KAKSIKLEEGID

 

Nüüd oleme Veevalaja ajastu alguses. Ja näeme, et planeedil kehastub samal ajal rohkem kaksikleeke. Enne praegust ajastut ei kehastunud kaksikleegid tavaliselt koos,vaid üks jäi teispoolsusesse  ja oli teisele teejuhiks. Asi on selles, et kaksikleekide side on nii intensiivne, et kui mõlemad oleks kehastunud vana energiasse, samas elus, oleks lõhkumispotentsiaal olnud väga suur. Kaksikleekide üksteise leidmine käesoleval ajal, tähistab planeedi tõusu kõrgemale teadvusseisundile. Kaksikleegid on kõrgelt arenenud hinged ja nad töötavad kaksikleegi kokkutulekuks valmistumiseks ise, oma elueaga. Üksikud kaksikleegid külastavad Maad mitu korda. Enamikku neist peetakse vanadeks hingedeks.

Kaksikleegi suhe ei tähenda romantikat. See suhe räägib nende saatuse kõrgemast eesmärgist. See ei tähenda, et neil ei oleks omavahel suurepärast hingelist sidet. Kuid te mõlemad peate täitma kõrgema kutse, mis on teie saatuse osa. Kaksikleegipaariks nõustute enne sündi, et tuua midagi väärtuslikku teiste heaks planeedile. Teisisõnu, see on teie hinge kingitus maailmale. Kui oleme varases eas, näiteks 20–30-aastased, piirdume sageli töö, pere, laste ja kodu eest hoolitsemisele. Paljudel juhtudel ei paku siis kaksikleegi suhe meie hingele rahulolu. Kui aga siseneme 40ndatesse ja 50ndatesse, siis meie elu nihkub ja loob ruumi, mis on vajalik kaksikleegi eesmärgi täitmiseks.

KAKSIKLEEGI  SAATUS  NÕUAB  KÜPSUST

Kui olete 20ndate alguses ja kohtute kellegagi, kellega tunnete tugevat sidet, pole ta  kaksikleegi kandidaat. Esimene inimene, kellega kohtute, romantilisest vaatenurgast ei ole tõenäoliselt teie kaksikleek. See võib olla hingesugulane või sugulashing. Kõigis karmasuhetes on palju sarnasust. Kui olete 20-30ndates, siis teil pole olnud piisavalt suhete- või elukogemusi kaksikleegi saatuse täitmiseks. See ei tähenda, et need muud suhted tuleks katkestada. Kõik suhted, kõigis teie eludes, on nagu üks ehituskivi, mis valmistab teid ette kaksikleegi kohtumiseks, kui selleks on kõrgeim ja parim aeg.

Enamik kaksikleeke kohtub hilisemas elus, sest neil peab enne olema mitu intensiivset suhet hingesugulase või muu karmalise sidemega. Need suhted on tõenäoliselt rasked või mittefunktsionaalsed. Ja need lõpevad suure isikliku segaduse ja südamevaluga. Ja kui kavandate oma elu kava, nõustute läbima need keerulised suhted. Sest see on nagu treeningväljak, mis vormib teid teie kaksikleegi saatuse jaoks. Teil ei saa olla 25-aastaseks saamise ajaks mitut sobivat paarisuhet. Oletame, et see on võimalik, kuid väga ebatõenäoline ja seda seetõttu, et ühe hingesugulase seosest paranemine võib võtta aastaid.

YIN YANG TASAKAAL

Oma kaksikleegiga kohtumise lepite kokku enne oma sündi planeedile. Emotsionaalselt ja vaimselt küpsedes avate oma kaksikleegi ukse oma ellu sisenemiseks. Enamiku inimeste jaoks ei juhtu see enne, kui saame 40-aastaseks. Meil kõigil on parem tasakaal meheliku ja naiseliku energia vahel, kui oleme veidi vanemad. See yin yangi tasakaal on kaksikleekide jaoks väga oluline. Te peate olema emotsionaalselt ja vaimselt tugev, et kaksikleegi saatus ilmneks maises plaanis. Ja see saab tulla ainult isikliku kasvu kaudu. Teil peab olema see isiklik kasv, et anda oma hingele kingitus ja kaksikleegi eesmärk, mis aitab ja inspireerib teisi hingi nende eluteel. Kaksikleegid võivad küll kohtuda oma elu varasemates etappides, kuid tõenäoliselt pole nad pühaks ühenduseks valmis. Nad lähevad erinevatesse suundadesse, peavad muid suhteid või elavad teistes riikides. Kuni oma elu ülesanded pole täidetud, pole nad valmis kaksikleegi kokkutulekuks ja kõigile nende jumaliku suhetega kaasnevale õnnistusele.

KAKSIKLEEGI  LAHUSOLEK

Enne kui leiame kaksikleegi kokkutulemise, peame arutlema kaksikleegi eraldumist. Kas kõik kaksikleegid eralduvad? Me ei arva nii. Me usume küll hingesugulaste lahusolekusse ja hingesugulaste jooksjatesse, sest hingesugulaste suhetes on palju draamat, on jooksjad ja jälitajad. Tõeline kaksikleegi eraldamine toimub siis, kui kaksikleegid lahkuvad taeva  pühapaigast ning kehastuvad Maale. Tavaliselt ei kehastu kaksikleegid samal ajal. Seetõttu on kaksikleegi suhetes levinud märkimisväärsed vanusevahed. Mitu korda kogevad kaksikleegid enne kohtumist ühte või mitut hingesugulase suhet. Need rasked karmasuhted loovad sageli aluse, mis on vajalik isiklikuks ja vaimseks kasvuks, mis on vajalik kellegi ettevalmistamiseks tema kaksikleegiks. Hingesugulase suhe on see, kus õppetunde õpitakse, kaksikleegi suhe on see, kus neid apelleeritakse. See on ka põhjus, miks usume, et enamus kaksikleeke (mitte kõik, kuid enamus) kohtuvad elus vähesel määral. Selle eraldusetapi eesmärk on pakkuda vaimset ja isiklikku kasvu enesekindlust ja terviklikkust.

KAKSIKLEEGI  TAASÜHINEMINE  NÕUAB VAIMSET KOGEMUST

Kaksikleegi suhte toimimiseks peavad mõlemad kaksikleegid olema individuaalselt terved ja hingeliselt tugevad. Kaksikleek ei tee teid terviklikuks. Sa oled täiuslik niisugusena nagu sa oled. Kui olete sellest kontseptsioonist päriselt aru saanud, olete lähemal kohtumisele oma kaksikleegiga. Kaksikleekide eesmärk on oma elu täiendada, mitte komplekteerida. Teie kaksikleegi kokkulepe või plaan määratleti teie ja teie kaksikleegi eraldamise ajal, enne teie sündimist. Ainult teie teejuhid või olemasolevad jõud teavad, kui kaua see lahusolek kestab.

Kui kaksikleek ootab oma kaksikleegiga kohtumist, siis nad tegelikult ei oota, vaid nad on hõivatud oma parimat elu elama ja oma vaimse teejuhi juurde asuma. Ja nad ei oota kannatamatult  selle pärast, et millal nende kaksik sündmuskohale ilmub, kus nad kohtuvad või kuidas nad kohtuvad. Nad alistuvad Universumile, usaldades saatust, mis leiab tee, kui on õige aeg nende kohtumiseks ja koos olemiseks. Ja kui see saatuse poolt juhtub, on see tõeliselt maagiline kogemus.

Kui kaksikleekide kohtumine toimub maapealsel tasandil, siis on see tõeline kaksikleegi taaskohtumine. Suurema osa planeedil, oma elude jooksul, olete elanud aastaid ja aastakümneid kaksikleegist eraldatuna. Kõik, mida olete läbi elanud, iga kogemus, iga südamevalu on teid ette valmistanud selleks kohtumise hetkeks. Kui kaksikleegid kohtuvad tõeliselt esimest korda üksteisega, siis see toob tunde, nagu kohtuksid taevas ja maa. See on kaksikleekide kokkutuleku määratlus. Olete koos enne sündimist ja kui olete aastaid ilma nendeta elanud, viiakse teid uuesti kokku. Teid ühendatakse uuesti vaimses ühenduses, et viia lõpule oma saatus ja täita oma kaksikleegi eesmärk. See kõik on osa mingist suurejoonelisemast plaanist.

KUIDAS TUNDA ÄRA OMA KAKSIKLEEK

Kaksikleegi tuvastamine toimub teie kaksikleegi taaskohtumise kohas ja ajal. Kui kohtute oma kaksikleegiga esimest korda, tunnete ära mõlemad teineteist, oma vaimsest keskusest. On olemas vaimne teadlikkus, mille kaudu te tunnete ära selle inimese, kellega teil on just teed ristunud. Teil mõlemal on seesama jumalik säde, mis elab teie sees. Teadmine, et olete üksteise elus põhjusega, on olemas. See on keegi, kes on teie elus ja vaimsel teekonnal oluline. Ja te olete teadlik, et teie elu on muutumas.  Muidugi toimub kaksikleegi tuvastamine kõigile erinevalt. Mõni ütleb, et see sarnaneb kosmilise embusega Universumist. Teiste sõnul on oma kaksikuga esmakordne kohtumine nagu koju tulek. Teil võib tekkida ärevus või isegi pearinglus. Sügaval oma vaimse keskuse sees võite kuulda, kuidas hing sosistab: “Lõpuks olete koos”. Need on märgid Universumist ja teie hing ütleb, et teie teed on oma kaksikuga ristunud. Tõenäoliselt kohtute üsna ebatavalistes tingimustes või olukorras. See on lihtsalt see, kuidas Universum selle teoks teeb. Kaksikleekide taasühinemisel on silmpilkne tuttavlikkus.

Olete kogu oma elu valmistunud kohtuma oma kaksikleegiga. Isegi siis, kui arvate, et midagi ei toimu. Mõnikord valmistab Universum meid ette oma alamkursuse kaudu. Kõik, mida olete elus ja armastuses kogenud, kuni selle hetkeni, on teid selleks hetkeks ette valmistatud. Võib-olla on teil olnud üks või mitu ebaõnnestunud hingesugulussuhet. Kuigi nendest ühendusest oli raske edasi liikuda, sa siiski tegid seda. Sa arenesid ja tervenesid ning keskendusid oma võimetele ja vaimsele edenemisele.

Oma kaksikut tundma õppides, võite koos, füüsilises kehastuses hakata analüüsima oma varasemaid elusid. Nende vestluste käigus saate teada, miks see ei teostunud eelmistes eludes. Mõlemal võib olla oli samal ajal tagasivaatamise/analüüsimise aeg ja see võis toimuda isegi samas elukohas. Mälestused või nägemused nendest eludest võivad teie meelest esiplaanile tulla. Samuti saate teada, et teie praegune elu on kulgenud paralleelselt. Tekkisid sarnased probleemid, millega te mõlemad sel ajal kokku puutusite. Seda seetõttu, et kaksikute elu peegeldab üksteist. Paljud kaksikud saavad ka teada, et nad olid oma praeguse elu teekonnal samal ajal ja teenisid raha. Kuid nende saatus ei olnud nende koosolemise jaoks veel valmis.

MIS  ON KASIKLEEGI  SUHTE  EESMÄRK.

Eesmärk pole mitte ainult istuda või lõõgastuda. Kaksikleegi suhe on võimas lähenemisviis, mille olete otsustanud enne oma sündi. Teie hing otsustas jagada end kaheks, et end oma suure elu eesmärgi ja missiooniga toetada. See on teie lõppeesmärk  ja mille missioon on väga suur. Olles kakikleegi suhtes, te toetate teineteist ja teete kaksikleegi suhtest tunnetatava liidu ja armastuse, mis tekitab teis tunde, et olete võimelised tegema ja saavutama kõike. Ja te toetate selles teineteist ja teie eesmärgid on tavaliselt väga sarnased, kuid need ei ole ole samad. Boonusena saate ka kogu jumaldava armastava ja õndsuse kogemuse, olla prefektses suhtes kellegagi, keda tunnete nagu armastaksite ja tunneksite igavikku. Ka hingesugulased sobivad teiega ideaalselt, kuid nad ei ole teie kakikleek. Tegelikult võib teil olla mitu hingesugulast ja nad kõik ei pea olema armastussuhtes, nad võivad olla ka lihtsalt sõbrad või isegi pereliikmed, hingesugulaste ühendus on oluline, kuid mitte kunagi olulisem. Kui kaksikleek kohtub oma kaksikleegiga, võib see juhtuda igal ajal, sõltuvalt sellest, kus te oma eluteel olete. Paljude inimeste jaoks on hingesugulase suhe tegelikult lihtsam. See on vähem intensiivsem ja selles suhtes on vähem ebakindlust.

Kuid kui teil on suur elu eesmärk või missioon, on kaksikleegi ühendus ja liit üsna vältimatu ja see juhtub. Universum toob teid sõna otseses mõttes kokku oma kaksikleegiga, kui taaskohtumisele panustate.

Kas kõik leiavad oma kaksikleegi? Ei, mitte kõik ei leia oma kaksikleeki, isegi kui olete valmis oma kaksikut leidma. Kui te ei arene vaimselt, ega järgi oma südant, on võimalus, et te teda ei kohta. Teile öeldakse, kui on teie aeg oma kaksikleegiga kohtuda. Kaksikleegid on juba teistes dimensioonides olnud armunud, kaksikleegi ühendus on see, et teie hing sõna otseses mõttes on killustunud kaheks. Nii et olete juba mitu eluaastat koos olnud ja kui kohtute oma kaksikleegiga, tunnete seda tõesti võimsalt. Teile tundub, et tunnete seda inimest juba aastaid ja see on lihtsalt väga loomulik, peaaegu nagu oleksite lõpuks otsitu leidnud. Ja enamiku inimeste jaoks on see valdav. Kujutage ette, et kohtute kellegagi, keda te pole selle elu jooksul varem kohanud, ja tunnetades tema energiat, tunnete, et tunnete teda juba mitu elu. Ja siis, kui saate kokku, siis  tavaliselt kõik juhtub väga kiiresti, näib, et asjad lihtsalt klõpsavad kokku.

https://twinflameconnection.com/

 

 

 

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga