________________________________________________________
Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi kaudu. See ja teised sõnumid www.AkashicTransformations.net Eesti keelde tõlgib Anu Rumessen, www.valgusekoda.ee  Sõnumi sisu on kaitstud autoriõigustega.

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga